Autor Wątek: Mój sprzęt obecny  (Przeczytany 5872 razy)

Offline Bonzo

• Uzytkownik
  • Lepiej być panem w piekle niż sługa w niebie ...
  • Model: Był M16 125, jest Boulevard C90T
Odp: Mój sprzęt obecny
« Odpowiedź #50 dnia: 22 Sierpień 2016, 14:37 »
He he, masz jakieś kompleksy albo osobiste wspomnienia ? Ciuchy spełniają swoją rolę i o to chodzi. Nie podoba się to nie patrz.  ;D

Widzisz jaki jesteś hipokryta?

Pomijając fakt, ze nie jest to bezpieczny wynalazek i te 200 metrów (chyba że mierzyłeś chińską miarką) to powiedzcie mi po co odpalać motocykl z odległości 200 metrów albo jadąc windą. Może zainstalował bym sobie taki wynalazek żeby się dowartościować, tyle tylko, że w sprzętach przeze mnie posiadanych warunkiem odpalenia jest między innymi wciśnięcie klamki sprzęgła.....

Nie podobało Ci się to trzeba było nie patrzeć :P
Czepiać się jest łatwo.
PS. w Junaku na biegu nie odpalisz silnika bez wciśniętego sprzęgła Więc te twoje sprzęty nie są och i ach:P

Tak samo ja mogę napisać w twoim stylu:
Pomijam fakt że, nie wiadomo czy ta kamizelka spełnia swoja rolę (chyba że opierasz się na danych chińskich producentów) to powiedzcie mi po jaka cholerę zakładać na siebie taki wynalazek przypominający Policję, skoro na rynku są miliony lepszych i wygodniejszych kamizelek, żeby się dowartościować? W moich sprzętach ja używam odblasków, świateł i kamizelek, którymi nie podnoszę swego ego. Ba ostatnio kupiłem kamizelkę na swoje czarne BMW M5 by również być bardziej widocznym bo światła z przodu jednak nie wystarczają i bardzo często muszę trąbić na motocyklistów zajeżdżających mi drogę.

Podsumowując. Senior. Skoro już tak wartościowa ksywkę sobie zafundowałeś. Zachowuj się z szacunkiem do innych bo poza tymi krzaczkami które tu widzisz, każdy z nas jest  człowiekiem i każdy ma swoje gusta a i najczęściej emocje i pomysły związane z "upiększaniem/ulepszaniem" czy to swoich sprzętów czy to akcesoriów z nimi związanych.
Forum jest do wymiany zdań, pomocy oraz... i do pochwalenia się .... Nie do szukania kozła ofiarnego i w zgodnej grupie kolegów naśmiewania się z niego.
Człowieka urazić/ośmieszyć łatwo. Czy o to ci chodziło czepiając się do tego że założyłem alarm?
Nic chłopie do ciebie nie mam i nie dbam o to czy twój motor będzie miał antenkę od TV cyfrowej czy będziesz jeździł z pióropuszem na głowie. Wyczekałem tylko czas by ci pokazać jak łatwo jest zburzyć forumową atmosferę. Chyba nie o to tu chodzi? Prawda?

Mniejsza z tym - gratuluję udanych zbiorów. LwG i uśmiechnij się czasem. Pozdrawiam

Offline SENIOR

• RULE NUMBER ONE: NEVER TOUCH MY MOTORCYCLE !
  • Uzytkownik
  • NIC NIE MUSZĘ ! Rebel and proud of it !
  • Model: Honda Shadow VT 750 C Burgund
« Odpowiedź #51 dnia: 22 Sierpień 2016, 19:18 »
Eh, Bonzo. Nie do końca kumam o co Tobie chodzi. Co Ty i komu chcesz udowadniać i po co? Nie podejmuję żadnej dalszej wymiany poglądów bo nie ma to sensu, nie jesteś dla mnie żadnym partnerem ani wiekiem ani doświadczeniem ani niczym innym. Forum to nie miejsce na takie dyskusje. Pozdrawiam serdecznie i życzę sukcesów. 
SENIOR (bo taka jest kolej rzeczy)  ;D

Offline Wozu

• Uzytkownik
  • Model: M11 125
« Odpowiedź #52 dnia: 22 Sierpień 2016, 20:45 »
Przyjemne z pożytecznym. Nie wypada więcej publikować. ;) :)
Chcesz powiedzieć, że z przyjemnością przejechałeś się trasą przez las i obkupiłeś się w grzyby od przydrożnych grzybiarzy?  ;)

A tak serio to gratulacje takiego zbioru, ale nie chcesz chyba powiedzieć, że sam to zebrałeś wszystko?

Offline SENIOR

• Uzytkownik
« Odpowiedź #53 dnia: 23 Sierpień 2016, 07:43 »
Hey, przyjemność to motocykl, rower i łażenie po lesie, czasami się coś znajdzie  ;D, pożyteczne bo smaczne grzybki się uzbiera, ususzy .... , do bigosu do pierogów do sosów na zupy, zimą jak znalazł, nie trzeba kupować i wiem co zbierałem ...
Wiedzą niektórzy, że mam w Puszczy "rezydencję", to 120 km od Poznania, jestem tam tyle na ile czas tylko pozwala. Eee, dużo można opowiadać, zapraszałem co poniektórych na wspólny wypad 2-3 dniowy motocyklami ale nie wyszło. Jest las, jest jeziorko, na miejscu wszystko co potrzeba. Cóż chcieć więcej ? Teraz chociaż jestem już na emeryturze to robię jeszcze na 1/2 etatu, w przyszłym roku będę miał jeszcze więcej czasu wolnego. Potrzebne tylko zdrowie (a z tym nie do końca jest najlepiej). Pozdrawiam.  ;)

Offline SENIOR

• Uzytkownik
« Odpowiedź #54 dnia: 27 Wrzesień 2016, 22:26 »
Mój "Junak" ma się dobrze ...  8)

Offline F 319

• Kuba
  • Uzytkownik
  • Starość to nie wiek, tylko stan umysłu...
  • Model: M16 320 black mat
« Odpowiedź #55 dnia: 01 Październik 2016, 23:29 »
Do Seniora - od kiedy zbierasz grzyby? Ja od zawsze, ale ostatnio usłyszałem, że jestem stary dziad bo zbieram (i przetwarzam, po czym spożywam). To "dziad" to miał być wynik zajęcia i koloru włosów - anielskie. Myślałem, że postura odstraszy, ale po moim tekście, że wiek to stan umysłu (no brak trzech zawałów, sztucznej nogi i nietrzymania moczu trochę pomaga) - to szczyl (jakieś 40) brał się do akcji. Może szkoda, że nie doszło do wymiany poglądów niewerbalnie, może miałby szacunek nie tylko do siwych włosów. Zbieram w puszczy Piskiej i w Borach. I jaki teraz ryk będzie na forum, że nam się kółko grzybiarskie w Daytonie powiło, che, che, che.
Pozdrawiam jadalnie - a ci co nie jedzą nie znajdą niczego, co  daje taki odlot (kulinarny)

Offline darul

• Uzytkownik
  • Model: M16 - czerwony
« Odpowiedź #56 dnia: 02 Październik 2016, 00:08 »
ja nie zbieram ale bardzo lubię "maślaki"... ;D
Darek

Offline SENIOR

• Uzytkownik
« Odpowiedź #57 dnia: 02 Październik 2016, 09:35 »
Do Seniora - od kiedy zbierasz grzyby? Ja od zawsze, ale ostatnio usłyszałem, że jestem stary dziad bo zbieram (i przetwarzam, po czym spożywam). To "dziad" to miał być wynik zajęcia i koloru włosów - anielskie. Myślałem, że postura odstraszy, ale po moim tekście, że wiek to stan umysłu (no brak trzech zawałów, sztucznej nogi i nietrzymania moczu trochę pomaga) - to szczyl (jakieś 40) brał się do akcji. Może szkoda, że nie doszło do wymiany poglądów niewerbalnie, może miałby szacunek nie tylko do siwych włosów. Zbieram w puszczy Piskiej i w Borach. I jaki teraz ryk będzie na forum, że nam się kółko grzybiarskie w Daytonie powiło, che, che, che.
Pozdrawiam jadalnie - a ci co nie jedzą nie znajdą niczego, co  daje taki odlot (kulinarny)
Cześć, od prawie zawsze. Puszcza Notecka, tam gdzie zbudowałem sobie dom, dookoła same lasy.

Offline SENIOR

• Uzytkownik
« Odpowiedź #58 dnia: 07 Październik 2016, 18:19 »
https://youtu.be/fWrPS4jmKmE  ;D
https://www.youtube.com/watch?v=IREynF1d0JM  ;D
https://www.youtube.com/watch?v=AjHz6aJC85E  ;D
Eeech, gdzieś mam jeszcze pozostałe filmiki moich motocykli ale już sam nie wiem gdzie.  ::)
« Ostatnia zmiana: 07 Październik 2016, 18:24 wysłana przez SENIOR »

Offline SENIOR

• Uzytkownik
« Odpowiedź #59 dnia: 29 Październik 2016, 17:01 »
Lubię ten sprzęcik, trochę stary ale jary ...

Offline SENIOR

• Uzytkownik
« Odpowiedź #60 dnia: 02 Styczeń 2017, 17:32 »
Kontuzja wyeliminowała sporty. Nowy sprzęt powinien stanąć w garażu jutro, pojutrze, no w najbliższych dniach. VT 750, 2006 rok, przebieg 16300 km.

Offline GANDALF

• Uzytkownik
« Odpowiedź #61 dnia: 02 Styczeń 2017, 18:29 »
I to jest bardzo dobra decyzja, ładnie wygląda w solo, a ten wydech 2 in 1 może zaskoczyć

Szerokości 

Opijemy w Iłkach 2017

8)

Offline Tomala

• Uzytkownik
  • Model: Był M16 Black/Jest Kawasaki Versys Grand Tourer
« Odpowiedź #62 dnia: 02 Styczeń 2017, 20:11 »
Janku Gratuluje nowego sprzęta ::)
Moto 44 coś w tym salonie jest hehheheh
Pozdrawiam.

Offline Eustachy

• Uzytkownik
  • Model: M11 125, VTX1300R
« Odpowiedź #63 dnia: 03 Styczeń 2017, 14:24 »
Senior gratuluję zakupu, nie wiem jak u Ciebie ale w Wawie obecnie nie ma warunków do jazdy.

Offline SENIOR

• Uzytkownik
« Odpowiedź #64 dnia: 03 Styczeń 2017, 14:51 »
Chyba dobra zmiana. Poznań jest w zasadzie biały i chlapa. Ale ja już nabrałem cierpliwości co do moich działań. No chyba, że chodzi o motocykl. Tak mam od dzieciństwa i tak mi pozostanie. Teraz nawet moja żona Róża pojechała zobaczyć nową mężowską zabawkę (jak nigdy). I podoba jej się. Suzuki jeszcze nie sprzedana ale minie brzydka pogoda zimowa i na pewno się sprzeda, tym bardziej, że to motocykl gotowy do jazdy i nie chcę za niego zbyt wiele. Zostawił bym ale na sporcie nie dam rady ułożyć nogi z uszkodzonym kolanem. A motocykl ? Cena nie była niska ale jest wzorowo zadbany, po pełnym serwisie łącznie z nowym ogumieniem. Powinno być wszystko OK. Przywiozą go za niecały tydzień do garażu. I tylko czekać na wiosnę.  ;)
« Ostatnia zmiana: 03 Styczeń 2017, 14:57 wysłana przez SENIOR »

Offline SENIOR

• Uzytkownik
« Odpowiedź #65 dnia: 03 Styczeń 2017, 15:00 »
I to jest bardzo dobra decyzja, ładnie wygląda w solo, a ten wydech 2 in 1 może zaskoczyć

Szerokości 

Opijemy w Iłkach 2017

8)

Wydech niby fabryczny ale jest lekko zmodyfikowany na trochę głośniejszy. Nigdy nie byłem zwolennikiem takiego rozwiązania ale tu pasuje jak ulał. Z czasem będzie chyba solówka, tak jak u mnie zawsze.  :)
« Ostatnia zmiana: 03 Styczeń 2017, 15:09 wysłana przez SENIOR »

Offline trzysta

• Uzytkownik
  • Model: M11 - 320cm3
« Odpowiedź #66 dnia: 03 Styczeń 2017, 16:01 »
Wreszcie prawdziwe moto :) kupiłeś. Też o takim przemysliwuje. Wiele pln dałeś ?

Offline SENIOR

• Uzytkownik
« Odpowiedź #67 dnia: 03 Styczeń 2017, 17:25 »
Wreszcie prawdziwe moto :) kupiłeś. Też o takim przemysliwuje. Wiele pln dałeś ?
Eeeh, za dużo. Już nie pamiętam.  ;)

Offline GANDALF

• Uzytkownik
« Odpowiedź #68 dnia: 03 Styczeń 2017, 18:12 »
Spełnione marzenia nie mają ceny  8)

Ktoś kochał to moto i pajączki, bardzo ładne dodatki i  z umiarem .

LwG

Offline mc_enc

• Uzytkownik
  • śpiesz się powoli... na śmierć zawsze zdążysz
  • Model: Był M-11 320 cm3 Jest DL650XT
« Odpowiedź #69 dnia: 03 Styczeń 2017, 19:06 »
Piękna maszyna :)

Offline darul

• Uzytkownik
« Odpowiedź #70 dnia: 03 Styczeń 2017, 19:50 »
oj Senior Senior
a tak nas nastraszyłeś :P

ładny
Darek

Offline SENIOR

• Uzytkownik
« Odpowiedź #71 dnia: 03 Styczeń 2017, 20:23 »
oj Senior Senior
a tak nas nastraszyłeś :P

ładny
Nie zrobiłem tego na motocyklu. poślizgnąłem się  na mokrej trawie podczas otwierania ciężkiej pokrywy i spadłem do studzienki hydroforowej 2 m w dół, reszta zagojona, kolano jeszcze długo, długo i chyba nie do końca będzie sprawne ale autem już jeżdżę a i przymiarka do sprzętu się udała.  :o

Offline darul

• Uzytkownik
« Odpowiedź #72 dnia: 03 Styczeń 2017, 20:46 »
ja nie myślałem wcale, że miałeś wypadek na motocyklu.
ale pisałeś że chyba już koniec przygody... i takie tam głupoty
już byłem prawie skłonny uwierzyć
Darek

Offline Łysy

• MadaFaka
  • Administrator
  • Wolność jest wtedy, kiedy nie musisz przepraszać..
  • Model: M 16 + Suzuki LS 650 Savage + HD FXSTC '95
« Odpowiedź #73 dnia: 03 Styczeń 2017, 20:58 »
 Janka nie znasz ? Toż to stary kawalarz  ;)
Mój Junak- moja  duma !!! Harley mój to jest TO !!!

Offline Eustachy

• Uzytkownik
  • Model: M11 125, VTX1300R
« Odpowiedź #74 dnia: 03 Styczeń 2017, 21:36 »
Senior, zainwestuj w spacerówki na gmolach, szczególnie że masz hypercharger który nieco przeszkadza jak się trzyma nogi na podestach, w przypadku spacerówek masz nieco szerzej nogi.

Pozdrawiam, wracaj do pełnej sprawności, a moto niech cieszy i służy.