Połączone Zdarzenia

• Pierwszy zlot : 29 Czerwiec 2012 - 01 Lipiec 2012

Autor Wątek: Pierwszy zlot Junak-Daytona 22- 24 czerwca  (Przeczytany 94205 razy)

Offline Łysy

• MadaFaka
  • Administrator
  • Wolność jest wtedy, kiedy nie musisz przepraszać..
  • Model: M 16 + Suzuki LS 650 Savage + HD FXSTC '95
Odp: Pierwszy zlot Junak-Daytona
« Odpowiedź #100 dnia: 13 Luty 2012, 16:38 »
zaczyna się......
Mój Junak- moja  duma !!! Harley mój to jest TO !!!

Offline nemook

• Priv
    • Galeria Nemook'a
  • Model: M16
« Odpowiedź #101 dnia: 13 Luty 2012, 17:02 »
no bo im blizej do "zlotu" to zaczynamy zmieniac niepotrzebnie...zostawmy jak bylo okolice lodzi, wolne spotkanie, pojazdowka i bedzie git:)

Offline Łysy

• MadaFaka
  • Administrator
« Odpowiedź #102 dnia: 13 Luty 2012, 17:09 »
ktos ma jakis inny pomysł ?

Offline Adamus

• Uzytkownik
  • Don't look back
  • Model: Był M16, VN900 Custom, VN 1700 Vaquero
« Odpowiedź #103 dnia: 13 Luty 2012, 18:13 »
Ja jetem za pierwsza opcja, mialo byc spotkanie i poznanie sie, a teraz zmieniamy plany zaraz sie okaze ze nic z tego nie wyjdzie i kupa bedzie... Nie wpychajmy sie almotowi w d**** bo moze nie koniecznie tego chca. Na takie cos to wydaje mi sie ze oni nas powinni zaprosic...Powoli krok po kroczku moze do tego dojdziemy, narazie spotkajmy sie we wlasnym gronie pogadajmy, napijmy sie herbatki i pojezdzijmy i tyle:)
formuła powinna być luźna bo nie jest nas zbyt wielu ani nie mamy doświadczenia w organizacji tego typu imprez a przede wszystkim się nie znamy. Może faktycznie po prostu spotkajmy się w jakimś miejscu w jednym czasie i już....

Neemok, obawiam się , że takie praktyki jak nierezerwowanie na weekendy w czasie wakacji stosuje większośc osrodków....

Panowie przychylam się do powyższego, zanim zaczniemy robić imprezy z fajerwerkami lub wycieczki zakładowe to może faktycznie najpierw się poznajmy, pojeździjmy wspólnie po okolicy, poimprezujmy razem ale na zasadzie spontanu. Niech się impreza sama rozkręci. Na początek to trzeba by w końcu zapodać konkretne miejsce zlotu/spotu jak zwał tak zwał, co by wszystkim przypasiło zarówno jedno jak i drugie. Jak coś takiego się pojawi z konkretnymi namiarami to ludziska se mogą nawet sami robić rezerwacje. A dla tych którzy do końca nie będą mieli jasnej sytuacji to pole namiotowe powinno wystarczyć i już. Ja tam w domku mieszkać nie muszę ;) .

Offline The_Naturat

• Priv
« Odpowiedź #104 dnia: 13 Luty 2012, 19:12 »
Dokładnie tak. Luźne spotkanie na piwko lub piwek kilka z hamownią od almotu jest najrozsądniejszym pomysłem.

Offline topola

• Uzytkownik
« Odpowiedź #105 dnia: 13 Luty 2012, 19:21 »
wg mnie pierwsze spotkanie, totalnie na luzaka, bez harmonogramu spotkania, wywiadów i innych procedur;
dojedziemy to bedziemy, jak będziemy to się okaże co chcemy robić i w którą stronę pokierujemy...

Offline Piotr

• Piotr
  • Priv
  • Piotr
  • Model: M 16
« Odpowiedź #106 dnia: 13 Luty 2012, 19:46 »

Zacznijmy może od poważnych przymiarek do zlotu.
Miejsce podane na początku wątku,
termin: 22-24.06.2012
1. Łysy
2. czucza
3. The_Naturat
4. Iras
5. Nemook
6. Piotr

Jak Łysy pisał że się zajmie organizacja zloto to do dzieła. Myśle ze Grisza zgodnie z oswiadczeniem wczesniej bedzie mogl pomoc bo jest na miejscu i moze podskoczyc obadac co i jak i pogadac z kierownikiem o naszych planach:)

Ha a nie wiem czemu wydawalo mi sie ze to w watku dla zamknietej grupy. Sry za halooo

Offline Łysy

• MadaFaka
  • Administrator
« Odpowiedź #107 dnia: 13 Luty 2012, 22:09 »
czyli, ze full spontan ?

Offline nemook

• Priv
    • Galeria Nemook'a
« Odpowiedź #108 dnia: 14 Luty 2012, 09:00 »

1. Łysy
2. czucza
3. The_Naturat
4. Iras
5. Nemook
6. Piotr

Jak Łysy pisał że się zajmie organizacja zloto to do dzieła. Myśle ze Grisza zgodnie z oswiadczeniem wczesniej bedzie mogl pomoc bo jest na miejscu i moze podskoczyc obadac co i jak i pogadac z kierownikiem o naszych planach:)

Ha a nie wiem czemu wydawalo mi sie ze to w watku dla zamknietej grupy. Sry za halooo

Coś mało nas:) Mam nadzieje, że reszta się dopisze bo z ankiety wyżej wynikało 18 osób;)
Ci co zadeklarowali sie na nocleg to mozna zarezerwowac, łatwiej wychodzi grupowo niż pojedyńczo.

Offline Furman

• Uzytkownik
  • Model: Hyosung GV650 Progress
« Odpowiedź #109 dnia: 14 Luty 2012, 09:46 »
Sorry Panowie, ale na razie jest 6 osób. Może będzie trochę więcej. Ale jeśli mam jechać 300 km, a na miejscu będzie nas dosłownie kilku, bo temu coś wypadnie, a ten się rozchoruje, to trochę nie do końca może być O.K. Zarówno dla nas jak i dla Almotu, który jeśli przywiezie hamownie, czy jakieś testowe modele, to chyba nie chce tego robić dla takiej garstki ludzi. Przy niczym się nie upieram. Każdy może popierać swoją opcję, ale w mojej opinii, jeśli Almot zgodziłby się to zrobić u nich, można by zrobić naprawdę dużą imprezę (spróbować dotrzeć do posiadaczy Juanków sprzedawanych przez Almot, ale nie tylko M16 czy M10, ale nawet 123,121,901 itp.) z np. fajną paradą, z którą moglibyśmy się nawet zwrócić o zabezpieczenie do policji. Nikt nikogo nie zmuszałby do zwiedzania zakładów pracy, ale może są tacy, którzy chcieliby zobaczyć jak to naprawdę jest z "montażem" naszych Junaków. Może udałoby się zaprosić np. inż. Czwordona i zrobić z nim "konferencję prasową" itp. Pomysłów może być wiele, ale najpierw musimy ustalić, na co ostatecznie się decydujemy.
"...Prędkość jeszcze nikogo nie zabiła. To nagłe jej wytracenie jest niebezpieczne..."

Offline Adamus

• Uzytkownik
  • Don't look back
« Odpowiedź #110 dnia: 14 Luty 2012, 09:50 »

1. Łysy
2. czucza
3. The_Naturat
4. Iras
5. Nemook
6. Piotr
7. Adamus

Coś mało nas:) Mam nadzieje, że reszta się dopisze bo z ankiety wyżej wynikało 18 osób;)
Ci co zadeklarowali sie na nocleg to mozna zarezerwowac, łatwiej wychodzi grupowo niż pojedyńczo.

No to jedna sztuka więcej ;)

Offline Łysy

• MadaFaka
  • Administrator
« Odpowiedź #111 dnia: 14 Luty 2012, 10:42 »
Sorry Panowie, ale na razie jest 6 osób. Może będzie trochę więcej. Ale jeśli mam jechać 300 km, a na miejscu będzie nas dosłownie kilku, bo temu coś wypadnie, a ten się rozchoruje, to trochę nie do końca może być O.K. Zarówno dla nas jak i dla Almotu, który jeśli przywiezie hamownie, czy jakieś testowe modele, to chyba nie chce tego robić dla takiej garstki ludzi. Przy niczym się nie upieram. Każdy może popierać swoją opcję, ale w mojej opinii, jeśli Almot zgodziłby się to zrobić u nich, można by zrobić naprawdę dużą imprezę (spróbować dotrzeć do posiadaczy Juanków sprzedawanych przez Almot, ale nie tylko M16 czy M10, ale nawet 123,121,901 itp.) z np. fajną paradą, z którą moglibyśmy się nawet zwrócić o zabezpieczenie do policji. Nikt nikogo nie zmuszałby do zwiedzania zakładów pracy, ale może są tacy, którzy chcieliby zobaczyć jak to naprawdę jest z "montażem" naszych Junaków. Może udałoby się zaprosić np. inż. Czwordona i zrobić z nim "konferencję prasową" itp. Pomysłów może być wiele, ale najpierw musimy ustalić, na co ostatecznie się decydujemy.

Neemokowi to nie pasuje...... choć ja uważam za niezły pomysł. Zapytam Prezesa co on na to.

Offline nemook

• Priv
    • Galeria Nemook'a
« Odpowiedź #112 dnia: 14 Luty 2012, 12:03 »
Neemokowi to nie pasuje...... choć ja uważam za niezły pomysł. Zapytam Prezesa co on na to.

Łysy tu nie chodzi o pasowanie... jak pamietam mial byc zjazd ludków na junakach na luzie spotkac sie pogadac napic pojezdzic. a teraz jest proba organizacji zlotu na masowa skale jak kluby motocyklowe a przeciez my nim nie jestesmy jak pamietam...zrobicie jak zechcecie przecie. Nagle cala koncepcja zjadu zmienia sie o 180 stopni, oby nie skonczylo sie tak ze nie bedzie go wogole bo bedziemy wymyslac co roz to inne pomysly.

Offline Łysy

• MadaFaka
  • Administrator
« Odpowiedź #113 dnia: 14 Luty 2012, 12:33 »
a co tym złego jak , o ile Almot wyrazi chęć i gotowośc, jak wpadniemy, odhamujemy, pogadamy, obejrzymy nowości, podzieliemy się opiniami, na koniec wpierdolimy cos z grilla a potem znajdziemy jakąś dziuplę na noc, tam wypyijemy wode ognistą, rano jak dojdziemy do siłe  zmyjemy trudy podrózy z naszych oblicz i pojedziemy na walkabout po okolicy i zintegrujemy się blizej ??? I bedzie zajebiście.....

Offline Piotr

• Piotr
  • Priv
  • Piotr
  • Model: M 16
« Odpowiedź #114 dnia: 14 Luty 2012, 19:18 »
Popieram Łysego.  8)

Offline Adam

• Priv
  • Model: m 16
« Odpowiedź #115 dnia: 15 Luty 2012, 16:15 »
Ja również jestem za opcją Łysego.

Offline Furman

• Uzytkownik
  • Model: Hyosung GV650 Progress
« Odpowiedź #116 dnia: 15 Luty 2012, 16:45 »
No to może piszmy - kto za, kto przeciw. Wtedy podejmiemy decyzję i zabierzemy się za organizację jednej albo drugiej opcji. Ja, jak pisałem wcześniej za Almotem.
"...Prędkość jeszcze nikogo nie zabiła. To nagłe jej wytracenie jest niebezpieczne..."

zdzichfur

• Gość
« Odpowiedź #117 dnia: 15 Luty 2012, 17:11 »
robi się ciekawie  ;D
i nie będę ukrywał że już się pogubiłem troszkę, bo Łysy raz pisał o spontanie a raz w Almocie inni też jakieś propozycje dawali to może ankietę zrobić

Offline Pumpernikiel

• Administrator
  • Model: Junak M16
« Odpowiedź #118 dnia: 15 Luty 2012, 17:12 »
demokracja jest do dupy wiec glosuje za lysym, prowadz nas ku sloncu nasz guru duchowy z dzizasem na plecach

Offline Łysy

• MadaFaka
  • Administrator
« Odpowiedź #119 dnia: 15 Luty 2012, 17:46 »
hehehe dybre, dybre......Oł dzizas :)

Offline i

• Priv
« Odpowiedź #120 dnia: 15 Luty 2012, 18:09 »
Ja wchodzę w każdą ..... sugestię. Po prostu chcę pojeździć a gdzie - to już mniej istotne. Jestem za każdą formą zlotu.
"Nie dyskutuj z idiotą bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i wygra doświadczeniem"

Offline Adamus

• Uzytkownik
  • Don't look back
« Odpowiedź #121 dnia: 15 Luty 2012, 18:12 »
Dokładnie tak jak mówi Iras. Może byc Almot a jak Prezes nas oleje to zawsze można zrobic krótki spontan :) .

Offline Pumpernikiel

• Administrator
  • Model: Junak M16
« Odpowiedź #122 dnia: 15 Luty 2012, 18:25 »
w razie co jest tez co objechac w okolicy, Znin, Biskupin, Inowroclaw, Kruszwica i pare jezior i kempingow.

Offline Łysy

• MadaFaka
  • Administrator
« Odpowiedź #123 dnia: 15 Luty 2012, 18:40 »
czyli opcja na fun w każdym razie :)))

Offline Walkyria

• Priv
  • Model: Mazda323f
« Odpowiedź #124 dnia: 16 Luty 2012, 21:54 »
Witajcie Panowie :) Najważniejsze powinno być spotkanie i poznanie się :) By móc zorganizować zlot potrzeba poświęcenia czasu, zaangażowania i jakiegoś wkładu finansowego. Nie da się obarczyć jednej czy dwóch osób z 6ściu czy 10ciu, by wszystko zorganizowali a reszta przyjedzie na gotowe - nie w tym sęk. Wydaje mi się, że najważniejsze ustalić Termin, Miejsce i Kto z nas przybędzie. Reszta wyjdzie w praniu, można jakiś plan spędzenia dnia czy nocy ustalić oczywiście (przyjazd do punktu A, wspólne śniadaniowe "cześć", jakaś wspólna trasa po okolicach, zwiedzanie, jakieś jeziorko, kąpiel, bieganie naokoło Junaków nie wiem ;) hehe  obiad, parada po ciekawych zakątkach, zwiedzanie, nocne ognisko przy kiełbaskach gorzałce i pogawędkach o czymś co Nas wszystkich łączy - czyli Pięknych Junakach! :) Chodzi o złapanie kontaktu między sobą i dobrą zabawę! Możemy sobie nawet koszulki zrobić z datą spotkania i jakimś motywem ;) Liczą się chęci i pomysły a przede wszystkim Dobra Zabawa. Może na takowym nieoficjalnie-oficjalnym pierwszym zlocie Junaka-Daytona narodzą się pomysły co do kolejnych spotkań, a przede wszystkim do ich realizacji na większą skalę. Pozdrawiam cieplutko w ten zimny wieczór/noc
P.S. A teraz powiedzą: "przyszła baba i zamieszała" hihihi :P