Autor W▒tek: pora na zmiany...M16 Bobber stajl  (Przeczytany 6588 razy)

Offline Vger

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 430
  • Model: m16 320 najszybsza wersja (czerwony)
Odp: pora na zmiany...M16 Bobber stajl
« Odpowied╝ #125 dnia: 27 Czerwiec 2017, 21:11 »
Ja bym poszed┼é po ca┼éo┼Ťci i przemalowa┼é na grafitowy mat a silnik i wydechy w czarnym macie  ;D

PS. fajna lampa  8)
Czerwony M16 jest najszybszy, czerwone auta s─ů najszybsze (Ferrari) i kobiety w czerwieni s─ů najszybsze ;)

Offline Bonzo

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 1045
  • Lepiej by─ç panem w piekle ni┼╝ s┼éuga w niebie ...
  • Model: By┼é M16 125, jest Boulevard C90T
« Odpowied╝ #126 dnia: 27 Czerwiec 2017, 23:42 »
Motorek jest bardzo ┼éadny i nie ma si─Ö czego czepia─ç - ja zapragn─ů┼ébym tylko w nim d┼éugiego widelca :D

R├│┼╝nice mi─Ödzy boberem a chopperem s─ů tak naprawd─Ö niewielkie. Ma┼éo tego to jest ten sam styl!

Cytat: por├│wnanie
bobber powinien opiera─ç si─Ö na fabrycznej ramie i zawieszeniu, podczas gdy chopper ma by─ç jakby ÔÇ×uszyty na miar─ÖÔÇŁ wok├│┼é silnika, w┼é─ůcznie z ram─ů i zawieszeniem oraz niezb─Ödnymi elementami karoserii. W bobberze na pr├│┼╝no powinno dopatrywa─ç si─Ö charakterystycznych smaczk├│w w postaci chrom├│w i polerek ÔÇô to bardziej surowa forma.

« Ostatnia zmiana: 27 Czerwiec 2017, 23:47 wys│ana przez Bonzo »

Offline Maciekk

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 235
  • Model: Junak M16 125cc - mini-junkers
« Odpowied╝ #127 dnia: 28 Czerwiec 2017, 00:15 »
Jedyny widelec jaki bym da┼é to od HD springer. Inne mi nie pasuj─ů. Niestety koszt takiego cacka jest jak dla mnie zaporowy.

Offline Maciekk

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #128 dnia: 28 Czerwiec 2017, 00:19 »
Ja bym poszed┼é po ca┼éo┼Ťci i przemalowa┼é na grafitowy mat a silnik i wydechy w czarnym macie  ;D

PS. fajna lampa  8)

Nie mam kasy na lakiernika. Jeszcze tylko pomaluje na czarny mat te chromowane listwy co biegn─ů wzd┼éu┼╝ tylnego b┼éotnika bo k┼éuj─ů mnie w oczy :) reszta jak dla mnie jest ok.

Lampa niestety tylko fajnie wygl─ůda, ┼Ťwieci suabo. Mo┼╝e trzeba b─Ödzie si─Ö do niej jako┼Ť dobra─ç ale mam inne rzeczy do ogarni─Öcia. Na szcz─Ö┼Ťcie teraz do┼Ť─ç p├│┼║no robi si─Ö ciemno :)

Offline Maciekk

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #129 dnia: 04 Lipiec 2017, 21:00 »
https://www.youtube.com/watch?v=eWI3EmXPG3k

znalaz┼éem takiego customa 125cc. Nawet nie┼║le wysz┼éo. Wida─ç jakby kto┼Ť si─Ö zastanawia┼é nad zmian─ů lusterek (jak ja) na takie na ko┼äcu kiery, plus nie┼║le pokombinowane z filtrem powietrza :)
kominy tak┼╝e ma zacne

Offline Hylan

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 18
  • Model: Johnny Pag Malibu 320i
« Odpowied╝ #130 dnia: 13 Marzec 2018, 10:39 »
i wiecej : )

Witaj Olek Olo :) w┼éa┼Ťnie przymierzam si─Ö do monta┼╝u podobnych do Twoich sakw a raczej toreb parcianych ;) Mo┼╝esz podes┼éa─ç jakie┼Ť dok┼éadniejsze zdj─Öcia jak rozwi─ůza┼ée┼Ť problem z ich mocowaniem? I jak je usztywni┼ée┼Ť, ┼╝e wygl─ůdaj─ů na pe┼éne? A mo┼╝e jest w nich pe┼éno trunku zar├│wno do Junaczka jak i do garde┼éka? Pozdrawiam.