Autor Wątek: pora na zmiany...M16 Bobber stajl  (Przeczytany 4578 razy)

Offline Vger

• Uzytkownik
  • Model: m16 320 najszybsza wersja (czerwony)
Odp: pora na zmiany...M16 Bobber stajl
« Odpowiedź #125 dnia: 27 Czerwiec 2017, 21:11 »
Ja bym poszedł po całości i przemalował na grafitowy mat a silnik i wydechy w czarnym macie  ;D

PS. fajna lampa  8)
Czerwony M16 jest najszybszy, czerwone auta są najszybsze (Ferrari) i kobiety w czerwieni są najszybsze ;)

Offline Bonzo

• Uzytkownik
  • Lepiej być panem w piekle niż sługa w niebie ...
  • Model: Był M16 125, jest Boulevard C90T
« Odpowiedź #126 dnia: 27 Czerwiec 2017, 23:42 »
Motorek jest bardzo ładny i nie ma się czego czepiać - ja zapragnąłbym tylko w nim długiego widelca :D

Różnice między boberem a chopperem są tak naprawdę niewielkie. Mało tego to jest ten sam styl!

Cytat: porównanie
bobber powinien opierać się na fabrycznej ramie i zawieszeniu, podczas gdy chopper ma być jakby „uszyty na miarę” wokół silnika, włącznie z ramą i zawieszeniem oraz niezbędnymi elementami karoserii. W bobberze na próżno powinno dopatrywać się charakterystycznych smaczków w postaci chromów i polerek – to bardziej surowa forma.

« Ostatnia zmiana: 27 Czerwiec 2017, 23:47 wysłana przez Bonzo »

Offline Maciekk

• Uzytkownik
  • Model: Junak M16 125cc - mini-junkers
« Odpowiedź #127 dnia: 28 Czerwiec 2017, 00:15 »
Jedyny widelec jaki bym dał to od HD springer. Inne mi nie pasują. Niestety koszt takiego cacka jest jak dla mnie zaporowy.

Offline Maciekk

• Uzytkownik
« Odpowiedź #128 dnia: 28 Czerwiec 2017, 00:19 »
Ja bym poszedł po całości i przemalował na grafitowy mat a silnik i wydechy w czarnym macie  ;D

PS. fajna lampa  8)

Nie mam kasy na lakiernika. Jeszcze tylko pomaluje na czarny mat te chromowane listwy co biegną wzdłuż tylnego błotnika bo kłują mnie w oczy :) reszta jak dla mnie jest ok.

Lampa niestety tylko fajnie wygląda, świeci suabo. Może trzeba będzie się do niej jakoś dobrać ale mam inne rzeczy do ogarnięcia. Na szczęście teraz dość późno robi się ciemno :)

Offline Maciekk

• Uzytkownik
« Odpowiedź #129 dnia: 04 Lipiec 2017, 21:00 »
https://www.youtube.com/watch?v=eWI3EmXPG3k

znalazłem takiego customa 125cc. Nawet nieźle wyszło. Widać jakby ktoś się zastanawiał nad zmianą lusterek (jak ja) na takie na końcu kiery, plus nieźle pokombinowane z filtrem powietrza :)
kominy także ma zacne