Autor Wątek: Szukam ludzi na tygodniowy wypad w Polskę, a może i dalej :)  (Przeczytany 306 razy)

Offline Vger

• Uzytkownik
  • Model: m16 320 najszybsza wersja (czerwony)
Jak w temacie, planuję dłuższą wycieczkę i tak pojadę ale w grupie zawsze weselej. Z nastawieniem na zwiedzanie, żadne tam autostrady  8)
Czerwony M16 jest najszybszy, czerwone auta są najszybsze (Ferrari) i kobiety w czerwieni są najszybsze ;)

Offline Cynar

• Uzytkownik
  • Model: Jego zajebistość M16 125!
Odp: Szukam ludzi na tygodniowy wypad w Polskę, a może i dalej :)
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Lipiec 2016, 22:40 »
Jakieś szczegóły, plany czy totalny spontan? Chętnie się podłączę tylko muszę coś więcej wiedzieć - kierunek i termin...
Bóg, Junak, Ojczyzna!
Jestem "wredną patriotyczno-szowinistyczną świnią" i jest mi z tym dobrze!

Offline Vger

• Uzytkownik
  • Model: m16 320 najszybsza wersja (czerwony)
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Lipiec 2016, 12:46 »
Jutro jedziemy na zlot do Rusocina (ja i Mc_enc), a w niedziele w stronę granicy z Rosją i Litwą a potem w dół jak daleko to się okaże, pewnie do samych Bieszczad. Powròt najpóźjiej 28.
Czerwony M16 jest najszybszy, czerwone auta są najszybsze (Ferrari) i kobiety w czerwieni są najszybsze ;)

Offline Cynar

• Uzytkownik
  • Model: Jego zajebistość M16 125!
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Lipiec 2016, 14:47 »
Czyli jednak spontan... czasowy przynajmniej ;)
Jak będziecie w niedzielę jechać do granicy wschodniej, to ja zamierzam się puszką dotelepać (z rodzinką na wczasy) do Stegny ok. 11.00. Chciałem się puścić motorkiem na wczasy ale ślubna stanowczo się sprzeciwiła - muszę w końcu trochę czasu z nimi spędzić ;)

Jak by co, to zawsze miło się będzie zobaczyć... i pogadać chwilę. W razie draki piszcie na: cynar@poczta.pl
Bóg, Junak, Ojczyzna!
Jestem "wredną patriotyczno-szowinistyczną świnią" i jest mi z tym dobrze!