Autor Wątek: Cena przeglądu gwarancyjnego Junak m11 125 cc  (Przeczytany 1277 razy)

Offline Pysia

• Uzytkownik
  • Fascynacja jednośladami łączy lub dzieli....
  • Model: M11- 125 ( jeszcze)
Cena przeglądu gwarancyjnego Junak m11 125 cc
« dnia: 04 Sierpień 2016, 18:01 »
Z ciekawości chciałabym Was podpytać, ile płacicie w swoich serwisach za przeglądy gwarancyjne Junaka m11 125 cc. Ja za każdym razem płaciłam 200 zł dotychczas, a dziś powiedzieli mi 230 zł. Nadmienie ze jestem z Gdańska. Podzielicie się opiniami?

Offline Eustachy

• Uzytkownik
  • Model: M11 125, VTX1300R
Odp: Cena przeglądu gwarancyjnego Junak m11 125 cc
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Sierpień 2016, 18:58 »
Go4moto Pruszków (salon referencyjny), 370 (300 przegląd, 70 olej) za przegląd po 1500 km.
Po 300 km zrobiłem przegląd w skuter-serwis/motor-serwis za 220 lub 230, ale po problemach z moto po tym przeglądzie (zakleszczony tylny hamulec, napięty łańcuch, źle zamocowane doloty powietrza do gaźnika i kilka innych), postanowiłem zmienić serwis, zobaczymy czy to był dobry ruch.

Offline kryha666

• Uzytkownik
  • Model: M16 125 :)
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Sierpień 2016, 19:37 »
Z ciekawości chciałabym Was podpytać, ile płacicie w swoich serwisach za przeglądy gwarancyjne Junaka m11 125 cc. Ja za każdym razem płaciłam 200 zł dotychczas, a dziś powiedzieli mi 230 zł. Nadmienie ze jestem z Gdańska. Podzielicie się opiniami?
Polecam serwis w Trąbkach Wielkich. Zmień serwis i powołaj się na mnie a nie pożałujesz ;)

Offline Pysia

• Uzytkownik
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Sierpień 2016, 19:49 »
Czyli jednak ceny podobne.

Kryha dzięki 😉

Offline Pysia

• Uzytkownik
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Sierpień 2016, 19:53 »
Ale kryha, olka mi tu podpowiada ze dzwoniła do Trąbek na serwis, bo chciała lampę przerobić na inną/lepszą, to nie wiedzieli jak podejść do Junaka. Zbyli Ją po prostu. Więc nie za bardzo kumam dlaczego tak, skoro Ty mówisz co innego 😉

Offline NGN 27

• Moderator Globalny
  • Model: Junak M 16 125
« Odpowiedź #5 dnia: 04 Sierpień 2016, 20:48 »
U mnie w Bielsku, serwis po 1500, zrobione absolutnie wszystko!!! i w dodatku bez zastrzeżeń, wymiana oleju na Castrol Power 1 - cena UWAGA!

150 zł za wszystko (już po małej znajomości, bo kupowałem u nich moto i dobrze żyjemy i umawiamy się, kiedy im pasuje ;) 8))

Pozdrawiam Motoland z Bielska! 8)

Offline Pysia

• Uzytkownik
« Odpowiedź #6 dnia: 04 Sierpień 2016, 20:57 »
No to faktycznie niezła cena.
Pozdrawiamy również 😉

Offline Wozu

• Uzytkownik
  • Model: M11 125
« Odpowiedź #7 dnia: 07 Sierpień 2016, 18:58 »
U mnie 180zł z wszystkim, ale czy dobrze, tego nie wiem, moto jeździ i to od jakiegoś czasu całkiem nieźle.

Offline dziadzia82

• Uzytkownik
  • Model: M-16 125cm
« Odpowiedź #8 dnia: 07 Sierpień 2016, 21:26 »
150 zł po 1500km z ustawieniem zaworów olej Motul 5100 itp.
Serwis Moplik
Siemianowice Ślaskie
Ul. Krupanka 56
SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
telefon: 602679264
Bardzo polecam

Natomiast :
Serwis BestMoto
OBRZEŻNA PÓŁNOCNA 24
MYSŁOWICE
telefon: 606 512 338
Cena 230-240 zł plus 60zł za zawory olej Shell
Z poważaniem
Marek

Offline Vger

• Uzytkownik
  • Model: m16 320 najszybsza wersja (czerwony)
« Odpowiedź #9 dnia: 07 Sierpień 2016, 22:03 »
a mi wujek wymienia olej, cena 0,5 Finlandia. regulacja zaworów ta sama cena, generalnie nie ważne co robię cennik ten sam  8)
Czerwony M16 jest najszybszy, czerwone auta są najszybsze (Ferrari) i kobiety w czerwieni są najszybsze ;)

Offline mc_enc

• Uzytkownik
  • śpiesz się powoli... na śmierć zawsze zdążysz
  • Model: Był M-11 320 cm3 Jest DL650XT
« Odpowiedź #10 dnia: 07 Sierpień 2016, 22:23 »
Cwaniaczek  ;D
Nie każdy ma taniego wujka  ;) ;D ;D

Offline dziadzia82

• Uzytkownik
  • Model: M-16 125cm
« Odpowiedź #11 dnia: 08 Sierpień 2016, 15:42 »
ujek ujkiem ale jesli mam gwarancje tak jak ja i inni ?????
Z poważaniem
Marek

Offline Pysia

• Uzytkownik
« Odpowiedź #12 dnia: 09 Sierpień 2016, 05:37 »
To wujek za kolejną 0,5 podbije również gwarancję 😀 hahaha

Offline Stawros

• Uzytkownik
  • Model: M16 [125]
« Odpowiedź #13 dnia: 20 Sierpień 2016, 15:51 »
Dzisiaj w Pruszkowie,w Go4Moto, przegląd gwarancyjny po 300km - 200zł. Mój olej. Z napraw gwarancyjnych uruchomili kontrolkę kierunkowskazu i oświetlenie budzika, wymienili też linkę licznika bo moja została gdzieś pod Sochaczewem po odkręceniu się pancerza.

Offline NGN 27

• Moderator Globalny
  • Model: Junak M 16 125
« Odpowiedź #14 dnia: 20 Sierpień 2016, 20:34 »
...wymienili też linkę licznika bo moja została gdzieś pod Sochaczewem po odkręceniu się pancerza.

Trzeba było czytać instrukcję - "procedurę startową NGNa"...  ;D ;)

Offline Stawros

• Uzytkownik
  • Model: M16 [125]
« Odpowiedź #15 dnia: 20 Sierpień 2016, 21:45 »
...wymienili też linkę licznika bo moja została gdzieś pod Sochaczewem po odkręceniu się pancerza.

Trzeba było czytać instrukcję - "procedurę startową NGNa"...  ;D ;)

Człowiek całe życie niedoczytany i niedoumiany :'( ;D

Offline Maciekk

• Uzytkownik
  • Model: Junak M16 125cc - mini-junkers
« Odpowiedź #16 dnia: 23 Wrzesień 2016, 14:58 »
Grodzisk Mazowiecki - 300pln. Wszystko w cenie plus bardzo fachowa obsługa - ja polecam z czystym sumieniem.

Ponadto, zostawiłem moto i nie chcą mi go oddać. Powiedzieli, że mój custom "zdobi" salon i ściąga klientów i obym po niego przyjechał jak najpóźniej

:D

To bardzo miłe.

Offline rekin

• Uzytkownik
  • Model: M16, 125ccm
« Odpowiedź #17 dnia: 23 Wrzesień 2016, 21:14 »
Ja też właśnie się dowiadywałem co do przeglądu na 1500km. Zagotowałem się w momencie jak wszedłem do serwisu w Lubinie, który jest podany na stronie Almot-u a gość powiedział do mnie że oni oczywiście zrobią ale stracę gwarancję bo nie mają umowy i nie są autoryzowanym serwisem. Nie wytrzymałem ciśnienia słysząc coś takiego. Gość mówi do mnie że nie jestem pierwszy, który chce zrobić przegląd w Junaku, on wszystkim tak mówi i nikt inny mi tego tu nie zrobi. Na moje pytanie gdzie mogę w pobliżu zrobić przegląd nie tracąc gwarancji usłyszałem: "A gdzie go pan kupił ?" Więc opisuje gościowi całą sytuację ze 300 km z tąd a on mi na to "Musisz pan jechać tam do serwisu gdzie kupiony był motor" I w tym momencie pękła mi żyłka z nerwów. Tzn że kupisz motor za granicą i tam musisz jeździć na wszystkie przeglądy, to był by interes życia ;)
Żeby uzyskać info z pierwszej ręki wykonałem tel. do Almot-u. Tam dostałem info od p. Jakuba że nie rozumie dlaczego tak postąpił ten człowiek w serwisie ale zajmie się sprawą bo jeśli ten sklep sprzedaje Junaka a tak jest bo nawet szyld mają na sklepie, to musi mieć z nimi umowę a jeśli ma umowę to musi wykonać serwis.
Zadzwoniłem do innego serwisu tym razem w Legnicy , pierwsze pytanie pani, która odebrała tel. "Czy motor był kupiony u nas ? " więc jej odpowiadam ze nie a ona z tekstem że w tym przypadku będzie drożej. Nie wiem ile w tym serwisie kosztuje jeśli motor był tam kupiony ale drożej u tej pani to 390zł ;) Zabiła mnie na chwilę :)
Zadzwoniłem do kolejnego serwisu w Środzie Śląskiej i na wstępie zapytałem czy jest różnica gdzie maszyna była kupiona, serwisant powiedział że nie ma żadnego znaczenia bo to jedna firma i jeden serwis , tu już mnie trochę pocieszył.
W tym serwisie koszt przeglądu przy 1500km robiony wg książki to koszt 280zł razem z materiałami podlegajacymi wymianie. W przyszłym tygodniu muszę umówić jakiś dzień i zawieźć "czarnego diabła " ;)
« Ostatnia zmiana: 23 Wrzesień 2016, 21:16 wysłana przez rekin »
" Najpiękniejsza muzyka to ryk silnika "

Offline Marcin-74

• Uzytkownik
  • Model: m16 320
« Odpowiedź #18 dnia: 23 Wrzesień 2016, 22:05 »
hehe no niezłe perypetie można się zdenerwować  :o  na szczęście mnie już nie obowiązuje  ;)

Offline FrrFurr

• Uzytkownik
  • Model: Był M16 320 Jest Vulcan 900
« Odpowiedź #19 dnia: 06 Październik 2016, 22:18 »
Ja też właśnie się dowiadywałem co do przeglądu na 1500km. Zagotowałem się w momencie jak wszedłem do serwisu w Lubinie, który jest podany na stronie Almot-u a gość powiedział do mnie że oni oczywiście zrobią ale stracę gwarancję bo nie mają umowy i nie są autoryzowanym serwisem. Nie wytrzymałem ciśnienia słysząc coś takiego. Gość mówi do mnie że nie jestem pierwszy, który chce zrobić przegląd w Junaku, on wszystkim tak mówi i nikt inny mi tego tu nie zrobi. Na moje pytanie gdzie mogę w pobliżu zrobić przegląd nie tracąc gwarancji usłyszałem: "A gdzie go pan kupił ?" Więc opisuje gościowi całą sytuację ze 300 km z tąd a on mi na to "Musisz pan jechać tam do serwisu gdzie kupiony był motor" I w tym momencie pękła mi żyłka z nerwów. Tzn że kupisz motor za granicą i tam musisz jeździć na wszystkie przeglądy, to był by interes życia ;)
Żeby uzyskać info z pierwszej ręki wykonałem tel. do Almot-u. Tam dostałem info od p. Jakuba że nie rozumie dlaczego tak postąpił ten człowiek w serwisie ale zajmie się sprawą bo jeśli ten sklep sprzedaje Junaka a tak jest bo nawet szyld mają na sklepie, to musi mieć z nimi umowę a jeśli ma umowę to musi wykonać serwis.
Zadzwoniłem do innego serwisu tym razem w Legnicy , pierwsze pytanie pani, która odebrała tel. "Czy motor był kupiony u nas ? " więc jej odpowiadam ze nie a ona z tekstem że w tym przypadku będzie drożej. Nie wiem ile w tym serwisie kosztuje jeśli motor był tam kupiony ale drożej u tej pani to 390zł ;) Zabiła mnie na chwilę :)
Zadzwoniłem do kolejnego serwisu w Środzie Śląskiej i na wstępie zapytałem czy jest różnica gdzie maszyna była kupiona, serwisant powiedział że nie ma żadnego znaczenia bo to jedna firma i jeden serwis , tu już mnie trochę pocieszył.
W tym serwisie koszt przeglądu przy 1500km robiony wg książki to koszt 280zł razem z materiałami podlegajacymi wymianie. W przyszłym tygodniu muszę umówić jakiś dzień i zawieźć "czarnego diabła " ;)
Cóż... coś mi to przypomina :-\ Niestety, wielu dealerów tylko chce sprzedać i zapomnieć
Franky_Furbo jakby kto pytał :)

Offline rekin

• Uzytkownik
  • Model: M16, 125ccm
« Odpowiedź #20 dnia: 27 Kwiecień 2017, 23:12 »
Przegląd zrobiony  ;D w Środzie Śląskiej serwis Matkowski.
Szybko, sprawnie, w kulturalnej atmosferze, na materiałach eksploatacyjnych z wyższej półki i co najważniejsze to cena 250 zł. Poprawiona została również pucha ze wskaźnikiem prędkości, wreszcie widzę kontrolki ;)
Pełne zadowolenie  ;D
" Najpiękniejsza muzyka to ryk silnika "

Offline Kefir

• Uzytkownik
  • Model: M11 125ccm
« Odpowiedź #21 dnia: 18 Maj 2017, 11:29 »
Vger - podaj namiary na wujka :)
Zanim padłeś, jeszcze ziemię przeżegnałeś ręką.
Czy to była kula, synku, czy to serce pękło?
K.K. Baczyński 20. III. 1944 r.

Offline Aikon

• Uzytkownik
  • Model: M11 125
« Odpowiedź #22 dnia: 01 Czerwiec 2017, 11:11 »
U mnie w Rybniku przegląd 150zł i zrobione wszystko według listy którą zrobiłem.