Autor Wątek: Zakup Junaka  (Przeczytany 950 razy)

Offline Maciej husky

• Uzytkownik
  • Model: M 16 - 125
Odp: Zakup Junaka
« Odpowiedź #50 dnia: 06 Lipiec 2017, 09:01 »
Panowie  nie  sprzeczajmy sie  bo to chore.Każdy ma to na co go stać.Niedługo dojdzie do tego że zaczniemy pisać kto ma droższą maszynę.125 cm na początek  uważam ,ze jest ok  .Od czegoś trzeba zacząć i się uczyć jazdy.
 :) :) :)

Offline phantom72

• Uzytkownik
  • Jak dbasz ,tak masz
  • Model: Suzuki Intruder VZR 1800 M109R
« Odpowiedź #51 dnia: 06 Lipiec 2017, 09:17 »
Panowie  nie  sprzeczajmy sie  bo to chore.Każdy ma to na co go stać.Niedługo dojdzie do tego że zaczniemy pisać kto ma droższą maszynę.125 cm na początek  uważam ,ze jest ok  .Od czegoś trzeba zacząć i się uczyć jazdy.
 :) :) :)
Zgadzam sie z tym ze kazdy jezdzi tym na co go stac , jak kupowałem M16 wydawało mi sie ze to szczyt moich marzen i ze bede smigal na tym sprzecie do konca zycia a teraz łapie sie na tym ze ogladam Henki na ktore prawde mowiac mnie nie stac , ale warto miec marzenia  :)
I zeby  nie było , podnosze reke bez wzgledu na to kto czym jedzie.
« Ostatnia zmiana: 06 Lipiec 2017, 09:24 wysłana przez phantom72 »
Nie da Ci żona, nie da Ci matka , tego co może dać sąsiadka :)

Offline Łysy

• MadaFaka
  • Administrator
  • Wolność jest wtedy, kiedy nie musisz przepraszać..
  • Model: M 16 + Suzuki LS 650 Savage + HD FXSTC '95
« Odpowiedź #52 dnia: 06 Lipiec 2017, 09:30 »
Bo to jest Panie kwestia podejścia do Janka...
Mój Junak- moja  duma !!! Harley mój to jest TO !!!

Offline phantom72

• Uzytkownik
  • Jak dbasz ,tak masz
« Odpowiedź #53 dnia: 06 Lipiec 2017, 09:38 »
Bo to jest Panie kwestia podejścia do Janka...
Nie neguje tego Łysy , najwazniejsze ze Ty jestes z niego  zadowolony :)
Ostatnio na motobandzie był test Henka i nie powiem ,pomimo ze poczatkowo odrzucił mnie swoim wygladem, tak po jakims czasie  zapaliła mi sie czerwona lampka  ::)

Offline Łysy

• MadaFaka
  • Administrator
« Odpowiedź #54 dnia: 06 Lipiec 2017, 10:34 »
A co to jest Henek ?

Offline kryha666

• Uzytkownik
  • Model: M16 125 :)
« Odpowiedź #55 dnia: 06 Lipiec 2017, 11:16 »
A co to jest Henek ?
Henek to taka podróba Janka :p

Przestrzegam potencjalnych chetnych przed bledem jaki ja popelnilem , i sorry ale  podyskutowac na ten tema moge z kims kto juz objezdzil kilka sprzetów  a nie co dopiero zaczał  swirowac pawiana  na 125  ;D Z czasem kupisz lepszy sprzet i przekonasz sie ze w wielu kwestiach mialem raje, gdyz wiele osob z tego forum zaczynało na Janku i  przesiadło sie na powazniejsze sprzety.Równiez w moim przypadku nie było to tak ze kupilem M16 i po pierwszej przejazdzce  stwierdzilem ze musze miec sprzet o pojemnosci 2 litrów, ale  trzeba bylo kupic od razu cos powyzej litra i miec swiety spokoj przynajmniej przez kilka lat.Pozdro
Może dla Ciebie błędem był zakup M16 ale dziwnym trafem Janek ma wielu obrońców ;)
To że Tobie ta maszyna nie podpasowała nie oznacza, że masz hejtować i obrzydzać innym. To tak jak z laskami: jeden woli chude blondynki a drugi wręcz przeciwnie, to Twoja brocha 8)
2 litry to ja wolę wypić w dobrym towarzystwie i nie potrzebuję tyle pojemności pod bakiem żeby podnieść swoje ego ;)
Z jazdy ma być przyjemność a M16 mi to zapewnia :)
I żeby nie było jakiegoś świrowania pawiana to planuję zakup kolejnego motocykla ale swojego Janka nie pozbędę się bo jest świetnym motocyklem i zawsze będzie nr1 w stajni.
A jak uważasz inaczej to wyzywam Cię na pojedynek pieszo lub konno tylko następnego dnia nie narzekaj że masz kaca :p

Offline mc_enc

• Uzytkownik
  • śpiesz się powoli... na śmierć zawsze zdążysz
  • Model: Był M-11 320 cm3 Jest DL650XT
« Odpowiedź #56 dnia: 06 Lipiec 2017, 12:34 »
Ja też nie zamierzam swojego sprzedawać i dlatego jak zachciało mi się H-D to sobie kupiłem jako drugi. Ale Janek jest i ma być 8)
Lysy ty jestes ewenementem i wpakowales w ten sprzet  tyle ze kupiłbys w to miejsce  kilka innych ;)
Może i Łysy jest ewenementem ale sprzęt ma oryginalny i fajnie się za nim jedzie (miałem okazję  ;)). A po za tym czy ktoś widział Janka-dyskotekę nie wspominając o drewnianych sakwach  ;D 8)? Wątpię.
A jest to widok trudny do zapomnienia  8) ;D ;D ;D

Offline phantom72

• Uzytkownik
  • Jak dbasz ,tak masz
« Odpowiedź #57 dnia: 06 Lipiec 2017, 12:39 »
A co to jest Henek ?

Przestrzegam potencjalnych chetnych przed bledem jaki ja popelnilem , i sorry ale  podyskutowac na ten tema moge z kims kto juz objezdzil kilka sprzetów  a nie co dopiero zaczał  swirowac pawiana  na 125  ;D Z czasem kupisz lepszy sprzet i przekonasz sie ze w wielu kwestiach mialem raje, gdyz wiele osob z tego forum zaczynało na Janku i  przesiadło sie na powazniejsze sprzety.Równiez w moim przypadku nie było to tak ze kupilem M16 i po pierwszej przejazdzce  stwierdzilem ze musze miec sprzet o pojemnosci 2 litrów, ale  trzeba bylo kupic od razu cos powyzej litra i miec swiety spokoj przynajmniej przez kilka lat.Pozdro
Może dla Ciebie błędem był zakup M16 ale dziwnym trafem Janek ma wielu obrońców ;)
To że Tobie ta maszyna nie podpasowała nie oznacza, że masz hejtować i obrzydzać innym. To tak jak z laskami: jeden woli chude blondynki a drugi wręcz przeciwnie, to Twoja brocha 8)
2 litry to ja wolę wypić w dobrym towarzystwie i nie potrzebuję tyle pojemności pod bakiem żeby podnieść swoje ego ;)
I żeby nie było jakiegoś świrowania pawiana to planuję zakup kolejnego motocykla ale swojego Janka nie pozbędę się bo jest świetnym motocyklem i zawsze będzie nr1 w stajni.
A jak uważasz inaczej to wyzywam Cię na pojedynek pieszo lub konno tylko następnego dnia nie narzekaj że masz kaca :p
a jezdziłes kiedykolwiek na czyms innym? Poza motorynka rzecz jasna  8)
i sorry ale mleko rzadko pijam  , tym bardziej w ilosci 2 litów  ;D
ale oczywiscie wyzwanie chetnie podejme hehehehe ale nie zmieni to faktu ze  Junaka bede zawsze odradzał komus kto zamierza wyjechac na nim  dalej niz  poza miasto czy tez wioske w ktorej mieszka ,ale oczywiscie zgodze sie ze od czegos trzeba zaczac.
« Ostatnia zmiana: 06 Lipiec 2017, 13:01 wysłana przez phantom72 »

Offline phantom72

• Uzytkownik
  • Jak dbasz ,tak masz
« Odpowiedź #58 dnia: 06 Lipiec 2017, 12:48 »
Ja też nie zamierzam swojego sprzedawać i dlatego jak zachciało mi się H-D to sobie kupiłem jako drugi. Ale Janek jest i ma być 8)
Lysy ty jestes ewenementem i wpakowales w ten sprzet  tyle ze kupiłbys w to miejsce  kilka innych ;)
Może i Łysy jest ewenementem ale sprzęt ma oryginalny i fajnie się za nim jedzie (miałem okazję  ;)). A po za tym czy ktoś widział Janka-dyskotekę nie wspominając o drewnianych sakwach  ;D 8)? Wątpię.
A jest to widok trudny do zapomnienia  8) ;D ;D ;D
W to nie watpie  ;D dlatego pisze ze skoro jemu sie podoba ....

Offline mc_enc

• Uzytkownik
  • śpiesz się powoli... na śmierć zawsze zdążysz
  • Model: Był M-11 320 cm3 Jest DL650XT
« Odpowiedź #59 dnia: 06 Lipiec 2017, 13:46 »
A co to jest Henek ?

a jezdziłes kiedykolwiek na czyms innym? Poza motorynka rzecz jasna  8)
i sorry ale mleko rzadko pijam  , tym bardziej w ilosci 2 litów  ;D
ale oczywiscie wyzwanie chetnie podejme hehehehe ale nie zmieni to faktu ze  Junaka bede zawsze odradzał komus kto zamierza wyjechac na nim  dalej niz  poza miasto czy tez wioske w ktorej mieszka ,ale oczywiscie zgodze sie ze od czegos trzeba zaczac.

Motorynką ani niczym innym na dwóch kołach, pomijam rower, nie jeździłem. Co więcej nigdy nawet nie chciałem. Jednak po 40-tce wzystko się zmieniło (kryzys tzw. wieku średniego :D).
Miałem M-11 320 i bardzo sobie chwaliłem nawet w turystyce (może nie po dziurach :'(). Może i dużo nim się nie najeździłem za nim go sprzedałem, ale dzielnie mnie niósł potężnie przeciążony, nawet w górach, a po za tym ceniłem go za prostotę.
I choć mam nowy sprzęt szybszy, wygodniejszy oraz również jestem z niego mega zadowolony, to mimo wszystko bardzo żałuję że Janka musiałem sprzedać (niestety nie stać mnie na utrzymanie rodziny, samochodu i dwóch motocykli. Nie śpię na pieniądzach :'(. No i 20 lat pracy na tyłku również nie pozostało bez znaczenia.).
Za to muszę przyznać że faktycznie M-11 i M-16 nie za bardzo nadaje się na pierwsze moto.

PS.
Mam nadzieję Łysy że nie uraziłem cię za dyskotekę i sakwy ;) :D ;D :D

Offline phantom72

• Uzytkownik
  • Jak dbasz ,tak masz
« Odpowiedź #60 dnia: 06 Lipiec 2017, 13:49 »
No i gitara , to że przesiada się na coraz mocniejszy sprzęt to naturalna kolej rzeczy i myślę że poza Lysym mało kogo stan na trzymanie z sentymentu 2 moto ;)

Offline Bonzo

• Uzytkownik
  • Lepiej być panem w piekle niż sługa w niebie ...
  • Model: Był M16 125, jest Boulevard C90T
« Odpowiedź #61 dnia: 06 Lipiec 2017, 15:49 »
Ja trzymam jeszcze WSK'ę z sentymentu bo chcę, bo mi sie podoba, i wiem ze na swoj sposob jest wyjatkowa i chusteczka mnie obchodzi co ktoś mi powie czy nadaje sie ona do jazdy czy nie. Kazdy ma to co mu sie podoba i co mu zaswita w glowie. Wiec o gustach się nie dyskutuje. Sam uważam ze M16 jest piekny. Jedyne co mnie drażniło to polityka polskiej obsługi serwisowej. Dlatego będę go polecał bo samo moto nie jest złe i daje przyjemnosc z jazdy. Dlatego też polecam każdemu używkę a nie nowy.

Offline Łysy

• MadaFaka
  • Administrator
« Odpowiedź #62 dnia: 06 Lipiec 2017, 16:31 »
I tym akcentem proponuję zakończyć tą dyskusję  8)