Autor W▒tek: Pawe┼é z Wadowic  (Przeczytany 1927 razy)

Offline simson102477

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 12
  • Model: vs 800
Paweł z Wadowic
« dnia: 28 Stycze˝ 2012, 15:13 »
Rany ju┼╝ trzeci raz pr├│buje mo┼╝─Ö teraz uda mi si─Ö stworzy─ç w─ůtek jestem Pawe┼é p├│ki co posiadam suzuki vs 800 ale od przynajmniej roku przymierzam si─Ö do zmiany na junaka ale na razie nie mam odwagi najgorsze jest to ze nikt ze znajomych nie ma takiego sprz─Ötu a na s┼éowo nie zaryzykuje p├│ki co pogadam z wami mo┼╝e uda si─Ö ┼╝e poje┼╝d┼╝─Ö i si─Ö przekonam a na razie spruboj─Ö wam pokaza─ç mojego intrudera

Offline simson102477

• Uzytkownik
Odp: Paweł z Wadowic
« Odpowied╝ #1 dnia: 28 Stycze˝ 2012, 15:15 »
Jutro jak znajd─Ö czas zrobi─Ö nowe fotki bo ju┼╝ tak go┼éo nie wygl─ůda

zdzichfur

• GoŠ
« Odpowied╝ #2 dnia: 29 Stycze˝ 2012, 00:29 »
Pawe┼é strasznie daleko do Piotra nie masz a my┼Ťl─Ö ┼╝e nemook na pewno da┼é by pomaca─ç swojego junkersa, by┼Ť m├│g┼é si─Ö do niego przekona─ç na 100% .

Offline nemook

• Priv
  • WiadomoÂci: 1084
    • Galeria Nemook'a
  • Model: M16
« Odpowied╝ #3 dnia: 29 Stycze˝ 2012, 14:10 »
Ano:) S┼éu┼╝─Ö pomoc─ů:) Jak si─Ö sezon zacznie mo┼╝esz podjecha─ç polukac, dosi─ů┼Ť─ç.

Offline simson102477

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #4 dnia: 29 Stycze˝ 2012, 15:24 »
fajnie a na zlot si─Ö raczej wybierasz

Offline nemook

• Priv
  • WiadomoÂci: 1084
    • Galeria Nemook'a
  • Model: M16
« Odpowied╝ #5 dnia: 29 Stycze˝ 2012, 16:12 »
ano jakby inaczej:) nie mozna przegapic taiego wydarzenia.

Offline simson102477

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #6 dnia: 30 Stycze˝ 2012, 16:55 »
Obiecałem że pokaże nowe zdjęcia mojej suki i oto i one

Offline simson102477

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #7 dnia: 30 Stycze˝ 2012, 16:57 »
i jeszcze kilka

Kyokushin

• GoŠ
« Odpowied╝ #8 dnia: 07 Luty 2012, 18:13 »
Czemu chcesz go zmieniac, fajny sprz─Öt :)

Offline simson102477

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #9 dnia: 07 Luty 2012, 19:41 »
Ju┼╝ rozmawia┼éem z kilkoma kolegami na tym forum , do ko┼äca nie jestem przekonany a pow├│d jest chyba taki sam jak u was bo junak jest nowy bo ma gwarancj─Ö bo podoba mi si─Ö z po┼Ťr├│d wszystkich chinoli [romet kewwae kinguej itd ] najbardziej . Daj─Ö sobie najbli┼╝szy sezon na zastanowienie postaram si─Ö troch─Ö z wami pojezdzi─ç na ile pozwoli czas i ┼╝ona oraz dzieci , zobacze jak si─Ö sprawuj─ů i jakie s─ů wasze opinie o czywi┼Ťcie przy piwie na planowanym zlocie

Kyokushin

• GoŠ
« Odpowied╝ #10 dnia: 07 Luty 2012, 20:32 »
Prawd─Ö m├│wi─ůc jakbym mia┼é markowy sprz─Öt z kt├│rego by┼ébym zadowolony - nie zmienia┼ébym go.

Wi─Ökszo┼Ť─ç z nas dopiero zaczyna je┼║dzi─ç motocyklem, st─ůd te┼╝ pojemno┼Ť─ç 320 dla nas by┼éa wystarczaj─ůca, druga rzecz to taka ┼╝e na motocyklach znamy si─Ö jak kura na jajkach, tak wi─Öc zakup u┼╝ywanego 10 letniego sprz─Ötu, bo to by┼Ťmy mieli za cen─Ö Junaka m├│g┼éby si─Ö sko┼äczy─ç zakupem jakiego┼Ť z┼éomu.

Natomiast jak kto┼Ť ma do┼Ťwiadczenie w je┼║dzie, zna si─Ö na motocyklach na tyle ┼╝e raz ┼╝e umie kupi─ç u┼╝ywk─Ö, sprawdzi─ç j─ů, dwa umie ni─ů wr├│ci─ç, to raczej by celowa┼é w co┼Ť mo┼╝e nieznacznie dro┼╝szego, u┼╝ywanego, markowego, z V pod bakiem, i pojemno┼Ťci─ů 600+, albo nawet w jakiego┼Ť Shadowa nowego.

Bo co si─Ö zmieni mi─Ödzy Twoim Intruzem a Junakiem?
Junak będzie trochę większy, na pewno słabszy, wolniejszy, silnik nie będzie miał gangu V.

Na pewno musisz si─Ö przejecha─ç Junakiem, postawi─ç VS800 obok niego i sobie porowna─ç maj─ůc oba przed oczyma, je┼╝d┼╝─ůc nimi na przemian etc.
« Ostatnia zmiana: 07 Luty 2012, 20:38 wys│ana przez Kyokushin »

Offline simson102477

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #11 dnia: 08 Luty 2012, 06:06 »
Masz w 100procentach racj─Ö dlatego chce z wami poje┼║dzi─ç a mo┼╝e przy okazji i wy odemnie si─Ö czego┼Ť dowiecie z tego co czytam nie wszyscy chc─ů wszyscy sko┼äczy─ç karier─Ö na 320 wi─Öc mo┼╝e j─ů pomog─Ö w wyborze ::)