Autor W▒tek: Mario Wita  (Przeczytany 2341 razy)

Offline Mario

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 8
Mario Wita
« dnia: 02 Kwiecie˝ 2012, 11:40 »
 :) Witam wszystkich super ┼╝e uda┼éo mi si─Ö namierzy─ç to forum od jakiego┼Ť czasu przygl─ůdam si─Ö motocyklom Junak i wszystkim komentarzom na temat tych motocykli. Ciesze si─Ö ┼╝e s─ů jeszcze ludzie kt├│rzy uwa┼╝aj─ů ┼╝e nie tylko czarny H. D. to jedyny s┼éuszny motocykl. Moja Polska przygoda z jedno┼Ťladami zaczyna┼éa si─Ö od wyczarowanego Rometa Ogara , par─Ö ┼éadnych lat temu nabycie takiej maszyny nie by┼éo wcale takie oczywiste mo┼╝e to komu┼Ť wydawa─ç si─Ö ┼Ťmieszne ale dla mnie to w tedy by┼é cud. Par─Ö lat p├│┼║niej kumpel kupi┼é MZ 250 i je┼║dzili┼Ťmy razem oczywi┼Ťcie bez prawka bo po co komu prawko. A┼╝ w ko┼äcu doros┼éem i zjad┼éa mnie proza ┼╝ycia o motocyklach zapomnia┼éem na d┼éugie lata. Kt├│rego┼Ť dnia zobaczy┼éem gdzie┼Ť Junaka Milenium i m├│j motocyklowy ┼Ťwiat znowu zacz─ů┼é istnie─ç. Od jakiego┼Ť czasu nosz─Ö si─Ö z zamiarem kupna Junaka M16 i oficjalnego zalegalizowania mojej mi┼éo┼Ťci motocyklowej, na razie musz─Ö si─Ö oby─ç smakiem ale mam nadzieje ┼╝e ju┼╝ nie d┼éugo marzenie si─Ö spe┼éni. Do tego czasu pozwolicie ┼╝e b─Öd─Ö Wam towarzyszy┼é w trasie my┼Ťlami. Pozdrawiam wszystkich - mario.

Offline úysy

• MadaFaka
  • Administrator
  • WiadomoÂci: 2727
  • Pasja czyni wolnym...
  • Model: M 16 LS 650 + HD FXSTC '94
Odp: Mario Wita
« Odpowied╝ #1 dnia: 02 Kwiecie˝ 2012, 11:59 »
Witaj :)
Mˇj Junak- moja  duma !!! Harley mˇ│j to jest TO !!!

Offline nemook

• Priv
  • WiadomoÂci: 1084
    • Galeria Nemook'a
  • Model: M16
« Odpowied╝ #2 dnia: 02 Kwiecie˝ 2012, 12:00 »
Witamy. Powodzenia z zakupem:)

Offline Danielb50

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 54
  • Model: Junak M16
« Odpowied╝ #3 dnia: 02 Kwiecie˝ 2012, 12:05 »
Witaj :)

zdzichfur

• GoŠ
« Odpowied╝ #4 dnia: 02 Kwiecie˝ 2012, 12:12 »
Witaj Mario na naszym forumie   ;D

mog─Ö jedynie Tobie zaproponowa─ç wariant, kt├│ry u mnie si─Ö sprawdzi┼é w 100% , a mianowicie powoli zacz─ů┼éem dr─ů┼╝y─ç temat i suszy─ç dup─Ö ma┼é┼╝once, ┼╝e kupi─Ö sobie jaki┼Ť motorek na czterdziestk─Ö oczywi┼Ťcie by┼éa zachwycona jak to kochaj─ůca ┼╝ona i si─Ö zacz─Ö┼éo wys┼éuchiwanie, ┼╝e wariat jestem, ┼╝e si─Ö zabij─Ö itp. Oczywi┼Ťcie jednym uchem wpada┼éo to do mnie a drugim wypada┼éo i wraz z ma┼é┼╝onk─ů nakr─Öca┼éem si─Ö , Ona w swojej wersji a ja w swojej :-) . Wygoogla┼éem sobie nowe Junaki  i bardzo mi si─Ö spodoba┼éy, szybka akcja  i wyjazd do najbli┼╝szego dilera, przymiarka na M11 my┼Ťl─Ö sobie hmmm pozycja troszk─Ö jak na kiblu i jakby zdeko za ma┼éy si─Ö wydaje, no ale obok stoi M16 robi─Ö hyc na niego , poszura┼éem swoim zadem po jego siode┼éku  i sta┼éo si─Ö nieuniknione - przelecia┼éa przez g┼éow─Ö jedyna s┼éuszna my┼Ťl - musz─Ö go mie─ç  ;D  . Min─Ö┼éo kilka nie przespanych nocy i my┼Ťl─Ö sobie,  kurcze nie mo┼╝e tak by─ç bo si─Ö w ko┼äcu wyko┼äcz─Ö , polecia┼éem do banku po kredycik i do dilera po moto, oczywi┼Ťcie ma┼é┼╝onka okaza┼éa mi swoje zachwycenie dwutygodniowym milczeniem, ale ju┼╝ jej przesz┼éo i wszyscy s─ů szcz─Ö┼Ťliwi  ;D   nie musz─Ö dodawa─ç, ┼╝e nie doczeka┼éem czterdziestki w po┼Ťcie i naby┼éem moto troszk─Ö wcze┼Ťniej  ;D

pozdrawiam Dzidek

Offline úysy

• MadaFaka
  • Administrator
  • Pasja czyni wolnym...
« Odpowied╝ #5 dnia: 02 Kwiecie˝ 2012, 12:23 »
Zdzichu u mnie było podobnie, choć nie do końca......
Buszowa┼éem po necie i nagle wlaz┼éem na filmik reklamowy Junaka. Ogl─ůda┼éem go ca┼éy wiecz├│r w k├│┼éko...Po tym jak us┼éysza┼éem w nim, ┼╝e przyst─Öpna cena to zacz─ů┼éem jej szuka─ç. I ju┼╝ by┼éo po mnie :) ┼╗ona akurat tru┼éa mi ty┼éek o plazme wi─Öc skorzysta┼éem z okazji i dobili┼Ťmy targu: jej plazma mi moto. My┼Ťla┼éa, ┼╝e ┼╝artuj─Ö. Zacz─ů┼éem szuka─ç czarnego klasyka z chromami. Nie by┼éo ┼éatwo pod koniec pa┼║dziernika. Znalaz┼éem w Bielsku-Bia┼éej. Kilka telefon├│w, krecha za┼éatwiona przez telefon i PRZEWIE┼╣LI GO :)))) A potem to ju┼╝ jak u wi─Ökszo┼Ťci z nas :)))))

Kyokushin

• GoŠ
« Odpowied╝ #6 dnia: 02 Kwiecie˝ 2012, 12:31 »
My┼Ťla┼éa, ┼╝e ┼╝artuj─Ö.

Haha, moja w końcu na odczepnego powiedziała "..a rób co chcesz"... i za 2 dni M16 stało pod oknem.

Offline Mario

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #7 dnia: 02 Kwiecie˝ 2012, 12:33 »
Dzi─Öki za s┼éowa otuchy podkr─Öcili┼Ťcie mi nie┼║le ┼Ťrub─Ö ja urabiam swoj─ů po┼é├│wk─Ö ju┼╝ od jakiego┼Ť czasu nawet wczoraj ogl─ůda┼éem z ni─ů maszyn─Ö jej si─Ö bardzo podoba ale - many many itd.
Bardzo bym chcia┼é si─Ö za┼éapa─ç na wasz zlot zw┼éaszcza ┼╝e mam urodziny w czerwcu by┼éo by zajebi┼Ťcie. Tak czy inaczej b─Öd─Ö z wami, marzy mi si─Ö taka maszyna pe┼éen szacun Panowie wasze maszyny zajebioza.

Offline i

• Priv
  • WiadomoÂci: 576
« Odpowied╝ #8 dnia: 02 Kwiecie˝ 2012, 14:04 »
Witaj i powodzenia w kombinowaniu, jak to zrobi─ç ┼╝eby by┼éo dobrze :). Moja po┼é├│wka natomiast wog├│le nie szele┼Ťci┼éa czy powinienem kupi─ç czy nie i stwierdzi┼éa, ┼╝e skoro si─Ö starzej─Ö to chocia┼╝ ┼╝ebym by┼é w tym szcz─Ö┼Ťliwy. I tak oto zakupi┼éem "Czarnucha".
"Nie dyskutuj z idiot─ů bo sprowadzi Ci─Ö do swojego poziomu i wygra do┼Ťwiadczeniem"

Offline Furman

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 93
  • Model: Hyosung GV650 Progress
« Odpowied╝ #9 dnia: 02 Kwiecie˝ 2012, 14:37 »
Witaj.
To pomy┼Ťl o jakie┼Ť "u┼╝ywce". Ostatnio ju┼╝ si─Ö ich troch─Ö pojawi┼éo. Kasy mniej, a wszystkie jeszcze musz─ů by─ç na gwarancji.
"...Pr─Ödko┼Ť─ç jeszcze nikogo nie zabi┼éa. To nag┼ée jej wytracenie jest niebezpieczne..."

Offline Stachu

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 49
  • Tylko na trasie jestem wolnym cz┼éowiekiem.
  • Model: M16 - Black
« Odpowied╝ #10 dnia: 02 Kwiecie˝ 2012, 15:07 »
Witaj :D Udanego zakupu i do zobaczenia w trasie ;)

Offline Furman

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 93
  • Model: Hyosung GV650 Progress
« Odpowied╝ #11 dnia: 03 Kwiecie˝ 2012, 16:36 »
Mario - zobacz.
http://otomoto.pl/junak-m-junak-m16-M3092701.html
My┼Ťl─Ö, ┼╝e za 7 tys. by go sz┼éo wyci─ůgn─ů─ç, a to by┼éaby super cena.
"...Pr─Ödko┼Ť─ç jeszcze nikogo nie zabi┼éa. To nag┼ée jej wytracenie jest niebezpieczne..."

Offline úysy

• MadaFaka
  • Administrator
  • Pasja czyni wolnym...
« Odpowied╝ #12 dnia: 04 Kwiecie˝ 2012, 00:38 »
ale wioch z tymi kierunkami z H-D
kto┼Ť ma kompleksy....

Offline Mario

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #13 dnia: 04 Kwiecie˝ 2012, 15:32 »
dzi─Öki za info a co do kierunk├│w to zmieni─ç zawsze mo┼╝na ,go┼Ťciowi z H.D. starczy┼éo tylko na kierunki hehehe