Autor Wątek: Mario Wita  (Przeczytany 2247 razy)

Offline Mario

• Uzytkownik
Mario Wita
« dnia: 02 Kwiecień 2012, 11:40 »
 :) Witam wszystkich super że udało mi się namierzyć to forum od jakiegoś czasu przyglądam się motocyklom Junak i wszystkim komentarzom na temat tych motocykli. Ciesze się że są jeszcze ludzie którzy uważają że nie tylko czarny H. D. to jedyny słuszny motocykl. Moja Polska przygoda z jednośladami zaczynała się od wyczarowanego Rometa Ogara , parę ładnych lat temu nabycie takiej maszyny nie było wcale takie oczywiste może to komuś wydawać się śmieszne ale dla mnie to w tedy był cud. Parę lat później kumpel kupił MZ 250 i jeździliśmy razem oczywiście bez prawka bo po co komu prawko. Aż w końcu dorosłem i zjadła mnie proza życia o motocyklach zapomniałem na długie lata. Któregoś dnia zobaczyłem gdzieś Junaka Milenium i mój motocyklowy świat znowu zaczął istnieć. Od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem kupna Junaka M16 i oficjalnego zalegalizowania mojej miłości motocyklowej, na razie muszę się obyć smakiem ale mam nadzieje że już nie długo marzenie się spełni. Do tego czasu pozwolicie że będę Wam towarzyszył w trasie myślami. Pozdrawiam wszystkich - mario.

Offline Łysy

• MadaFaka
  • Administrator
  • Wolność jest wtedy, kiedy nie musisz przepraszać..
  • Model: M 16 LS 650 + HD FXSTC '94
Odp: Mario Wita
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Kwiecień 2012, 11:59 »
Witaj :)
Mój Junak- moja  duma !!! Harley mój to jest TO !!!

Offline nemook

• Priv
    • Galeria Nemook'a
  • Model: M16
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Kwiecień 2012, 12:00 »
Witamy. Powodzenia z zakupem:)

Offline Danielb50

• Uzytkownik
  • Model: Junak M16
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Kwiecień 2012, 12:05 »
Witaj :)

zdzichfur

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Kwiecień 2012, 12:12 »
Witaj Mario na naszym forumie   ;D

mogę jedynie Tobie zaproponować wariant, który u mnie się sprawdził w 100% , a mianowicie powoli zacząłem drążyć temat i suszyć dupę małżonce, że kupię sobie jakiś motorek na czterdziestkę oczywiście była zachwycona jak to kochająca żona i się zaczęło wysłuchiwanie, że wariat jestem, że się zabiję itp. Oczywiście jednym uchem wpadało to do mnie a drugim wypadało i wraz z małżonką nakręcałem się , Ona w swojej wersji a ja w swojej :-) . Wygooglałem sobie nowe Junaki  i bardzo mi się spodobały, szybka akcja  i wyjazd do najbliższego dilera, przymiarka na M11 myślę sobie hmmm pozycja troszkę jak na kiblu i jakby zdeko za mały się wydaje, no ale obok stoi M16 robię hyc na niego , poszurałem swoim zadem po jego siodełku  i stało się nieuniknione - przeleciała przez głowę jedyna słuszna myśl - muszę go mieć  ;D  . Minęło kilka nie przespanych nocy i myślę sobie,  kurcze nie może tak być bo się w końcu wykończę , poleciałem do banku po kredycik i do dilera po moto, oczywiście małżonka okazała mi swoje zachwycenie dwutygodniowym milczeniem, ale już jej przeszło i wszyscy są szczęśliwi  ;D   nie muszę dodawać, że nie doczekałem czterdziestki w poście i nabyłem moto troszkę wcześniej  ;D

pozdrawiam Dzidek

Offline Łysy

• MadaFaka
  • Administrator
« Odpowiedź #5 dnia: 02 Kwiecień 2012, 12:23 »
Zdzichu u mnie było podobnie, choć nie do końca......
Buszowałem po necie i nagle wlazłem na filmik reklamowy Junaka. Oglądałem go cały wieczór w kółko...Po tym jak usłyszałem w nim, że przystępna cena to zacząłem jej szukać. I już było po mnie :) Żona akurat truła mi tyłek o plazme więc skorzystałem z okazji i dobiliśmy targu: jej plazma mi moto. Myślała, że żartuję. Zacząłem szukać czarnego klasyka z chromami. Nie było łatwo pod koniec października. Znalazłem w Bielsku-Białej. Kilka telefonów, krecha załatwiona przez telefon i PRZEWIEŹLI GO :)))) A potem to już jak u większości z nas :)))))

Offline Kyokushin

• Priv
    • BMW Sport
  • Model: Był M16
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Kwiecień 2012, 12:31 »
Myślała, że żartuję.

Haha, moja w końcu na odczepnego powiedziała "..a rób co chcesz"... i za 2 dni M16 stało pod oknem.

Offline Mario

• Uzytkownik
« Odpowiedź #7 dnia: 02 Kwiecień 2012, 12:33 »
Dzięki za słowa otuchy podkręciliście mi nieźle śrubę ja urabiam swoją połówkę już od jakiegoś czasu nawet wczoraj oglądałem z nią maszynę jej się bardzo podoba ale - many many itd.
Bardzo bym chciał się załapać na wasz zlot zwłaszcza że mam urodziny w czerwcu było by zajebiście. Tak czy inaczej będę z wami, marzy mi się taka maszyna pełen szacun Panowie wasze maszyny zajebioza.

Offline i

• Priv
« Odpowiedź #8 dnia: 02 Kwiecień 2012, 14:04 »
Witaj i powodzenia w kombinowaniu, jak to zrobić żeby było dobrze :). Moja połówka natomiast wogóle nie szeleściła czy powinienem kupić czy nie i stwierdziła, że skoro się starzeję to chociaż żebym był w tym szczęśliwy. I tak oto zakupiłem "Czarnucha".
"Nie dyskutuj z idiotą bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i wygra doświadczeniem"

Offline Furman

• Uzytkownik
  • Model: Hyosung GV650 Progress
« Odpowiedź #9 dnia: 02 Kwiecień 2012, 14:37 »
Witaj.
To pomyśl o jakieś "używce". Ostatnio już się ich trochę pojawiło. Kasy mniej, a wszystkie jeszcze muszą być na gwarancji.
"...Prędkość jeszcze nikogo nie zabiła. To nagłe jej wytracenie jest niebezpieczne..."

Offline Stachu

• Uzytkownik
  • Tylko na trasie jestem wolnym człowiekiem.
  • Model: M16 - Black
« Odpowiedź #10 dnia: 02 Kwiecień 2012, 15:07 »
Witaj :D Udanego zakupu i do zobaczenia w trasie ;)

Offline Furman

• Uzytkownik
  • Model: Hyosung GV650 Progress
« Odpowiedź #11 dnia: 03 Kwiecień 2012, 16:36 »
Mario - zobacz.
http://otomoto.pl/junak-m-junak-m16-M3092701.html
Myślę, że za 7 tys. by go szło wyciągnąć, a to byłaby super cena.
"...Prędkość jeszcze nikogo nie zabiła. To nagłe jej wytracenie jest niebezpieczne..."

Offline Łysy

• MadaFaka
  • Administrator
« Odpowiedź #12 dnia: 04 Kwiecień 2012, 00:38 »
ale wioch z tymi kierunkami z H-D
ktoś ma kompleksy....

Offline Mario

• Uzytkownik
« Odpowiedź #13 dnia: 04 Kwiecień 2012, 15:32 »
dzięki za info a co do kierunków to zmienić zawsze można ,gościowi z H.D. starczyło tylko na kierunki hehehe