Autor W▒tek: Witam:)  (Przeczytany 2768 razy)

Kangus

• GoŠ
Witam:)
« dnia: 13 Kwiecie˝ 2012, 22:01 »
Witam wszystkich, Sławek z Bielska-Białej.

niestety nie mam jeszcze Junaka, ale odk─ůd ujrza┼éem zdj─Öcia M16 zachorowa┼éem na niego i szukam i szukam. I mam do Was jako obje┼╝d┼╝onych w tej maszynie motocyklist├│w pytanie czy warto kupi─ç ca┼ékiem NOWY czy lepiej poszuka─ç u┼╝ywek? narazie z tym drugim licho bo motorek do┼Ť─ç "m┼éody" i zastanawiam si─Ö czy inwestowa─ç w ca┼ékiem now─ů sztuk─Ö. A drugie pytanie to czy uwa┼╝acie, ┼╝e motor jak na chi┼äskie pochodzenie jest dobrze wykonany? Troch─Ö pieni─Ödzy kosztuje i chcia┼ébym pozna─ç opinie os├│b kt├│re go u┼╝ytkuj─ů.

Gdyby┼Ťcie mieli informacje o jakim┼Ť handlu modelem m16 (bia┼éy albo czarny chrom) w przyzwoitych cenach i z pewnego ┼║r├│d┼éa to prosz─Ö Was o pomoc i doradztwo.

P.S. przeczytałem już chyba wszystkie tematy na tym forum i muszę Wam pogratulować pomysłu i zawartej wszędzie wiedzy, na pewno jak już nabędę motocykl to będę korzystał z Waszych fachowych rad:)))

Serdecznie dzi─Ökuje za uwag─Ö i pozdrawiam:)

Offline Pumpernikiel

• Administrator
  • WiadomoÂci: 529
  • Model: Junak M16
Odp: Witam:)
« Odpowied╝ #1 dnia: 13 Kwiecie˝ 2012, 22:45 »
Jezeli lubisz zapach nowego pojazdu z salonu to kup nowy.

Jezeli nie to kup uzywke, przewaznie maja male przebiegi, sa dotarte, po pierwszych kosztownych przegladach, lepiej doposazone i cene maja atrakcyjniejsza. Gwarancje i tak masz i tak.

Jak na chiny to jest wykonany poprawnie. Jakosc nadrabia wygladem i w zyciu mnie tyle nie zaczepiano na ulicy oczywiscie pozytywnie jak teraz jezdzac na Junaku. Nawet na skrzyzowaniach ludzie wrzeszcza przez okna samochodow mowiac ze im sie podoba.

Offline Furman

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 93
  • Model: Hyosung GV650 Progress
« Odpowied╝ #2 dnia: 14 Kwiecie˝ 2012, 10:34 »
Witaj na forum.
Pewnie wi─Ökszo┼Ť─ç z nas kupowa┼éo n├│wk─Ö,  bo nie by┼éo innej mo┼╝liwo┼Ťci. Ja osobi┼Ťcie na dzie┼ä dzisiejszy bym si─Ö w og├│le nie zastanawia┼é i szuka┼ébym u┼╝ywki. Tak jak pisze Pumper - gwarancja, dotarty, dodatkowe wyposa┼╝enie. Jedyny problem, aby znale┼║─ç odpowiadaj─ůcy Ci egzemplarz i to nie na drugim ko┼äcu Polski. Ale dla kilku tysi, my┼Ťl─Ö, ┼╝e warto przeczesywa─ç codziennie Alledrogo.pl. A co do jako┼Ťci - jak na "chi┼äczyka" - wed┼éug mnie jak najbardziej O.K. Chocia┼╝, gdy mia┼éem jeden z pierwszych egzemplarzy, jakie Almot sprowadzi┼é, to by┼éo tyle k┼éopot├│w, ┼╝e w ko┼äcu, po roku mi go wymienili na na nowy. Ale w┼éa┼Ťnie od tego jest gwarancja. A ten, kt├│rego mam teraz chodzi idealnie.
"...Pr─Ödko┼Ť─ç jeszcze nikogo nie zabi┼éa. To nag┼ée jej wytracenie jest niebezpieczne..."

Offline Mario

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 8
« Odpowied╝ #3 dnia: 15 Kwiecie˝ 2012, 19:41 »
Witaj na forum ja jestem w podobnej sytuacji te┼╝ nie mam jeszcze maszyny i

Offline radek

• Heaven's Rider [ * 8.09.2012 ]
  • Priv
  • WiadomoÂci: 275
« Odpowied╝ #4 dnia: 15 Kwiecie˝ 2012, 20:28 »
siemano !
"ale bajka, dosiada─ç tego bike'a..."

Kangus

• GoŠ
« Odpowied╝ #5 dnia: 18 Kwiecie˝ 2012, 07:21 »
No i sta┼éo si─Ö... w dniu wczorajszym przywioz┼éem pod m├│j dach pi─Öknego Junaczka M16 kolor czarny/chrom... jest pi─Ökniejszy ni┼╝ na zdj─Öciach i z opowiada┼ä...ahh narazie si─Ö zachwycam... po┼Ťmiga┼éem troche po lokalnych drogach i kilka rzeczy b─Öde poprawia┼é wedle tego co piszecie na forum ( w ko┼äcu co┼Ť obje┼║dzili┼Ťcie ju┼╝);)) a zakupi┼éem go wedle waszych opini.. tzn. U┼╝ywany z malutkim przebiegiem (95km):))

Pozdrawiam i mam do Was pytanie jaki to login na allegro ma "Pan Franki"? gdy┼╝ pierwsze na kupno id─ů wydechy... a narazie najbardziej podobaj─ů mi si─Ö Zdzichfur'a made by Franki:))

zdzichfur

• GoŠ
« Odpowied╝ #7 dnia: 18 Kwiecie˝ 2012, 07:43 »
Tylko musisz na samym pocz─ůtku podj─ů─ç decyzj─Ö czy wywalasz katalizatory czy zostawiasz tak jak jest u mnie, i uprzedzam ┼╝e na ┼╝ywo te kominy maj─ů solidne jebni─Öcie  ;D  . Iras jak pierwszy raz odpali┼é sprz─Öta z rurami od Franka to si─Ö alarmy po w┼é─ůcza┼éy w autach zaparkowanych obok  ;D

Offline i

• Priv
  • WiadomoÂci: 576
« Odpowied╝ #8 dnia: 18 Kwiecie˝ 2012, 07:52 »
No i sta┼éo si─Ö... w dniu wczorajszym przywioz┼éem pod m├│j dach pi─Öknego Junaczka M16 kolor czarny/chrom... jest pi─Ökniejszy ni┼╝ na zdj─Öciach i z opowiada┼ä...ahh narazie si─Ö zachwycam... po┼Ťmiga┼éem troche po lokalnych drogach i kilka rzeczy b─Öde poprawia┼é wedle tego co piszecie na forum ( w ko┼äcu co┼Ť obje┼║dzili┼Ťcie ju┼╝);)) a zakupi┼éem go wedle waszych opini.. tzn. U┼╝ywany z malutkim przebiegiem (95km):))

Pozdrawiam i mam do Was pytanie jaki to login na allegro ma "Pan Franki"? gdy┼╝ pierwsze na kupno id─ů wydechy... a narazie najbardziej podobaj─ů mi si─Ö Zdzichfur'a made by Franki:))

Gratulacje i LWG
"Nie dyskutuj z idiot─ů bo sprowadzi Ci─Ö do swojego poziomu i wygra do┼Ťwiadczeniem"

zdzichfur

• GoŠ
« Odpowied╝ #9 dnia: 18 Kwiecie˝ 2012, 08:18 »
« Ostatnia zmiana: 18 Kwiecie˝ 2012, 08:20 wys│ana przez zdzichfur »

Offline i

• Priv
  • WiadomoÂci: 576
« Odpowied╝ #10 dnia: 18 Kwiecie˝ 2012, 08:21 »
lewa w g├│r─Ö  ;D
"Nie dyskutuj z idiot─ů bo sprowadzi Ci─Ö do swojego poziomu i wygra do┼Ťwiadczeniem"

zdzichfur

• GoŠ
« Odpowied╝ #11 dnia: 18 Kwiecie˝ 2012, 08:32 »
no tak przecie┼╝ to takie oczywiste  :-[

Offline Furman

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #12 dnia: 18 Kwiecie˝ 2012, 09:24 »
Nie trzeba decydowa─ç si─Ö czy chcesz z katalizatorami czy bez. Mi FRanki zrobi┼é rury z dwoma szynami mocuj─ůcymi od spodu i teraz mog─Ö montowa─ç zar├│wno z katalizatorami (d┼éu┼╝sze, minimalnie bardziej przyt┼éumione - ale naprawd─Ö minimalnie i mniej strzelaj─ůce) jak i bez.
"...Pr─Ödko┼Ť─ç jeszcze nikogo nie zabi┼éa. To nag┼ée jej wytracenie jest niebezpieczne..."

zdzichfur

• GoŠ
« Odpowied╝ #13 dnia: 18 Kwiecie˝ 2012, 09:51 »
a widzisz jak ja zamawia┼éem nie dosta┼éem takiej opcji do wyboru , czyli kolega Franek wyci─ůga pozytywne wnioski i rozwija swoje produkty w dobrym  kierunku   :)

Offline Furman

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #14 dnia: 18 Kwiecie˝ 2012, 09:58 »
Tym razem to by┼é m├│j pomys┼é. Chyba wyst─ůpi─Ö o prawa autorskie :)

Kangus

• GoŠ
« Odpowied╝ #15 dnia: 18 Kwiecie˝ 2012, 11:11 »
Kurcze nawet nie spodziewa┼éem si─Ö, ┼╝e ka┼╝dy z nowych u┼╝ytkownik├│w jest tu tak przyja┼║nie traktowany;)) dzi─Ökuje Wam za wszelkie porady, odno┼Ťnie wydech├│w wola┼ébym pod katalizatory i ju┼╝ w tej sprawie si─Ö skontaktowa┼éem z "Zdzichfur'em" i napisa┼éem "do ┼║r├│d┼éa" na allegro;) tak┼╝e czekam na informacje:))