Autor Wątek: hej...Kolęda  (Przeczytany 1492 razy)

Offline Vger

• Uzytkownik
  • Model: m16 320 najszybsza wersja (czerwony)
Odp: hej...Kolęda
« Odpowiedź #25 dnia: 28 Maj 2017, 21:19 »
Temat motocykli nas wszystkich łączy dlaczego na siłe szukać czegoś co ma  nas dzielić.  na codzień mamy problemy co nad dobijają a motocykle to dla mnie odskocznia od tych problemów. Skończnie i tyle  8)
Czerwony M16 jest najszybszy, czerwone auta są najszybsze (Ferrari) i kobiety w czerwieni są najszybsze ;)

Offline Power

• Uzytkownik
  • Daje radość
    • Galeria Power
  • Model: Junak M16, Yamaha MT09 Tracer
« Odpowiedź #26 dnia: 28 Maj 2017, 21:31 »
Temat motocykli nas wszystkich łączy dlaczego na siłe szukać czegoś co ma  nas dzielić.  na codzień mamy problemy co nad dobijają a motocykle to dla mnie odskocznia od tych problemów. Skończnie i tyle  8)

Amen.

Offline NGN 27

• Moderator Globalny
  • Model: Junak M 16 125
« Odpowiedź #27 dnia: 28 Maj 2017, 21:37 »
Ależ dlaczego zakładacie, że nas coś dzieli, skoro nawet nie zaczęliśmy dyskusji???  :o

Może nas więcej łączy?...  8) 8) 8)

Offline kryha666

• Uzytkownik
  • Model: M16 125 :)
« Odpowiedź #28 dnia: 28 Maj 2017, 21:45 »
Każdy ma problemy mniejsze lub większe a dyskusja na jakikolwiek temat wśród ludzi inteligentnych wcale nie prowadzi do kłótni, a wręcz przeciwnie. Często można dojść do zaskakujących wnioskóff. Pamiętasz rozmówki Holoubka z Konwickim? ;)
I nic nas nie dzieli, te dziwne podziały o jakich zapewne słyszysz z miediów siedzą w głowach sfrustrowanych ludzi i są robione na siłę bo przeca wszyscy jesteśmy jedną wielką rodziną 8)
A jak masz problemy o których chciałbyś pogadać to zapraszam, może pomogę Ci w ich rozwiązaniu, nr tel. masz a z Torunia do mnie to rzut beretem z wiatrem :)
Bądź "free" nie tylko za kierownicą ale też w życiu 8)