Autor W▒tek: Dyskusja - sprawy bie┼╝─ůce.  (Przeczytany 16238 razy)

Offline Power

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 2628
  • Daje rado┼Ť─ç
    • Galeria Power
  • Model: Yamaha MT09 Tracer
Odp: Dyskusja - sprawy bie┼╝─ůce.
« Odpowied╝ #100 dnia: 29 Kwiecie˝ 2016, 13:59 »
Nie zauwa┼╝y┼éem, by kto┼Ť tutaj z┼éama┼é wskazane przez Ciebie zasady, w zwi─ůzku z tym nie bardzo widz─Ö konieczno┼Ť─ç ich przywo┼éywania. Je┼╝eli jest inaczej to popraw mnie.

Pzdr.

Wi─Öc na szybko - Nagminne offtopowanie i np. pisanie post├│w pod postem pomimo istnienia opcji edycji

W pierwszej kwestii, to akurat Power nie pope┼éni┼é faux pas...  :P, bo Moderator wyra┼║nie zaznaczy┼é, ┼╝e dopuszcza dyskusj─Ö, lekko wykraczaj─ůc─ů poza temat zasadniczy...
Natomiast je┼Ťli chodzi, o drug─ů spraw─Ö, to mo┼╝na to podci─ůgn─ů─ç nawet pod prowokacj─Ö!  >:( ;)

Ju┼╝ nie b─Öd─Ö.  ;D

Przepraszam, poprawka, nie mog─Ö tego obieca─ç.

Teraz już wykonałem prawidłowo.

Pzdr.

Tyle, ┼╝e dla mnie to nie jest takie jednoznaczne.
Nie wida─ç jak zmienia┼éem zdanie.  ;)

Pzdr.
« Ostatnia zmiana: 29 Kwiecie˝ 2016, 14:18 wys│ana przez NG 27 »

Offline Bonzo

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 1045
  • Lepiej by─ç panem w piekle ni┼╝ s┼éuga w niebie ...
  • Model: By┼é M16 125, jest Boulevard C90T
« Odpowied╝ #101 dnia: 29 Kwiecie˝ 2016, 14:11 »

Gdzie zaobserwowa┼ée┼Ť te zjawiska  :o?
Przecie┼╝ temat brzmi "Dyskusja - sprawy bie┼╝─ůce", czy nie uwa┼╝asz, ┼╝e jest na tyle szeroki, i┼╝ mo┼╝na pisa─ç o wszystkim?
"pisanie post├│w pod postem pomimo istnienia opcji edycji"  - Najserdeczniej przepraszam za ten jeden raz, czy to jest nagminnie?  :-[

Pzdr.
A dlaczego odnosisz si─Ö tylko do tego w─ůtku? Prze┼Ťled┼║ forum i popatrz. Ja na przyk┼éad jako┼Ť nie przepadam za tym gdy potrzebuj─ůc rozwi─ůza─ç problem guzika z urwan─ů dziurk─ů czytam w temacie naprawy dziurki  o powstawaniu elektrogumonapawarki i jeszcze w mi─Ödzy czasie kto┼Ť pochwali si─Ö skrzynk─ů od bajdewindu :P
« Ostatnia zmiana: 29 Kwiecie˝ 2016, 14:13 wys│ana przez Bonzo »

Offline Power

• Uzytkownik
  • Daje rado┼Ť─ç
    • Galeria Power
« Odpowied╝ #102 dnia: 29 Kwiecie˝ 2016, 14:16 »

Gdzie zaobserwowa┼ée┼Ť te zjawiska  :o?
Przecie┼╝ temat brzmi "Dyskusja - sprawy bie┼╝─ůce", czy nie uwa┼╝asz, ┼╝e jest na tyle szeroki, i┼╝ mo┼╝na pisa─ç o wszystkim?
"pisanie post├│w pod postem pomimo istnienia opcji edycji"  - Najserdeczniej przepraszam za ten jeden raz, czy to jest nagminnie?  :-[

Pzdr.
A dlaczego odnosisz si─Ö tylko do tego w─ůtku? Prze┼Ťled┼║ forum i popatrz. Ja na przyk┼éad jako┼Ť nie przepadam za tym gdy potrzebuj─ůc rozwi─ůza─ç problem guzika z urwan─ů dziurk─ů czytam w temacie naprawy dziurki  o powstawaniu elektrogumonapawarki i jeszcze w mi─Ödzy czasie kto┼Ť pochwali si─Ö skrzynk─ů od bajdewindu :P

Je┼╝eli tak si─Ö zachowujemy, to ┼üysy przywo┼éuje nas do porz─ůdku i wracamy de meritum. A generalnie cieszy nas wymiana my┼Ťli, czasem nawet z┼éo┼Ťliwych  ;).
Nam nie przeszkadza ta odrobina szaleństwa.
Rozumiem Twoje zami┼éowanie do porz─ůdku, ale mnie przynajmniej, tak jest dobrze.
Je┼╝eli nie mog─Ö czego┼Ť znale┼║─ç, zapytam, koledzy podpowiedz─ů, a czasem w─ůtek przeistoczy si─Ö w co┼Ť nowego. Je┼╝eli zabrniemy za daleko, to Admin/┼üysy przeniesie do w┼éa┼Ťciwej grupy i jako┼Ť ┼╝yjemy.
Ot i tyle.

Pzdr.

Offline Bonzo

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #103 dnia: 29 Kwiecie˝ 2016, 14:26 »
Więc teraz ja zadam ci pytanie (szybko się od ciebie nauczyłem zadawać pytania :D)
Gdzie jest napisane, ┼╝e ten porz─ůdek czy tak panuj─ůce zasady, ktokolwiek chce Ci/Wam zburzy─ç?
Gdzie jest napisane, ┼╝e lubi─Ö porz─ůdek?

Offline NGN 27

• Moderator Globalny
  • WiadomoÂci: 799
  • Model: Junak M 16 125
« Odpowied╝ #104 dnia: 29 Kwiecie˝ 2016, 14:40 »
Więc teraz ja zadam ci pytanie (szybko się od ciebie nauczyłem zadawać pytania :D)
Gdzie jest napisane, ┼╝e ten porz─ůdek czy tak panuj─ůce zasady, ktokolwiek chce Ci/Wam zburzy─ç?

Bonzo!!! To jest zwykły spam!!!

Po prostu chcesz wymusi─ç odpowied┼║ na koledze! Nie podoba mi si─Ö to!!!

Przecie┼╝ to mo┼╝e doprowadzi─ç nawet do k┼é├│tni, kt├│ra to jest wyra┼║nie opisana, jako zjawisko niepo┼╝─ůdane, w etykiecie internetowej!!!

;D ;D ;D
« Ostatnia zmiana: 29 Kwiecie˝ 2016, 14:50 wys│ana przez NG 27 »

Offline Power

• Uzytkownik
  • Daje rado┼Ť─ç
    • Galeria Power
« Odpowied╝ #105 dnia: 29 Kwiecie˝ 2016, 14:50 »

Ale ja odpowiem, tutaj:
"Wiec pomy┼Ťla┼éem, ┼╝e pomog─Ö ciutek w pouk┼éadaniu forum. Nie chwal─ůc si─Ö, sam si─Ö tym zajmuj─Ö ale w forach o innych tematach.
Ka┼╝dy wie z do┼Ťwiadczenia, ┼╝e na forum wpada si─Ö po pomoc lub po prostu pogada─ç. By to mia┼éo jaki┼Ť sens to u┼╝ytkownicy powinni dba─ç o tre┼Ť─ç na forum. To co zlej─ů u┼╝ytkownicy lub czemu si─Ö nie podporz─ůdkowuj─ů powinien wy┼éapywa─ç moderator i edytowa─ç tak by mia┼éo to r─Öce i nogi oraz pasowa┼éo do og├│┼éu.
Zbieranie warto┼Ťciowych informacji w jednym worku nie pomaga w wyszukiwaniu tego na czym komu┼Ť b─Ödzie zale┼╝a┼éo by si─Ö dowiedzie─ç. Miejcie baczenie na fakt, ┼╝e za np. 5 lat pojawi si─Ö kolejny u┼╝ytkownik a mo┼╝e nawet i 100 kt├│rzy zaczn─ů zadawa─ç pytania te, kt├│re ju┼╝ zosta┼éy przez was przemaglowane 1000 razy. By forum by┼éo czytelne nie nale┼╝y w kotle uk┼éada─ç oddzielnie marchewk─Ö i ziemniaki bo i tak w tej zupie one zgin─ů i pomieszaj─ů si─Ö i z pietruszk─ů a mo┼╝e i mi─Ösem. Powk┼éada─ç to trzeba do oddzielnych garnk├│w a je┼Ťli kie┼ébaska w danym garnku ma by─ç widoczna to wbijmy w ni─ů wyka┼éaczk─Ö z parasolk─ů :D
Dlatego te┼╝ proponuj─Ö najpierw zbudowa─ç struktur─Ö/drzewo forum. A potem zacz─ů─ç martwi─ç si─Ö o tre┼Ť─ç.

Generalnie to forma forum jaka jest mi obecnie nie przeszkadza i cz┼éowiek nie jest taki u┼éomny by w tej zupie nie znalaz┼é ┼éy┼╝k─ů rodzynki, jednak je┼Ťli ju┼╝ NG 27 zamierzasz robi─ç tu porz─ůdki to proponuj─Ö zacz─ů─ç od podstaw.

Moja propozycja struktury forum

Działy i poddziały:

ÔÇó   Regulaminy i FAQ ÔÇô czyli jak korzysta─ç co wolno itd.
ÔÇó   My i nasze motocykle
ÔÇó   Junak
   o   Zamienniki cz─Ö┼Ťci do Junak├│w, symbole, ceny
   o   M16
      ´éž   Problemy techniczne, porady, eksploatacja
      ´éž   Testy, porady, pytania
      ´éž   Tuning
   o   M 11
      ´éž   Tuning
   o   M 11 Caffe
     ´éž   Tuning

Na przysz┼éo┼Ť─ç ┼éatwo doda─ç kolejn─ů ga┼é─ů┼║ modelu. Bez sensu dzieli─ç na pojemno┼Ťci gdy┼╝ r├│┼╝nice w pojazdach s─ů minimalne, lepiej moderowa─ç znaczniki w tematach np. [125] [320]

o   Zr├│b to sam
   o   Polecamy / Odradzamy ÔÇô warsztaty/serwisy produkty itp.
ÔÇó   Nasze wypady + Imprezy / wsp├│lne jazdy (po┼é─ůczy─ç te dwa w─ůtki gdy┼╝ tematycznie jest to jedno i to samo)
ÔÇó   Hyde Park
ÔÇó   Grupa Motocyklowa Daytona ÔÇô DmG
ÔÇó   Forum Regionalne
   o   dolno┼Ťl─ůskie,
   o   kujawsko-pomorskie,
   o   lubuskie,
   o   ┼é├│dzkie,
   o   lubelskie,
   o   mazowieckie,
   o   ma┼éopolskie,
   o   opolskie,
   o   podlaskie,
   o   podkarpackie,
   o   pomorskie,
   o   ┼Ťl─ůskie,
   o   ┼Ťwi─Ötokrzyskie,
   o   warmi┼äsko-mazurskie,
   o   wielkopolskie,
   o   zachodniopomorskie
ÔÇó   Linkownia
   o   Filmy Junak M16 i pochodne (zmieni─ç poziom listy gdy┼╝ to te┼╝ b─Öd─ů linki)
ÔÇó   Kupi─Ö/Sprzedam/Zamieni─Ö
ÔÇó   Heaven's Riders..."

I teraz s┼éowo komentarza, dla mnie wa┼╝niejsza jest tre┼Ť─ç.

Pzdr.

Offline NGN 27

• Moderator Globalny
« Odpowied╝ #106 dnia: 29 Kwiecie˝ 2016, 14:56 »
No i historia zatoczy┼éo ko┼éo, wi─Öc nieco szerszym ┼éukiem i ku mojej szczeg├│lnej uciesze,  :) wr├│cili┼Ťmy do tematu zasadniczego!

8)
« Ostatnia zmiana: 29 Kwiecie˝ 2016, 14:58 wys│ana przez NG 27 »

Offline Bonzo

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #107 dnia: 29 Kwiecie˝ 2016, 14:58 »
NG 27 a
Bonzo!!! To jest zwykły spam!!!
Po prostu chcesz wymusi─ç odpowied┼║ na koledze! Nie podoba mi si─Ö to!!!
Przecie┼╝ to mo┼╝e doprowadzi─ç nawet do k┼é├│tni, kt├│ra to jest wyra┼║nie opisana, jako zjawisko niepo┼╝─ůdane, w etykiecie internetowej!!!

;D ;D ;D
Akurat to pisa┼éem z premedytacj─ů nawet w nawiasie zaznaczy┼éem. To nie jest spam to jest w┼éa┼Ťnie trolling. I przykro mi ┼╝e jak podobne frazesy pada┼éy w stron─Ö mej osoby (chocia┼╝ nie rozumiem dlaczego?!) to jako┼Ť nie napisa┼ée┼Ť nic o spamie i nie interweniowa┼ée┼Ť. Rozumiem zgrana grupa i trzeba nowego zbeszta─ç. Mam wra┼╝enie, ┼╝e dlatego i┼╝ powsta┼é tu w┼éa┼Ťnie tu w─ůtek o usprawnieniu forum i raczy┼éem w jakim┼Ť sensie podpowiedzie─ç w┼éa┼Ťnie tobie NG 27 jak mo┼╝na to usprawni─ç - to w┼éa┼Ťnie to jest moim najwi─Ökszym problemem, ┼╝e raczy┼éem zabra─ç g┼éos w dyskusj. Ludzie luz! Ja ko┼äcz─Ö "karmi─ç trolla" (nie tyczy si─Ö to nikogo tak jak i jazda emerycka) tak jak wcze┼Ťniej pisa┼éem - "juz mi sie nie chce".
« Ostatnia zmiana: 29 Kwiecie˝ 2016, 15:04 wys│ana przez NG 27 »

Offline Power

• Uzytkownik
  • Daje rado┼Ť─ç
    • Galeria Power
« Odpowied╝ #108 dnia: 29 Kwiecie˝ 2016, 14:59 »
No i historia zatoczy┼éo ko┼éo, wi─Öc nieco szerszym ┼éukiem i ku mojej szczeg├│lnej uciesze,  :) wr├│cili┼Ťmy do tematu zasadniczego!

8)

No widzisz, sta┼éo si─Ö to co opisa┼éem wcze┼Ťniej. Moderator doprowadzi┼é, ┼╝e wr├│cili┼Ťmy do meritum.  ;D

Offline NGN 27

• Moderator Globalny
« Odpowied╝ #109 dnia: 29 Kwiecie˝ 2016, 14:59 »
Bonzo!

Na ┼╝artach si─Ö nie znasz? ;)

Offline Power

• Uzytkownik
  • Daje rado┼Ť─ç
    • Galeria Power
« Odpowied╝ #110 dnia: 29 Kwiecie˝ 2016, 15:02 »
 ;) ;D
My┼Ťl─Ö, ┼╝e Bonzo powinien przyjecha─ç na zlot. Komunikacja si─Ö poprawi po "pierwszym" i nie b─Ödzie si─Ö na nas gniewa┼é. Przecie┼╝ pisa┼éem, ┼╝e bywamy z┼éo┼Ťliwi.  ;)

Pzdr

Offline Bonzo

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #111 dnia: 29 Kwiecie˝ 2016, 15:13 »
Heh sami widzicie jak się odbiera słowo pisane. W żadnym wypadku się nie gniewam. A żarty mam jeszcze gorsze niż Wy :P
W wymianie zda┼ä czy to na forum czy na czacie itp. nie widzimy swego rozm├│wcy, a je┼Ťli go nie znamy to ju┼╝ ca┼ékiem jeste┼Ťmy w kropce. Emocji nie wida─ç i tylko tworzymy sobie swoje wewn─Ötrzne wyobra┼╝enie o kim┼Ť. Prawda ┼╝e cz─Östo jest mylne?
Wi─Öc nie ma sensu ju┼╝ powracanie do odczu─ç.
Powodzenia w rozwijaniu forum bo jest ono potrzebne jak cholera i mam nadzieje, ┼╝e w razie "W" zawsze znajd─Ö tu pomoc. A teraz czas zagrza─ç Junkersa.

Offline Power

• Uzytkownik
  • Daje rado┼Ť─ç
    • Galeria Power
« Odpowied╝ #112 dnia: 29 Kwiecie˝ 2016, 15:20 »
Do zobaczenia na zlocie

Offline Bonzo

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #113 dnia: 29 Kwiecie˝ 2016, 15:27 »
Bardzo bym chciał, jednak d... blada impreza rodzinna :(

Offline NGN 27

• Moderator Globalny
« Odpowied╝ #114 dnia: 29 Kwiecie˝ 2016, 15:34 »
Bardzo bym chciał, jednak d... blada impreza rodzinna :(

Nast─Öpny na Helu!!!  ;) 8)

Offline Power

• Uzytkownik
  • Daje rado┼Ť─ç
    • Galeria Power
« Odpowied╝ #115 dnia: 29 Kwiecie˝ 2016, 15:35 »
Pech

Offline SENIOR

• RULE NUMBER ONE: NEVER TOUCH MY MOTORCYCLE !
  • Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 473
  • NIC NIE MUSZ─ś ! Rebel and proud of it !
  • Model: Honda Shadow VT 750 C Burgund
« Odpowied╝ #116 dnia: 29 Kwiecie˝ 2016, 16:17 »
Bonzo nie bierz wszystkiego tak na serio. Podziel to na po┼éow─Ö i ┼Ťmiej si─Ö z nami. To takie forum. I dzi─Öki za to za┼éo┼╝ycielom bo to wyj─ůtek. Na innych a jestem na forach kawasaki, suzuki i lokalnych sama powaga i smutasy. Tu jest to czego oczekuje wielu z nas. Nie cz─Östo spotyka si─Ö tak─ů ekip─Ö. Serdecznie pozdrawiam. SENIOR.  ;D
Pawe┼é, widz─Ö, ┼╝e Ciebie te┼╝ dotkn─Ö┼éa reorganizacja. To chyba przez ten cholerny bia┼éy wyj─ůtek.  ;D ;D ;D

Offline trzysta

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 2127
  • Model: M11 - 320cm3
« Odpowied╝ #117 dnia: 29 Kwiecie˝ 2016, 16:56 »
Heh sami widzicie jak się odbiera słowo pisane. W żadnym wypadku się nie gniewam. A żarty mam jeszcze gorsze niż Wy :P
W wymianie zda┼ä czy to na forum czy na czacie itp. nie widzimy swego rozm├│wcy, a je┼Ťli go nie znamy to ju┼╝ ca┼ékiem jeste┼Ťmy w kropce. Emocji nie wida─ç i tylko tworzymy sobie swoje wewn─Ötrzne wyobra┼╝enie o kim┼Ť. Prawda ┼╝e cz─Östo jest mylne?
Powodzenia w rozwijaniu forum bo jest ono potrzebne jak cholera i mam nadzieje, ┼╝e w razie "W" zawsze znajd─Ö tu pomoc. A teraz czas zagrza─ç Junkersa.

Uuu ja nie grzeje Junkersa w sobote do spowiedzi ide.
Moglbym nie dostac odpuszczenia za grzanie Junkersa tymi r─Öcyma

:) :) :)

Offline Power

• Uzytkownik
  • Daje rado┼Ť─ç
    • Galeria Power
« Odpowied╝ #118 dnia: 29 Kwiecie˝ 2016, 17:11 »
Bonzo nie bierz wszystkiego tak na serio. Podziel to na po┼éow─Ö i ┼Ťmiej si─Ö z nami. To takie forum. I dzi─Öki za to za┼éo┼╝ycielom bo to wyj─ůtek. Na innych a jestem na forach kawasaki, suzuki i lokalnych sama powaga i smutasy. Tu jest to czego oczekuje wielu z nas. Nie cz─Östo spotyka si─Ö tak─ů ekip─Ö. Serdecznie pozdrawiam. SENIOR.  ;D
Pawe┼é, widz─Ö, ┼╝e Ciebie te┼╝ dotkn─Ö┼éa reorganizacja. To chyba przez ten cholerny bia┼éy wyj─ůtek.  ;D ;D ;D

Janek, nie zaczepiaj ;D
Przecie┼╝ Ty wiesz , jaki kolor jest najw┼éa┼Ťciwszy. :P

Pzdr.

Offline SENIOR

• RULE NUMBER ONE: NEVER TOUCH MY MOTORCYCLE !
  • Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 473
  • NIC NIE MUSZ─ś ! Rebel and proud of it !
  • Model: Honda Shadow VT 750 C Burgund
« Odpowied╝ #119 dnia: 29 Kwiecie˝ 2016, 18:17 »

Janek, nie zaczepiaj ;D
Przecie┼╝ Ty wiesz , jaki kolor jest najw┼éa┼Ťciwszy. :P

Pzdr.

Jasne, teraz blue, czyli zawsze ten jest najlepszy, kt├│rego mam obecnie.
No, bia┼éy to bia┼éy. , ┼üADNY, i  powiem ┼╝e nawet pi─Ökny ale b┼é─Ökitny ┼éadniejszy chocia┼╝ przypomina viagr─Ö.  ;D ;D ;D

indi 38

• GoŠ
« Odpowied╝ #120 dnia: 29 Kwiecie˝ 2016, 18:50 »

Bonzo i NG....ja Was b┼éagam , r├│bcie , usprawniajcie , kombinujcie....a my bedziemy narzeka─ç , ┼╝artowa─ç , wybrzydza─ç. Zobaczcie jakie o┼╝ywienie wprowadzili┼Ťcie ::) ..... Wasze pomys┼éy s─ů bez sensu , g┼éupie i do d... ;D Zrobi┼ébym lepiej , ale mi si─Ö nie chce ;D  ;D ;D ;D ;D

Offline kryha666

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 715
  • Model: M16 125 :)
« Odpowied╝ #121 dnia: 29 Kwiecie˝ 2016, 19:09 »
Bonzo i NG....ja Was b┼éagam , r├│bcie , usprawniajcie , kombinujcie....a my bedziemy narzeka─ç , ┼╝artowa─ç , wybrzydza─ç. Zobaczcie jakie o┼╝ywienie wprowadzili┼Ťcie ::) ..... Wasze pomys┼éy s─ů bez sensu , g┼éupie i do d... ;D Zrobi┼ébym lepiej , ale mi si─Ö nie chce ;D  ;D ;D ;D ;D
Tak tak! Dawno takiego poruszenia nie by┼éo. Tylu forumowicz├│w na raz i prawie bez uszczypliwo┼Ťci ;)
Byle do zlotu... 8)

indi 38

• GoŠ
« Odpowied╝ #122 dnia: 29 Kwiecie˝ 2016, 20:13 »
Przepraszam , nie chcia┼ébym wyj┼Ť─ç na ignoranta. ta strona g┼é├│wna , to jest ju┼╝ po zmianie ???? Je┼Ťli tak to ..kosmos normalnie . Super.. ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Offline NGN 27

• Moderator Globalny
« Odpowied╝ #123 dnia: 29 Kwiecie˝ 2016, 20:17 »
Ale co ty?!

To dopiero faza wst─Öpna - najwa┼╝niejsza! Przygotowanie mentalne, w oczekiwaniu na pierestrojk─Ö!  8)!
Nowe my┼Ťlenie i urabianie gliny!...  8)

Tak tak! Dawno takiego poruszenia nie by┼éo. Tylu forumowicz├│w na raz i prawie bez uszczypliwo┼Ťci ;)
Byle do zlotu... 8)

Ma si─Ö to poczucie humoru..., :P zdolno┼Ťci konsyliacyjne...,  :P i ┼éagodne usposobienie!!!...  :P 8) ;)
« Ostatnia zmiana: 29 Kwiecie˝ 2016, 20:57 wys│ana przez NG 27 »

Offline úysy

• MadaFaka
  • Administrator
  • WiadomoÂci: 2729
  • Pasja czyni wolnym...
  • Model: M 16 LS 650 + HD FXSTC '94
« Odpowied╝ #124 dnia: 29 Kwiecie˝ 2016, 21:22 »
A mnie dzisiaj przyszła lampa od Ola.
Dzi─Öki Brachu  ;)
Mˇj Junak- moja  duma !!! Harley mˇ│j to jest TO !!!