Po│▒czone Zdarzenia

• Pierwszy zlot : 29 Czerwiec 2012 - 01 Lipiec 2012

Autor W▒tek: Pierwszy zlot Junak-Daytona 22- 24 czerwca  (Przeczytany 99303 razy)

Offline úysy

• MadaFaka
  • Administrator
  • WiadomoÂci: 2729
  • Pasja czyni wolnym...
  • Model: M 16 LS 650 + HD FXSTC '94
Odp: Pierwszy zlot Junak-Daytona
« Odpowied╝ #100 dnia: 13 Luty 2012, 16:38 »
zaczyna si─Ö......
Mˇj Junak- moja  duma !!! Harley mˇ│j to jest TO !!!

Offline nemook

• Priv
  • WiadomoÂci: 1084
    • Galeria Nemook'a
  • Model: M16
« Odpowied╝ #101 dnia: 13 Luty 2012, 17:02 »
no bo im blizej do "zlotu" to zaczynamy zmieniac niepotrzebnie...zostawmy jak bylo okolice lodzi, wolne spotkanie, pojazdowka i bedzie git:)

Offline úysy

• MadaFaka
  • Administrator
  • Pasja czyni wolnym...
« Odpowied╝ #102 dnia: 13 Luty 2012, 17:09 »
ktos ma jakis inny pomysł ?

Offline Adamus

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 174
  • Don't look back
  • Model: By┼é M16, VN900 Custom, VN 1700 Vaquero
« Odpowied╝ #103 dnia: 13 Luty 2012, 18:13 »
Ja jetem za pierwsza opcja, mialo byc spotkanie i poznanie sie, a teraz zmieniamy plany zaraz sie okaze ze nic z tego nie wyjdzie i kupa bedzie... Nie wpychajmy sie almotowi w d**** bo moze nie koniecznie tego chca. Na takie cos to wydaje mi sie ze oni nas powinni zaprosic...Powoli krok po kroczku moze do tego dojdziemy, narazie spotkajmy sie we wlasnym gronie pogadajmy, napijmy sie herbatki i pojezdzijmy i tyle:)
formu┼éa powinna by─ç lu┼║na bo nie jest nas zbyt wielu ani nie mamy do┼Ťwiadczenia w organizacji tego typu imprez a przede wszystkim si─Ö nie znamy. Mo┼╝e faktycznie po prostu spotkajmy si─Ö w jakim┼Ť miejscu w jednym czasie i ju┼╝....

Neemok, obawiam si─Ö , ┼╝e takie praktyki jak nierezerwowanie na weekendy w czasie wakacji stosuje wi─Ökszo┼Ťc osrodk├│w....

Panowie przychylam si─Ö do powy┼╝szego, zanim zaczniemy robi─ç imprezy z fajerwerkami lub wycieczki zak┼éadowe to mo┼╝e faktycznie najpierw si─Ö poznajmy, poje┼║dzijmy wsp├│lnie po okolicy, poimprezujmy razem ale na zasadzie spontanu. Niech si─Ö impreza sama rozkr─Öci. Na pocz─ůtek to trzeba by w ko┼äcu zapoda─ç konkretne miejsce zlotu/spotu jak zwa┼é tak zwa┼é, co by wszystkim przypasi┼éo zar├│wno jedno jak i drugie. Jak co┼Ť takiego si─Ö pojawi z konkretnymi namiarami to ludziska se mog─ů nawet sami robi─ç rezerwacje. A dla tych kt├│rzy do ko┼äca nie b─Öd─ů mieli jasnej sytuacji to pole namiotowe powinno wystarczy─ç i ju┼╝. Ja tam w domku mieszka─ç nie musz─Ö ;) .

Offline The_Naturat

• Priv
  • WiadomoÂci: 109
« Odpowied╝ #104 dnia: 13 Luty 2012, 19:12 »
Dok┼éadnie tak. Lu┼║ne spotkanie na piwko lub piwek kilka z hamowni─ů od almotu jest najrozs─ůdniejszym pomys┼éem.

Offline topola

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 8
« Odpowied╝ #105 dnia: 13 Luty 2012, 19:21 »
wg mnie pierwsze spotkanie, totalnie na luzaka, bez harmonogramu spotkania, wywiad├│w i innych procedur;
dojedziemy to bedziemy, jak b─Ödziemy to si─Ö oka┼╝e co chcemy robi─ç i w kt├│r─ů stron─Ö pokierujemy...

Offline Piotr

• Samotny Cheddar
  • Priv
  • WiadomoÂci: 73
  • Samotny Cheddar
  • Model: M 16 bobber
« Odpowied╝ #106 dnia: 13 Luty 2012, 19:46 »

Zacznijmy mo┼╝e od powa┼╝nych przymiarek do zlotu.
Miejsce podane na pocz─ůtku w─ůtku,
termin: 22-24.06.2012
1. Łysy
2. czucza
3. The_Naturat
4. Iras
5. Nemook
6. Piotr

Jak ┼üysy pisa┼é ┼╝e si─Ö zajmie organizacja zloto to do dzie┼éa. My┼Ťle ze Grisza zgodnie z oswiadczeniem wczesniej bedzie mogl pomoc bo jest na miejscu i moze podskoczyc obadac co i jak i pogadac z kierownikiem o naszych planach:)

Ha a nie wiem czemu wydawalo mi sie ze to w watku dla zamknietej grupy. Sry za halooo

Offline úysy

• MadaFaka
  • Administrator
  • Pasja czyni wolnym...
« Odpowied╝ #107 dnia: 13 Luty 2012, 22:09 »
czyli, ze full spontan ?

Offline nemook

• Priv
    • Galeria Nemook'a
« Odpowied╝ #108 dnia: 14 Luty 2012, 09:00 »

1. Łysy
2. czucza
3. The_Naturat
4. Iras
5. Nemook
6. Piotr

Jak ┼üysy pisa┼é ┼╝e si─Ö zajmie organizacja zloto to do dzie┼éa. My┼Ťle ze Grisza zgodnie z oswiadczeniem wczesniej bedzie mogl pomoc bo jest na miejscu i moze podskoczyc obadac co i jak i pogadac z kierownikiem o naszych planach:)

Ha a nie wiem czemu wydawalo mi sie ze to w watku dla zamknietej grupy. Sry za halooo

Co┼Ť ma┼éo nas:) Mam nadzieje, ┼╝e reszta si─Ö dopisze bo z ankiety wy┼╝ej wynika┼éo 18 os├│b;)
Ci co zadeklarowali sie na nocleg to mozna zarezerwowac, łatwiej wychodzi grupowo niż pojedyńczo.

Offline Furman

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 93
  • Model: Hyosung GV650 Progress
« Odpowied╝ #109 dnia: 14 Luty 2012, 09:46 »
Sorry Panowie, ale na razie jest 6 os├│b. Mo┼╝e b─Ödzie troch─Ö wi─Öcej. Ale je┼Ťli mam jecha─ç 300 km, a na miejscu b─Ödzie nas dos┼éownie kilku, bo temu co┼Ť wypadnie, a ten si─Ö rozchoruje, to troch─Ö nie do ko┼äca mo┼╝e by─ç O.K. Zar├│wno dla nas jak i dla Almotu, kt├│ry je┼Ťli przywiezie hamownie, czy jakie┼Ť testowe modele, to chyba nie chce tego robi─ç dla takiej garstki ludzi. Przy niczym si─Ö nie upieram. Ka┼╝dy mo┼╝e popiera─ç swoj─ů opcj─Ö, ale w mojej opinii, je┼Ťli Almot zgodzi┼éby si─Ö to zrobi─ç u nich, mo┼╝na by zrobi─ç naprawd─Ö du┼╝─ů imprez─Ö (spr├│bowa─ç dotrze─ç do posiadaczy Juank├│w sprzedawanych przez Almot, ale nie tylko M16 czy M10, ale nawet 123,121,901 itp.) z np. fajn─ů parad─ů, z kt├│r─ů mogliby┼Ťmy si─Ö nawet zwr├│ci─ç o zabezpieczenie do policji. Nikt nikogo nie zmusza┼éby do zwiedzania zak┼éad├│w pracy, ale mo┼╝e s─ů tacy, kt├│rzy chcieliby zobaczy─ç jak to naprawd─Ö jest z "monta┼╝em" naszych Junak├│w. Mo┼╝e uda┼éoby si─Ö zaprosi─ç np. in┼╝. Czwordona i zrobi─ç z nim "konferencj─Ö prasow─ů" itp. Pomys┼é├│w mo┼╝e by─ç wiele, ale najpierw musimy ustali─ç, na co ostatecznie si─Ö decydujemy.
"...Pr─Ödko┼Ť─ç jeszcze nikogo nie zabi┼éa. To nag┼ée jej wytracenie jest niebezpieczne..."

Offline Adamus

• Uzytkownik
  • Don't look back
« Odpowied╝ #110 dnia: 14 Luty 2012, 09:50 »

1. Łysy
2. czucza
3. The_Naturat
4. Iras
5. Nemook
6. Piotr
7. Adamus

Co┼Ť ma┼éo nas:) Mam nadzieje, ┼╝e reszta si─Ö dopisze bo z ankiety wy┼╝ej wynika┼éo 18 os├│b;)
Ci co zadeklarowali sie na nocleg to mozna zarezerwowac, łatwiej wychodzi grupowo niż pojedyńczo.

No to jedna sztuka wi─Öcej ;)

Offline úysy

• MadaFaka
  • Administrator
  • Pasja czyni wolnym...
« Odpowied╝ #111 dnia: 14 Luty 2012, 10:42 »
Sorry Panowie, ale na razie jest 6 os├│b. Mo┼╝e b─Ödzie troch─Ö wi─Öcej. Ale je┼Ťli mam jecha─ç 300 km, a na miejscu b─Ödzie nas dos┼éownie kilku, bo temu co┼Ť wypadnie, a ten si─Ö rozchoruje, to troch─Ö nie do ko┼äca mo┼╝e by─ç O.K. Zar├│wno dla nas jak i dla Almotu, kt├│ry je┼Ťli przywiezie hamownie, czy jakie┼Ť testowe modele, to chyba nie chce tego robi─ç dla takiej garstki ludzi. Przy niczym si─Ö nie upieram. Ka┼╝dy mo┼╝e popiera─ç swoj─ů opcj─Ö, ale w mojej opinii, je┼Ťli Almot zgodzi┼éby si─Ö to zrobi─ç u nich, mo┼╝na by zrobi─ç naprawd─Ö du┼╝─ů imprez─Ö (spr├│bowa─ç dotrze─ç do posiadaczy Juank├│w sprzedawanych przez Almot, ale nie tylko M16 czy M10, ale nawet 123,121,901 itp.) z np. fajn─ů parad─ů, z kt├│r─ů mogliby┼Ťmy si─Ö nawet zwr├│ci─ç o zabezpieczenie do policji. Nikt nikogo nie zmusza┼éby do zwiedzania zak┼éad├│w pracy, ale mo┼╝e s─ů tacy, kt├│rzy chcieliby zobaczy─ç jak to naprawd─Ö jest z "monta┼╝em" naszych Junak├│w. Mo┼╝e uda┼éoby si─Ö zaprosi─ç np. in┼╝. Czwordona i zrobi─ç z nim "konferencj─Ö prasow─ů" itp. Pomys┼é├│w mo┼╝e by─ç wiele, ale najpierw musimy ustali─ç, na co ostatecznie si─Ö decydujemy.

Neemokowi to nie pasuje...... choć ja uważam za niezły pomysł. Zapytam Prezesa co on na to.

Offline nemook

• Priv
    • Galeria Nemook'a
« Odpowied╝ #112 dnia: 14 Luty 2012, 12:03 »
Neemokowi to nie pasuje...... choć ja uważam za niezły pomysł. Zapytam Prezesa co on na to.

Łysy tu nie chodzi o pasowanie... jak pamietam mial byc zjazd ludków na junakach na luzie spotkac sie pogadac napic pojezdzic. a teraz jest proba organizacji zlotu na masowa skale jak kluby motocyklowe a przeciez my nim nie jestesmy jak pamietam...zrobicie jak zechcecie przecie. Nagle cala koncepcja zjadu zmienia sie o 180 stopni, oby nie skonczylo sie tak ze nie bedzie go wogole bo bedziemy wymyslac co roz to inne pomysly.

Offline úysy

• MadaFaka
  • Administrator
  • Pasja czyni wolnym...
« Odpowied╝ #113 dnia: 14 Luty 2012, 12:33 »
a co tym z┼éego jak , o ile Almot wyrazi ch─Ö─ç i gotowo┼Ťc, jak wpadniemy, odhamujemy, pogadamy, obejrzymy nowo┼Ťci, podzieliemy si─Ö opiniami, na koniec wpierdolimy cos z grilla a potem znajdziemy jak─ů┼Ť dziupl─Ö na noc, tam wypyijemy wode ognist─ů, rano jak dojdziemy do si┼ée  zmyjemy trudy podr├│zy z naszych oblicz i pojedziemy na walkabout po okolicy i zintegrujemy si─Ö blizej ??? I bedzie zajebi┼Ťcie.....

Offline Piotr

• Samotny Cheddar
  • Priv
  • WiadomoÂci: 73
  • Samotny Cheddar
  • Model: M 16 bobber
« Odpowied╝ #114 dnia: 14 Luty 2012, 19:18 »
Popieram ┼üysego.  8)

Offline Adam

• Priv
  • WiadomoÂci: 32
  • Model: m 16
« Odpowied╝ #115 dnia: 15 Luty 2012, 16:15 »
Ja r├│wnie┼╝ jestem za opcj─ů ┼üysego.

Offline Furman

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 93
  • Model: Hyosung GV650 Progress
« Odpowied╝ #116 dnia: 15 Luty 2012, 16:45 »
No to mo┼╝e piszmy - kto za, kto przeciw. Wtedy podejmiemy decyzj─Ö i zabierzemy si─Ö za organizacj─Ö jednej albo drugiej opcji. Ja, jak pisa┼éem wcze┼Ťniej za Almotem.
"...Pr─Ödko┼Ť─ç jeszcze nikogo nie zabi┼éa. To nag┼ée jej wytracenie jest niebezpieczne..."

zdzichfur

• GoŠ
« Odpowied╝ #117 dnia: 15 Luty 2012, 17:11 »
robi si─Ö ciekawie  ;D
i nie b─Öd─Ö ukrywa┼é ┼╝e ju┼╝ si─Ö pogubi┼éem troszk─Ö, bo ┼üysy raz pisa┼é o spontanie a raz w Almocie inni te┼╝ jakie┼Ť propozycje dawali to mo┼╝e ankiet─Ö zrobi─ç

Offline Pumpernikiel

• Administrator
  • WiadomoÂci: 529
  • Model: Junak M16
« Odpowied╝ #118 dnia: 15 Luty 2012, 17:12 »
demokracja jest do dupy wiec glosuje za lysym, prowadz nas ku sloncu nasz guru duchowy z dzizasem na plecach

Offline úysy

• MadaFaka
  • Administrator
  • Pasja czyni wolnym...
« Odpowied╝ #119 dnia: 15 Luty 2012, 17:46 »
hehehe dybre, dybre......Oł dzizas :)

Offline i

• Priv
  • WiadomoÂci: 576
« Odpowied╝ #120 dnia: 15 Luty 2012, 18:09 »
Ja wchodz─Ö w ka┼╝d─ů ..... sugesti─Ö. Po prostu chc─Ö poje┼║dzi─ç a gdzie - to ju┼╝ mniej istotne. Jestem za ka┼╝d─ů form─ů zlotu.
"Nie dyskutuj z idiot─ů bo sprowadzi Ci─Ö do swojego poziomu i wygra do┼Ťwiadczeniem"

Offline Adamus

• Uzytkownik
  • Don't look back
« Odpowied╝ #121 dnia: 15 Luty 2012, 18:12 »
Dokładnie tak jak mówi Iras. Może byc Almot a jak Prezes nas oleje to zawsze można zrobic krótki spontan :) .

Offline Pumpernikiel

• Administrator
  • WiadomoÂci: 529
  • Model: Junak M16
« Odpowied╝ #122 dnia: 15 Luty 2012, 18:25 »
w razie co jest tez co objechac w okolicy, Znin, Biskupin, Inowroclaw, Kruszwica i pare jezior i kempingow.

Offline úysy

• MadaFaka
  • Administrator
  • Pasja czyni wolnym...
« Odpowied╝ #123 dnia: 15 Luty 2012, 18:40 »
czyli opcja na fun w ka┼╝dym razie :)))

Offline Walkyria

• Priv
  • WiadomoÂci: 59
  • Model: Mazda323f
« Odpowied╝ #124 dnia: 16 Luty 2012, 21:54 »
Witajcie Panowie :) Najwa┼╝niejsze powinno by─ç spotkanie i poznanie si─Ö :) By m├│c zorganizowa─ç zlot potrzeba po┼Ťwi─Öcenia czasu, zaanga┼╝owania i jakiego┼Ť wk┼éadu finansowego. Nie da si─Ö obarczy─ç jednej czy dw├│ch os├│b z 6┼Ťciu czy 10ciu, by wszystko zorganizowali a reszta przyjedzie na gotowe - nie w tym s─Ök. Wydaje mi si─Ö, ┼╝e najwa┼╝niejsze ustali─ç Termin, Miejsce i Kto z nas przyb─Ödzie. Reszta wyjdzie w praniu, mo┼╝na jaki┼Ť plan sp─Ödzenia dnia czy nocy ustali─ç oczywi┼Ťcie (przyjazd do punktu A, wsp├│lne ┼Ťniadaniowe "cze┼Ť─ç", jaka┼Ť wsp├│lna trasa po okolicach, zwiedzanie, jakie┼Ť jeziorko, k─ůpiel, bieganie naoko┼éo Junak├│w nie wiem ;) hehe  obiad, parada po ciekawych zak─ůtkach, zwiedzanie, nocne ognisko przy kie┼ébaskach gorza┼éce i pogaw─Ödkach o czym┼Ť co Nas wszystkich ┼é─ůczy - czyli Pi─Öknych Junakach! :) Chodzi o z┼éapanie kontaktu mi─Ödzy sob─ů i dobr─ů zabaw─Ö! Mo┼╝emy sobie nawet koszulki zrobi─ç z dat─ů spotkania i jakim┼Ť motywem ;) Licz─ů si─Ö ch─Öci i pomys┼éy a przede wszystkim Dobra Zabawa. Mo┼╝e na takowym nieoficjalnie-oficjalnym pierwszym zlocie Junaka-Daytona narodz─ů si─Ö pomys┼éy co do kolejnych spotka┼ä, a przede wszystkim do ich realizacji na wi─Öksz─ů skal─Ö. Pozdrawiam cieplutko w ten zimny wiecz├│r/noc
P.S. A teraz powiedz─ů: "przysz┼éa baba i zamiesza┼éa" hihihi :P