Po│▒czone Zdarzenia

• Pierwszy zlot : 29 Czerwiec 2012 - 01 Lipiec 2012

Autor W▒tek: Pierwszy zlot Junak-Daytona 22- 24 czerwca  (Przeczytany 99304 razy)

Offline úysy

• MadaFaka
  • Administrator
  • WiadomoÂci: 2729
  • Pasja czyni wolnym...
  • Model: M 16 LS 650 + HD FXSTC '94
Odp: Pierwszy zlot Junak-Daytona
« Odpowied╝ #75 dnia: 12 Luty 2012, 17:00 »
czyli co, odwołujemy i wychodzimy na gawędziarzy ?
Mˇj Junak- moja  duma !!! Harley mˇ│j to jest TO !!!

Offline Pumpernikiel

• Administrator
  • WiadomoÂci: 529
  • Model: Junak M16
« Odpowied╝ #76 dnia: 12 Luty 2012, 18:16 »
Trzeba zorganizowac konkretnie miejsce, potem zrobic liste poki ludzie sobie urlopy planuja, potem zaliczka na koszty organizacji zlotu i... przyjedzie kto przyjedzie :) Ci co przyjada beda sie dobrze bawili o ile zorganizuje sie im czas. Inaczej bedzie lojenie browarow i wieczorne burdy.

Zorganizowac czas to mysle wspolny objazd pieknych okolicznosci przyrody, wczesniej znalezienie na trasie zarlodajni ktora bedzie logistycznie wydolna nakarmic pasibrzuchy nie powodujac sraczki z mrozonek.
Wczesniej dac cyne ludziom handlujacym z motobazarach ktorzy sa mobilni. Jak ktorys z nich bedzie blisko mieszkal to moze wpadnie ze szpejem straganikiem, zawsze milo przywiezc ze zlotu duperelke, zapalniczke, szelki, naklejke cokolwiek.
Zapewni prund i miejsce dla hamowni po uzgodnieniu z wlascicielem pola. Nie kazdemu moze pasowac katowanie 30 moto do odciecia nad woda. Gosc bedzie spalony na dlugo u ekologow po takiej akcji.
Sprawdzic mozliwosc zakupu alkoholu nisko i wysokoprocentowego na miejscu lub w bliskiej okolicy tak max do 100 metrow i do godziny 4. Przy dalszej odleglosci uczestnicy zlotu moga sie pogubic i znalezc rano :)
Dobrze gdyby byla wiata lub miejsce na ognisko pod zadaszeniem. Pogoda kaprysna i moze sie skonczyc rozejsciem tlumu przed czasem.
Jak ognisko to i mozliwosc zakupu w czasie objazdu dziennego okolic kielbasiwa roznego.

Logistycznie zbadanie czynnych stacji w okolicy i dolaczenie ich spisu do roadbooka zlotu.

No to teraz komu sie chce wziac odpowiedzialnosc za zlot?

Proponuje juz zbalamucic chopper magazine oraz redakcje i serwisy moto o ogloszenie chetnych na zlot. Nie mozna wykluczyc najazdu w tym czasie posiadaczy "prawdziwych" Junakow wiec zbadanie pobliskich komend Polizei tez sie moze przydac. Chociaz jak to w CCCP mowili prawdziwa jest tylko opowiesc o Prawdziwym Czlowieku (kto czytal w szkole o lotniku bez nog?) oraz grzyb.

Planowanie zlotu bez znanej przewidywalnej ilosci osob wyjdzie kiepsko, wtedy lepsza formula jest luzne spotkanie ale osobom spoza rejonu moze nie chciec sie przyjechac.

I bez lidera ktory to wezmie za jaja wyjdzie mydlo a nie zlot.

Kyokushin

• GoŠ
« Odpowied╝ #77 dnia: 12 Luty 2012, 19:04 »
O posiadaczy tych 'prawdziwych' Junak├│w bym si─Ö nie martwi┼é. Oni nie dojad─ů. Stary Junak co 350km wymaga┼é gruntownego przegl─ůdu. :D

Offline úysy

• MadaFaka
  • Administrator
  • Pasja czyni wolnym...
« Odpowied╝ #78 dnia: 12 Luty 2012, 19:29 »
czyli zacznijmy od listy ch─Ötnych i gotowych. Ale to chyba nie ten w─ůtek.

Offline úysy

• MadaFaka
  • Administrator
  • Pasja czyni wolnym...
« Odpowied╝ #79 dnia: 12 Luty 2012, 19:33 »
Zacznijmy mo┼╝e od powa┼╝nych przymiarek do zlotu.
Miejsce podane na pocz─ůtku w─ůtku,
termin: 22-24.06.2012

Lista obecno┼Ťci (prosz─Ö si─Ö dopisywa─ç poprzez "cytuj" aby wszyscy byli w jednym po┼Ťcie)

1. Łysy

Offline czucza

• Priv
  • WiadomoÂci: 13
  • Model: Junak M16 - black
« Odpowied╝ #80 dnia: 12 Luty 2012, 19:57 »

Lista obecno┼Ťci (prosz─Ö si─Ö dopisywa─ç poprzez "cytuj" aby wszyscy byli w jednym po┼Ťcie)

1. Łysy
2. czucza

Offline The_Naturat

• Priv
  • WiadomoÂci: 109
« Odpowied╝ #81 dnia: 12 Luty 2012, 20:31 »

Offline i

• Priv
  • WiadomoÂci: 576
« Odpowied╝ #82 dnia: 12 Luty 2012, 20:50 »

1. Łysy
2. czucza
3. The_Naturat
4. Iras

"Nie dyskutuj z idiot─ů bo sprowadzi Ci─Ö do swojego poziomu i wygra do┼Ťwiadczeniem"

Offline nemook

• Priv
  • WiadomoÂci: 1084
    • Galeria Nemook'a
  • Model: M16
« Odpowied╝ #83 dnia: 12 Luty 2012, 21:11 »

1. Łysy
2. czucza
3. The_Naturat
4. Iras
5. Nemook

Jak ┼üysy pisa┼é ┼╝e si─Ö zajmie organizacja zloto to do dzie┼éa. My┼Ťle ze Grisza zgodnie z oswiadczeniem wczesniej bedzie mogl pomoc bo jest na miejscu i moze podskoczyc obadac co i jak i pogadac z kierownikiem o naszych planach:)

Ha a nie wiem czemu wydawalo mi sie ze to w watku dla zamknietej grupy. Sry za halooo
« Ostatnia zmiana: 12 Luty 2012, 23:08 wys│ana przez nemook »

Offline Pumpernikiel

• Administrator
« Odpowied╝ #84 dnia: 12 Luty 2012, 21:17 »
Przeciez to watek  "Pierwszy zlot Junak-Daytona" no to chyba ten co trzeba.

Offline úysy

• MadaFaka
  • Administrator
  • Pasja czyni wolnym...
« Odpowied╝ #85 dnia: 12 Luty 2012, 21:45 »
Pumper, czemu Ciebie nie ma na li┼Ťcie ?

Offline Pumpernikiel

• Administrator
« Odpowied╝ #86 dnia: 12 Luty 2012, 22:49 »
Bo zescie przesuneli date a ja mam zabukowane juz hotele na czerwiec. Jak zrobie maraton z Dani 1400km jednym ciagiem to 21 jestem w domu po poludniu. Nawet jak wsiade od razu nieprzytomny na moto i walne kolejne 420km to dotre na zlot z przerwami na RedBulla kolo polnocy i wtedy na bank padne na rylo i nie bedzie ze mna kontaktu do poludnia.
Wiec na razie nie wpisuje bo sie wszystko giba.  Nie ma tez na razie planu co bedzie i od ktorej w piatek sobote i niedziele, byc moze wielu osobom nie bedzie pasowal piatek lub dopiero sie wszyscy beda wtedy zjezdzali  i dopiero wieczorem sie zacznie.

Wogole jest jakis plan?  Ktos zna cos ciekawego w okolicach? Jakies trasy z winklami, ladne punkty.

Offline nemook

• Priv
    • Galeria Nemook'a
« Odpowied╝ #87 dnia: 12 Luty 2012, 23:10 »
Hm ja jestem podtrzymuje ze moze byc inne miejsce. to chyba nie jesdno w ┼üodzi gdzie jest fajnie. A mo┼╝na wtedy by zostawi─ç wcze┼Ťniejszy termin. Grisza zapodaj jakie┼Ť miejscowki. Lokalny chlopak jestes;)

Offline Grisza

• Priv
  • WiadomoÂci: 66
  • Model: Yamaha xvs950, M16
« Odpowied╝ #88 dnia: 13 Luty 2012, 00:05 »
Ja jestem w ┼üodzi ludno┼Ť─ç nap┼éywowa (cho─ç od do┼Ť─ç dawna) ;) Moje rodzinne strony, to okolice G├│r ┼Üwi─Ötokrzyskich.
Og├│lnie w okolicy Zalewu Sulejowskiego by┼éem kilka razy. ┼üadnie - woda, las itd, ale ┼╝eby zarekomendowa─ç jakie┼Ť trasy do poje┼╝d┼╝enia, to nie w tej chwili. Musia┼ébym si─Ö sam najpierw tam pokr─Öci─ç.

Troch─Ö poszuka┼éem informacji w sieci o organizowaniu zlot├│w i po kr├│tkim przemy┼Ťleniu podzielam obawy Pumpera. Wcze┼Ťniejsze dyskusje odbiera┼éem raczej jako nieformalne um├│wienie si─Ö kilku, kilkunastu os├│b na spotkanie. Ostatnio zacz─Ö┼éo to troch─Ö i┼Ť─ç w kierunku wi─Ökszej imprezy: udzia┼é Almotu, hamownia, konkursy, sponsorzy itp. To by wymaga┼éo bardziej profesjonalnego podej┼Ťcia i zaanga┼╝owania si─Ö osoby (lub lepiej os├│b), kt├│re maj─ů jakie┼Ť do┼Ťwiadczenie w tym temacie.

Mo┼╝na te┼╝ podej┼Ť─ç do sprawy bardziej na luzie. Zaproponowa─ç termin i miejsce. Ka┼╝dy kto chce przyjecha─ç rezerwuje sobie miejsce na w┼éasn─ů r─Ök─Ö. Nie zapraszamy oficjalnie nikogo, bo nie jeste┼Ťmy ┼╝adn─ů organizacj─ů. Nie planujemy wyst─Öp├│w artystycznych, konkurs├│w, pokaz├│w sztucznych ogni i innych atrakcji. Spotykamy si─Ö w pi─Öknych okoliczno┼Ťciach przyrody, ┼╝eby pogada─ç, poczyta─ç zabrane ze sob─ů ksi─ů┼╝ki ;) itp. Mo┼╝e lepiej nie pisa─ç o ogl─ůdaniu swoich silnik├│w, bo kto┼Ť m├│g┼éby to opacznie odczyta─ç :)

Czyli jak dla mnie, przede wszystkim decyzja o formule spotkania.

Offline úysy

• MadaFaka
  • Administrator
  • Pasja czyni wolnym...
« Odpowied╝ #89 dnia: 13 Luty 2012, 09:16 »
formu┼éa powinna by─ç lu┼║na bo nie jest nas zbyt wielu ani nie mamy do┼Ťwiadczenia w organizacji tego typu imprez a przede wszystkim si─Ö nie znamy. Mo┼╝e faktycznie po prostu spotkajmy si─Ö w jakim┼Ť miejscu w jednym czasie i ju┼╝....

Neemok, obawiam si─Ö , ┼╝e takie praktyki jak nierezerwowanie na weekendy w czasie wakacji stosuje wi─Ökszo┼Ťc osrodk├│w....

Offline nemook

• Priv
    • Galeria Nemook'a
« Odpowied╝ #90 dnia: 13 Luty 2012, 09:46 »
hm myslalem ze "zlot" w naszym miemaniu mamy spotkanie sie gdzies na obiekcie, zapoznanie miedzy soba jako grupa ludkow na ewntualne dalsze wspolne wypady a z dodaktowych atrakcji ma byc hamownia i wsio:) Łysy nie odbieraj tego źle, chodzi o dopasowanie terminu tak coby wiekszosci pasowała;) Jak przyjedzie 5os to bedzie lipa.

Offline Furman

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 93
  • Model: Hyosung GV650 Progress
« Odpowied╝ #91 dnia: 13 Luty 2012, 10:37 »
A mo┼╝e na pierwszy raz p├│j┼Ť─ç w troszk─Ö inn─ů stron─Ö. Mogliby┼Ťmy skontaktowa─ç si─Ö z Almotem i na pocz─ůtek nam├│wi─ç ich na zorganizowanie na ich terenie jednodniowego, ca┼éodziennego pikniku po┼é─ůczonego ze zwiedzeniem ich firmy, hamowni─ů, grillem, wsp├│ln─ů parad─ů po okolicach itp. My┼Ťl─Ö, ┼╝e dzi─Öki ich bazie danych mo┼╝na by┼éoby dotrze─ç (maile, telefony, lokalni dealerzy) do wi─Ökszo┼Ťci ludzi, kt├│rzy zakupili Junaki. My mogliby┼Ťmy si─Ö pozna─ç bli┼╝ej i wtedy pomy┼Ťle─ç o zorganizowaniu prawdziwego zlotu, a dla nich mog┼éaby by─ç to okazja do niez┼éej reklamy (magazyny motoryzacyjne, mo┼╝e jaka┼Ť TV). Co Wy na to?
"...Pr─Ödko┼Ť─ç jeszcze nikogo nie zabi┼éa. To nag┼ée jej wytracenie jest niebezpieczne..."

Offline Pumpernikiel

• Administrator
« Odpowied╝ #92 dnia: 13 Luty 2012, 10:40 »
No i mi to pasuje, w sumie mily akcent wizyta u zrodel. I hamowni nie beda musieli wozic. A w poblizu jest sporo fajnych miejsc na biwak.

Jeden dzien wizytacja almotu z hamownia, jakies smrodzenie kielbasek na grillu a potem dzien lub dwa obok nad jeziorkiem na kempingu dla luzniejszej atmosfery.

No i bede mial blizej o jakies 200km :)

Offline i

• Priv
  • WiadomoÂci: 576
« Odpowied╝ #93 dnia: 13 Luty 2012, 13:19 »
Ciekawy pomys┼é Furman. Osobi┼Ťcie u┼╝ywa┼éem terminu "zlot" my┼Ťl─ůc o og├│lnym spotkaniu si─Ö, bez jakichkolwiek zasad. Grupa biker├│w ma ochot─Ö pozna─ç si─Ö, pogada─ç i wypi─ç piwo.
"Nie dyskutuj z idiot─ů bo sprowadzi Ci─Ö do swojego poziomu i wygra do┼Ťwiadczeniem"

Offline úysy

• MadaFaka
  • Administrator
  • Pasja czyni wolnym...
« Odpowied╝ #94 dnia: 13 Luty 2012, 13:33 »
no to pasuje zapyta─ç Prezesa co on na to :)

Offline Pumpernikiel

• Administrator
« Odpowied╝ #95 dnia: 13 Luty 2012, 13:49 »
no to zapytajcie :) namiary przekaze

Offline úysy

• MadaFaka
  • Administrator
  • Pasja czyni wolnym...
« Odpowied╝ #96 dnia: 13 Luty 2012, 13:55 »
a co, Ty ju┼╝ z nim nie gadasz?

Offline Grisza

• Priv
  • WiadomoÂci: 66
  • Model: Yamaha xvs950, M16
« Odpowied╝ #97 dnia: 13 Luty 2012, 13:57 »
Ja si─Ö raczej pisz─Ö na ten 2 i 3 dzie┼ä. "Wycieczek do zak┼éadu pracy" to ju┼╝ sporo kiedy┼Ť odby┼éem ;)  Poza tym mam jaki┼Ť wewn─Ötrzny op├│r przed wpraszaniem si─Ö do kogo┼Ť na si┼é─Ö. Co innego, gdyby sami wpadli na pomys┼é zlotu i zaprosili.

Offline úysy

• MadaFaka
  • Administrator
  • Pasja czyni wolnym...
« Odpowied╝ #98 dnia: 13 Luty 2012, 14:02 »
spokojnie Grisza, może spodoba im się ten pomysł i zorganizuja cos a'la piknik. Może być fajnuie :)

Offline nemook

• Priv
    • Galeria Nemook'a
« Odpowied╝ #99 dnia: 13 Luty 2012, 14:56 »
Ja jetem za pierwsza opcja, mialo byc spotkanie i poznanie sie, a teraz zmieniamy plany zaraz sie okaze ze nic z tego nie wyjdzie i kupa bedzie... Nie wpychajmy sie almotowi w d**** bo moze nie koniecznie tego chca. Na takie cos to wydaje mi sie ze oni nas powinni zaprosic...Powoli krok po kroczku moze do tego dojdziemy, narazie spotkajmy sie we wlasnym gronie pogadajmy, napijmy sie herbatki i pojezdzijmy i tyle:)