Autor W▒tek: Wakacje 2017  (Przeczytany 2004 razy)

Offline darul

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 927
  • Model: M16 - czerwony
Odp: Wakacje 2017
« Odpowied╝ #25 dnia: 08 Stycze˝ 2017, 11:11 »
a je┼Ťli takie danie nie smakuje to zawsze Kij├│w mo┼╝emy zamieni─ç na Ryg─Ö...
znajomy Francuz m├│wi┼é mi, ┼╝e s─ů tam zajarzyste dyskoteki... :)
Darek

Offline Tomala

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 357
  • Model: By┼é M16 Black/By┼é Kawasaki Versys Grand Tourer
« Odpowied╝ #26 dnia: 08 Stycze˝ 2017, 11:28 »
Dyskoteki powiadasz.... 8) zaczyna to sie wszystko robi─ç interesuj─ůce...

zdzichfur

• GoŠ
« Odpowied╝ #27 dnia: 08 Stycze˝ 2017, 11:56 »
my┼Ťla┼éem ┼╝e ten wyjazd bardziej skupia─ç si─Ö na poznawaniu ciekawych miejsc Kres├│w wschodnich a wy mi tu o dyskotekach prawicie.

Offline trzysta

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 2127
  • Model: M11 - 320cm3
« Odpowied╝ #28 dnia: 08 Stycze˝ 2017, 12:22 »
http://www.rajdkatynski.net/joomla/rajd-katynski/o-rajdzie.html

Bia┼éoru┼Ť sobie odpu┼Ť─çcie 5 lat tam mieszka┼éem nie polecam bez paszportu dyplomatycznego tamt─Ödy podr├│┼╝owa─ç. Podepnijcie si─Ö pod Motocyklowy Rajd Katy┼äski :) to sobie w zorganizowanej grupie z obstaw─ů milicji pozwiedzacie kresy
« Ostatnia zmiana: 08 Stycze˝ 2017, 12:27 wys│ana przez trzysta »

Offline darul

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #29 dnia: 08 Stycze˝ 2017, 12:47 »
my┼Ťla┼éem ┼╝e ten wyjazd bardziej skupia─ç si─Ö na poznawaniu ciekawych miejsc Kres├│w wschodnich a wy mi tu o dyskotekach prawicie.

nie widzę nic złego w odwiedzeniu kresowej dyskoteki ;D
Darek

Offline darul

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #30 dnia: 09 Stycze˝ 2017, 22:56 »
http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/swiat/jest-dekret-┼éukaszenki-bia┼éoru┼Ť-wprowadza-ruch-bezwizowy-dla-80-pa┼ästw/ar-BBy57ct?li=BBr5MK7

ma chłop gest...
Darek

zdzichfur

• GoŠ
« Odpowied╝ #31 dnia: 10 Stycze˝ 2017, 00:02 »
http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/swiat/jest-dekret-┼éukaszenki-bia┼éoru┼Ť-wprowadza-ruch-bezwizowy-dla-80-pa┼ästw/ar-BBy57ct?li=BBr5MK7

ma chłop gest...

Warunkiem b─Ödzie posiadanie paszportu, ubezpieczenia wa┼╝nego na terenie Bia┼éorusi, ┼Ťrodk├│w finansowych pozwalaj─ůcych na funkcjonowanie przez kilka dni, a tak┼╝e przekroczenie granicy na mi─Ödzynarodowym porcie lotniczym w Mi┼äsku.

Offline darul

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #32 dnia: 10 Stycze˝ 2017, 07:14 »
nie oszuka  ;)
Darek

Offline FrrFurr

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 135
  • Model: By┼é M16 320 Jest Vulcan 900
« Odpowied╝ #33 dnia: 11 Stycze˝ 2017, 19:56 »
Troch─Ö stare, ale zapewne wiele spraw jest aktualnych :)
http://mototour.pl/bialorusia/111-bialorusia
Mnie najbardziej zaciekawiło to....
"Drogi: Wbrew twierdzeniom malkontent├│w i leniwych  dziennikarzy, Bia┼éoru┼Ť nie jest jednym wielkim ko┼échozem i ma bardzo dobre drogi asfaltowe. Mi┼äsk jest du┼╝─ů miedzynarodow─ů metropoli─ů, a mi─Ödzy miastami istniej─ů bardzo dobre drogi asfaltowe.  Asfalt na drogach g┼é├│wnych jest dobrej jako┼Ťci,  a drogi  proste, jak  linijka projektanta. Asfalt jest wype┼éniony bardzo twardym i trzymaj─ůcym jak papier ┼Ťcierny t┼éuczniem i trzyma jak magnes atomowy lub guma do ┼╝ucia. Nie to co na polskich drogach, kiedy to droga dwa tygodnie po po┼éo┼╝eniu wygl─ůda jak fala na Hawajach. Jedynym problemem dla motocyklisty jest nudno┼Ť─ç (*). No tak. Taka droga poprostu jest tak prosta i przewidywalna jak strza┼éa.  Do tego ruch poza miastami jest niewielki. ┼Üwietny asfalt i proste jak strza┼éa drogi g┼é├│wne powoduj─ů, ┼╝e dobrze jest zainteresowa─ç si─Ö drogami bocznymi i regionalnymi. Drogi regionalne i boczne w wi─Ökszo┼Ťci s─ů szutrowe. Szuterek jest do┼Ť─ç dobrej jako┼Ťci chocia┼╝ znajduj─ů si─Ö lepsze i gorsze miejsca. Je┼Ťli chodzi o autostrady i drogi p┼éatne to za przejazd  autostrad─ů M1/E30 Brze┼Ť─ç (Koz┼éowicze) ÔÇô Mi┼äsk ÔÇô granica Rosji (Ried┼║ki) pobierana jest op┼éata"
(*) to s┼éowo jest troszk─Ö..przera┼╝aj─ůce ;)
Franky_Furbo jakby kto pytał :)

Offline Eustachy

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 157
  • Model: M11 125, VTX1300R
« Odpowied╝ #34 dnia: 12 Stycze˝ 2017, 09:52 »
Spędziłem nieco czasu na Białorusi a dokładnie w Mińsku (tak to jest jak się pracuje w korpo), przy czym na weekendy wracałem do domu.
G┼é├│wne drogi maj─ů dobrej jako┼Ťci, boczne cz─Östo szuter i dziurawy asfalt, a kiedy┼Ť nawet mieli┼Ťmy okazj─Ö przejecha─ç kilkana┼Ťcie kilometr├│w piaszczyst─ů drog─ů.
Bia┼éorusini je┼╝d┼╝─ů podobnie jak Rosjanie (im wi─Ökszy samoch├│d tym bardziej masz pierwsze┼ästwo), wiele ich samochod├│w trzyma si─Ö w jednym kawa┼éku dzi─Öki sznurkom, ┼Ťlinie i modlitwom, a gwa┼étowniejsze hamowanie powoduje zmian─Ö pasa ruchu.
W grupie motocykli pewnie było by lepiej ale jakbym miał tam jechać sam lub w dwa motocykle to bym się poważnie zastanawiał.
A generalnie ludzie mili, cho─ç ┼║le si─Ö z nimi pracuje bo strasznie ┼Ťciemniaj─ů, ponadto bardzo nam zazdroszcz─ů tego ┼╝e jeste┼Ťmy w UE, bo widz─ů jak bardzo r├│┼╝ni─ů si─Ö nasze kraje, cho─ç z tego co pami─Ötam gdy rozpada┼é si─Ö zwi─ůzek to Bia┼éoru┼Ť mia┼éa wy┼╝sze PKB.

zdzichfur

• GoŠ
« Odpowied╝ #35 dnia: 14 Stycze˝ 2017, 13:35 »
Sprawdzi┼éem wszystkie mo┼╝liwe warianty urlopowe i nijak nie jestem w stanie z Basi─ů co┼Ť jeszcze zgra─ç w jeden termin poza tymi , kt├│re ju┼╝ mamy zaplanowane , wi─Öc w tym roku kresy wschodnie nie b─Öd─ů mi dane do zwiedzenia .

Offline Adamus

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 174
  • Don't look back
  • Model: By┼é M16, VN900 Custom, VN 1700 Vaquero
« Odpowied╝ #36 dnia: 24 Stycze˝ 2017, 16:03 »
Je┼Ťli kto┼Ť ch─Ötny to 16 sierpnia startujemy do Grecji (przez S┼éowacj─Ö, W─Ögry, Rumuni─Ö i Bu┼égari─Ö) z baz─ů w okolicach Salonik (na po┼éudnie od Salonik - Toroni, Kalamitsi) oko┼éo 4-5 dni okupacji Grecji ze zwiedzaniem i byczeniem si─Ö mo┼╝liwym wypadem do Macedonii, potem powr├│t przez Albani─Ö, Czarnog├│r─Ö, kawa┼éek Bo┼Ťni, Chorwacj─Ö i dalej w kierunku naszej granicy. Ca┼éy wypad planowany na oko┼éo 12 dni.