Autor W▒tek: Zakup Junaka - na co zwr├│ci─ç uwag─Ö?  (Przeczytany 4244 razy)

Offline szames58

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 292
  • Model: M16 320
Odp: Zakup Junaka - na co zwr├│ci─ç uwag─Ö?
« Odpowied╝ #100 dnia: 25 Maj 2017, 12:15 »
Nie b├│j ┼╝aby, zadzwo┼ä do kolesia za tydzie┼ä mo┼╝e przemy┼Ťli spraw─Ö i zejdzie z ceny

Tego nie jestem pewien. Szed┼é w zaparte, ┼╝e ma jeszcze dw├│ch kupc├│w. A je┼Ťli mia┼é, to wcale si─Ö nie dziwi─Ö. A je┼Ťli nie znajdzie..........to wtedy b─Öd─Ö sie dziwi┼é ;D, bo sprz─Öt naprawd─Ö wart tej ceny.

Offline szames58

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #101 dnia: 27 Maj 2017, 22:39 »
Jak sie za zapatrujecie na kupno szesnastki w wieku sze┼Ťciu lat z sze┼Ťciotysi─Öcznym przebiegiem, z wymian─ů oleju, p┼éynu ch┼éodniczego, ┼éa┼äcucha?

Offline hrabia

• Every Day Matters
  • Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 106
  • To jest to!!!- powiedzia┼éa Coca-Cola, pij─ůc piwo!
  • Model: by┼é M16 320 czarny chrom, jest VTX 1300 C
« Odpowied╝ #102 dnia: 27 Maj 2017, 22:59 »
Zapytaj 3,stówy, On tylko dłubie i uja jeździ.

Offline Power

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 2626
  • Daje rado┼Ť─ç
    • Galeria Power
  • Model: Yamaha MT09 Tracer
« Odpowied╝ #103 dnia: 27 Maj 2017, 23:24 »
Jak sie za zapatrujecie na kupno szesnastki w wieku sze┼Ťciu lat z sze┼Ťciotysi─Öcznym przebiegiem, z wymian─ů oleju, p┼éynu ch┼éodniczego, ┼éa┼äcucha?

M├│j ma tyle lat, dwa razy wi─Ökszy przebieg i nic mu nie dolega. Po prostu je┼║dzi. Nawet akumulator mam oryginalny. Wymieni┼éem tylko klocki. Hamowanie znacz─ůco si─Ö poprawi┼éo.

Pzdr.

Offline hrabia

• Every Day Matters
  • Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 106
  • To jest to!!!- powiedzia┼éa Coca-Cola, pij─ůc piwo!
  • Model: by┼é M16 320 czarny chrom, jest VTX 1300 C
« Odpowied╝ #104 dnia: 27 Maj 2017, 23:28 »
Mojemu dzisiaj weszło 15 tysi,a we wtorek gruba trasa min3,5 tys.
Jak nie pierdnie-to nigdy go nie sprzedam. :P

Offline szames58

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #105 dnia: 28 Maj 2017, 12:57 »
Dzi─Öki koledzy :)

Offline Vger

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 430
  • Model: m16 320 najszybsza wersja (czerwony)
« Odpowied╝ #106 dnia: 28 Maj 2017, 12:58 »

Ty si─Ö nie b├│j przebiegu,  silniki s─ů nie do zdarcia,  jak wymienia┼é olej na czas to przebieg ma ma┼ée znaczenie.
Czerwony M16 jest najszybszy, czerwone auta s─ů najszybsze (Ferrari) i kobiety w czerwieni s─ů najszybsze ;)

Offline szames58

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #107 dnia: 28 Maj 2017, 17:55 »
Gosc jest jego drugim w┼éa┼Ťcicielem, ale ma ksi─ů┼╝k─Ö serwisow─ů poprzednika, kt├│ry je┼║dzi┼é moto do ko┼äca ub.r. Opony m orygina┼é. Jak s─ůdzicie, zmieniac? Bie┼╝nik wygl─ůda dobrze.

https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-junak-m16-CID5-IDmok1a.html#5c0ebc766f

Offline GANDALF

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 890
« Odpowied╝ #108 dnia: 28 Maj 2017, 18:05 »
Tylna przytarta dobija mu zawieszenie mo┼╝e ┼║le dostrojone .

Offline Vger

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #109 dnia: 28 Maj 2017, 18:08 »
Gosc jest jego drugim w┼éa┼Ťcicielem, ale ma ksi─ů┼╝k─Ö serwisow─ů poprzednika, kt├│ry je┼║dzi┼é moto do ko┼äca ub.r. Opony m orygina┼é. Jak s─ůdzicie, zmieniac? Bie┼╝nik wygl─ůda dobrze.

https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-junak-m16-CID5-IDmok1a.html#5c0ebc766f

Ja w swoich chi┼äskich oponach bie┼╝nik mia┼éem jak nowy po 13tys i w┼éa┼Ťnie w tym problem bo s─ů zbyt twarde i dlatego si─Ö na nich je┼║dzi jak je┼║dzi
Czerwony M16 jest najszybszy, czerwone auta s─ů najszybsze (Ferrari) i kobiety w czerwieni s─ů najszybsze ;)

Offline szames58

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #110 dnia: 28 Maj 2017, 18:59 »

Czy m├│wisz o brzegu opony? Ten w─ůski pasek na rancie ?

Offline diabloooo

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 34
  • Model: m 11 125
« Odpowied╝ #111 dnia: 28 Maj 2017, 20:00 »
Uwage powinno si─Ö zwrocic na piewszym przegl─ůdzie czyli 300 km.Na takowy si─Ö uda┼éem na razie nie powiem gdzie bo mam pare pytan jeszcze do autoryzowanego serwisu.Zaplacilem 200 zl za tak zwany przegl─ůd majac sw├│j olej.Zglosilem pare uwag co do motoru nawet pare srubek mia┼éem nie dokr─Öcone ale ok serwis jest od tego dam im szanse.No i opr├│cz wymiany oleju nie zrobli nic nawet lancucha nie wyregulowali.Sprawdzilem przed serwisem naci─ůg ten sam.A wiec pierwszy przegl─ůd to nic innego jak przedluzenie gwarancji nic wi─Öcej.

Offline GANDALF

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 890
« Odpowied╝ #112 dnia: 28 Maj 2017, 20:12 »

Czy m├│wisz o brzegu opony? Ten w─ůski pasek na rancie ?

Albo kiepska fotka - i tak dziwnie to wygl─ůda, albo specjalnie zrobiona z boku, jak zrobi na wprost to b─Ödzie rowek na ca┼éym obwodzie. Dobija ko┼éo do ┼Ťruby od kanapy, trzeba zgra─ç zawieszenie i sprawdzi─ç odbojniki (nic trudnego ale na wygina─ç  si─Ö  trzeba). 

Niech da fotki na wprost.
 8)

Offline Power

• Uzytkownik
  • Daje rado┼Ť─ç
    • Galeria Power
« Odpowied╝ #113 dnia: 28 Maj 2017, 21:37 »
Uwage powinno si─Ö zwrocic na piewszym przegl─ůdzie czyli 300 km.Na takowy si─Ö uda┼éem na razie nie powiem gdzie bo mam pare pytan jeszcze do autoryzowanego serwisu.Zaplacilem 200 zl za tak zwany przegl─ůd majac sw├│j olej.Zglosilem pare uwag co do motoru nawet pare srubek mia┼éem nie dokr─Öcone ale ok serwis jest od tego dam im szanse.No i opr├│cz wymiany oleju nie zrobli nic nawet lancucha nie wyregulowali.Sprawdzilem przed serwisem naci─ůg ten sam.A wiec pierwszy przegl─ůd to nic innego jak przedluzenie gwarancji nic wi─Öcej.

To zmie┼ä serwis. U mnie, przy ka┼╝dym przegl─ůdzie wymiana oleju, naciaganie ┼éa┼äcucha, regulacja zaworow itp. Koszt 350. Olej serwisu.

Pzdr.

Offline szames58

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #114 dnia: 30 Maj 2017, 11:13 »

Albo kiepska fotka - i tak dziwnie to wygl─ůda, albo specjalnie zrobiona z boku, jak zrobi na wprost to b─Ödzie rowek na ca┼éym obwodzie. Dobija ko┼éo do ┼Ťruby od kanapy, trzeba zgra─ç zawieszenie i sprawdzi─ç odbojniki (nic trudnego ale na wygina─ç  si─Ö  trzeba). 

Niech da fotki na wprost.
 8)

Jak poprosi┼éem o fotk─Ö na wprost, to go┼Ť─ç nie odpowiada. Mo┼╝e naprawia, ale ju┼╝ namierzy┼éem innego Junaczka  :)

Offline szames58

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #115 dnia: 30 Maj 2017, 13:59 »
Znalazłem następny model, wielu ich nie ma i to wew całej Polszcze. Ten mję się bardzo podobuje: https://www.olx.pl/oferta/junak-m16-daytona-CID5-IDmeQpq.html

Jestem w trakcie rozm├│w z w┼éa┼Ťcicielem. Teraz b─Ödzie mnie czeka─ç nauka wszystkiego o moto od pocz─ůtku :D. Masakraaaa........40 lat temu w siodle ostatni raz. Ale...siodle? Wtedy by┼éy siode┼éka. Jak se wspomne wuefemke, to u┼Ťmiech sie pojawia. Ona mia┼éa tyle powera, ┼╝e potrafi┼éa na tylnym kole jecha─ç  ;D.

Offline úysy

• MadaFaka
  • Administrator
  • WiadomoÂci: 2719
  • Pasja czyni wolnym...
  • Model: M 16 LS 650 + HD FXSTC '94
« Odpowied╝ #116 dnia: 30 Maj 2017, 19:44 »
Co┼Ť podro┼╝a┼éy nasze Junaczki..
M├│j Junak- moja  duma !!! Harley m├│j to jest TO !!!

Offline Bonzo

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 1045
  • Lepiej by─ç panem w piekle ni┼╝ s┼éuga w niebie ...
  • Model: By┼é M16 125, jest Boulevard C90T
« Odpowied╝ #117 dnia: 30 Maj 2017, 20:05 »
Co┼Ť podro┼╝a┼éy nasze Junaczki..
Cena dolara i ryżu wzrosła :D

Offline FrrFurr

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 135
  • Model: By┼é M16 320 Jest Vulcan 900
« Odpowied╝ #118 dnia: 31 Maj 2017, 17:36 »
No i sezon w pe┼éni te┼╝ podbija cen─Ö  ;D
Franky_Furbo jakby kto pytał :)

Offline Power

• Uzytkownik
  • Daje rado┼Ť─ç
    • Galeria Power
« Odpowied╝ #119 dnia: 31 Maj 2017, 17:48 »
Znalazłem następny model, wielu ich nie ma i to wew całej Polszcze. Ten mję się bardzo podobuje: https://www.olx.pl/oferta/junak-m16-daytona-CID5-IDmeQpq.html

Jestem w trakcie rozm├│w z w┼éa┼Ťcicielem. Teraz b─Ödzie mnie czeka─ç nauka wszystkiego o moto od pocz─ůtku :D. Masakraaaa........40 lat temu w siodle ostatni raz. Ale...siodle? Wtedy by┼éy siode┼éka. Jak se wspomne wuefemke, to u┼Ťmiech sie pojawia. Ona mia┼éa tyle powera, ┼╝e potrafi┼éa na tylnym kole jecha─ç  ;D.

To┼╝ to golas! I tyle pieni─Ödzy. Marcin, to jakie cenne s─ů nasze ???   ;)

Offline Tomala

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 357
  • Model: By┼é M16 Black/By┼é Kawasaki Versys Grand Tourer
« Odpowied╝ #120 dnia: 31 Maj 2017, 18:42 »
Kurde za tak─ů kwot─Ö to ja na jesie┼ä sprzeda┼éem swojego wypasionego sprz─Öta ??? ??? a tu nic niema!!!! cena powinna wynosi─ç oko┼éo 7 ty┼Ť.do negocjacji.

Offline úysy

• MadaFaka
  • Administrator
  • WiadomoÂci: 2719
  • Pasja czyni wolnym...
  • Model: M 16 LS 650 + HD FXSTC '94
« Odpowied╝ #121 dnia: 31 Maj 2017, 21:29 »

To┼╝ to golas! I tyle pieni─Ödzy. Marcin, to jakie cenne s─ů nasze ???   ;)

M├│j Czarny jest bezcenny :)
M├│j Junak- moja  duma !!! Harley m├│j to jest TO !!!

Offline Power

• Uzytkownik
  • Daje rado┼Ť─ç
    • Galeria Power
« Odpowied╝ #122 dnia: 31 Maj 2017, 21:50 »
 ;D ;D ;D

Offline trzysta

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 2124
  • Model: M11 - 320cm3
« Odpowied╝ #123 dnia: 01 Czerwiec 2017, 10:51 »
Zapytaj 3,stówy, On tylko dłubie i uja jeździ.

No co ci─Ö┼╝ko go z kuchni na ulic─Ö wytoczy─ç jak si─Ö mieszka na 2gim pi─Ötrze :p.

Ja rok temu dwuletni olej zmieniłem bo mały przebieg miałem przez rok to szkoda było go zmieniać.
Teraz po serwisie nic nie trzeba było w zasadzie tykać. Igła jak to Szef salonu powiedział.
Jedyne co oringi pompy przedniej bo mi pulsował przy hanowaniu. Obstawiałem krzywe tarcze a to oring przepuszczał chyba i było takie jakby bicie. Teraz gładko hamuje bez pulsowania.

Jynkers nawet po zalaniu dieslem gdzies w trasie sam jedzie bez wizyty w serwisie :) warunek nie wpa┼Ť─ç w panik─Ö i zla─ç ON bez kr─Öcenia pompy wtryskowej.

Offline Vger

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #124 dnia: 01 Czerwiec 2017, 16:54 »
7 ko┼éa to dobra cena za golasa ale ni┼╝ej to ju┼╝ bym nie liczy┼é. Mo┼╝e si─Ö zdarzy─ç, ┼╝e kto┼Ť sprzeda taniej bo strasznie potrzebuje got├│wki na tu i teraz. Jak bym kupowa┼é to 7 ko┼éa za golasa bym da┼é  8) Ta┼äszy ju┼╝ mo┼╝e podpada─ç, ┼╝e cu┼Ť nie tak... Janki si─Ö ludziom bardzo podobaj─ů i ci─Ö┼╝ko znale┼║─ç motor tak wygl─ůdaj─ůcy w tej cenie, a w zasadzie to niemo┼╝liwe  8)