Autor W▒tek: Obrotomierz, wska┼║nik biegu, pr─Ödko┼Ťciomierz w jednym  (Przeczytany 805 razy)

Offline FrrFurr

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 135
  • Model: By┼é M16 320 Jest Vulcan 900
Odp: Obrotomierz, wska┼║nik biegu, pr─Ödko┼Ťciomierz w jednym
« Odpowied╝ #1 dnia: 20 Maj 2017, 12:48 »
My┼Ťl─Ö, ┼╝e jedynie sprawdzenie przez do┼Ťwiadczenie na w┼éasnym moto,da odpowied┼║ ;)
Franky_Furbo jakby kto pytał :)

Offline trzysta

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 2127
  • Model: M11 - 320cm3
« Odpowied╝ #2 dnia: 20 Maj 2017, 21:00 »
Elektroniczny - może być ok. Manuala szukaj to by sie sprawdziło.

Offline michkal

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 91
  • Model: M 16 320
« Odpowied╝ #3 dnia: 24 Maj 2017, 09:42 »
No w┼éa┼Ťnie z manualem to mo┼╝e by─ç ci─Ö┼╝ko, bo Chi┼äczyk pewnie nie ma nic. Dobrze ┼╝e napisa┼é w aukcji kt├│ry kabel jest do czego ;) jedynym sposobem chyba rzeczywi┼Ťcie b─Ödzie sprawdzenie w swoim motocyklu. Mo┼╝e jesieni─ů si─Ö zza to wezm─Ö, teraz szkoda pogody ;)

Offline Kefir

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 239
  • Model: M11 125ccm i Suzuki VL 1500 Boulevard C90T
« Odpowied╝ #4 dnia: 25 Maj 2017, 12:17 »
Elektryczny pr─Ödko┼Ťciomierz... w Junaku s─ů mechaniczne na linke... wi─Öc nie pod┼é─ůczysz...
chyba ze jaki┼Ť nowy modu┼é licznika obrot├│w kt├│ry zamiast linki wystawi odpowiedni sygna┼é elektryczny... inaczej nie zadzia┼éa...
tam co prawda jest jaki┼Ť czujnik obrot├│w ko┼éa na bazie kontaktronu ale wydaje mi sie ┼╝e wstrzelenie si─Ö w te obroty/wielko┼Ť─ç ko┼éa... trza by to przeliczy─ç dok┼éadnie podaj─ů pr─Ödko┼Ť─ç jazdy: 22.8 hz odpowiedniego do 66 km/h. z drugiej strony wieszanie czego┼Ť na feldze ko┼éa przedniego nie wydaje mi sie rozs─ůdne

« Ostatnia zmiana: 25 Maj 2017, 12:42 wys│ana przez Kefir »
Zanim pad┼ée┼Ť, jeszcze ziemi─Ö prze┼╝egna┼ée┼Ť r─Ök─ů.
Czy to była kula, synku, czy to serce pękło?
K.K. Baczyński 20. III. 1944 r.

Offline tidbit76

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 5
« Odpowied╝ #5 dnia: 31 Maj 2017, 03:11 »
ten licznik od chi┼äczyk├│w dzia┼éa na razie w 99%. pr─Ödko┼Ťciomierz montujesz jak w rowerze do ko┼éa, jest fajny knif na youtube, magnes wk┼éadasz zamiast jednej ┼Ťruby trzymaj─ůcej tarcz─Ö, biegi dzia┼éaj─ů, kierunki i lampy te┼╝. instrukcje niestety co sprzedawca to inna instrukcja, metoda pr├│b i b┼é─Öd├│w (producent ma par─Ö wersji) na dniach b─Öd─Ö sprawdza┼é czy dzia┼éa obrotomierz i aku. ja musia┼éem reklamowa─ç licznik bo mia┼é s┼éaby wy┼Ťwietlacz (drugi kt├│ry dosta┼éem jest ok) teraz czekam na puszk─Ö do licznika od Frankiego (junakowski bez otwor├│w) a czy b─Ödzie? (ju┼╝ miesi─ůc min─ů┼é) Jak ju┼╝ b─Öd─Ö mia┼é wszystko zmontowane to postaram si─Ö o foto relacj─Ö. troch─Ö to potrwa z braku czasu wolnego. pozdro

Offline michkal

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 91
  • Model: M 16 320
« Odpowied╝ #6 dnia: 01 Czerwiec 2017, 18:35 »
Obrotomierz powienien chyba be┼╝ wi─Ökszych problem├│w dzia┼éa─ç jak we┼║miesz sygna┼é z modu┼éu wtrysku (ja tak zrobi┼éem ze swoim obrotomierzem). Jak jest z widoczno┼Ťci─ů w s┼éo┼äcu na tym wynalazku? Bo ch─Ötnie bym sobie go zamontowa┼é, a boj─Ö si─Ö ┼╝e nic nie b─Ödzie na nim wida─ç. Jak b─Ödziesz mia┼é opatentowany spos├│b monta┼╝u to bym bardzo ch─Ötnie dowiedzia┼é si─Ö jak to zrobi┼ée┼Ť i wstaw jakie┼Ť zdj─Öcia, bo po wakacjach ja si─Ö za to wezm─Ö :)

Offline tidbit76

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #7 dnia: 02 Czerwiec 2017, 21:42 »
licznik pasuje do puszki z junaka, niestety otwory z ty┼éu nie pasuj─ů, zam├│wi┼éem u Frankiego bez otwor├│w i zmodyfikuje. widoczno┼Ť─ç jest dobra, chocia┼╝ jak pisa┼éem wcze┼Ťniej musia┼éem pierwszy wymieni─ç bo by┼éa s┼éaba, felerna sztuka chyba. jak tylko si─Ö za niego wezm─Ö to porobi─Ö fotki. w przysz┼éym tygodniu wrzuc─Ö par─Ö fotek przed monta┼╝em

Offline Kefir

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 239
  • Model: M11 125ccm i Suzuki VL 1500 Boulevard C90T
« Odpowied╝ #8 dnia: 13 Czerwiec 2017, 23:57 »
U Frankyego co┼Ť z chromowaniem siad┼éo - moje wydechy wisz─ů ju┼╝ drugi miesi─ůc :(
Zanim pad┼ée┼Ť, jeszcze ziemi─Ö prze┼╝egna┼ée┼Ť r─Ök─ů.
Czy to była kula, synku, czy to serce pękło?
K.K. Baczyński 20. III. 1944 r.

Offline Aikon

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 73
  • Model: M11 125
« Odpowied╝ #9 dnia: 04 Lipiec 2017, 14:23 »
licznik pasuje do puszki z junaka, niestety otwory z ty┼éu nie pasuj─ů, zam├│wi┼éem u Frankiego bez otwor├│w i zmodyfikuje. widoczno┼Ť─ç jest dobra, chocia┼╝ jak pisa┼éem wcze┼Ťniej musia┼éem pierwszy wymieni─ç bo by┼éa s┼éaba, felerna sztuka chyba. jak tylko si─Ö za niego wezm─Ö to porobi─Ö fotki. w przysz┼éym tygodniu wrzuc─Ö par─Ö fotek przed monta┼╝em

Jakie┼Ť post─Öpy w pracach?

Offline F 319

• Kuba
  • Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 97
  • Staro┼Ť─ç to nie wiek, tylko stan umys┼éu...
  • Model: M16 320 black mat
« Odpowied╝ #10 dnia: 04 Lipiec 2017, 21:09 »
Galvani u F. w wakacje zawsze długo - na gmole tyle czekałem, że dzwoniłem, czy nie zamknęli budki - z Omih zniknęły wszystkie oferty.

Offline tidbit76

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #11 dnia: 18 Lipiec 2017, 10:32 »

Jakie┼Ť post─Öpy w pracach?

na razie przest├│j, praca, praca i praca.