Autor W▒tek: Ochrona przed kradzie┼╝─ů  (Przeczytany 280 razy)

Offline Cichy

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 62
Ochrona przed kradzie┼╝─ů
« dnia: 05 Lipiec 2017, 09:17 »
Cze┼Ť─ç,

jak to wygl─ůda w codziennym u┼╝ytkowaniu? Stosujecie jakie┼Ť zabezpieczenia antykradzie┼╝owe, czy po prostu parkujecie i tyle?

Offline úysy

• MadaFaka
  • Administrator
  • WiadomoÂci: 2729
  • Pasja czyni wolnym...
  • Model: M 16 LS 650 + HD FXSTC '94
Odp: Ochrona przed kradzie┼╝─ů
« Odpowied╝ #1 dnia: 05 Lipiec 2017, 09:43 »
A kto by chcia┼é kra┼Ť─ç chinola ???
Mˇj Junak- moja  duma !!! Harley mˇ│j to jest TO !!!

Offline Cichy

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #2 dnia: 05 Lipiec 2017, 11:49 »
A nie wiem:) Ale sobie wyobra┼╝am, ┼╝e na przyk┼éad jakie┼Ť osiedlowe ┼╝ule mog┼éy by si─Ö zainteresowa─ç. Albo na przyk┼éad chcie─ç "przestawi─ç"? No chyba, ┼╝e bez kluczyka si─Ö nie da:P Ale to ja jeszcze nie wiem, bo ci─ůgle czekam na dostaw─Ö:/

Offline Aikon

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 73
  • Model: M11 125
« Odpowied╝ #3 dnia: 05 Lipiec 2017, 11:57 »
Ja mam jak─ů┼Ť prost─ů blokad─Ö na tarcze z alarmem. Bardziej jako straszak przed wsiadaniem i przymierzaniem si─Ö os├│b niepowo┼éanych.

Offline kryha666

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 715
  • Model: M16 125 :)
« Odpowied╝ #4 dnia: 05 Lipiec 2017, 12:18 »
W naszych maszynach masz kostk─Ö przystosowan─ů do pod┼é─ůczenia moto-alarmu, monta┼╝ zajmuj─Ö 5 minut i dzia┼éa jako fajny odstraszacz przypadkowych dosiadaczy ;)

Offline Cichy

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #5 dnia: 05 Lipiec 2017, 13:16 »
Dzi─Öki!:D Wiem wszystko:)

Offline Vger

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 430
  • Model: m16 320 najszybsza wersja (czerwony)
« Odpowied╝ #6 dnia: 05 Lipiec 2017, 14:24 »
Jak kto┼Ť kradnie to zobacz sobie na jutube, czterech ch┼éopa podje┼╝d┼╝a busem pakuje moto i odje┼╝d┼╝a, wi─Öc blokady na ko┼éo czy piszcz─ůce alarmy tu nie pomog─ů. Wykup tzw mini auto casco za p├│┼é ceny normalnego to masz ochron─Ö przed kradzie┼╝─ů i szkod─ů ca┼ékowit─ů, jeszcze chyba do tego dochodzi gdy wyskoczy Ci zwierze. Ja zawsze ubezpieczam moto, jak jad─Ö na jaki┼Ť zlot to nie musz─Ö co chwila zagl─ůda─ç do motocykla czy stoi, ┼Ťwi─Öty spok├│j wa┼╝na rzecz  8)
Czerwony M16 jest najszybszy, czerwone auta s─ů najszybsze (Ferrari) i kobiety w czerwieni s─ů najszybsze ;)

Offline Bonzo

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 1045
  • Lepiej by─ç panem w piekle ni┼╝ s┼éuga w niebie ...
  • Model: By┼é M16 125, jest Boulevard C90T
« Odpowied╝ #7 dnia: 05 Lipiec 2017, 18:53 »
W Junaku mia┼éem prosty alarm na zasadzie odstraszacza dla sadzaczy ty┼éka oraz ┼Ťwietnie si─Ö sprawdza┼é jako - "stacyjka bez kluczyka"

W Bolku mam ca┼ékiem fajny alarm z powiadomieniem na zasadzie pagera. Je┼Ťli kto┼Ť sadza ty┼éek lub grzebie przy moim moto pilot mi wibruje i popiskuje. To samo si─Ö dzieje gdy odpali si─Ö moto bez dezaktywacji alarmu, od┼é─ůczy centralk─Ö lub od┼é─ůczy akumulator b─ůd┼║ zewrze kabelki w pozycji ON. R├│wnie┼╝ pager sygnalizuje mi brak po┼é─ůczenia z moto. Jak na razie uda┼éo si─Ö mi zgubi─ç zasi─Ög po ok 1,5 km. Producent deklaruje ze zasi─Ög ma 5 km.  Nie mam poj─Öcia na jakiej zasadzie dzia┼éa pager ale ca┼ékiem sprytne to ustrojstwo. Mo┼╝e nie powstrzyma z┼éodzieja ale poinformuje nas le┼╝─ůc na szafce z butami czy te┼╝ obok rodzinnego zdj─Öcia, ┼╝e co┼Ť si─Ö dzieje pod blokiem i to akurat z naszym moto.