Autor Wątek: Czy też tak macie?  (Przeczytany 216 razy)

Offline szames58

• Uzytkownik
  • Model: M16 320
Czy też tak macie?
« dnia: 08 Październik 2017, 16:14 »
Jest niedzielne popołudnie, już dobry tydzień nie jeżdżę ze względu na pogodę i kusi mnie, by pójść do garażu, kopnąć moto i posłuchać, jak gada i co ma do powiedzenia  :D. Też tak macie?

Offline mc_enc

• Uzytkownik
  • śpiesz się powoli... na śmierć zawsze zdążysz
  • Model: Był M-11 320 cm3 Jest DL650XT
Odp: Czy też tak macie?
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Październik 2017, 18:36 »
Powiem tak.
Miałem dzisiaj pójść do garażu, zatankować, umyć i przesmarować sprzęt. Ot generalnie przygotować moją Suzi do zimowania, a wyszło tak że pojechałem na wycieczkę soft off road i nie zatankowałem, nie umyłem a przesmarowałem tylko łańcuch, no i oczywiście sprzęt jest jeszcze bardziej uświniony, nie wspominając już u mnie.
Ale za to jakiego miałem banana na facjacie!!!!!!! ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Offline SENIOR

• RULE NUMBER ONE: NEVER TOUCH MY MOTORCYCLE !
  • Uzytkownik
  • NIC NIE MUSZĘ ! Rebel and proud of it !
  • Model: Honda Shadow VT 750 C Burgund
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Październik 2017, 19:34 »
Jest niedzielne popołudnie, już dobry tydzień nie jeżdżę ze względu na pogodę i kusi mnie, by pójść do garażu, kopnąć moto i posłuchać, jak gada i co ma do powiedzenia  :D. Też tak macie?
Wyrosłem już z tego. Chcę to jadę, nie chcę to nie jadę.  :)

Offline mc_enc

• Uzytkownik
  • śpiesz się powoli... na śmierć zawsze zdążysz
  • Model: Był M-11 320 cm3 Jest DL650XT
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Październik 2017, 21:41 »
Ale odczuwasz jeszcze frajdę z jazdy? ??? ;) ;D

Offline SENIOR

• RULE NUMBER ONE: NEVER TOUCH MY MOTORCYCLE !
  • Uzytkownik
  • NIC NIE MUSZĘ ! Rebel and proud of it !
  • Model: Honda Shadow VT 750 C Burgund
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Październik 2017, 07:25 »
Ale odczuwasz jeszcze frajdę z jazdy? ??? ;) ;D
Wyrosłem bo to już dziewiąty motocykl w mojej karierze. Jest to "coś". I dlatego mam motocykl. Stoi w garażu, zawsze sprawny, jest dobra pogoda i mam chęć to wsiadam i jadę. Minusem jest to, ze garaż mam 7 km od domu, mieszkam w bloku a o garaż na osiedlu ciężko. Najbardziej mnie kręci wyjazd w trasę, nie bardzo pasuje mi jazda po mieście.  ;D

Offline szames58

• Uzytkownik
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Październik 2017, 18:22 »

Najbardziej mnie kręci wyjazd w trasę, nie bardzo pasuje mi jazda po mieście.  ;D

Mieszkam na wsi, więc u mnie każdy wyjazd, to trasa  ;D. No, ale mam też tylko do powiatu tylko 4 kilometry, więc i po mieście można pojeździć, tam robię często zakupy, tylko co do jazda: wsiadł, zsiadł .

Offline Vger

• Uzytkownik
  • Model: m16 320 najszybsza wersja (czerwony)
« Odpowiedź #6 dnia: 23 Październik 2017, 22:32 »
ja mieszkam blisko Torunia, jak wjadę na starówkę gdzie zabudowania blisko siebie jak odpuszczę gaz echo i strzały  z pustych wydechów niesie po całym mieście to klękajcie narody  8) ....
... wiem, że to dziecinne ale ile frajdy to sprawia  ::)
Czerwony M16 jest najszybszy, czerwone auta są najszybsze (Ferrari) i kobiety w czerwieni są najszybsze ;)

Offline szames58

• Uzytkownik
« Odpowiedź #7 dnia: 24 Październik 2017, 23:32 »
ja mieszkam blisko Torunia, jak wjadę na starówkę gdzie zabudowania blisko siebie jak odpuszczę gaz echo i strzały  z pustych wydechów niesie po całym mieście to klękajcie narody  8) ....
... wiem, że to dziecinne ale ile frajdy to sprawia  ::)
.      Coś w tym jest😀. Ostatnio żonie mówiłem, że facet nie przestaje być dzieckiem i cieszy sie nabytkiem motoryzacyjnym, jak zabawką, a jak zabawka wydaje jeszcze konkretny głos, to już w ogóle miodzio😀