Autor W▒tek: Czy te┼╝ tak macie?  (Przeczytany 515 razy)

Offline Waldek Daytona

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 320
  • Model: M16 320
Czy te┼╝ tak macie?
« dnia: 08 Pa╝dziernik 2017, 16:14 »
Jest niedzielne popo┼éudnie, ju┼╝ dobry tydzie┼ä nie je┼╝d┼╝─Ö ze wzgl─Ödu na pogod─Ö i kusi mnie, by p├│j┼Ť─ç do gara┼╝u, kopn─ů─ç moto i pos┼éucha─ç, jak gada i co ma do powiedzenia  :D. Te┼╝ tak macie?

Offline mc_enc

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 518
  • ┼Ťpiesz si─Ö powoli... na ┼Ťmier─ç zawsze zd─ů┼╝ysz
  • Model: By┼é M-11 320 cm3 Jest DL650XT
Odp: Czy te┼╝ tak macie?
« Odpowied╝ #1 dnia: 08 Pa╝dziernik 2017, 18:36 »
Powiem tak.
Mia┼éem dzisiaj p├│j┼Ť─ç do gara┼╝u, zatankowa─ç, umy─ç i przesmarowa─ç sprz─Öt. Ot generalnie przygotowa─ç moj─ů Suzi do zimowania, a wysz┼éo tak ┼╝e pojecha┼éem na wycieczk─Ö soft off road i nie zatankowa┼éem, nie umy┼éem a przesmarowa┼éem tylko ┼éa┼äcuch, no i oczywi┼Ťcie sprz─Öt jest jeszcze bardziej u┼Ťwiniony, nie wspominaj─ůc ju┼╝ u mnie.
Ale za to jakiego miałem banana na facjacie!!!!!!! ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Offline SENIOR

• RULE NUMBER ONE: NEVER TOUCH MY MOTORCYCLE !
  • Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 473
  • NIC NIE MUSZ─ś ! Rebel and proud of it !
  • Model: Honda Shadow VT 750 C Burgund
« Odpowied╝ #2 dnia: 09 Pa╝dziernik 2017, 19:34 »
Jest niedzielne popo┼éudnie, ju┼╝ dobry tydzie┼ä nie je┼╝d┼╝─Ö ze wzgl─Ödu na pogod─Ö i kusi mnie, by p├│j┼Ť─ç do gara┼╝u, kopn─ů─ç moto i pos┼éucha─ç, jak gada i co ma do powiedzenia  :D. Te┼╝ tak macie?
Wyros┼éem ju┼╝ z tego. Chc─Ö to jad─Ö, nie chc─Ö to nie jad─Ö.  :)

Offline mc_enc

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 518
  • ┼Ťpiesz si─Ö powoli... na ┼Ťmier─ç zawsze zd─ů┼╝ysz
  • Model: By┼é M-11 320 cm3 Jest DL650XT
« Odpowied╝ #3 dnia: 09 Pa╝dziernik 2017, 21:41 »
Ale odczuwasz jeszcze frajd─Ö z jazdy? ??? ;) ;D

Offline SENIOR

• RULE NUMBER ONE: NEVER TOUCH MY MOTORCYCLE !
  • Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 473
  • NIC NIE MUSZ─ś ! Rebel and proud of it !
  • Model: Honda Shadow VT 750 C Burgund
« Odpowied╝ #4 dnia: 10 Pa╝dziernik 2017, 07:25 »
Ale odczuwasz jeszcze frajd─Ö z jazdy? ??? ;) ;D
Wyros┼éem bo to ju┼╝ dziewi─ůty motocykl w mojej karierze. Jest to "co┼Ť". I dlatego mam motocykl. Stoi w gara┼╝u, zawsze sprawny, jest dobra pogoda i mam ch─Ö─ç to wsiadam i jad─Ö. Minusem jest to, ze gara┼╝ mam 7 km od domu, mieszkam w bloku a o gara┼╝ na osiedlu ci─Ö┼╝ko. Najbardziej mnie kr─Öci wyjazd w tras─Ö, nie bardzo pasuje mi jazda po mie┼Ťcie.  ;D

Offline Waldek Daytona

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #5 dnia: 21 Pa╝dziernik 2017, 18:22 »

Najbardziej mnie kr─Öci wyjazd w tras─Ö, nie bardzo pasuje mi jazda po mie┼Ťcie.  ;D

Mieszkam na wsi, wi─Öc u mnie ka┼╝dy wyjazd, to trasa  ;D. No, ale mam te┼╝ tylko do powiatu tylko 4 kilometry, wi─Öc i po mie┼Ťcie mo┼╝na poje┼║dzi─ç, tam robi─Ö cz─Östo zakupy, tylko co do jazda: wsiad┼é, zsiad┼é .

Offline Vger

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 430
  • Model: m16 320 najszybsza wersja (czerwony)
« Odpowied╝ #6 dnia: 23 Pa╝dziernik 2017, 22:32 »
ja mieszkam blisko Torunia, jak wjad─Ö na star├│wk─Ö gdzie zabudowania blisko siebie jak odpuszcz─Ö gaz echo i strza┼éy  z pustych wydech├│w niesie po ca┼éym mie┼Ťcie to kl─Ökajcie narody  8) ....
... wiem, ┼╝e to dziecinne ale ile frajdy to sprawia  ::)
Czerwony M16 jest najszybszy, czerwone auta s─ů najszybsze (Ferrari) i kobiety w czerwieni s─ů najszybsze ;)

Offline Waldek Daytona

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #7 dnia: 24 Pa╝dziernik 2017, 23:32 »
ja mieszkam blisko Torunia, jak wjad─Ö na star├│wk─Ö gdzie zabudowania blisko siebie jak odpuszcz─Ö gaz echo i strza┼éy  z pustych wydech├│w niesie po ca┼éym mie┼Ťcie to kl─Ökajcie narody  8) ....
... wiem, ┼╝e to dziecinne ale ile frajdy to sprawia  ::)
.      Co┼Ť w tym jest­čśÇ. Ostatnio ┼╝onie m├│wi┼éem, ┼╝e facet nie przestaje by─ç dzieckiem i cieszy sie nabytkiem motoryzacyjnym, jak zabawk─ů, a jak zabawka wydaje jeszcze konkretny g┼éos, to ju┼╝ w og├│le miodzio­čśÇ