Autor Wątek: Złota jesień  (Przeczytany 130 razy)

Offline szames58

• Uzytkownik
  • Model: M16 320
Złota jesień
« dnia: 21 Październik 2017, 17:38 »
Wczoraj na Kaszubach było trochę mglisto, ale sucho i złociście,  wiec wybrałem się polatać małe co nieco. Słońca ani widu, ani słychu, temperaturka optymalna, 13 stopni, troszkę powiewało, a ja jechałem sobie ot tak, bez celu, bo przecież temu służy najpiekniejszy😀. Zrobiłem niedużo, bo tylko 47km i tak mi ta jazda smakowała, że aż schodzić się z moto nie chciało. Ale wiadomo, wszystko co dobre, musi se skończyć. Nie wyobrażam sobie długiego przestoju w lataniu😜. Jak wiecie, to moje pierwsze miesiące dosiadania Szesnastki i pełne fascynacji oraz cieszenia nią oczu, więc zimą,  jak tylko temperaturka będzie w miarę wzgledna, to wskoczę na siodło i zrobię chociaż pare kilometerków😀. No chociaż do sklepu, nooooo😀.

Chciałem napisać następnego posta, ale byłoby niepotrzebnie... . Ostatnio Wejherowo zostało zalane falą korków i to w kilku punktach miasta, niestety, na drodze mojego dojazdu do pracy też, lub przede wszystkim >:(. Ale muszę Wam powiedzieć, że jako początkujący motocyklista, zaczynam odczuwać na własnej skórze wyższość moto nad puszką  :D. Mimo tego, że Szesnastka raczej nie nadaje się do tego, by śmigać w korkach, to jednak udaje się nią wepchnąć tam, gdzie nie może puszka.
A i jeszcze jedno. Zauważyłem, że często auta robią lukę dla moto, hehehe. Dwa dni temu udało mi się dzięki temu przyjechać na czas do lekarza  :D
« Ostatnia zmiana: 21 Październik 2017, 17:51 wysłana przez szames58 »

Offline Vger

• Uzytkownik
  • Model: m16 320 najszybsza wersja (czerwony)
Odp: Złota jesień
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Październik 2017, 22:40 »
jedna sprawa nigdy przeciskając się w korkach nie stawaj przed tirem, oni zwyczajnie nas nie widzą. Ja twardo przeciskam się w korkach gazując żeby mnie słyszeli, ale gdy są tiry grzecznie stoję za nimi  ;D
Czerwony M16 jest najszybszy, czerwone auta są najszybsze (Ferrari) i kobiety w czerwieni są najszybsze ;)

Offline Łysy

• MadaFaka
  • Administrator
  • Pasja czyni wolnym...
  • Model: M 16 LS 650 + HD FXSTC '94
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Październik 2017, 23:42 »
Bardzo słuszna uwaga Kumotrze Vger  8)
Mój Junak- moja  duma !!! Harley mój to jest TO !!!

Offline szames58

• Uzytkownik
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Październik 2017, 23:26 »
jedna sprawa nigdy przeciskając się w korkach nie stawaj przed tirem, oni zwyczajnie nas nie widzą. Ja twardo przeciskam się w korkach gazując żeby mnie słyszeli, ale gdy są tiry grzecznie stoję za nimi  ;D
.       Dzięki za sugestie😊

Offline Eustachy

• Uzytkownik
  • Model: M11 125, VTX1300R
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Październik 2017, 14:28 »
Mnie najbardziej rozwala gdy jadąc w korku to miejsce robi mi ciężarówka, bo jakaś korposzczurzyca z nosem w telefonie nie widzi i nie słyszy że jadę.

Offline szames58

• Uzytkownik
« Odpowiedź #5 dnia: 25 Październik 2017, 22:09 »
Mnie najbardziej rozwala gdy jadąc w korku to miejsce robi mi ciężarówka, bo jakaś korposzczurzyca z nosem w telefonie nie widzi i nie słyszy że jadę.

...bo może to też motocyklista  ;D. Kiedyś jechał za mną tir i dał sygnał tyfonem. Nikogo nie było na drodze, a ja mu nie zawadzałem, więc odebrałem to jako LwG  :D.