Autor W▒tek: Z┼éota jesie┼ä  (Przeczytany 320 razy)

Offline Waldek Daytona

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 320
  • Model: M16 320
Złota jesień
« dnia: 21 Pa╝dziernik 2017, 17:38 »
Wczoraj na Kaszubach by┼éo troch─Ö mglisto, ale sucho i z┼éoci┼Ťcie,  wiec wybra┼éem si─Ö polata─ç ma┼ée co nieco. S┼éo┼äca ani widu, ani s┼éychu, temperaturka optymalna, 13 stopni, troszk─Ö powiewa┼éo, a ja jecha┼éem sobie ot tak, bez celu, bo przecie┼╝ temu s┼éu┼╝y najpiekniejszy­čśÇ. Zrobi┼éem niedu┼╝o, bo tylko 47km i tak mi ta jazda smakowa┼éa, ┼╝e a┼╝ schodzi─ç si─Ö z moto nie chcia┼éo. Ale wiadomo, wszystko co dobre, musi se sko┼äczy─ç. Nie wyobra┼╝am sobie d┼éugiego przestoju w lataniu­čśť. Jak wiecie, to moje pierwsze miesi─ůce dosiadania Szesnastki i pe┼éne fascynacji oraz cieszenia ni─ů oczu, wi─Öc zim─ů,  jak tylko temperaturka b─Ödzie w miar─Ö wzgledna, to wskocz─Ö na siod┼éo i zrobi─Ö chocia┼╝ pare kilometerk├│w­čśÇ. No chocia┼╝ do sklepu, nooooo­čśÇ.

Chcia┼éem napisa─ç nast─Öpnego posta, ale by┼éoby niepotrzebnie... . Ostatnio Wejherowo zosta┼éo zalane fal─ů kork├│w i to w kilku punktach miasta, niestety, na drodze mojego dojazdu do pracy te┼╝, lub przede wszystkim >:(. Ale musz─Ö Wam powiedzie─ç, ┼╝e jako pocz─ůtkuj─ůcy motocyklista, zaczynam odczuwa─ç na w┼éasnej sk├│rze wy┼╝szo┼Ť─ç moto nad puszk─ů  :D. Mimo tego, ┼╝e Szesnastka raczej nie nadaje si─Ö do tego, by ┼Ťmiga─ç w korkach, to jednak udaje si─Ö ni─ů wepchn─ů─ç tam, gdzie nie mo┼╝e puszka.
A i jeszcze jedno. Zauwa┼╝y┼éem, ┼╝e cz─Östo auta robi─ů luk─Ö dla moto, hehehe. Dwa dni temu uda┼éo mi si─Ö dzi─Öki temu przyjecha─ç na czas do lekarza  :D
« Ostatnia zmiana: 21 Pa╝dziernik 2017, 17:51 wys│ana przez szames58 »

Offline Vger

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 430
  • Model: m16 320 najszybsza wersja (czerwony)
Odp: Złota jesień
« Odpowied╝ #1 dnia: 23 Pa╝dziernik 2017, 22:40 »
jedna sprawa nigdy przeciskaj─ůc si─Ö w korkach nie stawaj przed tirem, oni zwyczajnie nas nie widz─ů. Ja twardo przeciskam si─Ö w korkach gazuj─ůc ┼╝eby mnie s┼éyszeli, ale gdy s─ů tiry grzecznie stoj─Ö za nimi  ;D
Czerwony M16 jest najszybszy, czerwone auta s─ů najszybsze (Ferrari) i kobiety w czerwieni s─ů najszybsze ;)

Offline úysy

• MadaFaka
  • Administrator
  • WiadomoÂci: 2729
  • Pasja czyni wolnym...
  • Model: M 16 LS 650 + HD FXSTC '94
« Odpowied╝ #2 dnia: 23 Pa╝dziernik 2017, 23:42 »
Bardzo s┼éuszna uwaga Kumotrze Vger  8)
Mˇj Junak- moja  duma !!! Harley mˇ│j to jest TO !!!

Offline Waldek Daytona

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #3 dnia: 24 Pa╝dziernik 2017, 23:26 »
jedna sprawa nigdy przeciskaj─ůc si─Ö w korkach nie stawaj przed tirem, oni zwyczajnie nas nie widz─ů. Ja twardo przeciskam si─Ö w korkach gazuj─ůc ┼╝eby mnie s┼éyszeli, ale gdy s─ů tiry grzecznie stoj─Ö za nimi  ;D
.       Dzi─Öki za sugestie­čśŐ

Offline Eustachy

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 157
  • Model: M11 125, VTX1300R
« Odpowied╝ #4 dnia: 25 Pa╝dziernik 2017, 14:28 »
Mnie najbardziej rozwala gdy jad─ůc w korku to miejsce robi mi ci─Ö┼╝ar├│wka, bo jaka┼Ť korposzczurzyca z nosem w telefonie nie widzi i nie s┼éyszy ┼╝e jad─Ö.

Offline Waldek Daytona

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #5 dnia: 25 Pa╝dziernik 2017, 22:09 »
Mnie najbardziej rozwala gdy jad─ůc w korku to miejsce robi mi ci─Ö┼╝ar├│wka, bo jaka┼Ť korposzczurzyca z nosem w telefonie nie widzi i nie s┼éyszy ┼╝e jad─Ö.

...bo mo┼╝e to te┼╝ motocyklista  ;D. Kiedy┼Ť jecha┼é za mn─ů tir i da┼é sygna┼é tyfonem. Nikogo nie by┼éo na drodze, a ja mu nie zawadza┼éem, wi─Öc odebra┼éem to jako LwG  :D.