Autor W▒tek: Problem z wolymi obrotami  (Przeczytany 307 razy)

Offline Zbychu

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 20
  • Model: M11 125
Problem z wolymi obrotami
« dnia: 22 Pa╝dziernik 2017, 13:32 »
Witam koleg├│w i kole┼╝anki, mam taki ma┼éy problem, junak M11 125ccm na ga┼║niku, od jakiego┼Ť czasu zauwa┼╝y┼éem podczas przeja┼╝d┼╝ki ┼╝e czasami tak jakby mia┼é problemy wej┼Ť─ç na wy┼╝sze obroty, wchodzi ale nie p┼éynnie tylko jakby z oporem, jakby na jednym garze, jest wtedy slabszy, na wy┼╝szych obrotach nie ma problemu, v- max taka sama, przyspieszenie na poszczegolnych biegach chyba w normie, t┼éumiki gor─ůce, tylko na tych wolnych obrotach jest problem, co┼Ť jakby na jednym cylindrze, ┼Ťwiece wymieni┼éem, na zimnym pali od strza┼éu,aha i mam wra┼╝enie ┼╝e wyst─Öpuje to przy d┼éu┼╝szej je┼║dzie z predkosciami ok  90-100km/h, ale nie zawsze. Nie wiem czy to wlasciwie przejrzy┼Ťcie opisa┼éem ale mo┼╝e kto┼Ť mia┼é podobny problem. Wiem ze napiszecie sprawd┼║ przewody,kable, cewki itd. Ale mo┼╝e jest kto┼Ť kto mia┼é dokladnie taki sam objaw. Ja osobi┼Ťcie zakladam ┼╝e to cewka lub modu┼é ale poki na gwarancji nie bede tego tyka┼é, tyle ze moze w serwisie nie b─Öd─ů b┼é─ůdzi─ç. Pozdrawiam i LwG.

Offline kryha666

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 715
  • Model: M16 125 :)
Odp: Problem z wolymi obrotami
« Odpowied╝ #1 dnia: 23 Pa╝dziernik 2017, 11:50 »
Przyczyn mo┼╝e by─ç kilka pocz─ůwszy od z┼éego paliwa, poprzez zapchanie dyszy wolnych obrot├│w, zasyfiony filtr powietrza lub paliwa, przebicie kabla WN albo jego z┼ée pod┼é─ůczenie, wadliwa ┼Ťwieca cho─ç nowa... itd. ;)
A synchronizacje ga┼║nik├│w dawno robi┼ée┼Ť?

Offline Zbychu

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #2 dnia: 23 Pa╝dziernik 2017, 12:21 »
Powiem szczerze ┼╝e synchronizacji nie robilem, z tym ga┼║nikiem mo┼╝e by─ç co┼Ť na rzeczy, bo chyba tak sie dzieje kiedy troch─Ö cisne, wtedy jakby paliwa nie dostawa┼é, no c├│┼╝ b─Öd─Ö po kolei eliminowal problemy, zaczne od ga┼║nika,

Offline Vger

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 430
  • Model: m16 320 najszybsza wersja (czerwony)
« Odpowied╝ #3 dnia: 23 Pa╝dziernik 2017, 22:58 »
jak mi cewka posz┼éa to gdy jecha┼éem z max predko┼Ťci─ů to po ┼Ťrednio 3 do 4km traci┼é moc i zapala┼éo si─Ö efi. Ja bym stawia┼é na ┼Ťwiece nawet je┼Ťli nowe bo zawsze mog┼éa Ci si─Ö trafi─ç wadliwa, a jak s┼éycha─ç cz─Öste wystrza┼éy z wydech├│w to jeszcz─Ö wi─Öksza szansa, ┼╝e ┼Ťwiece
Czerwony M16 jest najszybszy, czerwone auta s─ů najszybsze (Ferrari) i kobiety w czerwieni s─ů najszybsze ;)

Offline Zbychu

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #4 dnia: 25 Marzec 2018, 20:50 »
Witam wszystkich. Jaki┼Ť czas temu pisa┼éem o moich problemach z wkrecaniem sie na obroty w junaku M11, szczeg├│lnie interesowal sie tym kolega Jacek Safaryn. No wi─Öc tak, zajrza┼éem w zawory i tak wydechowe by┼éy ustawione na ciasne 0,1 i chyba s─ů dobrze, natomiast jeden ss─ůcy byl ustawiony na ciasne 008 a drugi na 007 wiec ten drugi wyregulowa┼éem do tych 008. Jestem po dw├│ch jazdach testowych i jak na razie jest ok. Dzis zrobi┼éem 111km i tez jest dobrze, wynika z tego ┼╝e ta niewielka r├│┼╝nica robi┼éa swoje, tylko 001 luzu wi─Öcej a robi r├│┼╝nic─Ö. Mo┼╝e komu┼Ť sie przyda taka ma┼éa porada. Zobaczymy co bedzie dalej. LwG

Offline Kefir

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 239
  • Model: M11 125ccm i Suzuki VL 1500 Boulevard C90T
« Odpowied╝ #5 dnia: 02 Kwiecie˝ 2018, 00:27 »
dzi─Öki wielkie... po ┼Ťwi─Ötach serwis... rzuc─Ö tematem i obaczym
Zanim pad┼ée┼Ť, jeszcze ziemi─Ö prze┼╝egna┼ée┼Ť r─Ök─ů.
Czy to była kula, synku, czy to serce pękło?
K.K. Baczyński 20. III. 1944 r.