Autor Wątek: Czy przechodziliście cuś takiego, jak ja? ;)  (Przeczytany 124 razy)

Offline szames58

• Uzytkownik
  • Model: M16 320
Czy przechodziliście cuś takiego, jak ja? ;)
« dnia: 01 Grudzień 2017, 18:31 »
Jak część z Was wie, mam już swojego junaczka od czerwca. Wcześniej, zanim go kupiłem, byłem obserwatorem niniejszego foruma, nade wszystko lukałem po jutubach oglądając filmiki, pewnie niektórych z Was, czytałem opinie, szukałem serwisów. Chciałem wiedzieć o moto w miarę jak najwięcej choć w teorii, jak się rzeczy mają. I oto dosiadam swojego rumaka niemalże pół roku i czuję niedosyt, bo przejechane tylko 2,5 tys. kaemów.
A teraz, jak pogoda już totalnie nie sprzyja jeździe, bo przynajmniej na Kaszubach wciąż pada i pada, to siedzę znowu na jutubach i oglądam  filmiki z M16, ze szczególnym upodobaniem te ze zlotów i marzę...  :). Pewnie będziecie sie ze mnie śmiać, bo szósty krzyżyk tuż tuż, a ja przeżywam swoją przygodę z moto, jak szczeniak. 40 lat nie miałem motocykla, a teraz nie mogę się wiosny doczekać. A przecież mam auto, ale...to nie jest to samo, co moto. Człowiek rzeczywiście zostaje wreszcie sam na sam ze swoimi myślami: nie słucha muzyki, nie słyszy komórki, nie bierze pasażera. Wreszcie totalny reset. Wreszcie .....upadłem na głowe? :D Co wlezę do garażu, to chociaż go dotknąć, pogłaskać  :D, albo zajrzeć pod pokrowiec i wtedy choć na chwilę spokój umysłu ;D.

Wczoraj przyszedł zamówiony krawat, więc szybko do garażu, by go umocować i nie obeszło się bez odpalenia Pięknego i objechania wsi dookoła ;). No bo jak to, mieć coś nowego na moto i nie objeżdżonego??? ;D ;D ;D

Czyż nie prawdziwe jest powiedzenie, że głowa siwieje, a d... szaleje? ;D

Offline Bonzo

• Uzytkownik
  • Lepiej być panem w piekle niż sługa w niebie ...
  • Model: Był M16 125, jest Boulevard C90T
Odp: Czy przechodziliście cuś takiego, jak ja? ;)
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Grudzień 2017, 23:49 »
Nie nie przechodziliśmy :(

Przechodzimy! :D

Offline Marky

• Uzytkownik
    • M16 - facelifting.
  • Model: M16
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Grudzień 2017, 08:29 »
Nie wiem czy zaradzi czy pogłębi ten stan ..ale zapraszamy na Iłki 2018 ...tam można pogłaskać nie tylko swojego  :D
https://www.youtube.com/watch?v=DMC6BGjbc2w
« Ostatnia zmiana: 02 Grudzień 2017, 09:03 wysłana przez Marky »

Offline szames58

• Uzytkownik
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Grudzień 2017, 12:57 »
Nie nie przechodziliśmy :(

Przechodzimy! :D

Ooooo, jak mi fajnie  :D :D :D

Offline szames58

• Uzytkownik
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Grudzień 2017, 13:05 »
Nie wiem czy zaradzi czy pogłębi ten stan ..ale zapraszamy na Iłki 2018 ...tam można pogłaskać nie tylko swojego  :D
https://www.youtube.com/watch?v=DMC6BGjbc2w

Ten filmik też oglądałem nie raz i oglądam wciąż  :D. Bardzo chciałbym wziąć udział w zlocie. Może się uda.

Offline Maciej husky

• Uzytkownik
  • Model: M 16 - 125
« Odpowiedź #5 dnia: 03 Grudzień 2017, 10:46 »
 Witaj  wśród fanatyków . :)

Offline szames58

• Uzytkownik
« Odpowiedź #6 dnia: 03 Grudzień 2017, 15:38 »
Witaj  wśród fanatyków . :)
. Czyli takich, jak ja sam😀. Zatem jestem w domu ;)