Autor W▒tek: Inne moto powy┼╝ej litra  (Przeczytany 2532 razy)

Offline phantom72

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 416
  • Jak dbasz ,tak masz
  • Model: Suzuki Intruder VZR 1800 M109R
Inne moto powy┼╝ej litra
« dnia: 10 Czerwiec 2015, 23:28 »
Od pewnego czasu coraz cz─Ö┼Ťciej my┼Ťl─Ö o zmianie Janka na jakiego┼Ť Drag Stara 1.1 ,VTXa 1.3 lub cos pokrewnego co b─Ödzie dysponowa┼éo odpowiednia moc─ů i pozbawione b─Ödzie ┼éa┼äcucha.
Jeszcze nie tak dawno szkoda mi by┼éo mojego wypieszczonego Janka jednak wyprawa nad Ba┼étyk utwierdzi┼éa mnie w przekonaniu ze Janek  jest bardzo fajnym moto ale do polatania woko┼éo komina.Na d┼éu┼╝szej trasie zbytnio sie nie nadaje,owszem jest bardzo ekonomiczny i jedzie si─Ö nim za grosze jednak ci─Ö┼╝ko cokolwiek wyprzedzi─ç no chyba ze jest to stare zdezelowane Tico lub 40 letnia smieciarka marki Jelcz. :(
Widz─Ö ze kilka os├│b z forum przesiadlo si─Ö na mocniejsze sprz─Öty i ch─Ötnie zapozna┼é si─Ö z ich opiniami na temat zalet i wad tych moto , czy jeste┼Ťcie usatysfakcjonowany swoimi maszynami czy tez wr─Öcz przeciwnie i nosicie si─Ö z zamiarem kupna czego┼Ť innego?
Najbardziej b─Öd─Ö wdzi─Öczny za opinie na temat Drag Stara bo szwagier je┼║dzi VTXem i troche o nim wiem jednak z ch─Öci─ů zapozna┼é si─Ö z opinia innych u┼╝ytkownik├│w :)
W sumie szkoda ze takie piękne moto jak M16 nie doczekało się wersji z mocniejszym silnikiem, na dobra sprawę wystarczyłoby spokojnie 650 lub jeszcze lepiej 800
Nie da Ci ┼╝ona, nie da Ci matka , tego co mo┼╝e da─ç s─ůsiadka :)

Offline trzysta

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 2127
  • Model: M11 - 320cm3
Odp: Inne moto powy┼╝ej litra
« Odpowied╝ #1 dnia: 11 Czerwiec 2015, 00:08 »
Kyokushin zmienil M16 na Draga 1100 i nawet chcial go jakos sprzedawac zeby zamienic na cos z ABSem.
Fajny ten Drag.
Noom Junkersy to takie bulwar├│wki jak teren├│wki w stylu kaszkaja. Niby to terenowka ale lepiej z asfaltu nie zjezdzac.
Junkers jak dla mnie dobry tak do jazdy na 100-150 kilometrow na raz. Mozna sie niespieszyc i widokami cieszyc jadac niespiesznie 90 km/h. Ale latac tym po Polsce i Europie to ja bym sie nie podjal.

Offline trzysta

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #2 dnia: 11 Czerwiec 2015, 00:11 »
Zeby Junkers lecial te 120 km/h tak jak leci 80 km/h a powiedzmy max mial 140-160 to bylo by moto idealne. A tak zostaja boczne drogi i powolne nawijanie asfaltu. P├│ki robie 90% tras max na odleglosc 30-40 km w te i nazad jest okale loty gdzies dalej to juz w tempie PKSu trzeba planowa─ç. Ma to plusy dodatnie i plusy ujemne ;).

Offline darul

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 927
  • Model: M16 - czerwony
« Odpowied╝ #3 dnia: 11 Czerwiec 2015, 00:16 »
Zeby Junkers lecial te 120 km/h tak jak leci 80 km/h a powiedzmy max mial 140-160 to bylo by moto idealne. A tak zostaja boczne drogi i powolne nawijanie asfaltu. P├│ki robie 90% tras max na odleglosc 30-40 km w te i nazad jest okale loty gdzies dalej to juz w tempie PKSu trzeba planowa─ç. Ma to plusy dodatnie i plusy ujemne ;).

to mo┼╝e skasuj luz na line gazu :P
Darek

Offline phantom72

• Uzytkownik
  • Jak dbasz ,tak masz
« Odpowied╝ #4 dnia: 11 Czerwiec 2015, 05:39 »
Kyokushin zmienil M16 na Draga 1100 i nawet chcial go jakos sprzedawac zeby zamienic na cos z ABSem.
Fajny ten Drag.
Noom Junkersy to takie bulwar├│wki jak teren├│wki w stylu kaszkaja. Niby to terenowka ale lepiej z asfaltu nie zjezdzac.
Junkers jak dla mnie dobry tak do jazdy na 100-150 kilometrow na raz. Mozna sie niespieszyc i widokami cieszyc jadac niespiesznie 90 km/h. Ale latac tym po Polsce i Europie to ja bym sie nie podjal.
No w┼éa┼Ťnie do tej pory robi┼éem trasy 100-150 km i nie za bardzo przeszkadza┼éy mi osi─ůgi Janka ale zapragn─ů┼éem wyskoczy─ç a to na mazury albo w g├│ry :) no i niestety Janek za s┼éaby, Xj6 niewygodna (podkurczonymi nogi dretwiej─ů ju┼╝ po 100km) i s─ů dwie opcje, sprzeda─ç Janka kupi─ç jeden z modeli kt├│re wymieni┼éem, Pogonic Xj6 i kupi─ç typowego turystyka tylko w tym przypadku obawiam si─Ö ┼╝e i tak ten Drag Star b─Ödzie chodzi┼é mi wpo g┼éowie :(
« Ostatnia zmiana: 11 Czerwiec 2015, 05:41 wys│ana przez phantom72 »

Offline úysy

• MadaFaka
  • Administrator
  • WiadomoÂci: 2729
  • Pasja czyni wolnym...
  • Model: M 16 LS 650 + HD FXSTC '94
« Odpowied╝ #5 dnia: 11 Czerwiec 2015, 07:30 »
Spieszmy si─Ö kocha─ç Junaki - tak szybko odchodz─ů.... :'(
Mˇj Junak- moja  duma !!! Harley mˇ│j to jest TO !!!

zdzichfur

• GoŠ
« Odpowied╝ #6 dnia: 11 Czerwiec 2015, 08:22 »
Marcin p┼éyta ci si─Ö zaci─Ö┼éa  ;)

Offline trzysta

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #7 dnia: 11 Czerwiec 2015, 08:35 »
Spoko ja popitalam po Wawie to styka. Nawet do rodzinki te 100 km tez daje rade a potem po okolicznych wioskach tez jest mega fun. Tylko na S8 tiry mi mrugaja zebym szybciej leciał ;). A juz wyprzedzic takiego przy 90 km/h to lepiej zjechac gdzies na kawe :).

Offline phantom72

• Uzytkownik
  • Jak dbasz ,tak masz
« Odpowied╝ #8 dnia: 11 Czerwiec 2015, 13:20 »
Nie martw si─Ö ┼éysy, pewnie jeszcze b─Öd─Ö bujal si─Ö z nim ┼╝e dwa lata.Wiesz jak to jest, jak nie chcesz sprzedawac to s─ů kupcy, jak chcesz to ich nie ma :/

Offline phantom72

• Uzytkownik
  • Jak dbasz ,tak masz
« Odpowied╝ #9 dnia: 11 Czerwiec 2015, 14:29 »
Spoko ja popitalam po Wawie to styka. Nawet do rodzinki te 100 km tez daje rade a potem po okolicznych wioskach tez jest mega fun. Tylko na S8 tiry mi mrugaja zebym szybciej leciał ;). A juz wyprzedzic takiego przy 90 km/h to lepiej zjechac gdzies na kawe :).
No dokladnie tak jak piszesz , Janka kupilem g┼é├│wnie z my┼Ťl─ů o dojezdzaniu nad jezioro gdzie mam ma┼éy domek, sprz─Öt w sam raz bo w jedn─ů stron─Ö oko┼éo 50km.Poprzedni sezon to jazda g┼éowie tam i z powrotem , Janek wydawa┼é mi si─Ö  idealnym sprz─Ötem jak dla mnie ,niestety jak to m├│wi─ů apetyt ro┼Ťnie w miar─Ö jezdzenia i ju┼╝ nawet XJ6 mnie nie satysfakcjonuje  :( Taki Drag Star by┼éby idealnym uzupe┼énieniem tej Yamahy , do polatania po mie┼Ťcie czy na jakie┼Ť kr├│tsze wyprawy XJ6 , na tras─Ö powy┼╝ej 200km Drag  ::) Gdybym mia┼é wi─Öcej miejsca w gara┼╝u i sral forsa to Janka z samego sentymenty bym zostawi┼é ale obawiam si─Ö ┼╝e albo moja zosta┼éaby zawa┼éu albo ja sko┼äczy┼é tragicznie sw├│j ┼╝ywot
« Ostatnia zmiana: 11 Czerwiec 2015, 14:31 wys│ana przez phantom72 »

Offline Power

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 2628
  • Daje rado┼Ť─ç
    • Galeria Power
  • Model: Yamaha MT09 Tracer
« Odpowied╝ #10 dnia: 11 Czerwiec 2015, 17:41 »
No dokladnie tak jak piszesz , Janka kupilem g┼é├│wnie z my┼Ťl─ů o dojezdzaniu nad jezioro gdzie mam ma┼éy domek, sprz─Öt w sam raz bo w jedn─ů stron─Ö oko┼éo 50km.Poprzedni sezon to jazda g┼éowie tam i z powrotem , Janek wydawa┼é mi si─Ö  idealnym sprz─Ötem jak dla mnie ,niestety jak to m├│wi─ů apetyt ro┼Ťnie w miar─Ö jezdzenia i ju┼╝ nawet XJ6 mnie nie satysfakcjonuje  :( Taki Drag Star by┼éby idealnym uzupe┼énieniem tej Yamahy , do polatania po mie┼Ťcie czy na jakie┼Ť kr├│tsze wyprawy XJ6 , na tras─Ö powy┼╝ej 200km Drag  ::) Gdybym mia┼é wi─Öcej miejsca w gara┼╝u i sral forsa to Janka z samego sentymenty bym zostawi┼é ale obawiam si─Ö ┼╝e albo moja zosta┼éaby zawa┼éu albo ja sko┼äczy┼é tragicznie sw├│j ┼╝ywot

Troszk─Ö szkoda, ale ┼╝ycz─Ö rado┼Ťci z nowego.

Pzdr.

Offline phantom72

• Uzytkownik
  • Jak dbasz ,tak masz
« Odpowied╝ #11 dnia: 11 Czerwiec 2015, 18:59 »

Troszk─Ö szkoda, ale ┼╝ycz─Ö rado┼Ťci z nowego.

Pzdr.
Najpierw Panie kolego muszę sprzedac Janka a w tym roku już na to się raczej nie zanosi bo każdy kto miał kupić moto już to zrobil :( chętni byli owszem ale w kwietniu, teraz cisza

Offline Franky_Furbo

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 199
  • Model: M16 320cc
« Odpowied╝ #12 dnia: 12 Czerwiec 2015, 20:00 »
Ojtam ojtam... ja jak wyjecha┼éem z plecakiem (syn) na autostrad─Ö (Boles┼éawiec-Zgorzelec) to si─Ö ┼╝adnemu TIRowi nie da┼éem  8) Jedynie trzeba by┼éo stan─ů─ç i zatyczki do uszu w┼éo┼╝y─ç :D
Jeszcze co┼Ť na plus Junka - ci─Ö┼╝ko straci─ç prawko bo zanim si─Ö rozbujasz to zabudowany si─Ö sko┼äczy ;)
Za to dupsko moje wytrzymuje max 1,5h jazdy
« Ostatnia zmiana: 12 Czerwiec 2015, 20:10 wys│ana przez Franky_Furbo »

Offline úysy

• MadaFaka
  • Administrator
  • WiadomoÂci: 2729
  • Pasja czyni wolnym...
  • Model: M 16 LS 650 + HD FXSTC '94
« Odpowied╝ #13 dnia: 14 Czerwiec 2015, 22:10 »
i dlatego tapicerzy tak je lubi─ů  ;)
Mˇj Junak- moja  duma !!! Harley mˇ│j to jest TO !!!

Offline skuter69

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 58
  • You'll never walk alone
  • Model: h-d street bob 103
« Odpowied╝ #14 dnia: 26 Wrzesie˝ 2016, 16:01 »
Tak si─Ö zastanawiam czy nie da┼éoby si─Ö na forum JUNAKA zrobi─ç dzia┼éu dla tych co motunga z chinlandi  sprzedali lub trzymaj─ů go z sentymentu ale obecnie lataj─ů innymi maszynami. Dzia┼é "NIEWIERNI" lub "ZDRAJCY" jak zwa┼é tak zwa┼é a na kt├│rym wymienialiby┼Ťmy si─Ö opiniami o swoich nowych nabytkach, por├│wnywali bez swady ich zalety i wady. Szkoda by┼éoby odchodzi─ç z tego forum, du┼╝o nie pisz─Ö ale czytam jak tylko znajd─Ö czas a niestety po zdradzie czuj─Ö si─Ö  jaki┼Ť ...... niewyra┼║ny  ;).... kuwra pewnie komunii te┼╝ mi w ko┼Ťciele nie udziel─ů. SZLAG
" a w Niedzile po ko┼Ťciele, gdy po sumie wali t┼éum
 na maszynie m├│j Aniele z diab┼éem w polu bior─Ö ┼Ťlub"

Offline trzysta

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #15 dnia: 26 Wrzesie˝ 2016, 16:41 »
Tak si─Ö zastanawiam czy nie da┼éoby si─Ö na forum JUNAKA zrobi─ç dzia┼éu dla tych co motunga z chinlandi  sprzedali lub trzymaj─ů go z sentymentu ale obecnie lataj─ů innymi maszynami. Dzia┼é "NIEWIERNI" lub "ZDRAJCY" jak zwa┼é tak zwa┼é a na kt├│rym wymienialiby┼Ťmy si─Ö opiniami o swoich nowych nabytkach, por├│wnywali bez swady ich zalety i wady. Szkoda by┼éoby odchodzi─ç z tego forum, du┼╝o nie pisz─Ö ale czytam jak tylko znajd─Ö czas a niestety po zdradzie czuj─Ö si─Ö  jaki┼Ť ...... niewyra┼║ny  ;).... urwa┼é pewnie komunii te┼╝ mi w ko┼Ťciele nie udziel─ů. SZLAG

To moze taki tytuł

PRZECHRZTY
:)

Offline Marcin-74

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 33
  • Model: m16 320
« Odpowied╝ #16 dnia: 26 Wrzesie˝ 2016, 18:58 »
A tak apropo zmian uwa┼╝am ┼╝e janek wko┼éo komina w sam raz tak jak piszecie max do 100 200 km ale czy nie po to on jest trzeba by mie─ç dwa lub trzy moto to tak jak z samochodem kupisz suwa kombi u┼╝yjesz dwa trzy razy reszta do roboty powietrze wozisz . Ci co z nimi latam zmieniaj─ů na transalpy romety adv bmw gs i temu podobne  bo to motocykle naprawde wygodne i to po ca┼éej europie. Na mojej li┼Ťcie jest bmw 1200 c za jakie┼Ť trzy lata ale ni kuta nie widz─ů mi si─Ö te kr─ů┼╝owniki typu honda goldwin , na pewno wygodne na pewno pi─Ökne ale ci─Ö┼╝ar├│wka bez dachu  ;)

Offline GANDALF

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 891
« Odpowied╝ #17 dnia: 26 Wrzesie˝ 2016, 19:36 »
I to jest Wolno┼Ť─ç

Wolno┼Ť─ç wyboru - jeden lubi og├│rki, a drugi ogrodnika c├│rki  8)  (Ja tam lubie i  ┼éog├│rki i c├│rki )

Offline darul

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 927
  • Model: M16 - czerwony
« Odpowied╝ #18 dnia: 26 Wrzesie˝ 2016, 19:41 »
ksi─ůdz lubi pieni─ůdze a ┼Ťwinia g├│wno
Darek

Offline NGN 27

• Moderator Globalny
  • WiadomoÂci: 799
  • Model: Junak M 16 125
« Odpowied╝ #19 dnia: 26 Wrzesie˝ 2016, 20:11 »
ksi─ůdz lubi pieni─ůdze a ┼Ťwinia g├│wno

Offline Yola

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 466
  • Model: By┼é M16 Czarny Przecinek, jest Yamaha Bolt
« Odpowied╝ #20 dnia: 26 Wrzesie˝ 2016, 22:07 »
I to jest Wolno┼Ť─ç

Wolno┼Ť─ç wyboru - jeden lubi og├│rki, a drugi ogrodnika c├│rki  8)  (Ja tam lubie i  ┼éog├│rki i c├│rki )

;D  8)
Drogo za skrzydła się płaci-
Ale b─ůd┼║my skrzydlaciÔÇŽ
(J.S.)

Offline Skrzypek

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 54
  • Model: Junak m16, 320cm, czarny+chrom, 2010r
« Odpowied╝ #21 dnia: 26 Wrzesie˝ 2016, 23:59 »
Co do turystyk├│w to dzisiaj natrafi┼éem na ciekaw─ů, r├│wnie┼╝ chi┼äsk─ů propozycj─Ö, czyli CF MOTO 650TR-G. Warto popatrze─ç, chocia┼╝ w Polsce jak narazie nie jest dost─Öpny.
olej MOTUL 15W50 300V, ┼Ťwiece NGK CR7HIX, klocki hamulcowe prz├│d i ty┼é TRW LUCAS. Narazie wi─Öcej zmian nie ma :-)