Autor W▒tek: Nowy na forum... M11 125  (Przeczytany 15168 razy)

Offline trzysta

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 2124
  • Model: M11 - 320cm3
Odp: Nowy na forum... M11 125
« Odpowied╝ #125 dnia: 22 Kwiecie˝ 2016, 21:21 »
Dzisiaj pierwsza jazda po wymianie z─Öbatki z 38 na 34. Teraz jazda jest czyst─ů przyjemno┼Ťci─ů. Biegi sta┼éy si─Ö bardziej elastyczne, nie ma konieczno┼Ťci prze┼é─ůczania z jedynki na pi─ůtk─Ö w czasie dziesi─Öciu metr├│w ┼Ťrednio co p├│┼é sekundy, ┼╝eby p┼éynnie jecha─ç bez szarpania. Teraz zwyczajnie czuj─Ö, ┼╝e motor ma biegi i je u┼╝ywam.
Jad─ůc licznikowe 80km/h obroty s─ů na przyzwoitym poziomie, silnik straci┼é na mocy co czu─ç jad─ůc pod g├│rk─Ö, ale pomimo tego, ┼╝e tych g├│rek mam sporo u siebie to moja waga pi├│rkowa pozwala je┼║dzi─ç bardzo komfortowo  8).
G┼é├│wnie je┼║dzi┼éem w ko┼éo komina  ;)
Ale te┼╝ le┼Ťnymi traktami... brak s┼é├│w jak si─Ö widzi taki ┼Ťmietnik.

Do pełnego komfortu muszę tylko delikatnie przytłumić rury, ale tym zajmuje się już Franky 8).

Bardzo ładnie bez oparcia ;)

Offline Wozu

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 215
  • Model: M11 125
« Odpowied╝ #126 dnia: 22 Kwiecie˝ 2016, 21:24 »

Bardzo ładnie bez oparcia ;)

Oparcie było... a teraz nie ma i nie będzie 8)

Offline Wozu

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #127 dnia: 02 Maj 2016, 20:27 »
W sobot─Ö lataj─ůc, po oko┼éo 60km mia┼éem nier├│wn─ů drog─Ö i nie jecha┼éo si─Ö komfortowo, co┼Ť telepa┼éo z przodu, ale nic my┼Ťl─Ö sobie pojad─Ö dalej zobaczymy. Po kilkunastu kolejnych kilometrach zacz─ů┼éem zwraca─ç uwag─Ö na prz├│d i zdecydowanie co┼Ť nie by┼éo tak. Jad─ůc na kolejnych nier├│wno┼Ťciach zwolni┼éem i odruchowo lew─ů d┼éoni─ů chwyci┼éem za ┼Ťrub─Ö mocuj─ůc─ů prz├│d i zacz─ů┼éem j─ů w czasie jazdy dokr─Öca─ç  :P. Zatrzyma┼éem si─Ö i pr├│bowa┼éem j─ů zakr─Öci─ç, ale nie sz┼éo, za to w czasie jazdy po nier├│wno┼Ťciach jak najbardziej  :P. Po jakim┼Ť czasie nie da┼éo rady dokr─Öci─ç bardziej pomimo jazdy po dziurach, ale dla pewno┼Ťci podjecha┼éem do pierwszego lepszego warsztatu po drodze. Pan mechanik dokr─Öci┼é mi jeszcze kluczem ┼Ťrub─Ö tak na p├│┼é obrotu, my┼Ťl─Ö sobie jestem niez┼éy naprawi┼éem Junaka w czasie jazdy  8).

Dzisiaj co┼Ť kiepsko zacz─Ö┼éy mi wchodzi─ç biegi, z jedynk─ů nie by┼éo ┼╝adnego problemu, luz te┼╝, ale dw├│jka po chwili przesta┼éa by─ç osi─ůgalna...
Pomimo tego, ┼╝e jak Indi opisywa┼é swoje perturbacje ze skrzyni─ů ┼é─ůczy┼éem si─Ö z nim w b├│lu to dzisiaj do┼Ťwiadczy┼éem tego na w┼éasnej sk├│rze. Pr├│bowa┼éem wielokrotnie wrzuci─ç dw├│jk─Ö i nagle uda┼éo si─Ö! P├│┼║niej z bied─ů tr├│jka i w g├│r─Ö!  8)
Niestety znak STOP zatrzyma─ç si─Ö trza... I na tym koniec, jedynka OK luz i... i luz... i luz...  :o.
I tak na jedynce przejecha┼éem jeszcze oko┼éo 500 metr├│w, a co my┼Ťl─Ö sobie twardym trza by─ç nie mi─Ötkim  :P.
Jednak zmi─Ök┼éem i zatrzyma┼éem si─Ö na stacji benzynowej, zacz─ů┼éem ogl─ůda─ç mojego Junaczka.
Zorientowa┼éem si─Ö, ┼╝e dwie ┼Ťruby trzymaj─ůce stopk─Ö i mechanizm zmiany bieg├│w s─ů odkr─Öcone, nie mia┼éem g┼éupi klucza ze sob─ů, wi─Öc przykr─Öci┼éem r─Ök─ů i biegi zacz─Ö┼éy wchodzi─ç jak marzenie  8) .
Od jutra komplet kluczy b─Öd─Ö wozi┼é ze sob─ů, zastanawiam si─Ö nad kuframi bo klucz 27 ciut wa┼╝y a i ma┼éy taki nie jest, ale dam rad─Ö  :P.
Tak, ┼╝e my┼Ťl─Ö sobie, ┼╝e co nas nie zabije to nas wzmocni  ;D no chyba, ┼╝e zabije ale to wzmacnianie na nic si─Ö ju┼╝ nie przyda  ;D.

Offline Power

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 2626
  • Daje rado┼Ť─ç
    • Galeria Power
  • Model: Yamaha MT09 Tracer
« Odpowied╝ #128 dnia: 02 Maj 2016, 21:43 »
Wszyscy to musz─ů prze┼╝y─ç. Ja te┼╝ wo┼╝─Ö komplet kluczy, razem z tymi, kt├│rymi mo┼╝na naci─ůgn─ů─ç ┼éa┼äcuch. Sakwy nieodzowne.
Pzdr.

Offline Wozu

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #129 dnia: 04 Czerwiec 2016, 18:38 »
Dzisiaj jak je┼║dzi┼éem po mie┼Ťcie, na swiatlach zamienilem kilka slow z innym motocyklista, pytal o mojego M11, ale nie zdazylem sie zapytac o jego motocykl, a spodobal mi sie.
Pom├│┼╝cie w zidentyfikowaniu marki. Motocykl moze ciut wiekszy od M11, a na baku charakterystyczne wymalowane jakby litery, K moze Z, na pewno ktorys ze znakow byl czeronym kolorem wymalowany.
Motocykl wygladal na nowy, cruiser.
Pisze z telefonu, wiec nie ma wsz─Ödzie polskich znakow.

Offline Wozu

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #130 dnia: 04 Czerwiec 2016, 23:08 »
Znalazłem, to Kymco Zing II 125.

Offline Wozu

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #131 dnia: 05 Czerwiec 2016, 19:09 »
Dzisiaj umy┼éem Junaczka na myjni samochodowej. Poprosi┼éem Pana, ┼╝eby spryska┼é mi ko┼éa ┼Ťrodkiem do felg aluminiowych, brud schodzi┼é sam. Tylko, ┼╝e teraz obr─Öcze mam w bia┼ée plamy, ca┼ée w jakim┼Ť nalocie, prawdopodobnie ┼Ťrodek do felg ze┼╝ar┼é mi felgi.
Mam nadzieje, ┼╝e kiedy┼Ť to zejdzie, a jak nie zejdzie to trudno, ale uwa┼╝ajcie na takie specyfiki.

Wracaj─ůc, na ┼Ťwiat┼éach obok mnie zatrzyma┼é si─Ö harley electra prawdopodobnie dosy─ç wiekowy bo na taki wygl─ůda┼é i powiem wam, ┼╝e je┼Ťli na ┼Ťwiat┼éach musia┼ébym ca┼é─ů uwag─Ö po┼Ťwi─Öci─ç na to ┼╝eby utrzyma─ç kierownic─Ö bo trz─Ös┼éo nim masakrycznie, to wol─Ö zdecydowanie mojego Junaczka. 

Offline Cynar

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 351
  • Model: Jego zajebisto┼Ť─ç M16 125!
« Odpowied╝ #132 dnia: 05 Czerwiec 2016, 20:15 »
Znalazłem, to Kymco Zing II 125.

Cze┼Ť─ç, widzia┼éem to cudo. To tak jak w przypadku komp├│w - Asus wyszed┼é z Della a Kymco z Hondy. Przymiark─Ö nawet strzeli┼éem ale po pierwsze za ma┼éy jak na moje gabryty, po drugie cz─Ö┼Ťci do niego kosmicznie drogie w por├│wnaniu do naszych Junak├│w. I po trzecie - najwa┼╝niejsze - lepszy Polak z Chin ni┼╝ Korea┼äczyk ! ;)
Pozdrawiam!
B├│g, Junak, Ojczyzna!
Jestem "wredn─ů patriotyczno-szowinistyczn─ů ┼Ťwini─ů" i jest mi z tym dobrze!

Offline Bonzo

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 1045
  • Lepiej by─ç panem w piekle ni┼╝ s┼éuga w niebie ...
  • Model: By┼é M16 125, jest Boulevard C90T
« Odpowied╝ #133 dnia: 05 Czerwiec 2016, 20:42 »
Ja si─Ö przymierza┼éem do Hyosunga GV i gdyby nie okazja na Junaka to bym nie pisa┼é na tym forum. Junaka kupi┼éem oczami i okazj─ů. Hyosunga bra┼éem rozs─ůdkiem :D

Offline Cynar

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 351
  • Model: Jego zajebisto┼Ť─ç M16 125!
« Odpowied╝ #134 dnia: 05 Czerwiec 2016, 20:58 »
Ja si─Ö przymierza┼éem do Hyosunga GV i gdyby nie okazja na Junaka to bym nie pisa┼é na tym forum. Junaka kupi┼éem oczami i okazj─ů. Hyosunga bra┼éem rozs─ůdkiem :D

Ha, to ja podobnie tylko najpierw zoczy┼éem M11 - my┼Ťl─Ö sobie jaki zajebisty! ...ale jak dotar┼éem do M16, to wiedzia┼éem, ┼╝e b─Ödzie m├│j. ;) Nie ukrywam, ┼╝e przed zakupem trafi┼éem tu na forum i troch─Ö lektury lizn─ů┼éem. Wielkie dzi─Öki, bo teraz jestem z wami i moim M16!
B├│g, Junak, Ojczyzna!
Jestem "wredn─ů patriotyczno-szowinistyczn─ů ┼Ťwini─ů" i jest mi z tym dobrze!

Offline Wozu

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #135 dnia: 05 Czerwiec 2016, 21:11 »
Ca┼ékiem niez┼éy ten  Hyosung, kawa┼é motocykla, V-ka i pi─Öknie brzmi z wolnymi wydechami.
Junaczka nie zmieni─Ö, chyba, ┼╝e kiedy┼Ť kupi─Ö co┼Ť z wi─Öksz─ů pojemno┼Ťci─ů, ale nie nast─ůpi to szybko.

Offline Tempest

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 31
  • Model: By┼é M11, jest "B┼é─Ökitny Grom"
« Odpowied╝ #136 dnia: 06 Czerwiec 2016, 17:22 »
Motocykl moze ciut wiekszy od M11,

Kymco Zing II jest zdecydowanie mniejszy w każdym wymiarze od M11.. M11 to dokładna tylko z trochę większym rozstawem kół kopia hondy Rebel 450, Kymco to taki daelim VT..

Mia┼éem okazj─Ö ogl─ůda─ç ten motocykl i por├│wna─ç w trasie z M11-masakra na korzy┼Ť─ç M11-┼Ťcie..

Pozdrawiam!
"┼Üwiat sk┼éada si─Ö z kobiet, peda┼é├│w i wyro┼Ťni─Ötych ch┼éopc├│w czyli mniej lub bardziej sympatycznych kutas├│w, wi─Öc kiedy gdzie┼Ť pojawi si─Ö m─Ö┼╝czyzna, trudno go przeoczy─ç"

"Człowiek roztropny w czasie pokoju, zachowuje miecz u swego boku."

Offline Wozu

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #137 dnia: 06 Czerwiec 2016, 22:26 »
Motocykl moze ciut wiekszy od M11,

Kymco Zing II jest zdecydowanie mniejszy w każdym wymiarze od M11.. M11 to dokładna tylko z trochę większym rozstawem kół kopia hondy Rebel 450, Kymco to taki daelim VT..

Mia┼éem okazj─Ö ogl─ůda─ç ten motocykl i por├│wna─ç w trasie z M11-masakra na korzy┼Ť─ç M11-┼Ťcie..

Pozdrawiam!

Zgadzam si─Ö z Tob─ů, pomimo, ┼╝e napisa┼éem tak na pocz─ůtku. Wystarczy┼éo jak obejrza┼éem kilka zdj─Ö─ç i film├│w na YT. Mnie si─Ö wydawa┼é du┼╝y, bo my┼Ťla┼éem ┼╝e go┼Ť─ç kt├│ry nim jecha┼é by┼é wysoki, kolana mia┼é nad bakiem ;D.
Kymco po bli┼╝szym zapoznaniu ju┼╝ nie jest taki ciekawy, ale widzia┼éem go przez kilkana┼Ťcie sekund.
Hyosung GV jest ca┼ékiem niez┼éy, ale Junaczek jest i b─Ödzie ani my┼Ťl─Ö go zmienia─ç 8)

zdzichfur

• GoŠ
« Odpowied╝ #138 dnia: 06 Czerwiec 2016, 22:35 »
... Junaczek jest i b─Ödzie ani my┼Ťl─Ö go zmienia─ç 8)

Panowie nie zazekajcie si─Ö tak bardzo

Offline Wozu

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #139 dnia: 06 Czerwiec 2016, 23:00 »
... Junaczek jest i b─Ödzie ani my┼Ťl─Ö go zmienia─ç 8)

Panowie nie zazekajcie si─Ö tak bardzo
8) Pisa┼éem wcze┼Ťniej, ┼╝e kiedy┼Ť mo┼╝e kupi─Ö co┼Ť z wi─Öksz─ů pojemno┼Ťci─ů, ale pr─Ödko to nie nast─ůpi.
My┼Ťla┼éem ju┼╝ nad tym, nawet jak za kilka lat kupi─Ö co┼Ť mocniejszego to m┼éody ro┼Ťnie, mo┼╝e od takiego chcia┼éby zacz─ů─ç, na tyle co ju┼╝ widz─Ö, to jest na to szansa bo do szlifierek go nie ci─ůgnie wcale i raczej tak zostanie.
« Ostatnia zmiana: 06 Czerwiec 2016, 23:25 wys│ana przez Wozu »

Offline Wozu

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #140 dnia: 11 Czerwiec 2016, 22:05 »
Dzisiaj miałem trochę czasu i zrobiłem przygotowanie pod sakwy.
Sakwy b─Öd─ů dopiero za tydzie┼ä, ale stela┼╝e ju┼╝ zamontowane i przenios┼éem kierunkowskazy.

Zdjęcia dla porównania jak było a jak jest teraz.

Offline Wozu

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #141 dnia: 25 Czerwiec 2016, 19:27 »
Dzisiaj ubrałem Junaczka.
Zostały jeszcze kierunkowskazy z przodu.

Offline trzysta

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 2124
  • Model: M11 - 320cm3
« Odpowied╝ #142 dnia: 25 Czerwiec 2016, 21:50 »
No nawet ;) fajnie.
Zach─Öcam do za┼éo┼╝enia odblasku z oparcia gdzie┼Ť w okolice blach.
Niby to wyposa┼╝enie obowi─ůzkowe.
Wredny milicyjant mo┼╝e dow├│d zabra─ç.

Offline Power

• Uzytkownik
  • Daje rado┼Ť─ç
    • Galeria Power
« Odpowied╝ #143 dnia: 25 Czerwiec 2016, 22:04 »
Ładnie. Gratuluję.

PZdr.

Offline Wozu

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #144 dnia: 25 Czerwiec 2016, 22:24 »
No nawet ;) fajnie.
Zach─Öcam do za┼éo┼╝enia odblasku z oparcia gdzie┼Ť w okolice blach.
Niby to wyposa┼╝enie obowi─ůzkowe.
Wredny milicyjant mo┼╝e dow├│d zabra─ç.
Dzięki, tak zrobię, nie wiedziałem o tym.

Ładnie. Gratuluję.

PZdr.
Dzięki, szukałem podobnych do Twoich sakw :D

Offline Power

• Uzytkownik
  • Daje rado┼Ť─ç
    • Galeria Power
« Odpowied╝ #145 dnia: 25 Czerwiec 2016, 22:33 »
 ;)

Offline Wozu

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #146 dnia: 26 Czerwiec 2016, 13:33 »
Dzisiaj pierwsza wolna niedziela od miesi─ůca, 185km nawin─ů┼éem, by┼éoby wi─Öcej, ale deszcz mnie goni┼é  ;D.
Troch─Ö zmokli┼Ťmy i trzeba by┼éo Junaczka osuszy─ç.
Mo┼╝e to tylko z┼éudzenie, ale z sakwami je┼║dzi mi si─Ö bardziej stabilnie, mo┼╝e przez to, ┼╝e stawiaj─ů wi─Ökszy op├│r i wydaje si─Ö jakby motocykl bardziej przywiera┼é do jezdni.
Dzisiaj by┼éa pierwsza przeja┼╝d┼╝ka z spacer├│wkami i rewelacja. Inna pozycja za kierownic─ů, kr─Ögos┼éup i ty┼éek tak nie boli po pierwszych 150km 8).
Gdybym miał strój przeciwdeszczowy jeździłbym dalej.
Szukam w sieci czego┼Ť na deszcz.

Offline Wozu

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #147 dnia: 07 Lipiec 2016, 15:59 »
Skończyłem modyfikacje. Light bar i kierunki takie jak z tyłu.

« Ostatnia zmiana: 07 Lipiec 2016, 19:00 wys│ana przez Wozu »

Offline Tomala

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 357
  • Model: By┼é M16 Black/By┼é Kawasaki Versys Grand Tourer
« Odpowied╝ #148 dnia: 07 Lipiec 2016, 20:48 »
Bardzo ┼é─ůdnie wygl─ůda ;D

Offline Wozu

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #149 dnia: 22 Lipiec 2016, 10:09 »
Odda┼éem moj─ů M11 na przegl─ůd po 3tys. Poprosi┼éem o regulacj─Ö ga┼║nik├│w, niestety us┼éysza┼éem, ┼╝e serwis nie posiada odpowiednich narz─Ödzi :o .
Powiedziałem o braku mocy, a wiedziałem co mówię bo miałem porównanie z innymi 125cc i u mnie było jej wyczuwalnie mniej.
Po konsultacjach z Almotem, zmniejszono luzy zaworowe, nie wiem czy to kto┼Ť z Almotu poda┼é taki pomys┼é czy sam serwis na to wpad┼é, ale po tym zabiegu mocy przyby┼éo.
Dowiedzia┼éem si─Ö jeszcze od Pana, ┼╝e puste wydechy mog─ů ujemnie wp┼éywa─ç na moc silnika, a jak si─Ö szuka 0,5 KM  ;) to warto i na to zwr├│ci─ç uwag─Ö.
Nosi┼éem si─Ö ju┼╝ od dawna z zamiarem wyciszenia wydechu, kupi┼éem w Castoramie siatk─Ö ocynkowan─ů, zrobi┼éem na wymiar rur takie wa┼éki jak na zdj─Öciach, owin─ů┼éem wat─ů do t┼éumik├│w i mocy przyby┼éo!  ;D
Naprawd─Ö jest jeszcze lepiej, teraz czu─ç t─ů moc, przy ruszaniu, wyprzedzaniu, da si─Ö naprawd─Ö dobrze je┼║dzi─ç.
No i do tego na luzie i wolnych obrotach słyszę jak silnik działa! ;D
Za to wbijanie w wysokie obroty nie powoduje og├│lnego zainteresowania otoczenia z kt├│rej strony to wycie...
Mog─Ö powiedzie─ç, ┼╝e jestem zadowolony. 8)
Szukam jeszcze serwisu, który zrobi synchronizację gaźników, ale łatwo nie jest.