Autor W▒tek: hej...Kol─Öda  (Przeczytany 2079 razy)

Offline Vger

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 430
  • Model: m16 320 najszybsza wersja (czerwony)
Odp: hej...Kol─Öda
« Odpowied╝ #25 dnia: 28 Maj 2017, 21:19 »
Temat motocykli nas wszystkich ┼é─ůczy dlaczego na si┼ée szuka─ç czego┼Ť co ma  nas dzieli─ç.  na codzie┼ä mamy problemy co nad dobijaj─ů a motocykle to dla mnie odskocznia od tych problem├│w. Sko┼äcznie i tyle  8)
Czerwony M16 jest najszybszy, czerwone auta s─ů najszybsze (Ferrari) i kobiety w czerwieni s─ů najszybsze ;)

Offline Power

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 2626
  • Daje rado┼Ť─ç
    • Galeria Power
  • Model: Yamaha MT09 Tracer
« Odpowied╝ #26 dnia: 28 Maj 2017, 21:31 »
Temat motocykli nas wszystkich ┼é─ůczy dlaczego na si┼ée szuka─ç czego┼Ť co ma  nas dzieli─ç.  na codzie┼ä mamy problemy co nad dobijaj─ů a motocykle to dla mnie odskocznia od tych problem├│w. Sko┼äcznie i tyle  8)

Amen.

Offline NGN 27

• Moderator Globalny
  • WiadomoÂci: 794
  • Model: Junak M 16 125
« Odpowied╝ #27 dnia: 28 Maj 2017, 21:37 »
Ale┼╝ dlaczego zak┼éadacie, ┼╝e nas co┼Ť dzieli, skoro nawet nie zacz─Öli┼Ťmy dyskusji???  :o

Mo┼╝e nas wi─Öcej ┼é─ůczy?...  8) 8) 8)

Offline kryha666

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 714
  • Model: M16 125 :)
« Odpowied╝ #28 dnia: 28 Maj 2017, 21:45 »
Ka┼╝dy ma problemy mniejsze lub wi─Öksze a dyskusja na jakikolwiek temat w┼Ťr├│d ludzi inteligentnych wcale nie prowadzi do k┼é├│tni, a wr─Öcz przeciwnie. Cz─Östo mo┼╝na doj┼Ť─ç do zaskakuj─ůcych wniosk├│ff. Pami─Ötasz rozm├│wki Holoubka z Konwickim? ;)
I nic nas nie dzieli, te dziwne podzia┼éy o jakich zapewne s┼éyszysz z miedi├│w siedz─ů w g┼éowach sfrustrowanych ludzi i s─ů robione na si┼é─Ö bo przeca wszyscy jeste┼Ťmy jedn─ů wielk─ů rodzin─ů 8)
A jak masz problemy o kt├│rych chcia┼éby┼Ť pogada─ç to zapraszam, mo┼╝e pomog─Ö Ci w ich rozwi─ůzaniu, nr tel. masz a z Torunia do mnie to rzut beretem z wiatrem :)
B─ůd┼║ "free" nie tylko za kierownic─ů ale te┼╝ w ┼╝yciu 8)