Autor W▒tek: M├│j sprz─Öt obecny  (Przeczytany 8150 razy)

Offline Bonzo

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 1045
  • Lepiej by─ç panem w piekle ni┼╝ s┼éuga w niebie ...
  • Model: By┼é M16 125, jest Boulevard C90T
Odp: M├│j sprz─Öt obecny
« Odpowied╝ #50 dnia: 22 Sierpie˝ 2016, 14:37 »
He he, masz jakie┼Ť kompleksy albo osobiste wspomnienia ? Ciuchy spe┼éniaj─ů swoj─ů rol─Ö i o to chodzi. Nie podoba si─Ö to nie patrz.  ;D

Widzisz jaki jeste┼Ť hipokryta?

Pomijaj─ůc fakt, ze nie jest to bezpieczny wynalazek i te 200 metr├│w (chyba ┼╝e mierzy┼ée┼Ť chi┼äsk─ů miark─ů) to powiedzcie mi po co odpala─ç motocykl z odleg┼éo┼Ťci 200 metr├│w albo jad─ůc wind─ů. Mo┼╝e zainstalowa┼é bym sobie taki wynalazek ┼╝eby si─Ö dowarto┼Ťciowa─ç, tyle tylko, ┼╝e w sprz─Ötach przeze mnie posiadanych warunkiem odpalenia jest mi─Ödzy innymi wci┼Ťni─Öcie klamki sprz─Ög┼éa.....

Nie podobało Ci się to trzeba było nie patrzeć :P
Czepiać się jest łatwo.
PS. w Junaku na biegu nie odpalisz silnika bez wci┼Ťni─Ötego sprz─Ög┼éa Wi─Öc te twoje sprz─Öty nie s─ů och i ach:P

Tak samo ja mog─Ö napisa─ç w twoim stylu:
Pomijam fakt ┼╝e, nie wiadomo czy ta kamizelka spe┼énia swoja rol─Ö (chyba ┼╝e opierasz si─Ö na danych chi┼äskich producent├│w) to powiedzcie mi po jaka choler─Ö zak┼éada─ç na siebie taki wynalazek przypominaj─ůcy Policj─Ö, skoro na rynku s─ů miliony lepszych i wygodniejszych kamizelek, ┼╝eby si─Ö dowarto┼Ťciowa─ç? W moich sprz─Ötach ja u┼╝ywam odblask├│w, ┼Ťwiate┼é i kamizelek, kt├│rymi nie podnosz─Ö swego ego. Ba ostatnio kupi┼éem kamizelk─Ö na swoje czarne BMW M5 by r├│wnie┼╝ by─ç bardziej widocznym bo ┼Ťwiat┼éa z przodu jednak nie wystarczaj─ů i bardzo cz─Östo musz─Ö tr─ůbi─ç na motocyklist├│w zaje┼╝d┼╝aj─ůcych mi drog─Ö.

Podsumowuj─ůc. Senior. Skoro ju┼╝ tak warto┼Ťciowa ksywk─Ö sobie zafundowa┼ée┼Ť. Zachowuj si─Ö z szacunkiem do innych bo poza tymi krzaczkami kt├│re tu widzisz, ka┼╝dy z nas jest  cz┼éowiekiem i ka┼╝dy ma swoje gusta a i najcz─Ö┼Ťciej emocje i pomys┼éy zwi─ůzane z "upi─Ökszaniem/ulepszaniem" czy to swoich sprz─Öt├│w czy to akcesori├│w z nimi zwi─ůzanych.
Forum jest do wymiany zda┼ä, pomocy oraz... i do pochwalenia si─Ö .... Nie do szukania koz┼éa ofiarnego i w zgodnej grupie koleg├│w na┼Ťmiewania si─Ö z niego.
Cz┼éowieka urazi─ç/o┼Ťmieszy─ç ┼éatwo. Czy o to ci chodzi┼éo czepiaj─ůc si─Ö do tego ┼╝e za┼éo┼╝y┼éem alarm?
Nic ch┼éopie do ciebie nie mam i nie dbam o to czy tw├│j motor b─Ödzie mia┼é antenk─Ö od TV cyfrowej czy b─Ödziesz je┼║dzi┼é z pi├│ropuszem na g┼éowie. Wyczeka┼éem tylko czas by ci pokaza─ç jak ┼éatwo jest zburzy─ç forumow─ů atmosfer─Ö. Chyba nie o to tu chodzi? Prawda?

Mniejsza z tym - gratuluj─Ö udanych zbior├│w. LwG i u┼Ťmiechnij si─Ö czasem. Pozdrawiam

Offline SENIOR

• RULE NUMBER ONE: NEVER TOUCH MY MOTORCYCLE !
  • Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 465
  • NIC NIE MUSZ─ś ! Rebel and proud of it !
  • Model: Honda Shadow VT 750 C Burgund
« Odpowied╝ #51 dnia: 22 Sierpie˝ 2016, 19:18 »
Eh, Bonzo. Nie do ko┼äca kumam o co Tobie chodzi. Co Ty i komu chcesz udowadnia─ç i po co? Nie podejmuj─Ö ┼╝adnej dalszej wymiany pogl─ůd├│w bo nie ma to sensu, nie jeste┼Ť dla mnie ┼╝adnym partnerem ani wiekiem ani do┼Ťwiadczeniem ani niczym innym. Forum to nie miejsce na takie dyskusje. Pozdrawiam serdecznie i ┼╝ycz─Ö sukces├│w. 
SENIOR (bo taka jest kolej rzeczy)  ;D

Offline Wozu

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 215
  • Model: M11 125
« Odpowied╝ #52 dnia: 22 Sierpie˝ 2016, 20:45 »
Przyjemne z po┼╝ytecznym. Nie wypada wi─Öcej publikowa─ç. ;) :)
Chcesz powiedzie─ç, ┼╝e z przyjemno┼Ťci─ů przejecha┼ée┼Ť si─Ö tras─ů przez las i obkupi┼ée┼Ť si─Ö w grzyby od przydro┼╝nych grzybiarzy?  ;)

A tak serio to gratulacje takiego zbioru, ale nie chcesz chyba powiedzie─ç, ┼╝e sam to zebra┼ée┼Ť wszystko?

Offline SENIOR

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #53 dnia: 23 Sierpie˝ 2016, 07:43 »
Hey, przyjemno┼Ť─ç to motocykl, rower i ┼éa┼╝enie po lesie, czasami si─Ö co┼Ť znajdzie  ;D, po┼╝yteczne bo smaczne grzybki si─Ö uzbiera, ususzy .... , do bigosu do pierog├│w do sos├│w na zupy, zim─ů jak znalaz┼é, nie trzeba kupowa─ç i wiem co zbiera┼éem ...
Wiedz─ů niekt├│rzy, ┼╝e mam w Puszczy "rezydencj─Ö", to 120 km od Poznania, jestem tam tyle na ile czas tylko pozwala. Eee, du┼╝o mo┼╝na opowiada─ç, zaprasza┼éem co poniekt├│rych na wsp├│lny wypad 2-3 dniowy motocyklami ale nie wysz┼éo. Jest las, jest jeziorko, na miejscu wszystko co potrzeba. C├│┼╝ chcie─ç wi─Öcej ? Teraz chocia┼╝ jestem ju┼╝ na emeryturze to robi─Ö jeszcze na 1/2 etatu, w przysz┼éym roku b─Öd─Ö mia┼é jeszcze wi─Öcej czasu wolnego. Potrzebne tylko zdrowie (a z tym nie do ko┼äca jest najlepiej). Pozdrawiam.  ;)

Offline SENIOR

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #54 dnia: 27 Wrzesie˝ 2016, 22:26 »
M├│j "Junak" ma si─Ö dobrze ...  8)

Offline F 319

• Kuba
  • Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 97
  • Staro┼Ť─ç to nie wiek, tylko stan umys┼éu...
  • Model: M16 320 black mat
« Odpowied╝ #55 dnia: 01 Pa╝dziernik 2016, 23:29 »
Do Seniora - od kiedy zbierasz grzyby? Ja od zawsze, ale ostatnio us┼éysza┼éem, ┼╝e jestem stary dziad bo zbieram (i przetwarzam, po czym spo┼╝ywam). To "dziad" to mia┼é by─ç wynik zaj─Öcia i koloru w┼éos├│w - anielskie. My┼Ťla┼éem, ┼╝e postura odstraszy, ale po moim tek┼Ťcie, ┼╝e wiek to stan umys┼éu (no brak trzech zawa┼é├│w, sztucznej nogi i nietrzymania moczu troch─Ö pomaga) - to szczyl (jakie┼Ť 40) bra┼é si─Ö do akcji. Mo┼╝e szkoda, ┼╝e nie dosz┼éo do wymiany pogl─ůd├│w niewerbalnie, mo┼╝e mia┼éby szacunek nie tylko do siwych w┼éos├│w. Zbieram w puszczy Piskiej i w Borach. I jaki teraz ryk b─Ödzie na forum, ┼╝e nam si─Ö k├│┼éko grzybiarskie w Daytonie powi┼éo, che, che, che.
Pozdrawiam jadalnie - a ci co nie jedz─ů nie znajd─ů niczego, co  daje taki odlot (kulinarny)

Offline darul

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 927
  • Model: M16 - czerwony
« Odpowied╝ #56 dnia: 02 Pa╝dziernik 2016, 00:08 »
ja nie zbieram ale bardzo lubi─Ö "ma┼Ťlaki"... ;D
Darek

Offline SENIOR

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #57 dnia: 02 Pa╝dziernik 2016, 09:35 »
Do Seniora - od kiedy zbierasz grzyby? Ja od zawsze, ale ostatnio us┼éysza┼éem, ┼╝e jestem stary dziad bo zbieram (i przetwarzam, po czym spo┼╝ywam). To "dziad" to mia┼é by─ç wynik zaj─Öcia i koloru w┼éos├│w - anielskie. My┼Ťla┼éem, ┼╝e postura odstraszy, ale po moim tek┼Ťcie, ┼╝e wiek to stan umys┼éu (no brak trzech zawa┼é├│w, sztucznej nogi i nietrzymania moczu troch─Ö pomaga) - to szczyl (jakie┼Ť 40) bra┼é si─Ö do akcji. Mo┼╝e szkoda, ┼╝e nie dosz┼éo do wymiany pogl─ůd├│w niewerbalnie, mo┼╝e mia┼éby szacunek nie tylko do siwych w┼éos├│w. Zbieram w puszczy Piskiej i w Borach. I jaki teraz ryk b─Ödzie na forum, ┼╝e nam si─Ö k├│┼éko grzybiarskie w Daytonie powi┼éo, che, che, che.
Pozdrawiam jadalnie - a ci co nie jedz─ů nie znajd─ů niczego, co  daje taki odlot (kulinarny)
Cze┼Ť─ç, od prawie zawsze. Puszcza Notecka, tam gdzie zbudowa┼éem sobie dom, dooko┼éa same lasy.

Offline SENIOR

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #58 dnia: 07 Pa╝dziernik 2016, 18:19 »
https://youtu.be/fWrPS4jmKmE  ;D
https://www.youtube.com/watch?v=IREynF1d0JM  ;D
https://www.youtube.com/watch?v=AjHz6aJC85E  ;D
Eeech, gdzie┼Ť mam jeszcze pozosta┼ée filmiki moich motocykli ale ju┼╝ sam nie wiem gdzie.  ::)
« Ostatnia zmiana: 07 Pa╝dziernik 2016, 18:24 wys│ana przez SENIOR »

Offline SENIOR

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #59 dnia: 29 Pa╝dziernik 2016, 17:01 »
Lubi─Ö ten sprz─Öcik, troch─Ö stary ale jary ...

Offline SENIOR

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #60 dnia: 02 Stycze˝ 2017, 17:32 »
Kontuzja wyeliminowa┼éa sporty. Nowy sprz─Öt powinien stan─ů─ç w gara┼╝u jutro, pojutrze, no w najbli┼╝szych dniach. VT 750, 2006 rok, przebieg 16300 km.

Offline GANDALF

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 890
« Odpowied╝ #61 dnia: 02 Stycze˝ 2017, 18:29 »
I to jest bardzo dobra decyzja, ┼éadnie wygl─ůda w solo, a ten wydech 2 in 1 mo┼╝e zaskoczy─ç

Szeroko┼Ťci 

Opijemy w Iłkach 2017

8)

Offline Tomala

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 357
  • Model: By┼é M16 Black/By┼é Kawasaki Versys Grand Tourer
« Odpowied╝ #62 dnia: 02 Stycze˝ 2017, 20:11 »
Janku Gratuluje nowego sprz─Öta ::)
Moto 44 co┼Ť w tym salonie jest hehheheh
Pozdrawiam.

Offline Eustachy

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 157
  • Model: M11 125, VTX1300R
« Odpowied╝ #63 dnia: 03 Stycze˝ 2017, 14:24 »
Senior gratuluj─Ö zakupu, nie wiem jak u Ciebie ale w Wawie obecnie nie ma warunk├│w do jazdy.

Offline SENIOR

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #64 dnia: 03 Stycze˝ 2017, 14:51 »
Chyba dobra zmiana. Pozna┼ä jest w zasadzie bia┼éy i chlapa. Ale ja ju┼╝ nabra┼éem cierpliwo┼Ťci co do moich dzia┼éa┼ä. No chyba, ┼╝e chodzi o motocykl. Tak mam od dzieci┼ästwa i tak mi pozostanie. Teraz nawet moja ┼╝ona R├│┼╝a pojecha┼éa zobaczy─ç now─ů m─Ö┼╝owsk─ů zabawk─Ö (jak nigdy). I podoba jej si─Ö. Suzuki jeszcze nie sprzedana ale minie brzydka pogoda zimowa i na pewno si─Ö sprzeda, tym bardziej, ┼╝e to motocykl gotowy do jazdy i nie chc─Ö za niego zbyt wiele. Zostawi┼é bym ale na sporcie nie dam rady u┼éo┼╝y─ç nogi z uszkodzonym kolanem. A motocykl ? Cena nie by┼éa niska ale jest wzorowo zadbany, po pe┼énym serwisie ┼é─ůcznie z nowym ogumieniem. Powinno by─ç wszystko OK. Przywioz─ů go za nieca┼éy tydzie┼ä do gara┼╝u. I tylko czeka─ç na wiosn─Ö.  ;)
« Ostatnia zmiana: 03 Stycze˝ 2017, 14:57 wys│ana przez SENIOR »

Offline SENIOR

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #65 dnia: 03 Stycze˝ 2017, 15:00 »
I to jest bardzo dobra decyzja, ┼éadnie wygl─ůda w solo, a ten wydech 2 in 1 mo┼╝e zaskoczy─ç

Szeroko┼Ťci 

Opijemy w Iłkach 2017

8)

Wydech niby fabryczny ale jest lekko zmodyfikowany na troch─Ö g┼éo┼Ťniejszy. Nigdy nie by┼éem zwolennikiem takiego rozwi─ůzania ale tu pasuje jak ula┼é. Z czasem b─Ödzie chyba sol├│wka, tak jak u mnie zawsze.  :)
« Ostatnia zmiana: 03 Stycze˝ 2017, 15:09 wys│ana przez SENIOR »

Offline trzysta

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 2125
  • Model: M11 - 320cm3
« Odpowied╝ #66 dnia: 03 Stycze˝ 2017, 16:01 »
Wreszcie prawdziwe moto :) kupi┼ée┼Ť. Te┼╝ o takim przemysliwuje. Wiele pln da┼ée┼Ť ?

Offline SENIOR

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #67 dnia: 03 Stycze˝ 2017, 17:25 »
Wreszcie prawdziwe moto :) kupi┼ée┼Ť. Te┼╝ o takim przemysliwuje. Wiele pln da┼ée┼Ť ?
Eeeh, za du┼╝o. Ju┼╝ nie pami─Ötam.  ;)

Offline GANDALF

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 890
« Odpowied╝ #68 dnia: 03 Stycze˝ 2017, 18:12 »
Spe┼énione marzenia nie maj─ů ceny  8)

Kto┼Ť kocha┼é to moto i paj─ůczki, bardzo ┼éadne dodatki i  z umiarem .

LwG

Offline mc_enc

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 518
  • ┼Ťpiesz si─Ö powoli... na ┼Ťmier─ç zawsze zd─ů┼╝ysz
  • Model: By┼é M-11 320 cm3 Jest DL650XT
« Odpowied╝ #69 dnia: 03 Stycze˝ 2017, 19:06 »
Pi─Ökna maszyna :)

Offline darul

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #70 dnia: 03 Stycze˝ 2017, 19:50 »
oj Senior Senior
a tak nas nastraszy┼ée┼Ť :P

ładny
Darek

Offline SENIOR

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #71 dnia: 03 Stycze˝ 2017, 20:23 »
oj Senior Senior
a tak nas nastraszy┼ée┼Ť :P

ładny
Nie zrobi┼éem tego na motocyklu. po┼Ťlizgn─ů┼éem si─Ö  na mokrej trawie podczas otwierania ci─Ö┼╝kiej pokrywy i spad┼éem do studzienki hydroforowej 2 m w d├│┼é, reszta zagojona, kolano jeszcze d┼éugo, d┼éugo i chyba nie do ko┼äca b─Ödzie sprawne ale autem ju┼╝ je┼╝d┼╝─Ö a i przymiarka do sprz─Ötu si─Ö uda┼éa.  :o

Offline darul

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #72 dnia: 03 Stycze˝ 2017, 20:46 »
ja nie my┼Ťla┼éem wcale, ┼╝e mia┼ée┼Ť wypadek na motocyklu.
ale pisa┼ée┼Ť ┼╝e chyba ju┼╝ koniec przygody... i takie tam g┼éupoty
już byłem prawie skłonny uwierzyć
Darek

Offline úysy

• MadaFaka
  • Administrator
  • WiadomoÂci: 2727
  • Pasja czyni wolnym...
  • Model: M 16 LS 650 + HD FXSTC '94
« Odpowied╝ #73 dnia: 03 Stycze˝ 2017, 20:58 »
 Janka nie znasz ? To┼╝ to stary kawalarz  ;)
Mˇj Junak- moja  duma !!! Harley mˇ│j to jest TO !!!

Offline Eustachy

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 157
  • Model: M11 125, VTX1300R
« Odpowied╝ #74 dnia: 03 Stycze˝ 2017, 21:36 »
Senior, zainwestuj w spacer├│wki na gmolach, szczeg├│lnie ┼╝e masz hypercharger kt├│ry nieco przeszkadza jak si─Ö trzyma nogi na podestach, w przypadku spacer├│wek masz nieco szerzej nogi.

Pozdrawiam, wracaj do pe┼énej sprawno┼Ťci, a moto niech cieszy i s┼éu┼╝y.