Autor Wątek: Pan Gadżet  (Przeczytany 507 razy)

Offline Wozu

• Uzytkownik
  • Model: M11 125
Pan Gadżet
« dnia: 23 Kwiecień 2016, 23:11 »
Proponuję w tym miejscu zamieszczać gadżety niekoniecznie o tematyce motocyklowej, ale przydatne w życiu codziennym.
Często jest tak, że ktoś ma pomysł, używa jakiegoś sprytnego urządzenia czy narzędzia, niech się tym pochwali a i nam może będzie lżej...  8)

Ja na przykład niedawno nabyłem metodą kupna taki oto scyzoryk z za Wielkiego Muru.
Sanrenmu 710 za około 11$ otrzymałem nóż wykonany z bardzo dobrej stali nierdzewnej.
Używałem go ostatnio bardzo intensywnie i nie stracił nic ze swojej ostrości.

Zdecydowanie polecam. Pierwsze zdjęcie moje a kolejne z aukcji na jebaju, link do aukcji też podaję, może ktoś się skusi, naprawę warto.

link: http://www.ebay.com/itm/Sanrenmu-7010LUC-SA-710-Pocket-EDC-Folding-Knife-Blade-Classic-2016-Original-NEW-/161522848223?hash=item259b8311df:g:kf0AAOSwubRXFxgh

Offline Cynar

• Uzytkownik
  • Model: Jego zajebistość M16 125!
Odp: Pan Gadżet
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Czerwiec 2016, 23:51 »
No fajny, a ja od kilku ładnych lat zawsze mam przy sobie victora. Też polecam. Obecnie od roku używam modelu forester (jak kiedyś auto) i też jest niezawodny :D

Bóg, Junak, Ojczyzna!
Jestem "wredną patriotyczno-szowinistyczną świnią" i jest mi z tym dobrze!

Offline Power

• Uzytkownik
  • Daje radość
    • Galeria Power
  • Model: Yamaha MT09 Tracer
Odp: Pan Gadżet
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Czerwiec 2016, 01:09 »
No fajny, a ja od kilku ładnych lat zawsze mam przy sobie victora. Też polecam. Obecnie od roku używam modelu forester (jak kiedyś auto) i też jest niezawodny :D

Podpisuję się.