Autor W▒tek: Pan Gad┼╝et  (Przeczytany 549 razy)

Offline Wozu

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 215
  • Model: M11 125
Pan Gad┼╝et
« dnia: 23 Kwiecie˝ 2016, 23:11 »
Proponuj─Ö w tym miejscu zamieszcza─ç gad┼╝ety niekoniecznie o tematyce motocyklowej, ale przydatne w ┼╝yciu codziennym.
Cz─Östo jest tak, ┼╝e kto┼Ť ma pomys┼é, u┼╝ywa jakiego┼Ť sprytnego urz─ůdzenia czy narz─Ödzia, niech si─Ö tym pochwali a i nam mo┼╝e b─Ödzie l┼╝ej...  8)

Ja na przyk┼éad niedawno naby┼éem metod─ů kupna taki oto scyzoryk z za Wielkiego Muru.
Sanrenmu 710 za około 11$ otrzymałem nóż wykonany z bardzo dobrej stali nierdzewnej.
U┼╝ywa┼éem go ostatnio bardzo intensywnie i nie straci┼é nic ze swojej ostro┼Ťci.

Zdecydowanie polecam. Pierwsze zdj─Öcie moje a kolejne z aukcji na jebaju, link do aukcji te┼╝ podaj─Ö, mo┼╝e kto┼Ť si─Ö skusi, napraw─Ö warto.

link: http://www.ebay.com/itm/Sanrenmu-7010LUC-SA-710-Pocket-EDC-Folding-Knife-Blade-Classic-2016-Original-NEW-/161522848223?hash=item259b8311df:g:kf0AAOSwubRXFxgh

Offline Cynar

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 351
  • Model: Jego zajebisto┼Ť─ç M16 125!
Odp: Pan Gad┼╝et
« Odpowied╝ #1 dnia: 28 Czerwiec 2016, 23:51 »
No fajny, a ja od kilku ┼éadnych lat zawsze mam przy sobie victora. Te┼╝ polecam. Obecnie od roku u┼╝ywam modelu forester (jak kiedy┼Ť auto) i te┼╝ jest niezawodny :D

B├│g, Junak, Ojczyzna!
Jestem "wredn─ů patriotyczno-szowinistyczn─ů ┼Ťwini─ů" i jest mi z tym dobrze!

Offline Power

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 2628
  • Daje rado┼Ť─ç
    • Galeria Power
  • Model: Yamaha MT09 Tracer
Odp: Pan Gad┼╝et
« Odpowied╝ #2 dnia: 29 Czerwiec 2016, 01:09 »
No fajny, a ja od kilku ┼éadnych lat zawsze mam przy sobie victora. Te┼╝ polecam. Obecnie od roku u┼╝ywam modelu forester (jak kiedy┼Ť auto) i te┼╝ jest niezawodny :D

Podpisuj─Ö si─Ö.