21 Wrzesień 2019, 08:50

Aktualności:

....i po zlocie :(

Dyskusja - sprawy bieżące.

Zaczęty przez NGN 27, 27 Kwiecień 2016, 21:38

indi 38

NG...jak zapragnę pisać ..sobie a muzom...to założę bloga  ;D Chodzi o dyskusję i wymianę poglądów i ich uzasadnienie. Po trzech dniach grzecznej , acz rzeczowej dyskusji z Panią Krysią Pawłowicz ....zrobiono podobnie jak Ty....moje posty usunięto i zablokowano możliwość odnoszenia się do poruszanych kwestii. Jednym słowem pani krysia dalej sobie bredzi , ale ja nie mogę już tego komentować. Okazało się póżniej że tak jest na wszystkich pro PiSowskich stronach. Ten sam komunikat " możliwość dodawania przez ciebie postów i komentarzy została zablokowana" :o Nie jestem trollem internetowym i zapewniam że nie było tam nic obrażliwego. Powodem było tylko odmienne zdanie  8) A przecież  Krasicki kiedyś napisał że " prawdziwa cnota krytyk się nie boi" ;D

NGN 27

01 Maj 2016, 23:37 #151 Ostatnia edycja: 01 Maj 2016, 23:43 by NGN 27
Dlatego właśnie podałem Ci linka, gdzie każdy może pisać i głosić swoje poglądy, bez ryzyka, że ktoś się obrazi, wyłączy Ci głos, zablokuje, czy skasuje post!

Forum istnieje od 6 lat i żaden post nigdy nie został skasowany!!! Jedynie mógł zostać przeniesiony do archiwum, ale nie w tym rzecz. Każdy ma prawo do tworzenia tego, co chce i jak chce!
Potrafię się dopasować, a jak mi nie odpowiada, to idę tam, gdzie będzie mi lepiej!  ;) 8)

Tu jest Forum tematyczne i ja to potrafię uszanować, że pewnych tematów nie poruszamy i już. Choć przychodzi mi to, z dużym trudem  ;) ;D

indi 38

Też to rozumiem NG...ale Twojej wybiórczości , już jakoś nie bardzo... ;) Jeśli byłbyś uczciwy w swojej selekcji to zauważyłbyś, że nie ja zacząłem żartować w tym dziale ....a tylko do żartów się przyłączyłem ;D Ale nie ciągnijmy tego i pójdżmy za Twoją sugestią . Masz rację , są inne fora . Jeśli z tego powodu będzie Ci łatwiej organizować i ulepszać to......jestem skłonny w imię przyjażni i zrozumienia , "dopasować" sie gdzie indziej ;D Nara Brachu...i powodzenia ;D

NGN 27

02 Maj 2016, 00:06 #153 Ostatnia edycja: 02 Maj 2016, 01:04 by NGN 27
Indi, ale ja lubię, gdy żartujesz!
Nie przeprowadzam też żadnej selekcji i nie zamierzam tego robić chyba, że będzie to wynikiem wspólnych ustaleń! Oby nie!

Aaa, z tą moją czerwoną wrzutką, to tylko, nie zrozumiałeś konwencji..., :P ;) ale w zasadzie, to ja też, tak do końca, także luz!!!  8) Poza tym, mi też Nadzór  8) kasuje czasem posty i nie robię z tego halo, bo to znak, że musiałem odrobinę... naciągnąć przyjęte zasady.  8)

Rozumiesz chyba, że nie bardzo można, w nieskończoność ciągnąć żartów, w (za przeproszeniem) "cieknącym kraniku"?..., ;D choć już sam tytuł prowokuje, że hej!...  ;)

SENIOR

02 Maj 2016, 08:12 #154 Ostatnia edycja: 02 Maj 2016, 08:18 by SENIOR
Jakiś szum ? Zadyma? Forum było i jest Extra ! Ekipa wyjątkowa. Po co zmiany ??? Organizacyjne czy inne. Nie zmienia się tego co jest dobre. Przychodzisz, patrzysz, odpowiada ci to zostajesz. Nie pasuje ci - odejdź i szukaj szczęścia gdzie indziej. Ja nie widzę potrzeby żadnych zmian. Ci co je stworzyli zrobili to świetnie i chwała im za to. Zmiany organizacyjne ? Po co ? Nawet jak jest jakiś bałagan to musi być, traktuj to jako nieład artystyczny. I tak powinno zostać ! Możesz też poczynić starania i założyć swoje. Mi i wielu innym to co jest to odpowiada. Jest dobrze. Nie lubię jak mi ktoś przychodzi do domu i przestawia meble ! >:( >:( >:(   >:(
Schematy, zmiany, porządki, reorganizacja ? Jestem zdecydowanie przeciw. Nie niszcz roboty innych. Cóż, pójdzie taka zaraza dalej to będę też musiał się wyprowadzić. Jak to mówią "śpiewać każdy może ........", wolna droga i wolny wybór.  ::)

Łysy

Indi, a co to za status Gość ??? przespałem coś ?
Mój Junak- moja  duma !!! Harley mój to jest TO !!!

NGN 27

02 Maj 2016, 10:06 #156 Ostatnia edycja: 02 Maj 2016, 21:19 by NGN 27
Cytat: SENIOR w 02 Maj 2016, 08:12
Jakiś szum ? Zadyma? Forum było i jest Extra ! Ekipa wyjątkowa. Po co zmiany ??? Organizacyjne czy inne. Nie zmienia się tego co jest dobre. Przychodzisz, patrzysz, odpowiada ci to zostajesz. Nie pasuje ci - odejdź i szukaj szczęścia gdzie indziej. Ja nie widzę potrzeby żadnych zmian. Ci co je stworzyli zrobili to świetnie i chwała im za to. Zmiany organizacyjne ? Po co ? Nawet jak jest jakiś bałagan to musi być, traktuj to jako nieład artystyczny. I tak powinno zostać ! Możesz też poczynić starania i założyć swoje. Mi i wielu innym to co jest to odpowiada. Jest dobrze. Nie lubię jak mi ktoś przychodzi do domu i przestawia meble ! >:( >:( >:(   >:(
Schematy, zmiany, porządki, reorganizacja ? Jestem zdecydowanie przeciw. Nie niszcz roboty innych. Cóż, pójdzie taka zaraza dalej to będę też musiał się wyprowadzić.
Jak to mówią "śpiewać każdy może ........", wolna droga i wolny wybór.  ::)

Senior, gdzie to wszystko, które zaznaczyłem na zielono, wyczytałeś, lub gdzie tego doświadczyłeś?
Luźna, niezobowiązująca do niczego dyskusja, ma jedynie na celu ustalenie, czy pani architekt mogłaby zrobić nową aranżację wnętrz...
Pani architekt   8)

Kirin

Nie ma co poprawiać czegoś co jest dobre. Jedyne co bym dodał do forum to dodatkowe wątki dotyczące innych modeli Junaka bo na tą chwile robi sie miszmasz delikatny.

SENIOR

Nie zamierzam podejmować dyskusji. Przeczytaj jeszcze raz i zastanów się, może zrozumiesz. Bezsens.  ::)

NGN 27

Cytat: SENIOR w 02 Maj 2016, 10:25
Nie zamierzam podejmować dyskusji.

"NIC NIE MUSZĘ ! Rebel and proud of it !"  8)

SENIOR

Cytat: NGN 27 w 02 Maj 2016, 10:35

A coś swojego ? Czy stać ciebie tylko na cytaty i papugowanie ?  ::)

NGN 27

02 Maj 2016, 10:53 #161 Ostatnia edycja: 02 Maj 2016, 10:55 by NGN 27
Cytat: SENIOR w 02 Maj 2016, 10:49
Cytat: NGN 27 w 02 Maj 2016, 10:35

A coś swojego ? Czy stać ciebie tylko na cytaty i papugowanie ?  ::)

Na nic mnie nie stać! Nie zamierzam się też wymądrzać, bez celu.

mc_enc

oj oj, widzę że robi się mała pyskówka?

Proponuję zostawić dysputę do zlotu. Przy czystej, kolorowej, rudej oraz jasno złocistej lub ciemno będzie się lepiej dyskutowało  ;D

Pozdrawiam i LwG

NGN 27

02 Maj 2016, 11:55 #163 Ostatnia edycja: 02 Maj 2016, 12:35 by NGN 27
Cytat: mc_enc w 02 Maj 2016, 11:34
...oj oj, widzę że robi się mała pyskówka?...

Ależ coś Ty, nie taka jest intencja! W każdym bądź razie jeśli chodzi o mnie!  ;) 8)

Cytat: Kirin w 02 Maj 2016, 10:24
Nie ma co poprawiać czegoś co jest dobre. Jedyne co bym dodał do forum to dodatkowe wątki dotyczące innych modeli Junaka bo na tą chwile robi sie miszmasz delikatny.

;D
Między innymi, o tym jest ten temat.  ;)

Power (CH)

Jedyne, co mnie przyciąga do tego wątku, to Pani architekt.

NGN 27

02 Maj 2016, 12:06 #165 Ostatnia edycja: 02 Maj 2016, 23:28 by NGN 27
Cytat: Power w 02 Maj 2016, 12:03
Jedyne, co mnie przyciąga do tego wątku, to Pani architekt.

;) 8)

Starałem się dobrać taką, która wzbudzi możliwie mało kontrowersji!  8)

NGN 27

Cytat: Power w 02 Maj 2016, 12:14
To tutaj trafiłeś.

Ale podobno, to zouza pieruńska jest...  ;D

SENIOR

Cytat: mc_enc w 02 Maj 2016, 11:34
oj oj, widzę że robi się mała pyskówka?

Proponuję zostawić dysputę do zlotu. Przy czystej, kolorowej, rudej oraz jasno złocistej lub ciemno będzie się lepiej dyskutowało  ;D

Pozdrawiam i LwG

Nie ma powodu, nie traktował bym tej wymiany zdań jako pyskówki, nie stosuję też napoi dla rozluźniania myśli.  ;)

SENIOR

Cytat: NGN 27 w 02 Maj 2016, 12:21
Cytat: Power w 02 Maj 2016, 12:14
To tutaj trafiłeś.

Ale podobno, to zouza pieruńska jest...  ;D

Idzie przekonać i okiełznać.  ;D

Andrzej`

Przypomnę, że to jest "Forum dla aktualnych, byłych lub przyszłych posiadaczy Junaka M16 i M11".
A od jakiegoś czasu zrobiło się z tego forum o tym jak powinno wyglądać forum...
Inne tematy zamierają w gąszczu, jak dla mnie jałowych dyskusji czy układ powinien być taki czy inny.
Apeluję do adminów, żeby to jakoś kontrolować, bo jak dla mnie to temat jest nudny. Ustalcie jakiś termin, najlepiej krótki, kiedy decyzja zapada i niech ten wątek się nie ciągnie jak brazylijski serial...

Dajcie żyć. Nasze forum jest małe, kameralne. Myślę, że większość użytkowników już się przyzwyczaiła do tego jak jest, dobrze się w tym orientuje i jest zadowolona. Nie widzę powodów, żeby to zmieniać. Jak ktoś jest nowy, to myślę, że bez problemów się w nim szybko zorientuje i znajdzie czego szukał. Nawet jeśli zapyta o coś, co już było omawiane, to ktoś inny podpowie gdzie szukać i po problemie. Dziennie z forum korzysta kilkanaście/kilkadziesiąt osób, w miarę tych samych. Jak dla mnie to zmiana układu to uszczęśliwianie na siłę.

Jeśli zmienimy układ forum, to wszyscy będą się musieli go uczyć od nowa, a i tak po jakimś czasie okaże się, że świat się zmienił i układ nie przystaje idealnie do rzeczywistości.

Przywróćmy naszemu forum jego główny temat, czyli JUNAKI!

LwG

NGN 27

02 Maj 2016, 12:55 #171 Ostatnia edycja: 02 Maj 2016, 12:58 by NGN 27
Andrzej, tematem głównym są i będą JUNAKI!  8) 8) 8)

Nie ma obowiązku zaglądania do tego wątku, który jest stworzony, na potrzebę zrobienia poradnika, a przy okazji, do omówienia rzeczy, które interesują, nurtują użytkowników!

O tym, czy temat jest nudny, dobry, zły, potrzebny itp., niech zaświadcza sama statystyka, ilość wątków, ilość rozmówców, ilość odsłon! Tak będzie najlepiej! 8)

Chyba nikt nie przymusza Cię do oglądania brazylijskiego tasiemca!?  ;)

NGN 27

02 Maj 2016, 13:07 #173 Ostatnia edycja: 02 Maj 2016, 13:16 by NGN 27
Cytat: Power w 02 Maj 2016, 13:03
Ale architekt ... ;)

Taa, gruntownie wykształcona!  8)

Yola

Moim zdaniem forum w dotychczasowej wersji może zostać. Jest ok.
Niedawno byłam tu nowa i się połapałam co, jak i gdzie (mimo, że jestem z tej płci, co podobno z logiką itp.  ma problemy). :P
Pani architekt też może być. ;D