Autor W▒tek: Dyskusja - sprawy bie┼╝─ůce.  (Przeczytany 16234 razy)

Offline mc_enc

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 518
  • ┼Ťpiesz si─Ö powoli... na ┼Ťmier─ç zawsze zd─ů┼╝ysz
  • Model: By┼é M-11 320 cm3 Jest DL650XT
Odp: Dyskusja - sprawy bie┼╝─ůce.
« Odpowied╝ #50 dnia: 29 Kwiecie˝ 2016, 09:44 »
No to wprowad┼║my dyktatur─Ö! ;D

Offline Bonzo

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 1045
  • Lepiej by─ç panem w piekle ni┼╝ s┼éuga w niebie ...
  • Model: By┼é M16 125, jest Boulevard C90T
« Odpowied╝ #51 dnia: 29 Kwiecie˝ 2016, 09:44 »
Skoro obrazowo nie mo┼╝na to jeszcze raz dla tych co nie czaj─ů i wol─ů dzwoni─ç z budki bo kom├│rka za nowoczesna.

Skrypt SFM pozwala na tworzenie (jak ka┼╝dy inny skrypt od for) w┼éa┼Ťnie for. Fora to dzia┼éy i poddzia┼éy czyli pod fora jak kto woli. Te fora mo┼╝na katalogowa─ç na dzia┼éy i pod dzia┼éy. To proste i sprawdzone od lat. Zamiast ┼é─ůczy─ç sprawy np. techniczne z wypadami na maj├│wk─Ö czy lu┼║nym hyde parkiem tworzy si─Ö odpowiedni─ů ga┼é─ůzk─Ö gdzie w jasny i przejrzysty spos├│b wida─ç gdzie jeste┼Ťmy i co mo┼╝emy znale┼║─ç. Forum w┼éa┼Ťnie tak dzia┼éa, zreszt─ů podobnie do witryny internetowej. Wchodzisz na odpowiedni─ů podstron─Ö i j─ů czytasz i widzisz co b─Ödzie nast─Öpne. Era pisania strony w prostym html'u juz dawno sie sko┼äczy┼éa, tam w┼éa┼Ťnie nawigacja ogranicza┼éa si─Ö do tego co kto┼Ť wrzuci do g┼é├│wnego indeksu i nie zag┼é─Öbia┼é si─Ö dalej bo ba┼é si─Ö ┼╝e jak doda kolejny poziom to wszystko si─Ö rozpieprzy. Po to w┼éa┼Ťnie wymy┼Ťlono min. tki SMF czy Php BB by u┼éatwi─ç ludziom prac─Ö.
Pop┼éyn─ů┼éem cholera, starczy.
Generalnie można tworzyć fora pod fora działy i pod działy - a tymczasem na Junak-Daytona widzimy tylko wygenerowany automatycznie pierwszy główny dział.
Ludzie trzeba i┼Ť─ç z duchnem czasu i technik─ů. Nie cofamy si─Ö a idziemy do przodu.

Offline NGN 27

• Moderator Globalny
  • WiadomoÂci: 799
  • Model: Junak M 16 125
« Odpowied╝ #52 dnia: 29 Kwiecie˝ 2016, 09:45 »
┼╗adnej demokracji i ┼╝adnej dyktatury!  >:( ;D

Jest koncepcja ca┼éo┼Ťciowa, ustalona na podstawie sugestii u┼╝ytkownik├│w i przyj─Öta przez aklamacj─Ö!  :P ;)
Tak to widz─Ö!

Nie ma sensu robi─ç ankiet, bo to nie ma s┼éu┼╝y─ç temu, by wi─Ökszo┼Ť─ç narzuca┼éa racj─Ö mniejszo┼Ťci! To ma wyp┼éywa─ç naturalnie i by─ç wynikiem aktualnych potrzeb, oraz dojrzewania i by─ç efektem przemy┼Ťlanej/logicznej/zrozumia┼éej argumentacji!  ;D

8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

;)
« Ostatnia zmiana: 29 Kwiecie˝ 2016, 11:07 wys│ana przez NG 27 »

Offline trzysta

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 2127
  • Model: M11 - 320cm3
« Odpowied╝ #53 dnia: 29 Kwiecie˝ 2016, 09:49 »
R├│bcie swoje
Jak b─Öd─ů lamentowa─ç to si─Ö wentyle powykr─Öca
Jak dalej będzie szum to łańcuchy pozdejmujemy.

Nie dogodzi ka┼╝demu - by┼éem kiedy┼Ť moderatorem na FB masakra - ten chce ┼╝├│┼éte t┼éo tamten zielone ten font szeryfowy tamten taki bez tych daszk├│w.
Trzeba zrobi─ç og├│lny zarys nie pytaj─ůc si─Ö o zdanie a potem ewentualnie kosmetycznie podociera─ç wilgotn─ů szmatk─ů o zapachu lawendy :) jak by lamentowali ale nie konsultowa─ç ka┼╝dego kroku bo si─Ö nigdy tego nie sko┼äczy.

Offline NGN 27

• Moderator Globalny
« Odpowied╝ #54 dnia: 29 Kwiecie˝ 2016, 09:55 »
300, nie jeste┼Ťmy na forum rozwydrzonych nastolatek, nieszcz─Ö┼Ťliwie zakochanych, w Johnnym Deppie, lub Leonardo DiCaprio, by sobie skaka─ç do garde┼é i oczy wyd┼éubywa─ç pazurami (wr├│─ç tipsami  :P)

Przecie┼╝ to "m─Öskie" Forum, gdzie z ca┼éa rado┼Ťci─ů, ugo┼Ťcimy kobiety...!!!...  ;D ;D ;D  ;)

Krzywdy sobie nawzajem nie zrobimy!  :)
« Ostatnia zmiana: 29 Kwiecie˝ 2016, 12:37 wys│ana przez NG 27 »

Offline Bonzo

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #55 dnia: 29 Kwiecie˝ 2016, 09:55 »
By┼éem to ja :) Mi┼éo tak min─ů─ç koleg─Ö z u┼Ťmiechem.
To Twoje to 125? Moje jako┼Ť si─Ö tak nie zbiera....
Miło poznać z innego pasa :D
Tak moja to 125-tka

Moje te┼╝ si─Ö nie zbiera┼éo - poprawi┼éem na oko mieszank─Ö i zacz─ů┼éem dociera─ç normaln─ů jazd─ů a nie emeryck─ů i teraz nawet to pomyka sobie.

To mo┼╝e tak...

1. Zrobi─ç kilka wersji nowego forum
2. Da─ç do podgl─ůdu
3. I jak ma by─ç demokracja - zrobi─ç g┼éosowanie nad projektami + obecny wygl─ůd, przez powiedzmy miesi─ůc czasu z mo┼╝liwo┼Ťci─ů g┼éosowania go┼Ťci (jako osobne g┼éosy)
4. I niech wygra lepszy projekt

Jedyna odpowied┼║ to dajmy sobie z tym spok├│j. Demokracja prowadzi tylko do por├│┼╝nie┼ä. Niech hula tak jak hula. A z czasem zobaczycie jak to jest, gdy jeden b─Ödzie chcia┼é w─ůtek "kogo spotka┼éem "drugi " polecane serwisy trzeci co┼Ť innego itd itd i si─Ö okazuje ┼╝e gdy chcemy napisa─ç co┼Ť w odpowiednim dziale to trzeba 5 minut przewija─ç stron─Ö by go znale┼║─ç.
« Ostatnia zmiana: 29 Kwiecie˝ 2016, 10:02 wys│ana przez Bonzo »

Offline SENIOR

• RULE NUMBER ONE: NEVER TOUCH MY MOTORCYCLE !
  • Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 473
  • NIC NIE MUSZ─ś ! Rebel and proud of it !
  • Model: Honda Shadow VT 750 C Burgund
« Odpowied╝ #56 dnia: 29 Kwiecie˝ 2016, 09:56 »
 8)

Offline mc_enc

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 518
  • ┼Ťpiesz si─Ö powoli... na ┼Ťmier─ç zawsze zd─ů┼╝ysz
  • Model: By┼é M-11 320 cm3 Jest DL650XT
« Odpowied╝ #57 dnia: 29 Kwiecie˝ 2016, 09:57 »
Najgorsze jest to ┼╝e i Trzysta i NG27 maj─ů racj─Ö

Do starego cz┼éowiek si─Ö przyzwyczai┼é, zna jago budow─Ö, wie czego i gdzie szuka─ç. Ale nowe daje szanse na ulepszenie, wprowadzenie zmian ju┼╝ nie kosmetycznych a ca┼éo┼Ťciowych.
To tak jak z ┼╝yciem cz┼éowieka. Przy 20, ┼éakniemy nowo┼Ťci, a przy 40 ju┼╝ nie chcemy zmian, a po 60... nie wiem, jeszcze tyle nie mam  ;D.

Offline NGN 27

• Moderator Globalny
« Odpowied╝ #58 dnia: 29 Kwiecie˝ 2016, 10:32 »
Najgorsze jest to ┼╝e i Trzysta i NG27 maj─ů racj─Ö

To jest w┼éa┼Ťnie najlepsze!  8)

Do starego cz┼éowiek si─Ö przyzwyczai┼é, zna jago budow─Ö, wie czego i gdzie szuka─ç. Ale nowe daje szanse na ulepszenie, wprowadzenie zmian ju┼╝ nie kosmetycznych a ca┼éo┼Ťciowych.
To tak jak z ┼╝yciem cz┼éowieka. Przy 20, ┼éakniemy nowo┼Ťci, a przy 40 ju┼╝ nie chcemy zmian, a po 60... nie wiem, jeszcze tyle nie mam  ;D.

Mnie, po 40-ce, to si─Ö czasem jeszcze chce!...  :P
« Ostatnia zmiana: 29 Kwiecie˝ 2016, 10:38 wys│ana przez NG 27 »

Offline trzysta

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #59 dnia: 29 Kwiecie˝ 2016, 10:41 »
Kiedy┼Ť w robocie przysz┼éo do mnie 6 kobit ┼╝eby im kompy z biurek pod biurka postawi─ç.
Ok godzinka roboty i zrobione
Po po┼éudniu przysz┼éa inna zmiana i z tzw. twarz─ů do mnie czemu kompy przestawione pod biurka skoro na biurkach by┼éo OK
:)
Powiedzia┼éem ┼╝e maj─ů si─Ö zebra─ç wszystkie zmiany i zag┼éosowa─ç kto jest za a kto przeciw nowym miejsc├│wkom komputerowym

Tak to mniej wi─Öcej wygl─ůda - demokracja

Offline Andrzej`

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 240
  • Model: M16 125
« Odpowied╝ #60 dnia: 29 Kwiecie˝ 2016, 11:45 »
Kiedy┼Ť w robocie przysz┼éo do mnie 6 kobit ┼╝eby im kompy z biurek pod biurka postawi─ç.
Po po┼éudniu przysz┼éa inna zmiana i z tzw. twarz─ů do mnie czemu kompy przestawione pod biurka skoro na biurkach by┼éo OK
Powiedzia┼éem ┼╝e maj─ů si─Ö zebra─ç wszystkie zmiany i zag┼éosowa─ç kto jest za a kto przeciw nowym miejsc├│wkom komputerowym

A nie mog┼éo by─ç tak, ┼╝e te co chc─ů na biurku to maj─ů na biurku, a te co chc─ů pod to maj─ů pod?
Wtedy jest wolno┼Ť─ç a nie demokracja ;)

Offline Power

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 2628
  • Daje rado┼Ť─ç
    • Galeria Power
  • Model: Yamaha MT09 Tracer
« Odpowied╝ #61 dnia: 29 Kwiecie˝ 2016, 11:50 »

Ale gor─ůcy temat  -  demokracja  8)

Power, to jest tkz. w─ůtek poboczny...  :P ;)

P.S. Znowu umie┼Ťci┼éem Tw├│j post, jako cytat, w moim poscie - to by┼éa premedytacja!  ;D ;)

:P

Za to teraz b─Ödzie wa┼╝niejszy i bardziej s┼éyszalny, bo wda┼ée┼Ť si─Ö w pysk├│wk─Ö, z Moderatorem Globalnym i to w dodatku na pr├│b─Ö...  ;D ;D ;D

:P :P ;D

A ja Ci m├│wi─Ö, trzymaj si─Ö mnie, bo jak ja p├│jd─Ö w g├│r─Ö, to i Ciebie d┼║wign─Ö i b─Ödziesz mia┼é; Ooo! Taaak! Wszystkiego pot─ůd!!!...  8) ;)

:P
Nadal nie rozumiem, dlaczego kasujesz moje posty.

« Ostatnia zmiana: 29 Kwiecie˝ 2016, 11:55 wys│ana przez NG 27 »

Offline Power

• Uzytkownik
  • Daje rado┼Ť─ç
    • Galeria Power
« Odpowied╝ #62 dnia: 29 Kwiecie˝ 2016, 11:51 »
Przecie┼╝ chcia┼ée┼Ť demokracji.

Offline trzysta

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #63 dnia: 29 Kwiecie˝ 2016, 11:55 »

A nie mog┼éo by─ç tak, ┼╝e te co chc─ů na biurku to maj─ů na biurku, a te co chc─ů pod to maj─ů pod?

Taaa jasne czyli 8:00 kompy z biurek 14:00 kompy na biurka i potem 16:00 znowu pod biurka
I pół dnia roboty zorganizowane ;)

Offline NGN 27

• Moderator Globalny
« Odpowied╝ #64 dnia: 29 Kwiecie˝ 2016, 12:00 »

Posty kasuj─Ö, bo robi─Ö porz─ůdek! Taka praca...  8)
Demokracja jest OK, ale w momencie wybor├│w w┼éadz. Sprawdzaj─ů si─Ö, ludziom ┼╝yje si─Ö lepiej - zostaj─ů przy korycie i realizuj─ů sw├│j program.
Nie sprawdzaj─ů si─Ö - won!

Ale tak zupe┼énie serio, to bardzo wadliwy system. Niestety, do tej pory, nikt nic lepszego nie wymy┼Ťli┼é.
« Ostatnia zmiana: 29 Kwiecie˝ 2016, 12:03 wys│ana przez NG 27 »

Offline Power

• Uzytkownik
  • Daje rado┼Ť─ç
    • Galeria Power
« Odpowied╝ #65 dnia: 29 Kwiecie˝ 2016, 12:01 »

Taaa jasne czyli 8:00 kompy z biurek 14:00 kompy na biurka i potem 16:00 znowu pod biurka

300 nie narzekaj. Popatrz na to inaczej: Jaki jeste┼Ť potrzebny.  ;D

Offline trzysta

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #66 dnia: 29 Kwiecie˝ 2016, 12:02 »

300 nie narzekaj. Popatrz na to inaczej: Jaki jeste┼Ť potrzebny.  ;D

co┼Ť dla Prezes├│w :)

https://www.youtube.com/watch?v=yrc3lFCPbn0

Offline Power

• Uzytkownik
  • Daje rado┼Ť─ç
    • Galeria Power
« Odpowied╝ #67 dnia: 29 Kwiecie˝ 2016, 12:03 »

Posty kasuj─Ö, bo  robi─Ö porz─ůdek!
Demokracja jest OK, ale w momencie wybor├│w w┼éadz. Sprawdzaj─ů si─Ö, ludziom ┼╝yje si─Ö lepiej - zostaj─ů przy korycie i realizuj─ů sw├│j program.
Nie sprawdzaj─ů si─Ö - won!

Ale tak zupe┼énie serio, to bardzo wadliwy system. Niestety, do tej pory, nikt nic lepszego nie wymy┼Ťli┼é.

Nie do końca rozumiem.
Napisa┼éem ju┼╝ kilka wiadomo┼Ťci na tym forum i nigdy nie by┼éo problemu z "cycatami"  ;D
Z innymi tez nie.  ;D
Czy to nie jest tak jak z t─ů sp├│dnic─ů, baletnic─ů i takie tam... Do ko┼äca nie pami─Ötam. :D

Pzdr.

Offline NGN 27

• Moderator Globalny
« Odpowied╝ #68 dnia: 29 Kwiecie˝ 2016, 12:14 »

Nie do końca rozumiem.
Napisa┼éem ju┼╝ kilka wiadomo┼Ťci na tym forum i nigdy nie by┼éo problemu z "cycatami"  ;D
Z innymi tez nie.  ;D
Czy to nie jest tak jak z t─ů sp├│dnic─ů, baletnic─ů i takie tam... Do ko┼äca nie pami─Ötam. :D

Pzdr.

Ja Ci to zaraz wytłumaczę!

Ca┼éa tre┼Ť─ç zar├│wno Twoich, jak i moich wypowiedzi mie┼Ťci si─Ö w jednym w─ůtku, przez co sytuacja jest bardziej przejrzysta.
Robi się tak w przypadku większych, dłuższych dialogów!

W tre┼Ť─ç nie ingeruj─Ö, a przy tym  mo┼╝na zamie┼Ťci─ç wi─Öcej w─ůtk├│w na jednej stronie!

Po co kopiowa─ç wiadomo┼Ť─ç - odpowied┼║, a nast─Öpnie znowu - wiadomo┼Ť─ç i odpowied┼║ i odpowie┼║ na odpowied┼║ itd.???
« Ostatnia zmiana: 29 Kwiecie˝ 2016, 12:21 wys│ana przez NG 27 »

Offline Power

• Uzytkownik
  • Daje rado┼Ť─ç
    • Galeria Power
« Odpowied╝ #69 dnia: 29 Kwiecie˝ 2016, 12:20 »
OK, Twoja wizja.
Mnie odpowiadało po staremu.

Pzdr.

Offline Power

• Uzytkownik
  • Daje rado┼Ť─ç
    • Galeria Power
« Odpowied╝ #70 dnia: 29 Kwiecie˝ 2016, 12:21 »
Ale mo┼╝e ja ju┼╝ jestem przestarza┼éy.   :o

Pzdr.

Offline NGN 27

• Moderator Globalny
« Odpowied╝ #71 dnia: 29 Kwiecie˝ 2016, 12:28 »
OK, Twoja wizja.
Mnie odpowiadało po staremu.

Pzdr.

Ale to nie jest jeszcze ┼╝adna modyfikacja, to tylko takie zwyczajowe zasady, ┼╝eby np. nie pisa─ç post, pod postem - swojego autorstwa, je┼Ťli da si─Ö zamie┼Ťci─ç tre┼Ť─ç, w jednym! Dalej jest wszystko po staremu!!! Hello!!!

Je┼Ťli pytasz, czy mi to przeszkadza, to odpowiadam - nie, nie przeszkadza, ale forum staje si─Ö mniej czytelne i tyle.

« Ostatnia zmiana: 29 Kwiecie˝ 2016, 12:34 wys│ana przez NG 27 »

Offline Power

• Uzytkownik
  • Daje rado┼Ť─ç
    • Galeria Power
« Odpowied╝ #72 dnia: 29 Kwiecie˝ 2016, 12:33 »
OK.

Pzdr.

Offline Bonzo

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #73 dnia: 29 Kwiecie˝ 2016, 12:35 »
Najpierw trzeba pozna─ç podstawy. :) :D
https://pl.wikipedia.org/wiki/Netykieta

I najwa┼╝niejsze :D
https://pl.wikipedia.org/wiki/Trollowanie

Offline Andrzej`

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 240
  • Model: M16 125
« Odpowied╝ #74 dnia: 29 Kwiecie˝ 2016, 12:42 »
Temat dyskusji na forum: jak prowadzi─ç dyskusj─Ö na forum...

Skojarzyło mi się z Rejsem ;)
ÔÇô Stwierdzam, ┼╝e g┼éosowanie, kt├│re tu si─Ö odbywa w powa┼╝nych instytucjach, uwa┼╝ane by┼éoby za niewa┼╝ne. S─ů trzy metody g┼éosowania. Pierwsza przez aplauz. Znaczy, ┼╝e wszyscy g┼éosuj─ů. Druga metoda... Kulkami. S─ů kulki czarne i czerwone, kt├│re otrzymuje ka┼╝dy g┼éosuj─ůcy... Yyy... Przepraszam bia┼ée i czarne, kt├│re otrzymuje ka┼╝dy g┼éosuj─ůcy... Czarna za ÔÇô lub odwrotnie: czarna za... Yyy... Czarna przeciw, bia┼éa za lub odwrotnie. Jest trzecia metoda przez podniesienie r─ůk. Ta metoda jest najdoskonalsza.
ÔÇô No ┼Ťwietnie, ale jak─ů metod─ů wybierzemy metod─Ö g┼éosowania?