21 Wrzesień 2019, 08:51

Aktualności:

....i po zlocie :(

Dyskusja - sprawy bieżące.

Zaczęty przez NGN 27, 27 Kwiecień 2016, 21:38

NGN 27

29 Kwiecień 2016, 12:47 #75 Ostatnia edycja: 29 Kwiecień 2016, 13:07 by NG 27
Nie będzie potrzeby wyboru żadnej metody głosowania!

Jeśli będzie wola wprowadzenia zmian, to takich zmian dokonają obecni Administratorzy, wczytując się w "głos ludu" - ot, cała filozofia!  ;)

Dyskusja ma na celu jedynie podnoszenie pewnych kwestii, ciążących ;) na użytkownikach Forum, w bieżącym temacie.

mc_enc

29 Kwiecień 2016, 13:03 #76 Ostatnia edycja: 29 Kwiecień 2016, 13:11 by NG 27
Kurcze... robi się naprawdę fajny temat nie związany z tematem...  ;D ;D ;D 8)

... tylko nie schodźcie na politykę bo będzie trzeba zmienić nazwę forum...  :'( ;D ;D ;D

NGN 27

Niestety, przestrzegł mnie przed tym Łysy - Administrator, ech  8) ;)

Power (CH)

Cytat: Bonzo w 29 Kwiecień 2016, 12:35
Najpierw trzeba poznać podstawy. :) :D
https://pl.wikipedia.org/wiki/Netykieta

I najważniejsze :D
https://pl.wikipedia.org/wiki/Trollowanie

Nie zauważyłem, by ktoś tutaj złamał wskazane przez Ciebie zasady, w związku z tym nie bardzo widzę konieczność ich przywoływania. Jeżeli jest inaczej to popraw mnie.

Pzdr.

Power (CH)

Cytat: Andrzej` w 29 Kwiecień 2016, 12:42
Temat dyskusji na forum: jak prowadzić dyskusję na forum...

Skojarzyło mi się z Rejsem ;)
â€" Stwierdzam, że głosowanie, które tu się odbywa w poważnych instytucjach, uważane byłoby za nieważne. Są trzy metody głosowania. Pierwsza przez aplauz. Znaczy, że wszyscy głosują. Druga metoda... Kulkami. Są kulki czarne i czerwone, które otrzymuje każdy głosujący... Yyy... Przepraszam białe i czarne, które otrzymuje każdy głosujący... Czarna za â€" lub odwrotnie: czarna za... Yyy... Czarna przeciw, biała za lub odwrotnie. Jest trzecia metoda przez podniesienie rąk. Ta metoda jest najdoskonalsza.
â€" No świetnie, ale jaką metodą wybierzemy metodę głosowania?

Andrzej, jestem z Tobą .
Proponuję, by głosowanie nad metodą głosowania odbyło się za pomocą kulek czarnych, czerwonych i białych.   ;D ;D ;D
Widzę, że Rejs Kolega zna na pamięć. Podziwiam.
Ja ostatnie przypomnienie odbyłem w trakcie Åšwiąt.  ;D

Pzdr.

SENIOR

Cytat: Bonzo w 29 Kwiecień 2016, 09:55
Moje też się nie zbierało - poprawiłem na oko mieszankę i zacząłem docierać normalną jazdą a nie emerycką i teraz nawet to pomyka sobie.

Co rozumiesz Gonzo, sorry Bonzo przez emerycką jazdę, bo właśnie dołączyłem do szacownego grona seniorów emerytów ?  :P

NGN 27

Cytat: SENIOR w 29 Kwiecień 2016, 13:13
Cytat: Bonzo w 29 Kwiecień 2016, 09:55
Moje też się nie zbierało - poprawiłem na oko mieszankę i zacząłem docierać normalną jazdą a nie emerycką i teraz nawet to pomyka sobie.

Co rozumiesz Gonzo, sorry Bonzo przez emerycką jazdę, bo właśnie dołączyłem do szacownego grona seniorów emerytów ?  :P

Zaraz, wolnego!

Prezes, to, że pobierasz emeryturę, nie czyni Cię od razu emerytem!!! Na takie miano trzeba sobie zasłużyć!!!  ;D 8)

SENIOR

29 Kwiecień 2016, 13:16 #82 Ostatnia edycja: 29 Kwiecień 2016, 13:21 by SENIOR
 Do prezesa mi daleko, dzisiaj każdy może nim być. >:(
A w temacie głosowania jak nie będzie pasowało to można powtórzyć przez reasumpcję.  ;D ;D ;D ;D

indi 38

I dlatego lubię to forum....... ;D

SENIOR

Power (CH)

Z tego wynika, że na następnym zlocie będziemy oglądać obowiązkowo Rejs.  ;D ;D ;D!!!

SENIOR

Cytat: Power w 29 Kwiecień 2016, 13:20
Z tego wynika, że na następnym zlocie będziemy oglądać obowiązkowo Rejs.  ;D ;D ;D!!!

Nakręcimy swój, będzie lepszy.  ;D

Power (CH)

Jestem za !!! ;D
A nawet przeciw !!! ;)

Cytując mojego krajana.

mc_enc

No tak, nie dosyć że mam banana na gębie jak jadę moim Junaczkiem, to jeszcze coraz częściej mi gości na twarzo-szczęce, banan, gdy czytam posty na tym forum ;D ;D ;D

Power (CH)

Cytat: mc_enc w 29 Kwiecień 2016, 13:23
No tak, nie dosyć że mam banana na gębie jak jadę moim Junaczkiem, to jeszcze coraz częściej mi gości na twarzo-szczęce, banan, gdy czytam posty na tym forum ;D ;D ;D

Przecież po to ono jest. By uszczęśliwiać.  ;D ;D ;D

mc_enc

Cytat: Power w 29 Kwiecień 2016, 13:24

A miało być poważnie... ;D :D ;D :D

SENIOR

I o to na tym forum chodzi. Jest dobrze. Nie ma takiego drugiego.  8)

Power (CH)

Cytat: mc_enc w 29 Kwiecień 2016, 13:25

Przecież jest  >:( ;D

mc_enc

Cytat: Power w 29 Kwiecień 2016, 13:26
Cytat: mc_enc w 29 Kwiecień 2016, 13:25

Przecież jest  >:( ;D

To czemu cały czas muszę podnosić 4 litery i szczękę z podłogi (już mam dziury w glebie)?  :D :D :D
Sąsiedzi się skarżą (z dołu że coś wali im w sufit, a reszta że mam chodowlę żab w mieszkaniu, taki rechot!)?  :D :D :D

Power (CH)

To tylko dla zdrowia.
Pracują mięśnie twarzy (dłużej będziesz wyglądał młodo)
Pracują mięśnie brzucha (łatwiej o sześciopak)
itp, itd.

Pzdr.

NGN 27

29 Kwiecień 2016, 13:39 #95 Ostatnia edycja: 29 Kwiecień 2016, 13:42 by NG 27
Senior!

Wystapiła tkz. pomyłka freudowska!

Do reasumpcji głosowania już się przygotowuję i piszę osobny Regulamin!  ;)

8) :) ;) ;D ;D ;D ;D ;D

Bonzo

29 Kwiecień 2016, 13:50 #97 Ostatnia edycja: 29 Kwiecień 2016, 13:55 by Bonzo
Cytat: Power w 29 Kwiecień 2016, 13:10
Nie zauważyłem, by ktoś tutaj złamał wskazane przez Ciebie zasady, w związku z tym nie bardzo widzę konieczność ich przywoływania. Jeżeli jest inaczej to popraw mnie.

Pzdr.

Więc na szybko - Nagminne offtopowanie i np. pisanie postów pod postem pomimo istnienia opcji edycji

Cytat: SENIOR w 29 Kwiecień 2016, 13:13

Biorąc pod uwagę mój i Mr.Whitie'a przebieg w motongach - sposób jakie je docieramy :P
A samego "stylu jazdy emeryta" to chyba nie trzeba tłumaczyć?

Power (CH)

Cytat: Bonzo w 29 Kwiecień 2016, 13:50

Pzdr.

Więc na szybko - Nagminne offtopowanie i np. pisanie postów pod postem pomimo istnienia opcji edycji

Gdzie zaobserwowałeś te zjawiska  :o?
Przecież temat brzmi "Dyskusja - sprawy bieżące", czy nie uważasz, że jest na tyle szeroki, iż można pisać o wszystkim?
"pisanie postów pod postem pomimo istnienia opcji edycji"  - Najserdeczniej przepraszam za ten jeden raz, czy to jest nagminnie?  :-[

Pzdr.

NGN 27

29 Kwiecień 2016, 13:58 #99 Ostatnia edycja: 29 Kwiecień 2016, 14:19 by NG 27
Cytat: Bonzo w 29 Kwiecień 2016, 13:50

Pzdr.

W pierwszej kwestii, to akurat Power nie popełnił faux pas...,  :P bo Moderator wyraźnie zaznaczył, że dopuszcza dyskusję, lekko  ;) wykraczającą, poza temat zasadniczy...
Natomiast jeśli chodzi, o drugą sprawę, to można to podciągnąć nawet pod prowokację!  >:( ;)