Autor W▒tek: Cena przegl─ůdu gwarancyjnego Junak m11 125 cc  (Przeczytany 2767 razy)

Offline Pysia

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 60
  • Fascynacja jedno┼Ťladami ┼é─ůczy lub dzieli....
  • Model: M11- 125 ( jeszcze)
Cena przegl─ůdu gwarancyjnego Junak m11 125 cc
« dnia: 04 Sierpie˝ 2016, 18:01 »
Z ciekawo┼Ťci chcia┼éabym Was podpyta─ç, ile p┼éacicie w swoich serwisach za przegl─ůdy gwarancyjne Junaka m11 125 cc. Ja za ka┼╝dym razem p┼éaci┼éam 200 z┼é dotychczas, a dzi┼Ť powiedzieli mi 230 z┼é. Nadmienie ze jestem z Gda┼äska. Podzielicie si─Ö opiniami?

Offline Eustachy

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 157
  • Model: M11 125, VTX1300R
Odp: Cena przegl─ůdu gwarancyjnego Junak m11 125 cc
« Odpowied╝ #1 dnia: 04 Sierpie˝ 2016, 18:58 »
Go4moto Pruszk├│w (salon referencyjny), 370 (300 przegl─ůd, 70 olej) za przegl─ůd po 1500 km.
Po 300 km zrobi┼éem przegl─ůd w skuter-serwis/motor-serwis za 220 lub 230, ale po problemach z moto po tym przegl─ůdzie (zakleszczony tylny hamulec, napi─Öty ┼éa┼äcuch, ┼║le zamocowane doloty powietrza do ga┼║nika i kilka innych), postanowi┼éem zmieni─ç serwis, zobaczymy czy to by┼é dobry ruch.

Offline kryha666

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 715
  • Model: M16 125 :)
« Odpowied╝ #2 dnia: 04 Sierpie˝ 2016, 19:37 »
Z ciekawo┼Ťci chcia┼éabym Was podpyta─ç, ile p┼éacicie w swoich serwisach za przegl─ůdy gwarancyjne Junaka m11 125 cc. Ja za ka┼╝dym razem p┼éaci┼éam 200 z┼é dotychczas, a dzi┼Ť powiedzieli mi 230 z┼é. Nadmienie ze jestem z Gda┼äska. Podzielicie si─Ö opiniami?
Polecam serwis w Tr─ůbkach Wielkich. Zmie┼ä serwis i powo┼éaj si─Ö na mnie a nie po┼╝a┼éujesz ;)

Offline Pysia

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #3 dnia: 04 Sierpie˝ 2016, 19:49 »
Czyli jednak ceny podobne.

Kryha dzi─Öki ­čśë

Offline Pysia

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #4 dnia: 04 Sierpie˝ 2016, 19:53 »
Ale kryha, olka mi tu podpowiada ze dzwoni┼éa do Tr─ůbek na serwis, bo chcia┼éa lamp─Ö przerobi─ç na inn─ů/lepsz─ů, to nie wiedzieli jak podej┼Ť─ç do Junaka. Zbyli J─ů po prostu. Wi─Öc nie za bardzo kumam dlaczego tak, skoro Ty m├│wisz co innego ­čśë

Offline NGN 27

• Moderator Globalny
  • WiadomoÂci: 799
  • Model: Junak M 16 125
« Odpowied╝ #5 dnia: 04 Sierpie˝ 2016, 20:48 »
U mnie w Bielsku, serwis po 1500, zrobione absolutnie wszystko!!! i w dodatku bez zastrzeżeń, wymiana oleju na Castrol Power 1 - cena UWAGA!

150 z┼é za wszystko (ju┼╝ po ma┼éej znajomo┼Ťci, bo kupowa┼éem u nich moto i dobrze ┼╝yjemy i umawiamy si─Ö, kiedy im pasuje ;) 8))

Pozdrawiam Motoland z Bielska! 8)

Offline Pysia

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #6 dnia: 04 Sierpie˝ 2016, 20:57 »
No to faktycznie niezła cena.
Pozdrawiamy r├│wnie┼╝ ­čśë

Offline Wozu

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 215
  • Model: M11 125
« Odpowied╝ #7 dnia: 07 Sierpie˝ 2016, 18:58 »
U mnie 180z┼é z wszystkim, ale czy dobrze, tego nie wiem, moto je┼║dzi i to od jakiego┼Ť czasu ca┼ékiem nie┼║le.

Offline dziadzia82

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 118
  • Model: M-16 125cm
« Odpowied╝ #8 dnia: 07 Sierpie˝ 2016, 21:26 »
150 zł po 1500km z ustawieniem zaworów olej Motul 5100 itp.
Serwis Moplik
Siemianowice Ślaskie
Ul. Krupanka 56
SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
telefon: 602679264
Bardzo polecam

Natomiast :
Serwis BestMoto
OBRZEŻNA PÓŁNOCNA 24
MYSŁOWICE
telefon: 606 512 338
Cena 230-240 zł plus 60zł za zawory olej Shell
Z powa┼╝aniem
Marek

Offline Vger

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 430
  • Model: m16 320 najszybsza wersja (czerwony)
« Odpowied╝ #9 dnia: 07 Sierpie˝ 2016, 22:03 »
a mi wujek wymienia olej, cena 0,5 Finlandia. regulacja zawor├│w ta sama cena, generalnie nie wa┼╝ne co robi─Ö cennik ten sam  8)
Czerwony M16 jest najszybszy, czerwone auta s─ů najszybsze (Ferrari) i kobiety w czerwieni s─ů najszybsze ;)

Offline mc_enc

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 517
  • ┼Ťpiesz si─Ö powoli... na ┼Ťmier─ç zawsze zd─ů┼╝ysz
  • Model: By┼é M-11 320 cm3 Jest DL650XT
« Odpowied╝ #10 dnia: 07 Sierpie˝ 2016, 22:23 »
Cwaniaczek  ;D
Nie ka┼╝dy ma taniego wujka  ;) ;D ;D

Offline dziadzia82

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 118
  • Model: M-16 125cm
« Odpowied╝ #11 dnia: 08 Sierpie˝ 2016, 15:42 »
ujek ujkiem ale jesli mam gwarancje tak jak ja i inni ?????
Z powa┼╝aniem
Marek

Offline Pysia

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #12 dnia: 09 Sierpie˝ 2016, 05:37 »
To wujek za kolejn─ů 0,5 podbije r├│wnie┼╝ gwarancj─Ö ­čśÇ hahaha

Offline Stawros

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 8
  • Model: M16 [125]
« Odpowied╝ #13 dnia: 20 Sierpie˝ 2016, 15:51 »
Dzisiaj w Pruszkowie,w Go4Moto, przegl─ůd gwarancyjny po 300km - 200z┼é. M├│j olej. Z napraw gwarancyjnych uruchomili kontrolk─Ö kierunkowskazu i o┼Ťwietlenie budzika, wymienili te┼╝ link─Ö licznika bo moja zosta┼éa gdzie┼Ť pod Sochaczewem po odkr─Öceniu si─Ö pancerza.

Offline NGN 27

• Moderator Globalny
  • WiadomoÂci: 799
  • Model: Junak M 16 125
« Odpowied╝ #14 dnia: 20 Sierpie˝ 2016, 20:34 »
...wymienili te┼╝ link─Ö licznika bo moja zosta┼éa gdzie┼Ť pod Sochaczewem po odkr─Öceniu si─Ö pancerza.

Trzeba by┼éo czyta─ç instrukcj─Ö - "procedur─Ö startow─ů NGNa"...  ;D ;)

Offline Stawros

• Uzytkownik
  • Model: M16 [125]
« Odpowied╝ #15 dnia: 20 Sierpie˝ 2016, 21:45 »
...wymienili te┼╝ link─Ö licznika bo moja zosta┼éa gdzie┼Ť pod Sochaczewem po odkr─Öceniu si─Ö pancerza.

Trzeba by┼éo czyta─ç instrukcj─Ö - "procedur─Ö startow─ů NGNa"...  ;D ;)

Człowiek całe życie niedoczytany i niedoumiany :'( ;D

Offline Maciekk

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 235
  • Model: Junak M16 125cc - mini-junkers
« Odpowied╝ #16 dnia: 23 Wrzesie˝ 2016, 14:58 »
Grodzisk Mazowiecki - 300pln. Wszystko w cenie plus bardzo fachowa obsługa - ja polecam z czystym sumieniem.

Ponadto, zostawi┼éem moto i nie chc─ů mi go odda─ç. Powiedzieli, ┼╝e m├│j custom "zdobi" salon i ┼Ťci─ůga klient├│w i obym po niego przyjecha┼é jak najp├│┼║niej

:D

To bardzo miłe.

Offline rekin

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 19
  • Model: M16, 125ccm
« Odpowied╝ #17 dnia: 23 Wrzesie˝ 2016, 21:14 »
Ja te┼╝ w┼éa┼Ťnie si─Ö dowiadywa┼éem co do przegl─ůdu na 1500km. Zagotowa┼éem si─Ö w momencie jak wszed┼éem do serwisu w Lubinie, kt├│ry jest podany na stronie Almot-u a go┼Ť─ç powiedzia┼é do mnie ┼╝e oni oczywi┼Ťcie zrobi─ů ale strac─Ö gwarancj─Ö bo nie maj─ů umowy i nie s─ů autoryzowanym serwisem. Nie wytrzyma┼éem ci┼Ťnienia s┼éysz─ůc co┼Ť takiego. Go┼Ť─ç m├│wi do mnie ┼╝e nie jestem pierwszy, kt├│ry chce zrobi─ç przegl─ůd w Junaku, on wszystkim tak m├│wi i nikt inny mi tego tu nie zrobi. Na moje pytanie gdzie mog─Ö w pobli┼╝u zrobi─ç przegl─ůd nie trac─ůc gwarancji us┼éysza┼éem: "A gdzie go pan kupi┼é ?" Wi─Öc opisuje go┼Ťciowi ca┼é─ů sytuacj─Ö ze 300 km z t─ůd a on mi na to "Musisz pan jecha─ç tam do serwisu gdzie kupiony by┼é motor" I w tym momencie p─Ök┼éa mi ┼╝y┼éka z nerw├│w. Tzn ┼╝e kupisz motor za granic─ů i tam musisz je┼║dzi─ç na wszystkie przegl─ůdy, to by┼é by interes ┼╝ycia ;)
┼╗eby uzyska─ç info z pierwszej r─Öki wykona┼éem tel. do Almot-u. Tam dosta┼éem info od p. Jakuba ┼╝e nie rozumie dlaczego tak post─ůpi┼é ten cz┼éowiek w serwisie ale zajmie si─Ö spraw─ů bo je┼Ťli ten sklep sprzedaje Junaka a tak jest bo nawet szyld maj─ů na sklepie, to musi mie─ç z nimi umow─Ö a je┼Ťli ma umow─Ö to musi wykona─ç serwis.
Zadzwoni┼éem do innego serwisu tym razem w Legnicy , pierwsze pytanie pani, kt├│ra odebra┼éa tel. "Czy motor by┼é kupiony u nas ? " wi─Öc jej odpowiadam ze nie a ona z tekstem ┼╝e w tym przypadku b─Ödzie dro┼╝ej. Nie wiem ile w tym serwisie kosztuje je┼Ťli motor by┼é tam kupiony ale dro┼╝ej u tej pani to 390z┼é ;) Zabi┼éa mnie na chwil─Ö :)
Zadzwoni┼éem do kolejnego serwisu w ┼Ürodzie ┼Ül─ůskiej i na wst─Öpie zapyta┼éem czy jest r├│┼╝nica gdzie maszyna by┼éa kupiona, serwisant powiedzia┼é ┼╝e nie ma ┼╝adnego znaczenia bo to jedna firma i jeden serwis , tu ju┼╝ mnie troch─Ö pocieszy┼é.
W tym serwisie koszt przegl─ůdu przy 1500km robiony wg ksi─ů┼╝ki to koszt 280z┼é razem z materia┼éami podlegajacymi wymianie. W przysz┼éym tygodniu musz─Ö um├│wi─ç jaki┼Ť dzie┼ä i zawie┼║─ç "czarnego diab┼éa " ;)
« Ostatnia zmiana: 23 Wrzesie˝ 2016, 21:16 wys│ana przez rekin »
" Najpi─Ökniejsza muzyka to ryk silnika "

Offline Marcin-74

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 33
  • Model: m16 320
« Odpowied╝ #18 dnia: 23 Wrzesie˝ 2016, 22:05 »
hehe no niez┼ée perypetie mo┼╝na si─Ö zdenerwowa─ç  :o  na szcz─Ö┼Ťcie mnie ju┼╝ nie obowi─ůzuje  ;)

Offline FrrFurr

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 135
  • Model: By┼é M16 320 Jest Vulcan 900
« Odpowied╝ #19 dnia: 06 Pa╝dziernik 2016, 22:18 »
Ja te┼╝ w┼éa┼Ťnie si─Ö dowiadywa┼éem co do przegl─ůdu na 1500km. Zagotowa┼éem si─Ö w momencie jak wszed┼éem do serwisu w Lubinie, kt├│ry jest podany na stronie Almot-u a go┼Ť─ç powiedzia┼é do mnie ┼╝e oni oczywi┼Ťcie zrobi─ů ale strac─Ö gwarancj─Ö bo nie maj─ů umowy i nie s─ů autoryzowanym serwisem. Nie wytrzyma┼éem ci┼Ťnienia s┼éysz─ůc co┼Ť takiego. Go┼Ť─ç m├│wi do mnie ┼╝e nie jestem pierwszy, kt├│ry chce zrobi─ç przegl─ůd w Junaku, on wszystkim tak m├│wi i nikt inny mi tego tu nie zrobi. Na moje pytanie gdzie mog─Ö w pobli┼╝u zrobi─ç przegl─ůd nie trac─ůc gwarancji us┼éysza┼éem: "A gdzie go pan kupi┼é ?" Wi─Öc opisuje go┼Ťciowi ca┼é─ů sytuacj─Ö ze 300 km z t─ůd a on mi na to "Musisz pan jecha─ç tam do serwisu gdzie kupiony by┼é motor" I w tym momencie p─Ök┼éa mi ┼╝y┼éka z nerw├│w. Tzn ┼╝e kupisz motor za granic─ů i tam musisz je┼║dzi─ç na wszystkie przegl─ůdy, to by┼é by interes ┼╝ycia ;)
┼╗eby uzyska─ç info z pierwszej r─Öki wykona┼éem tel. do Almot-u. Tam dosta┼éem info od p. Jakuba ┼╝e nie rozumie dlaczego tak post─ůpi┼é ten cz┼éowiek w serwisie ale zajmie si─Ö spraw─ů bo je┼Ťli ten sklep sprzedaje Junaka a tak jest bo nawet szyld maj─ů na sklepie, to musi mie─ç z nimi umow─Ö a je┼Ťli ma umow─Ö to musi wykona─ç serwis.
Zadzwoni┼éem do innego serwisu tym razem w Legnicy , pierwsze pytanie pani, kt├│ra odebra┼éa tel. "Czy motor by┼é kupiony u nas ? " wi─Öc jej odpowiadam ze nie a ona z tekstem ┼╝e w tym przypadku b─Ödzie dro┼╝ej. Nie wiem ile w tym serwisie kosztuje je┼Ťli motor by┼é tam kupiony ale dro┼╝ej u tej pani to 390z┼é ;) Zabi┼éa mnie na chwil─Ö :)
Zadzwoni┼éem do kolejnego serwisu w ┼Ürodzie ┼Ül─ůskiej i na wst─Öpie zapyta┼éem czy jest r├│┼╝nica gdzie maszyna by┼éa kupiona, serwisant powiedzia┼é ┼╝e nie ma ┼╝adnego znaczenia bo to jedna firma i jeden serwis , tu ju┼╝ mnie troch─Ö pocieszy┼é.
W tym serwisie koszt przegl─ůdu przy 1500km robiony wg ksi─ů┼╝ki to koszt 280z┼é razem z materia┼éami podlegajacymi wymianie. W przysz┼éym tygodniu musz─Ö um├│wi─ç jaki┼Ť dzie┼ä i zawie┼║─ç "czarnego diab┼éa " ;)
C├│┼╝... co┼Ť mi to przypomina :-\ Niestety, wielu dealer├│w tylko chce sprzeda─ç i zapomnie─ç
Franky_Furbo jakby kto pytał :)

Offline rekin

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 19
  • Model: M16, 125ccm
« Odpowied╝ #20 dnia: 27 Kwiecie˝ 2017, 23:12 »
Przegl─ůd zrobiony  ;D w ┼Ürodzie ┼Ül─ůskiej serwis Matkowski.
Szybko, sprawnie, w kulturalnej atmosferze, na materia┼éach eksploatacyjnych z wy┼╝szej p├│┼éki i co najwa┼╝niejsze to cena 250 z┼é. Poprawiona zosta┼éa r├│wnie┼╝ pucha ze wska┼║nikiem pr─Ödko┼Ťci, wreszcie widz─Ö kontrolki ;)
Pe┼éne zadowolenie  ;D
" Najpi─Ökniejsza muzyka to ryk silnika "

Offline Kefir

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 239
  • Model: M11 125ccm i Suzuki VL 1500 Boulevard C90T
« Odpowied╝ #21 dnia: 18 Maj 2017, 11:29 »
Vger - podaj namiary na wujka :)
Zanim pad┼ée┼Ť, jeszcze ziemi─Ö prze┼╝egna┼ée┼Ť r─Ök─ů.
Czy to była kula, synku, czy to serce pękło?
K.K. Baczyński 20. III. 1944 r.

Offline Aikon

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 73
  • Model: M11 125
« Odpowied╝ #22 dnia: 01 Czerwiec 2017, 11:11 »
U mnie w Rybniku przegl─ůd 150z┼é i zrobione wszystko wed┼éug listy kt├│r─ů zrobi┼éem.

Offline Fallen9

• Uzytkownik
  • Model: M11 Cafe
« Odpowied╝ #23 dnia: 06 Sierpie˝ 2018, 11:55 »
U mnie (Bdg. - Junak M11 Cafe) przegl─ůd po 300 km + wymina oleju = 240,00 z┼é. Ale wszystko przy mnie posprawdzane, podokr─Öcane, wyregulowane. Czekam jeszcze tylko na uszczelk─Ö pompy paliwa, bo si─Ö delikatnie poci.

Offline hsurim

• testing
  • Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 15
  • Model: M11 cafe 125
« Odpowied╝ #24 dnia: 06 Sierpie˝ 2018, 17:12 »
I ja dzisiaj jestem po pierwszym przegl─ůdzie.
- przegl─ůd  ; zmywacz ;  olej   =  348,80 z┼é
Do przegl─ůdu, do┼é─ůczy┼éem list─Ö zauwa┼╝onych usterek i niedoci─ůgni─Ö─ç - w sumie 6 pozycji
Gdy j─ů zobaczyli, zapytali, czy m├│g┼ébym zostawi─ç im motorek. Zostawi┼éem.
Po odebraniu, zauwa┼╝y┼éem, ┼╝e jako┼Ť szybciej wchodz─ů biegi (wida─ç obni┼╝yli d┼║wigni─Ö), oraz manetka ma prawie zerowy ja┼éowy luz - a tych pozycji akurat im nie zg┼éasza┼éem.
Czekam na dostaw─Ö lusterka (ma skaz─Ö) oraz mam obserwowa─ç, co z (ma┼é─ů) nieszczelno┼Ťci─ů w okolicach pompy paliwa.
Zg┼éosi┼éem im tak┼╝e brak zestawu narz─Ödzi fabrycznych - oczywi┼Ťcie otrzyma┼éem je. :)

Wydaje mi si─Ö, ┼╝e (jak na razie) nie mog─Ö narzeka─ç.
Nie zasuwam ! Pr─Ödko┼Ť─ç zabija ! W┼é─ůcz my┼Ťlenie.