Autor W▒tek: M11 cafe 400 cm3 -20 kW  (Przeczytany 2063 razy)

Offline trzysta

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 2127
  • Model: M11 - 320cm3

Offline SENIOR

• RULE NUMBER ONE: NEVER TOUCH MY MOTORCYCLE !
  • Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 473
  • NIC NIE MUSZ─ś ! Rebel and proud of it !
  • Model: Honda Shadow VT 750 C Burgund
Odp: M11 cafe 400 cm3 -20 kW
« Odpowied╝ #1 dnia: 07 Luty 2017, 09:01 »
Ja chi┼äczyka ju┼╝ nie chc─Ö. Chcia┼éem, mia┼éem, widzia┼éem, przetestowa┼éem, u┼╝ywa┼éem i .... zrezygnowa┼éem. Zmieni─Ö zdanie jak ma┼ée r─ůczki naucz─ů si─Ö dobrze pracowa─ç i budowa─ç motocykle tak jak si─Ö nale┼╝y.  :-X

Offline trzysta

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 2127
  • Model: M11 - 320cm3
« Odpowied╝ #2 dnia: 07 Luty 2017, 10:34 »
Ja chi┼äczyka ju┼╝ nie chc─Ö. Chcia┼éem, mia┼éem, widzia┼éem, przetestowa┼éem, u┼╝ywa┼éem i .... zrezygnowa┼éem. Zmieni─Ö zdanie jak ma┼ée r─ůczki naucz─ů si─Ö dobrze pracowa─ç i budowa─ç motocykle tak jak si─Ö nale┼╝y.  :-X

Tak paczam na now─ů Hond─Ö Rebel 500 cm3 - pono─ç to Bobber. 45 KM Vmax ok 150 km/h ABS i 6 bieg├│w. Cena ok 25 000 PLN. Niby malo za now─ů Japoni─Ö z Indii :) :):). Co o tym my┼Ťlicie ?

Offline Eustachy

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 157
  • Model: M11 125, VTX1300R
« Odpowied╝ #3 dnia: 07 Luty 2017, 14:38 »
@SENIOR
Z tego co mi wiadomo Junaki przyje┼╝d┼╝aj─ů do nas w skrzyniach i s─ů sk┼éadane na miejscu i od profesjonalizmu serwisu zale┼╝y czy wra┼╝enia b─Öd─ů przyjemne czy nieprzyjemne.
Owszem Junaki maj─ů kilka s┼éabych element├│w, takich jak opony lub ┼éa┼äcuch/z─Öbatki ale nie s─ů a┼╝ tak z┼ée.

zdzichfur

• GoŠ
« Odpowied╝ #4 dnia: 07 Luty 2017, 17:29 »
@SENIOR
...
Owszem Junaki maj─ů kilka s┼éabych element├│w, takich jak opony lub ┼éa┼äcuch/z─Öbatki ale nie s─ů a┼╝ tak z┼ée.
Junaki s─ů zajebiste by zacz─ů─ç przygod─Ö z motocyklem albo by do nich wr├│ci─ç jak bywa bardzo cz─Östo po ponad 20 latach.

Offline GANDALF

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 891
« Odpowied╝ #5 dnia: 07 Luty 2017, 18:55 »
@SENIOR
...
Junaki s─ů zajebiste by zacz─ů─ç przygod─Ö z motocyklem albo by do nich wr├│ci─ç jak bywa bardzo cz─Östo po ponad 20 latach.

8)  Yes

Offline Jacek_67

• Ojciec mia┼é Junaka, mia┼é go i syn, wnuk te┼╝ b─Ödzie mia┼é i nie ma to tamto.
  • Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 232
  • Niewa┼╝y jest wiek - wa┼╝na jest pasja. ....
  • Model: By┼é Bia┼éo-czarny M-16 320cm, jest Honda PC800
« Odpowied╝ #6 dnia: 07 Luty 2017, 19:27 »
Popieram, radocha niewspółmierna do kosztów.
Junak to by┼éo to, ale plecaczkowa si─Ö buntowa┼éa na komfort i trza by┼éo co┼Ť zmieni─ç (┼╗ony nie wypada!) :-)

Offline SENIOR

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #7 dnia: 07 Luty 2017, 21:04 »
Wiem, wiem. Maj─ů i dobre strony. Dzi─Öki M16 znalaz┼éem si─Ö na tym forum. I to by┼éo najlepsze w chi┼äskim Junaku.  ;D ;D ;D

Offline petek

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 309
  • Model: By┼é m16 320 jest Honda Shadow VT750
« Odpowied╝ #8 dnia: 08 Luty 2017, 08:09 »
Nie mam du┼╝ego do┼Ťwiadczenia, wi─Öc napiszcie co gorszego jest w Junaku od inynych maszyn, np. japo┼äskich czy ameryka┼äskich. Na pewno:
1. Słaby alternator
2. Kiepskie opony
3. Podobno słaby łańcuch i zębatki (piszę podobno, bo u siebie tego nie zauważam)
A co jeszcze?

zdzichfur

• GoŠ
« Odpowied╝ #9 dnia: 08 Luty 2017, 12:04 »
Nie mam du┼╝ego do┼Ťwiadczenia, wi─Öc napiszcie co gorszego jest w Junaku od inynych maszyn, np. japo┼äskich czy ameryka┼äskich. Na pewno:
1. Słaby alternator
2. Kiepskie opony
3. Podobno słaby łańcuch i zębatki (piszę podobno, bo u siebie tego nie zauważam)
A co jeszcze?
Po co powiela─ç informacje w ka┼╝dym w─ůtku kt├│re znajduj─ů si─Ö na forum , to co psu┼éo si─Ö w sprz─Ötach z 2010 2011 2012 wcale nie musi si─Ö dalej psu─ç w Junakach m┼éodszych rocznik├│w .
Awari─Ö alternatora, wyci─ůgaj─ůcy si─Ö ┼éa┼äcuch , kiepskiej jako┼Ťci bezpieczniki , piszcz─ůce klocki hamulcowe , s┼éabe o┼Ťwietlenie lampy przedniej i jeszcze pewnie kilka drobnych rzeczy by znalaz┼é to niedoci─ůgni─Öcia pierwszych rocznik├│w i obszernie opisano to na forum jak i sposoby modernizacji i rozwi─ůzywanie tych problem├│w .
« Ostatnia zmiana: 08 Luty 2017, 12:05 wys│ana przez zdzichfur »

Offline petek

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 309
  • Model: By┼é m16 320 jest Honda Shadow VT750
« Odpowied╝ #10 dnia: 08 Luty 2017, 14:19 »
Chodzi┼éo mi o manier─Ö na forum narzekania na Junaka. Ja te wady znam i w┼éa┼Ťnie dlatego dziwi─Ö si─Ö forumowemu malkontenctwu. Uwa┼╝am swojego m16 za naprawd─Ö udan─ů maszyn─Ö. W ka┼╝dym sprz─Öcie mo┼╝na dopatrze─ç si─Ö wad. Tylko dlaczego wady Junaka si─Ö pi─Ötnuje, a japo┼äczyk├│w akceptuje?

Offline NDDG

• PL D─ůbrowa G├│rnicza
  • Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 25
    • Strona Mieszka┼äca Miasta D─ůbrowa G├│rnicza
  • Model: M11 320 by NDDG
« Odpowied╝ #11 dnia: 08 Luty 2017, 17:57 »
Chodzi┼éo mi o manier─Ö na forum narzekania na Junaka. Ja te wady znam i w┼éa┼Ťnie dlatego dziwi─Ö si─Ö forumowemu malkontenctwu. Uwa┼╝am swojego m16 za naprawd─Ö udan─ů maszyn─Ö. W ka┼╝dym sprz─Öcie mo┼╝na dopatrze─ç si─Ö wad. Tylko dlaczego wady Junaka si─Ö pi─Ötnuje, a japo┼äczyk├│w akceptuje?
Jest takie powiedzenie Kolego "Zapomniał wół jak cielęciem był".

Offline Eustachy

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 157
  • Model: M11 125, VTX1300R
« Odpowied╝ #12 dnia: 08 Luty 2017, 21:00 »
@zdzichfur
Ja mam M11 z 2016 i plastikowe opony, s┼éaby ┼éa┼äcuch i z─Öbatka/i to nie s─ů za┼╝egnane problemy.
Plusem jest to, ┼╝e mo┼╝na je szybko usun─ů─ç, cho─ç nie zawsze tanio.
Opony pewnie zostawi─Ö, ale ┼éa┼äcuch i z─Öbatki b─Öd─Ö wymienia┼é, obecnie mam tak, ┼╝e w zale┼╝no┼Ťci o po┼éo┼╝enia ko┼éa ┼éa┼äcuch jest napi─Öty lub ma luz.

zdzichfur

• GoŠ
« Odpowied╝ #13 dnia: 08 Luty 2017, 21:59 »
Przedewszystkim chodzi┼éo mi o to, ┼╝e Trzysta zapoda┼é linka zgodnie z za┼éo┼╝eniem tego w─ůtku o jakiej┼Ť tam ciekawostce a po raz kolejny zaczyna si─Ö dyskusja o tych samych znanych nam problemach wsz─Ödzie gdzie tylko si─Ö da i przy byle okazji .

Offline F 319

• Kuba
  • Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 97
  • Staro┼Ť─ç to nie wiek, tylko stan umys┼éu...
  • Model: M16 320 black mat
« Odpowied╝ #14 dnia: 08 Luty 2017, 22:43 »
1. Słaby alternator
2. Kiepskie opony
A co jeszcze?

1. Zmie┼ä ┼╝ar├│wki (LED) i jak masz fantazj─Ö, to wtedy mo┼╝esz troch─Ö do┼éo┼╝y─ç (┼╝ar├│wki tej samej mocy ┼Ťwietlnej maj─ů 6-ciokrotnie ni┼╝szy pob├│r),
2. Opony i tak do zmiany po jakim┼Ť czasie - te pierwsze tylko do delikatnej jazdy - ale jaka frajda z "palenia" przed zmian─ů;
3. Zobacz ile kosztuj─ů (mo┼╝na zmienia─ç co sezon, nietrudna robota; jak nie chcesz to zapodaj DID i k┼éopot troch─Ö z g┼éowy - m16 ma d┼éugi ┼éa┼äcuch, to i DID si─Ö troch─Ö ci─ůgnie)

Offline SENIOR

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #15 dnia: 09 Luty 2017, 07:58 »
Przedewszystkim chodzi┼éo mi o to, ┼╝e Trzysta zapoda┼é linka zgodnie z za┼éo┼╝eniem tego w─ůtku o jakiej┼Ť tam ciekawostce a po raz kolejny zaczyna si─Ö dyskusja o tych samych znanych nam problemach wsz─Ödzie gdzie tylko si─Ö da i przy byle okazji .
Te┼╝ tak my┼Ťl─Ö. Mam nadziej─Ö, ┼╝e to nie moja skromna sugestywna opinia na temat produkt├│w made in china  przyczyni┼éa si─Ö do rozwini─Öcia w─ůtku w tym kierunku i zej┼Ťcia z tematu.  ::)
Ale jak ju┼╝ tak jest to powiem, ┼╝e M16 mnie bardzo mocno zauroczy┼é, przede wszystkim swoim designem i pr├│b─ů powrotu do historii, eksploatacja zweryfikowa┼éa jednak szybko moj─ů decyzj─Ö o sentymencie  i  powrocie do dobrej polskiej marki. St─ůd decyzja o rozstaniu i tyle. To prawie tak jak z kobiet─ů. Szkoda bo by┼é naprawd─Ö pi─Ökny, czerwony. Ale awaryjny, co chwil─Ö co┼Ť a ja nienawidz─Ö mie─ç niesprawnego motocykla. O motocyklach z kolei co┼Ť nieco┼Ť mog─Ö powiedzie─ç i wyrazi─ç swoj─ů opini─Ö bo troch─Ö ich w mojej karierze by┼éo, a by┼éo jeszcze wi─Öcej ni┼╝ na zdj─Öciach . Pozdrawiam. ;D ;D ;D ;) ;) ;)
« Ostatnia zmiana: 10 Luty 2017, 13:53 wys│ana przez SENIOR »

Offline FrrFurr

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 135
  • Model: By┼é M16 320 Jest Vulcan 900
« Odpowied╝ #16 dnia: 10 Luty 2017, 19:10 »
C├│┼╝... ma┼ée chi┼äskie r─ůczki, buduj─ů rzeczy, o jakich si─Ö Polacy mog─ů sobie pomarzy─ç :D Dotyczy to zar├│wno projekt├│w budowlanych jak i motoryzacji o kosmosie nie wspominaj─ůc :D Z ich fabryk wychodzi ponad 10 milion├│w samochod├│w rocznie, pracuje dla nich cho─çby Giorgetto Giugiaro z synem i wielu innych 'wielkich' w temacie motoryzacji. Jak wyjdzie GT96 to wielu znawcom kopara opadnie.
Mia┼éem okazj─Ö spotka─ç Niemca, kt├│ry tony towar├│w z Chin ┼Ťci─ůga i pokazywa┼é mi zdj─Öcia chi┼äskich dwuko┼éowc├│w na kt├│rych je┼║dzi┼é . Ceny? Np odpowiednik skutera Vespy - r├│wnowarto┼Ť─ç 7 ty┼Ť dolar├│w. I kto by to w Polsce kupi┼é nawet je┼Ťli znajdzie si─Ö importer? :D W Chinach mog─ů sobie pozwoli─ç na takie cacka tylko elity, niewielki procent mieszka┼äc├│w tego pa┼ästwa... tyle ┼╝e mo┼╝na ich liczy─ç w milionach ;)

Franky_Furbo jakby kto pytał :)

Offline GANDALF

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 891
« Odpowied╝ #17 dnia: 10 Luty 2017, 21:50 »
LwG  Senior

Zobaczymy się na zlocie w Iłkach ?

8)

Offline SENIOR

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #18 dnia: 10 Luty 2017, 21:59 »
LwG  Senior

Zobaczymy się na zlocie w Iłkach ?

8)
┼╗yje t─ů nadziej─ů Tomku. Motocykl tez kupi┼éem w ciemno, bo noga by┼éa strzaskana ale jestem jak najlepszej my┼Ťli chocia┼╝ skutki kontuzji zostan─ů ju┼╝ na zawsze. 22 marca id─Ö znowu do remontu na inn─ů operacj─Ö (ju┼╝ mam do┼Ť─ç bo ca┼éy czas si─Ö trzyma┼éem a teraz poszed┼éem na emerytur─Ö i zacz─ů┼éem si─Ö sypa─ç). Ale jestem dobrej my┼Ťli. Zreszt─ů jakby co to nie tylko w I┼ékach mo┼╝emy si─Ö spotka─ç. Mam z koleg─ů w planie na ten rok wypraw─Ö nad morze tras─ů od latarni do latarni. A jest ich w sumie chyba siedemna┼Ťcie.  ;)