Autor W▒tek: Czy przechodzili┼Ťcie cu┼Ť takiego, jak ja? ;)  (Przeczytany 295 razy)

Offline szames58

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 292
  • Model: M16 320
Czy przechodzili┼Ťcie cu┼Ť takiego, jak ja? ;)
« dnia: 01 Grudzie˝ 2017, 18:31 »
Jak cz─Ö┼Ť─ç z Was wie, mam ju┼╝ swojego junaczka od czerwca. Wcze┼Ťniej, zanim go kupi┼éem, by┼éem obserwatorem niniejszego foruma, nade wszystko luka┼éem po jutubach ogl─ůdaj─ůc filmiki, pewnie niekt├│rych z Was, czyta┼éem opinie, szuka┼éem serwis├│w. Chcia┼éem wiedzie─ç o moto w miar─Ö jak najwi─Öcej cho─ç w teorii, jak si─Ö rzeczy maj─ů. I oto dosiadam swojego rumaka niemal┼╝e p├│┼é roku i czuj─Ö niedosyt, bo przejechane tylko 2,5 tys. kaem├│w.
A teraz, jak pogoda ju┼╝ totalnie nie sprzyja je┼║dzie, bo przynajmniej na Kaszubach wci─ů┼╝ pada i pada, to siedz─Ö znowu na jutubach i ogl─ůdam  filmiki z M16, ze szczeg├│lnym upodobaniem te ze zlot├│w i marz─Ö...  :). Pewnie b─Ödziecie sie ze mnie ┼Ťmia─ç, bo sz├│sty krzy┼╝yk tu┼╝ tu┼╝, a ja prze┼╝ywam swoj─ů przygod─Ö z moto, jak szczeniak. 40 lat nie mia┼éem motocykla, a teraz nie mog─Ö si─Ö wiosny doczeka─ç. A przecie┼╝ mam auto, ale...to nie jest to samo, co moto. Cz┼éowiek rzeczywi┼Ťcie zostaje wreszcie sam na sam ze swoimi my┼Ťlami: nie s┼éucha muzyki, nie s┼éyszy kom├│rki, nie bierze pasa┼╝era. Wreszcie totalny reset. Wreszcie .....upad┼éem na g┼éowe? :D Co wlez─Ö do gara┼╝u, to chocia┼╝ go dotkn─ů─ç, pog┼éaska─ç  :D, albo zajrze─ç pod pokrowiec i wtedy cho─ç na chwil─Ö spok├│j umys┼éu ;D.

Wczoraj przyszed┼é zam├│wiony krawat, wi─Öc szybko do gara┼╝u, by go umocowa─ç i nie obesz┼éo si─Ö bez odpalenia Pi─Öknego i objechania wsi dooko┼éa ;). No bo jak to, mie─ç co┼Ť nowego na moto i nie obje┼╝d┼╝onego??? ;D ;D ;D

Czyż nie prawdziwe jest powiedzenie, że głowa siwieje, a d... szaleje? ;D

Offline Bonzo

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 1045
  • Lepiej by─ç panem w piekle ni┼╝ s┼éuga w niebie ...
  • Model: By┼é M16 125, jest Boulevard C90T
Odp: Czy przechodzili┼Ťcie cu┼Ť takiego, jak ja? ;)
« Odpowied╝ #1 dnia: 01 Grudzie˝ 2017, 23:49 »
Nie nie przechodzili┼Ťmy :(

Przechodzimy! :D

Offline Marky

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 353
    • M16 - facelifting.
  • Model: M16
« Odpowied╝ #2 dnia: 02 Grudzie˝ 2017, 08:29 »
Nie wiem czy zaradzi czy pog┼é─Öbi ten stan ..ale zapraszamy na I┼éki 2018 ...tam mo┼╝na pog┼éaska─ç nie tylko swojego  :D
https://www.youtube.com/watch?v=DMC6BGjbc2w
« Ostatnia zmiana: 02 Grudzie˝ 2017, 09:03 wys│ana przez Marky »

Offline szames58

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #3 dnia: 02 Grudzie˝ 2017, 12:57 »
Nie nie przechodzili┼Ťmy :(

Przechodzimy! :D

Ooooo, jak mi fajnie  :D :D :D

Offline szames58

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #4 dnia: 02 Grudzie˝ 2017, 13:05 »
Nie wiem czy zaradzi czy pog┼é─Öbi ten stan ..ale zapraszamy na I┼éki 2018 ...tam mo┼╝na pog┼éaska─ç nie tylko swojego  :D
https://www.youtube.com/watch?v=DMC6BGjbc2w

Ten filmik te┼╝ ogl─ůda┼éem nie raz i ogl─ůdam wci─ů┼╝  :D. Bardzo chcia┼ébym wzi─ů─ç udzia┼é w zlocie. Mo┼╝e si─Ö uda.

Offline Maciej husky

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 94
  • Model: by┼é M 16 - 125
« Odpowied╝ #5 dnia: 03 Grudzie˝ 2017, 10:46 »
 Witaj  w┼Ťr├│d fanatyk├│w . :)

Offline szames58

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #6 dnia: 03 Grudzie˝ 2017, 15:38 »
Witaj  w┼Ťr├│d fanatyk├│w . :)
. Czyli takich, jak ja sam­čśÇ. Zatem jestem w domu ;)