Autor W▒tek: KILKA DNI W POLSCE TO 11-12-13 MAJA  (Przeczytany 1675 razy)

Offline Jarek Poznań M16 320cc

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 105
  • Model: M16 320cc CZARNY+CHROM
KILKA DNI W POLSCE TO 11-12-13 MAJA
« dnia: 06 Grudzie˝ 2017, 11:25 »
WITAM czy kto┼Ť by┼éby ch─Ötny na kilkudniow─ů w┼é├│cz─Ög─Ö , najch─Ötniej na Dolny ┼Ül─ůsk lub Mazury . maj /czerwiec?
« Ostatnia zmiana: 10 Stycze˝ 2018, 08:33 wys│ana przez Jarek Pozna┼ä M16 320cc »

Offline petek

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 309
  • Model: By┼é m16 320 jest Honda Shadow VT750
Odp: KILKA DNI W POLSCE
« Odpowied╝ #1 dnia: 07 Grudzie˝ 2017, 09:06 »
Dolny ┼Ül─ůsk, Kotlina K┼éodzka, jaki┼Ť weekendowy lub lekko wyd┼éu┼╝ony wypadzik. Jak najbardziej. Wst─Öpnie jakie┼Ť przymiarki ju┼╝ by┼éy w naszej warszawskiej grupie. Temat otwarty.

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #2 dnia: 07 Grudzie˝ 2017, 09:49 »
no to pi─Öknie jeste┼Ťmy um├│wieni. Kto┼Ť jeszcze?  :D

Offline SENIOR

• RULE NUMBER ONE: NEVER TOUCH MY MOTORCYCLE !
  • Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 473
  • NIC NIE MUSZ─ś ! Rebel and proud of it !
  • Model: Honda Shadow VT 750 C Burgund
« Odpowied╝ #3 dnia: 07 Grudzie˝ 2017, 13:06 »
Trudno umawia─ç si─Ö na taki wypad na p├│┼é roku wcze┼Ťniej, nie wiadomo co czas przyniesie a dzieje si─Ö stale co┼Ť nowego i innego, ale kto wie, o ile nie b─Ödzie przeszk├│d to by─ç mo┼╝e do┼é─ůcz─Ö.

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #4 dnia: 07 Grudzie˝ 2017, 13:25 »
o jak miło.

Offline PREZES

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 358
  • Model: HONDA VTX 1300 RETRO
« Odpowied╝ #5 dnia: 07 Grudzie˝ 2017, 16:51 »
Zapodaj temat ze dwa tygodnie przed wyjazdem mo┼╝e do┼é─ůcz─Ö. ;)

Offline Marky

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 353
    • M16 - facelifting.
  • Model: M16
« Odpowied╝ #6 dnia: 08 Grudzie˝ 2017, 10:27 »
W tygodniu Zlotu w I┼ékach,tzn.weekend i do ┼Ťrody.Ale jak Prezeso pisa┼é,przypomnij si─Ö jaki┼Ť czas jeszcze przed :)

Offline petek

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #7 dnia: 08 Grudzie˝ 2017, 13:23 »
Co Wy z tym przypominaniem si─Ö bli┼╝ej wiosny. Zima jest. Czas na plany i marzenia. Na wiosn─Ö trzeba je realizowa─ç a nie tworzy─ç. Ruszcie wyobra┼║ni─Ö Kochani!

Offline PREZES

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #8 dnia: 08 Grudzie˝ 2017, 16:57 »
W tygodniu Zlotu w I┼ékach,tzn.weekend i do ┼Ťrody.Ale jak Prezeso pisa┼é,przypomnij si─Ö jaki┼Ť czas jeszcze przed :)

PREZESO piszemy z du┼╝ych literek  >:( ;D
« Ostatnia zmiana: 08 Grudzie˝ 2017, 17:54 wys│ana przez zdzichfur »

Offline Marky

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 353
    • M16 - facelifting.
  • Model: M16
« Odpowied╝ #9 dnia: 08 Grudzie˝ 2017, 18:43 »
Petek,w weekend to pal go licho,niestety d┼éu┼╝sze polatania wi─ů┼╝─ů si─Ö pewnie u niekt├│rych z zaplanowaniem urlopu.A to Panie trza wa┼é├│wk─Ö i litr├│wk─Ö szykowa─ç dla "g├│ry"...  :P Nie powiesz "Szefie .. ja mam marzenie ..." ...potrzeba klucza kt├│ry otwiera wszystkie bramy  ;) :D
Naturalnie "PREZES" piszemy zawsze z du┼╝ej  ;D

Offline PREZES

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #10 dnia: 08 Grudzie˝ 2017, 19:39 »
 ;D

Offline petek

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #11 dnia: 08 Grudzie˝ 2017, 20:15 »
Marky, ale my tu o weekendzie gadamy. Tak przynajmniej zrozumiałem. Może być nieco wydłużony, ale weekend :)

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #12 dnia: 11 Grudzie˝ 2017, 12:10 »
Co Wy z tym przypominaniem si─Ö bli┼╝ej wiosny. Zima jest. Czas na plany i marzenia. Na wiosn─Ö trzeba je realizowa─ç a nie tworzy─ç. Ruszcie wyobra┼║ni─Ö Kochani!
pięknie powiedziane. powiem wam jak bym to widział .
Wi─Öc tak kierunek ju┼╝ ustalony , widzia┼é bym grup─Ö od 2 do 12 os├│b (mniej to nuda ,wi─Öcej zbyt du┼╝a bezw┼éadno┼Ť─ç i polemiki) preferuj─Ö m─Ö┼╝czyzn z ow┼éosiona klat─ů .(dobra to taki ┼╝art) preferuj─Ö raczej weekend ( niekt├│rzy tak jak ja) mog─ů jecha─ç  w tygodniu ,ale inni niech te┼╝ maja szanse nie trac─ůc urlopowych dni. spotykamy si─Ö na miejscu lub w podgrupach po drodze ja jad─Ö z Poznania. oczekuje propozycji miejsc do zwiedzenia ,najch─Ötniej zatrzymuje si─Ö co 1-2 godziny czyli oko┼éo 100km. Na jak─ů┼Ť atrakcj─Ö . Noclegi raczej tanie ,cena i standard I┼éki. Jaka┼Ť agroturystyka. wydaje mi si─Ö ┼╝e mo┼╝na pozwiedza─ç w tak─ů KONICZYNE( m├│j pomys┼é .moja nazwa). ┼Ťpimy 2,3,mo┼╝e 4 noce w jednym miejscu, zalet─ů  takiego nudnego rozwi─ůzania jest wiesz gdzie jak i z kim ┼Ťpisz. je┼║dzisz bez baga┼╝u  . masz lepsza cen─Ö za nocleg . i w razie gdyby jaka┼╝ maszyna zaniemog┼éa lub jaki┼Ť kierowca by┼é "zbyt zm─Öczony" (nie pochwalam). to niech ┼Ťpi my na wiecz├│r wr├│cimy.  Jak mog─Ö to bym odseparowa┼é to od I┼éek, lepiej mie─ç 2 wypady ni┼╝ jeden, dla mnie troch─Ö przeciwne kierunki , po za tym jest czas na przepierk─Ö, zmian─Ö ciuch├│w ,nie daj b├│g wysuszenia , wyci─ůgni─Öcia ┼╝ony z wielkiej t─Ösknoty. zmian─Ö klock├│w i oleju (no dobra mo┼╝e przesadzi┼éem)co o tym my┼Ťlicie ?  Jak kto┼Ť zna fajne miejsca noclegowe lub ciekawe trasy prosz─Ö o pomys┼éy.   Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 11 Grudzie˝ 2017, 12:19 wys│ana przez Jarek Pozna┼ä M16 320cc »

Offline petek

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #13 dnia: 11 Grudzie˝ 2017, 13:32 »
Za┼éo┼╝enia masz podobne do naszych wypad├│w. Termin zostawmy lu┼║ny, a kierunek to szeroko rozumiana Kotlina K┼éodzka. Trasa od ustalenia. Do tej pory byli┼Ťmy na wschodniej granicy i w Bieszczadach. Formu┼éa wyjazd├│w si─Ö sprawdzi┼éa, wi─Öc jestem jak najbardziej za. Je┼Ťli kto┼Ť z Was ma propozycje tras i/lub nocleg├│w zapraszam do dyskusji.

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #14 dnia: 10 Stycze˝ 2018, 08:31 »
Witam termin wyjazdu Kotlina K┼éodzka ,Dolny ┼Ül─ůsk , droga 100 zakr─Öt├│w, to 2 tydzie┼ä maja. czyli 11-12-13 Maja wst─Öpnie jest ju┼╝ kilka maszyn. zapraszam zainteresowanych, pozosta┼éo 121 dni. Na pocz─ůtku lutego b─Öd─Ö rezerwowa┼é jaki┼Ť nocleg .  Prosz─Ö o info kto jest ch─Ötny(dobra inaczej bo ch─Ötni s─ů wszyscy co to czytaj─ů ) Prosz─Ö  o info kto da rad─Ö z czasem i finansami. (jedna uwaga podr├│┼╝uje od 1,5 roku 6.000km je┼╝d┼╝─Ö wolno i ostro┼╝nie nie przekraczam 100km/h nie wciskam si─Ö ,tak wi─Öc jak by kogo┼Ť ┼Ťcigacz nap─Ödzany adrenalin─ů pcha┼é do przodu to zapraszam, ale do zobaczenia na ko┼äcu drogi,  dla mnie to ma by┼Ť wycieczka ) je┼Ťli kto┼Ť zna zacn─ů noclegowni─Ö ,poprosz─Ö o namiary ja dopiero szukam. Pozdrawiam Jarek.Jaros┼éaw Dymaczewski  zanim si─Ö napalicie na wyjazd proponuj─Ö sie dowiedzie─ç (najlepiej od ┼╝ony)(jak kto┼Ť ma) czy nikt wa┼╝ny nie ma komuni w tym czasie.?
« Ostatnia zmiana: 10 Stycze˝ 2018, 09:53 wys│ana przez Jarek Pozna┼ä M16 320cc »

Offline petek

• Uzytkownik
Odp: KILKA DNI W POLSCE TO 11-12-13 MAJA
« Odpowied╝ #15 dnia: 10 Stycze˝ 2018, 08:58 »
Fajnie, ┼╝e podajesz termin. Jakie┼Ť za┼éo┼╝enie trzeba zrobi─ç. Natomiast, jak pisa┼éem na fb, zale┼╝y od pogody. Jak b─Ödzie deszcz to taka wycieczka nie ma sensu. Musi by─ç sucho. Wst─Öpnie si─Ö pisz─Ö.
Nie wiem jak reszta, ale mnie korci wyjazd z namiotem.

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #16 dnia: 10 Stycze˝ 2018, 09:57 »
ty zabierasz namiot ja wynajmuj─Ö  domek . jak b─Ödzie ciep┼éo i pojedziemy w nieznane ty mnie ugo┼Ťcisz ,jak b─Ödzie pada┼éo lub zimno ja ugoszcz─Ö ciebie . ewentualnie  rozbijesz namiot przed moim domkiem.  ;)

Offline basil

• basil
  • Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 98
  • Model: Lokomotywa
« Odpowied╝ #17 dnia: 10 Stycze˝ 2018, 14:27 »
Moje rejony, jednak do końca maja słabo z czasem ( Komunia)
Gdyby si─Ö termin zmieni┼é po maju - to by┼éaby szansa do┼é─ůczy─ç na d┼éu┼╝ej.
Na t─ů chwil─Ö - "bardzo zdecydowane by─ç mo┼╝e" Niedziela - b─Öd─Ö obserwowa┼é.

Offline Jacek_67

• Ojciec mia┼é Junaka, mia┼é go i syn, wnuk te┼╝ b─Ödzie mia┼é i nie ma to tamto.
  • Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 232
  • Niewa┼╝y jest wiek - wa┼╝na jest pasja. ....
  • Model: By┼é Bia┼éo-czarny M-16 320cm, jest Honda PC800
« Odpowied╝ #18 dnia: 10 Stycze˝ 2018, 17:22 »
Wstępnie ołówkiem też się zapisuje. :-)
Junak to by┼éo to, ale plecaczkowa si─Ö buntowa┼éa na komfort i trza by┼éo co┼Ť zmieni─ç (┼╗ony nie wypada!) :-)

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #19 dnia: 10 Stycze˝ 2018, 18:41 »
kar za rezygnacj─Ö niema . by┼éo by mi┼éo w kilka os├│b wieczorem na jakim┼Ť kempingu przy piwku(kt├│rego nie lubi─Ö ) po┼Ťmia─ç si─Ö ,ni┼╝ jecha─ç samemu.  za jaki┼Ť czas b─Öd─Ö oczekiwa┼é jaki┼Ť deklaracji bo inaczej nie zarezerwuje nocleg├│w. Z drugiej strony jak bym by┼é w┼éa┼Ťcicielem kempingu czy agroturystyki i zadzwoni┼é by mi motocyklista i poprosi┼é o rezerwacj─Ö "panie potrzebuj─Ö ca┼éy o┼Ťrodek 25 os. no chyba ┼╝e si─Ö ludzie rozmy┼Ťl─ů , albo mo┼╝e b─Ödzie pada─ç "to troch─Ö s┼éabo. a na razie cieszy mnie ka┼╝dy o┼é├│wek. poogl─ůdajcie na youtubie co by┼Ťcie chcieli poogl─ůda─ç pozwiedza─ç . Ja w okolicy widzia┼éem sporo, nie za┼éapa┼éem si─Ö na Twierdze K┼éocko by┼éa wtedy w budowie ;) i na zjazd tyrolsk─ů w z┼éotym stoku. Ale mog─Ö zrobi─ç powt├│rki. Przejecha┼é by te┼╝ drog─ů 100 zakr─Öt├│w .

Offline Bonzo

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 1045
  • Lepiej by─ç panem w piekle ni┼╝ s┼éuga w niebie ...
  • Model: By┼é M16 125, jest Boulevard C90T
« Odpowied╝ #20 dnia: 10 Stycze˝ 2018, 21:55 »
....
Nie wiem jak reszta, ale mnie korci wyjazd z namiotem.
Ci─Ö┼╝ko jak zwykle co┼Ť u mnie zaplanowa─ç ...
ale
zawsze zostaje na spontana do┼é─ůczy─ç z namiotem :D I powiem wam, ┼╝e to przygoda jest dopiero :D

M├│j wypad w oberwanie chmury :D
NA dwóch zdjęciach moto służy za suszarkę :D

« Ostatnia zmiana: 10 Stycze˝ 2018, 21:57 wys│ana przez Bonzo »

Offline basil

• basil
  • Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 98
  • Model: Lokomotywa
« Odpowied╝ #21 dnia: 11 Stycze˝ 2018, 11:35 »

M├│j wypad w oberwanie chmury :D
NA dwóch zdjęciach moto służy za suszarkę :D

To raptem m┼╝awka ;)

Tu s─ů efekty wypadu weekendowego podczas ...Orkanu Grzegorz :))

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #22 dnia: 11 Stycze˝ 2018, 11:53 »
straszne, ja bym chyba os┼éoni┼é w┼éasn─ů kurtk─ů. ;)

Offline Bonzo

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 1045
  • Lepiej by─ç panem w piekle ni┼╝ s┼éuga w niebie ...
  • Model: By┼é M16 125, jest Boulevard C90T
« Odpowied╝ #23 dnia: 13 Stycze˝ 2018, 17:11 »
Ta m┼╝awka by┼éa taka ┼╝e sk├│ry przez tydzie┼ä si─Ö mi suszy┼éy. Przemok┼éy mi nawet gacie :D Mia┼éem takie spotkanie ze ┼Ťcian─ů wody, ┼╝e musia┼éem zatrzyma─ç si─Ö na poboczu bo nie wiedzia┼éem kt├│rym pasem jad─Ö :D
Ale najwa┼╝niejsze - namiot nie przem├│k┼é (b─Öd─ůc przytroczonym do kufra) i pomimo ┼╝e rozk┼éada┼éem go w deszcz, miejsce do spania by┼éo suche. Wi─Öc z namiotem da si─Ö ┼╝y─ç :D

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #24 dnia: 16 Stycze˝ 2018, 19:06 »
pozosta┼éo 14 dni stycznia . w pierwszych dniach lutego rezerwuj─Ö noclegi jak by kto┼Ť by┼é ch─Ötny prosz─Ö o kontakt .Jak na razie jest 4 zg┼éoszonych os├│b i 2 prawie pewne . no i mo┼╝e kto┼Ť z was? na razie ogl─ůdam 7 noclegowni. m├│j kolega z rezerwowej dw├│jki (dojrzewa) powiedzia┼é ┼╝e zbyt daleko aby si─Ö okre┼Ťli─ç na 100% (ja go rozumiem) ale potem mo┼╝e nie by─ç wolnych miejsc albo ekipa rozproszona po okolicy.  M├│wi─Ö mu tak "wp┼éaci─ç trzeba pani 30%, 2x50z┼é=100z┼é  to jest 30z┼é kt├│re daje ci gwarancj─Ö noclegu , a w razie czego przepada ci 30 z┼é .  za nied┼éugo podam namiary na noclegownie , a wy my┼Ťlcie .Pozdrawiam