Autor Wątek: KILKA DNI W POLSCE TO 11-12-13 MAJA  (Przeczytany 897 razy)

Offline Jarek Poznań M16 320cc

• Uzytkownik
  • Model: M16 320cc CZARNY+CHROM
KILKA DNI W POLSCE TO 11-12-13 MAJA
« dnia: 06 Grudzień 2017, 11:25 »
WITAM czy ktoś byłby chętny na kilkudniową włóczęgę , najchętniej na Dolny Śląsk lub Mazury . maj /czerwiec?
« Ostatnia zmiana: 10 Styczeń 2018, 08:33 wysłana przez Jarek Poznań M16 320cc »

Offline petek

• Uzytkownik
  • Model: Był m16 320 jest Honda Shadow VT750
Odp: KILKA DNI W POLSCE
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Grudzień 2017, 09:06 »
Dolny Śląsk, Kotlina Kłodzka, jakiś weekendowy lub lekko wydłużony wypadzik. Jak najbardziej. Wstępnie jakieś przymiarki już były w naszej warszawskiej grupie. Temat otwarty.

• Uzytkownik
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Grudzień 2017, 09:49 »
no to pięknie jesteśmy umówieni. Ktoś jeszcze?  :D

Offline SENIOR

• RULE NUMBER ONE: NEVER TOUCH MY MOTORCYCLE !
  • Uzytkownik
  • NIC NIE MUSZĘ ! Rebel and proud of it !
  • Model: Honda Shadow VT 750 C Burgund
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Grudzień 2017, 13:06 »
Trudno umawiać się na taki wypad na pół roku wcześniej, nie wiadomo co czas przyniesie a dzieje się stale coś nowego i innego, ale kto wie, o ile nie będzie przeszkód to być może dołączę.

• Uzytkownik
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Grudzień 2017, 13:25 »
o jak miło.

Offline PREZES

• Uzytkownik
  • Model: HONDA VTX 1300 RETRO
« Odpowiedź #5 dnia: 07 Grudzień 2017, 16:51 »
Zapodaj temat ze dwa tygodnie przed wyjazdem może dołączę. ;)

Offline Marky

• Uzytkownik
    • M16 - facelifting.
  • Model: M16
« Odpowiedź #6 dnia: 08 Grudzień 2017, 10:27 »
W tygodniu Zlotu w Iłkach,tzn.weekend i do środy.Ale jak Prezeso pisał,przypomnij się jakiś czas jeszcze przed :)

Offline petek

• Uzytkownik
« Odpowiedź #7 dnia: 08 Grudzień 2017, 13:23 »
Co Wy z tym przypominaniem się bliżej wiosny. Zima jest. Czas na plany i marzenia. Na wiosnę trzeba je realizować a nie tworzyć. Ruszcie wyobraźnię Kochani!

Offline PREZES

• Uzytkownik
« Odpowiedź #8 dnia: 08 Grudzień 2017, 16:57 »
W tygodniu Zlotu w Iłkach,tzn.weekend i do środy.Ale jak Prezeso pisał,przypomnij się jakiś czas jeszcze przed :)

PREZESO piszemy z dużych literek  >:( ;D
« Ostatnia zmiana: 08 Grudzień 2017, 17:54 wysłana przez zdzichfur »

Offline Marky

• Uzytkownik
    • M16 - facelifting.
  • Model: M16
« Odpowiedź #9 dnia: 08 Grudzień 2017, 18:43 »
Petek,w weekend to pal go licho,niestety dłuższe polatania wiążą się pewnie u niektórych z zaplanowaniem urlopu.A to Panie trza wałówkę i litrówkę szykować dla "góry"...  :P Nie powiesz "Szefie .. ja mam marzenie ..." ...potrzeba klucza który otwiera wszystkie bramy  ;) :D
Naturalnie "PREZES" piszemy zawsze z dużej  ;D

Offline PREZES

• Uzytkownik
« Odpowiedź #10 dnia: 08 Grudzień 2017, 19:39 »
 ;D

Offline petek

• Uzytkownik
« Odpowiedź #11 dnia: 08 Grudzień 2017, 20:15 »
Marky, ale my tu o weekendzie gadamy. Tak przynajmniej zrozumiałem. Może być nieco wydłużony, ale weekend :)

• Uzytkownik
« Odpowiedź #12 dnia: 11 Grudzień 2017, 12:10 »
Co Wy z tym przypominaniem się bliżej wiosny. Zima jest. Czas na plany i marzenia. Na wiosnę trzeba je realizować a nie tworzyć. Ruszcie wyobraźnię Kochani!
pięknie powiedziane. powiem wam jak bym to widział .
Więc tak kierunek już ustalony , widział bym grupę od 2 do 12 osób (mniej to nuda ,więcej zbyt duża bezwładność i polemiki) preferuję mężczyzn z owłosiona klatą .(dobra to taki żart) preferuję raczej weekend ( niektórzy tak jak ja) mogą jechać  w tygodniu ,ale inni niech też maja szanse nie tracąc urlopowych dni. spotykamy się na miejscu lub w podgrupach po drodze ja jadę z Poznania. oczekuje propozycji miejsc do zwiedzenia ,najchętniej zatrzymuje się co 1-2 godziny czyli około 100km. Na jakąś atrakcję . Noclegi raczej tanie ,cena i standard Iłki. Jakaś agroturystyka. wydaje mi się że można pozwiedzać w taką KONICZYNE( mój pomysł .moja nazwa). śpimy 2,3,może 4 noce w jednym miejscu, zaletą  takiego nudnego rozwiązania jest wiesz gdzie jak i z kim śpisz. jeździsz bez bagażu  . masz lepsza cenę za nocleg . i w razie gdyby jakaż maszyna zaniemogła lub jakiś kierowca był "zbyt zmęczony" (nie pochwalam). to niech śpi my na wieczór wrócimy.  Jak mogę to bym odseparował to od Iłek, lepiej mieć 2 wypady niż jeden, dla mnie trochę przeciwne kierunki , po za tym jest czas na przepierkę, zmianę ciuchów ,nie daj bóg wysuszenia , wyciągnięcia żony z wielkiej tęsknoty. zmianę klocków i oleju (no dobra może przesadziłem)co o tym myślicie ?  Jak ktoś zna fajne miejsca noclegowe lub ciekawe trasy proszę o pomysły.   Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 11 Grudzień 2017, 12:19 wysłana przez Jarek Poznań M16 320cc »

Offline petek

• Uzytkownik
« Odpowiedź #13 dnia: 11 Grudzień 2017, 13:32 »
Założenia masz podobne do naszych wypadów. Termin zostawmy luźny, a kierunek to szeroko rozumiana Kotlina Kłodzka. Trasa od ustalenia. Do tej pory byliśmy na wschodniej granicy i w Bieszczadach. Formuła wyjazdów się sprawdziła, więc jestem jak najbardziej za. Jeśli ktoś z Was ma propozycje tras i/lub noclegów zapraszam do dyskusji.

• Uzytkownik
« Odpowiedź #14 dnia: 10 Styczeń 2018, 08:31 »
Witam termin wyjazdu Kotlina Kłodzka ,Dolny Śląsk , droga 100 zakrętów, to 2 tydzień maja. czyli 11-12-13 Maja wstępnie jest już kilka maszyn. zapraszam zainteresowanych, pozostało 121 dni. Na początku lutego będę rezerwował jakiś nocleg .  Proszę o info kto jest chętny(dobra inaczej bo chętni są wszyscy co to czytają ) Proszę  o info kto da radę z czasem i finansami. (jedna uwaga podróżuje od 1,5 roku 6.000km jeżdżę wolno i ostrożnie nie przekraczam 100km/h nie wciskam się ,tak więc jak by kogoś ścigacz napędzany adrenaliną pchał do przodu to zapraszam, ale do zobaczenia na końcu drogi,  dla mnie to ma byś wycieczka ) jeśli ktoś zna zacną noclegownię ,poproszę o namiary ja dopiero szukam. Pozdrawiam Jarek.Jarosław Dymaczewski  zanim się napalicie na wyjazd proponuję sie dowiedzieć (najlepiej od żony)(jak ktoś ma) czy nikt ważny nie ma komuni w tym czasie.?
« Ostatnia zmiana: 10 Styczeń 2018, 09:53 wysłana przez Jarek Poznań M16 320cc »

Offline petek

• Uzytkownik
Odp: KILKA DNI W POLSCE TO 11-12-13 MAJA
« Odpowiedź #15 dnia: 10 Styczeń 2018, 08:58 »
Fajnie, że podajesz termin. Jakieś założenie trzeba zrobić. Natomiast, jak pisałem na fb, zależy od pogody. Jak będzie deszcz to taka wycieczka nie ma sensu. Musi być sucho. Wstępnie się piszę.
Nie wiem jak reszta, ale mnie korci wyjazd z namiotem.

• Uzytkownik
« Odpowiedź #16 dnia: 10 Styczeń 2018, 09:57 »
ty zabierasz namiot ja wynajmuję  domek . jak będzie ciepło i pojedziemy w nieznane ty mnie ugościsz ,jak będzie padało lub zimno ja ugoszczę ciebie . ewentualnie  rozbijesz namiot przed moim domkiem.  ;)

Offline basil

• basil
  • Uzytkownik
  • Model: Lokomotywa
« Odpowiedź #17 dnia: 10 Styczeń 2018, 14:27 »
Moje rejony, jednak do końca maja słabo z czasem ( Komunia)
Gdyby się termin zmienił po maju - to byłaby szansa dołączyć na dłużej.
Na tą chwilę - "bardzo zdecydowane być może" Niedziela - będę obserwował.

Offline Jacek_67

• Ojciec miał Junaka, miał go i syn, wnuk też będzie miał i nie ma to tamto.
  • Uzytkownik
  • Nieważy jest wiek - ważna jest pasja. ....
  • Model: Był Biało-czarny M-16 320cm, jest Honda PC800
« Odpowiedź #18 dnia: 10 Styczeń 2018, 17:22 »
Wstępnie ołówkiem też się zapisuje. :-)
Junak to było to, ale plecaczkowa się buntowała na komfort i trza było coś zmienić (Żony nie wypada!) :-)

• Uzytkownik
« Odpowiedź #19 dnia: 10 Styczeń 2018, 18:41 »
kar za rezygnację niema . było by miło w kilka osób wieczorem na jakimś kempingu przy piwku(którego nie lubię ) pośmiać się ,niż jechać samemu.  za jakiś czas będę oczekiwał jakiś deklaracji bo inaczej nie zarezerwuje noclegów. Z drugiej strony jak bym był właścicielem kempingu czy agroturystyki i zadzwonił by mi motocyklista i poprosił o rezerwację "panie potrzebuję cały ośrodek 25 os. no chyba że się ludzie rozmyślą , albo może będzie padać "to trochę słabo. a na razie cieszy mnie każdy ołówek. pooglądajcie na youtubie co byście chcieli pooglądać pozwiedzać . Ja w okolicy widziałem sporo, nie załapałem się na Twierdze Kłocko była wtedy w budowie ;) i na zjazd tyrolską w złotym stoku. Ale mogę zrobić powtórki. Przejechał by też drogą 100 zakrętów .

Offline Bonzo

• Uzytkownik
  • Lepiej być panem w piekle niż sługa w niebie ...
  • Model: Był M16 125, jest Boulevard C90T
« Odpowiedź #20 dnia: 10 Styczeń 2018, 21:55 »
....
Nie wiem jak reszta, ale mnie korci wyjazd z namiotem.
Ciężko jak zwykle coś u mnie zaplanować ...
ale
zawsze zostaje na spontana dołączyć z namiotem :D I powiem wam, że to przygoda jest dopiero :D

Mój wypad w oberwanie chmury :D
NA dwóch zdjęciach moto służy za suszarkę :D

« Ostatnia zmiana: 10 Styczeń 2018, 21:57 wysłana przez Bonzo »

Offline basil

• basil
  • Uzytkownik
  • Model: Lokomotywa
« Odpowiedź #21 dnia: 11 Styczeń 2018, 11:35 »

Mój wypad w oberwanie chmury :D
NA dwóch zdjęciach moto służy za suszarkę :D

To raptem mżawka ;)

Tu są efekty wypadu weekendowego podczas ...Orkanu Grzegorz :))

• Uzytkownik
« Odpowiedź #22 dnia: 11 Styczeń 2018, 11:53 »
straszne, ja bym chyba osłonił własną kurtką. ;)

Offline Bonzo

• Uzytkownik
  • Lepiej być panem w piekle niż sługa w niebie ...
  • Model: Był M16 125, jest Boulevard C90T
« Odpowiedź #23 dnia: 13 Styczeń 2018, 17:11 »
Ta mżawka była taka że skóry przez tydzień się mi suszyły. Przemokły mi nawet gacie :D Miałem takie spotkanie ze ścianą wody, że musiałem zatrzymać się na poboczu bo nie wiedziałem którym pasem jadę :D
Ale najważniejsze - namiot nie przemókł (będąc przytroczonym do kufra) i pomimo że rozkładałem go w deszcz, miejsce do spania było suche. Więc z namiotem da się żyć :D

• Uzytkownik
« Odpowiedź #24 dnia: 16 Styczeń 2018, 19:06 »
pozostało 14 dni stycznia . w pierwszych dniach lutego rezerwuję noclegi jak by ktoś był chętny proszę o kontakt .Jak na razie jest 4 zgłoszonych osób i 2 prawie pewne . no i może ktoś z was? na razie oglądam 7 noclegowni. mój kolega z rezerwowej dwójki (dojrzewa) powiedział że zbyt daleko aby się określić na 100% (ja go rozumiem) ale potem może nie być wolnych miejsc albo ekipa rozproszona po okolicy.  Mówię mu tak "wpłacić trzeba pani 30%, 2x50zł=100zł  to jest 30zł które daje ci gwarancję noclegu , a w razie czego przepada ci 30 zł .  za niedługo podam namiary na noclegownie , a wy myślcie .Pozdrawiam