Junak 125RS czy Junak 125RS PRO ?

Zaczęty przez Maroo, 16 Luty 2018, 11:43

Maroo

Witam Serdecznie wszystkich szczęśliwych posiadaczy Junaka ! :)

Na wstępie chciałbym powiedzieć że nie zakupiłem jeszcze konkretnego modelu tego motocykla dlatego chciałbym zaczerpnąć od was trochę wiedzy na temat tego sprzętu. Jeśli chodzi o moje doświadczenie z 125cc to jest dość małe ponieważ na co dzień jeżdżę autem a w sezonie mam niezawodną jak dotąd Yamahe Neos do polatania po mieście. Pytanie moje do was zastanawiam się nad kupnem tych dwóch modeli ponieważ chciałbym polecieć sobie w trasę motocyklem i mam obawy co do prędkości przelotowej, Czy to prawda że Junakiem RS PRO można śmiało lecieć w trasie 100 ? a tym bez RS już nie za bardzo ? tzn można tylko przy katowaniu silnika ;) . Będę podróżował w 2 os więc pewnie te 3 konie więcej mogłyby dać się odczuć . Jakie są wasze doznania ? I czy warto dopłacić te 1500zł ? , Ewentualnie zamiast nówki RS kupić używkę RS Pro . chociaż wolałbym nowego.. , Piszę tutaj bo większość osób ma tylko jedno zdanie kupuj japońca ! nie bierz chińczyka !

Serdecznie Pozdrawiam !   ;)

Vger

16 Luty 2018, 12:56 #1 Ostatnia edycja: 16 Luty 2018, 13:17 by Vger
Powitać  8)

Panie kolego trochę fora pomyliłeś bo tu jest forum użytkowników Junak M16 i M11 więc niewielu z nas może Ci pomóc. Polecam blog Jaskiniowca chyba jedynego użytkownika naszego forum co ma sporą wiedzę o tych modelach. Na tym motocyklu zjeździł pół Europy więc szukaj tutaj http://trokakrzysztof.blogspot.com/

...moim skromnym zdaniem zawsze warto dopłacić te 1500zł żeby mieć 2 czy 3 konie więcej, wyobraź sobie, że różnica mocy wynosi wtedy 20-30% czyli to tak jakby auto miało 100koni lub 140-160koni czyli spoooora różnica  ;D. Junak 125 RS Pro w mieście jest naprawdę bardzo zwinny jak byliśmy w zeszłym roku na wycieczce w trójmieście to kolega na tym Janku naprawdę dynamicznie jeździł.
Czerwony M16 jest najszybszy, czerwone auta sÄ... najszybsze (Ferrari) i kobiety w czerwieni sÄ... najszybsze ;)

mc_enc

Mój przedmówca ma sporo racji. Jaskiniowiec na swoim RS-ie śmigał po mieście że aż miło było patrzeć  ;D. Ledwo za nim nadążaliśmy po mimo tego że mieliśmy więc koników. A że na trasie jest wolniejszy ma też swoje dobre strony - więcej zobaczysz i mniej mandatów dostaniesz ;D ;D ;D

Tomala

Oj tak Krzysztof Rs-em dolatał jak mało kto  ;D NAPEWNO SIE OPINIÄ,, PODZIELI.
A jakby co to mozesz od niego odkupić.Polecam sprawdzony i zadbany sprzęt.
https://www.olx.pl/oferta/junak-rs125-pro-CID5-IDqJcN3.html#3f04a9d6f5