Autor W▒tek: Junak 125RS czy Junak 125RS PRO ?  (Przeczytany 215 razy)

Offline Maroo

• Poczatkujacy
  • WiadomoÂci: 1
Junak 125RS czy Junak 125RS PRO ?
« dnia: 16 Luty 2018, 11:43 »
Witam Serdecznie wszystkich szcz─Ö┼Ťliwych posiadaczy Junaka ! :)

Na wst─Öpie chcia┼ébym powiedzie─ç ┼╝e nie zakupi┼éem jeszcze konkretnego modelu tego motocykla dlatego chcia┼ébym zaczerpn─ů─ç od was troch─Ö wiedzy na temat tego sprz─Ötu. Je┼Ťli chodzi o moje do┼Ťwiadczenie z 125cc to jest do┼Ť─ç ma┼ée poniewa┼╝ na co dzie┼ä je┼╝d┼╝─Ö autem a w sezonie mam niezawodn─ů jak dot─ůd Yamahe Neos do polatania po mie┼Ťcie. Pytanie moje do was zastanawiam si─Ö nad kupnem tych dw├│ch modeli poniewa┼╝ chcia┼ébym polecie─ç sobie w tras─Ö motocyklem i mam obawy co do pr─Ödko┼Ťci przelotowej, Czy to prawda ┼╝e Junakiem RS PRO mo┼╝na ┼Ťmia┼éo lecie─ç w trasie 100 ? a tym bez RS ju┼╝ nie za bardzo ? tzn mo┼╝na tylko przy katowaniu silnika ;) . B─Öd─Ö podr├│┼╝owa┼é w 2 os wi─Öc pewnie te 3 konie wi─Öcej mog┼éyby da─ç si─Ö odczu─ç . Jakie s─ů wasze doznania ? I czy warto dop┼éaci─ç te 1500z┼é ? , Ewentualnie zamiast n├│wki RS kupi─ç u┼╝ywk─Ö RS Pro . chocia┼╝ wola┼ébym nowego.. , Pisz─Ö tutaj bo wi─Ökszo┼Ť─ç os├│b ma tylko jedno zdanie kupuj japo┼äca ! nie bierz chi┼äczyka !

Serdecznie Pozdrawiam !   ;)

Offline Vger

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 430
  • Model: m16 320 najszybsza wersja (czerwony)
Odp: Junak 125RS czy Junak 125RS PRO ?
« Odpowied╝ #1 dnia: 16 Luty 2018, 12:56 »
Powita─ç  8)

Panie kolego troch─Ö fora pomyli┼ée┼Ť bo tu jest forum u┼╝ytkownik├│w Junak M16 i M11 wi─Öc niewielu z nas mo┼╝e Ci pom├│c. Polecam blog Jaskiniowca chyba jedynego u┼╝ytkownika naszego forum co ma spor─ů wiedz─Ö o tych modelach. Na tym motocyklu zje┼║dzi┼é p├│┼é Europy wi─Öc szukaj tutaj http://trokakrzysztof.blogspot.com/

...moim skromnym zdaniem zawsze warto dop┼éaci─ç te 1500z┼é ┼╝eby mie─ç 2 czy 3 konie wi─Öcej, wyobra┼║ sobie, ┼╝e r├│┼╝nica mocy wynosi wtedy 20-30% czyli to tak jakby auto mia┼éo 100koni lub 140-160koni czyli spoooora r├│┼╝nica  ;D. Junak 125 RS Pro w mie┼Ťcie jest naprawd─Ö bardzo zwinny jak byli┼Ťmy w zesz┼éym roku na wycieczce w tr├│jmie┼Ťcie to kolega na tym Janku naprawd─Ö dynamicznie je┼║dzi┼é.
« Ostatnia zmiana: 16 Luty 2018, 13:17 wys│ana przez Vger »
Czerwony M16 jest najszybszy, czerwone auta s─ů najszybsze (Ferrari) i kobiety w czerwieni s─ů najszybsze ;)

Offline mc_enc

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 518
  • ┼Ťpiesz si─Ö powoli... na ┼Ťmier─ç zawsze zd─ů┼╝ysz
  • Model: By┼é M-11 320 cm3 Jest DL650XT
« Odpowied╝ #2 dnia: 16 Luty 2018, 14:32 »
M├│j przedm├│wca ma sporo racji. Jaskiniowiec na swoim RS-ie ┼Ťmiga┼é po mie┼Ťcie ┼╝e a┼╝ mi┼éo by┼éo patrze─ç  ;D. Ledwo za nim nad─ů┼╝ali┼Ťmy po mimo tego ┼╝e mieli┼Ťmy wi─Öc konik├│w. A ┼╝e na trasie jest wolniejszy ma te┼╝ swoje dobre strony - wi─Öcej zobaczysz i mniej mandat├│w dostaniesz ;D ;D ;D

Offline Tomala

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 357
  • Model: By┼é M16 Black/By┼é Kawasaki Versys Grand Tourer
« Odpowied╝ #3 dnia: 16 Luty 2018, 16:18 »
Oj tak Krzysztof Rs-em dolata┼é jak ma┼éo kto  ;D NAPEWNO SIE OPINI─ä PODZIELI.
A jakby co to mozesz od niego odkupi─ç.Polecam sprawdzony i zadbany sprz─Öt.
https://www.olx.pl/oferta/junak-rs125-pro-CID5-IDqJcN3.html#3f04a9d6f5