Autor W▒tek: Stoisko Junaka na Warsaw Motorcycle Show  (Przeczytany 226 razy)

Offline petek

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 309
  • Model: By┼é m16 320 jest Honda Shadow VT750
Stoisko Junaka na Warsaw Motorcycle Show
« dnia: 03 Marzec 2018, 21:47 »
Byli┼Ťmy dzi┼Ť z Jackiem_67 na Warsaw Motorcycle Show, gdzie odwiedzili┼Ťmy m.in. stoisko Junaka. Powiem Wam, ┼╝e prze┼╝y┼éem lekki szok. Tak jak mi┼éo wspominam sw├│j m16, jako naprawd─Ö fajny i nie┼║le wykonany motocykl to co zobaczy┼éem na targach do tej pory siedzi mi w g┼éowie. Na pierwszy ogie┼ä poszed┼é m16. Poprzymierzali┼Ťmy si─Ö do niego, posadzili┼Ťmy dupy na siedzisku.  W tym momencie zacz─ů┼éem si─Ö zastanawia─ç czy to ze mn─ů jest co┼Ť nie w porz─ůdku czy maszyna jest trefna. Zbiornik paliwa krzywo zamontowany, kierownica te┼╝ krzywo, ale w drug─ů stron─Ö, licznik zn├│w w przeciwn─ů. Jak w krzywym zwierciadle. Schodz─Ö, patrz─Ö z ty┼éu, krzywy b┼éotnik. Masakra jaka┼Ť. To ma by─ç motocykl na targach? Reklama firmy? Gdybym mia┼é na tej imprezie wybra─ç go dla siebie w ┼╝yciu bym tego nie zrobi┼é.
Dalej lekki rzut oka na pozosta┼ée modele. Jako┼Ť─ç chrom ├│w systematycznie si─Ö pogarsza. Wszystkie wystawione sprz─Öty jakie┼Ť takie nie do ko┼äca. Co Almot chcia┼é zademonstrowa─ç? Firma, kt├│ra wskrzesi─ç Junaka, sentymentaln─ů polsk─ů mark─Ö, jak tak dalej p├│jdzie, t─Ö mark─Ö pogrzebie. Utrzymanie ceny na atrakcyjnym poziomie jest ewidentnie priorytetem. Jako┼Ť─ç schodzi na psy.

Offline Jacek_67

• Ojciec mia┼é Junaka, mia┼é go i syn, wnuk te┼╝ b─Ödzie mia┼é i nie ma to tamto.
  • Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 232
  • Niewa┼╝y jest wiek - wa┼╝na jest pasja. ....
  • Model: By┼é Bia┼éo-czarny M-16 320cm, jest Honda PC800
Odp: Stoisko Junaka na Warsaw Motorcycle Show
« Odpowied╝ #1 dnia: 03 Marzec 2018, 21:56 »
Ale kierownice M16 ma ju┼╝ wy┼╝sz─ů, tak─ů w┼éa┼Ťnie jak u siebie zamontowa┼éem. Ciekawe jak to wyjdzie na jazdach testowych (aby do wiosny). :-)
Junak to by┼éo to, ale plecaczkowa si─Ö buntowa┼éa na komfort i trza by┼éo co┼Ť zmieni─ç (┼╗ony nie wypada!) :-)

Offline Bonzo

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 1045
  • Lepiej by─ç panem w piekle ni┼╝ s┼éuga w niebie ...
  • Model: By┼é M16 125, jest Boulevard C90T
« Odpowied╝ #2 dnia: 03 Marzec 2018, 22:01 »
No to ja dodam, ┼╝e na tym stoisku chcia┼éem zobaczy─ç jak rozwi─ůzali te nowe instalacje hamulcowe, wiec wodz─Ö sobie r─Ök─ů po przewodach i zosta┼éo mi wszystko w r─Öku tam gdzie si─Ö ┼é─ůcz─ů przewody pod kierownic─ů :D

Offline Kefir

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 239
  • Model: M11 125ccm i Suzuki VL 1500 Boulevard C90T
« Odpowied╝ #3 dnia: 04 Marzec 2018, 01:22 »
a o 400ccm m├│wi─ů i opowiadaj─ů...  i nadal nic :( ma by─ç w maju :)
i ten odra┼╝aj─ůcy cyfrowy budzik w M11 i M16...
Junak zrobił się skuterowo plastikowy
Zanim pad┼ée┼Ť, jeszcze ziemi─Ö prze┼╝egna┼ée┼Ť r─Ök─ů.
Czy to była kula, synku, czy to serce pękło?
K.K. Baczyński 20. III. 1944 r.

Offline úysy

• MadaFaka
  • Administrator
  • WiadomoÂci: 2720
  • Pasja czyni wolnym...
  • Model: M 16 LS 650 + HD FXSTC '94
« Odpowied╝ #4 dnia: 05 Marzec 2018, 16:32 »
Czyli je┼Ťli chodzi o 400 cm to zaczynaj─ů od budowania napi─Öcia... :) Jak sko┼äcz─Ö mojego to wy┼Ťle im foto jak powinien wyglada─ç Junak...
M├│j Junak- moja  duma !!! Harley m├│j to jest TO !!!