Autor W±tek: Stoisko Junaka na Warsaw Motorcycle Show  (Przeczytany 382 razy)

Offline petek

• Uzytkownik
  • Wiadomo¶ci: 309
  • Model: ByĹ‚ m16 320 jest Honda Shadow VT750
Stoisko Junaka na Warsaw Motorcycle Show
« dnia: 03 Marzec 2018, 21:47 »
ByliĹ›my dziĹ› z Jackiem_67 na Warsaw Motorcycle Show, gdzie odwiedziliĹ›my m.in. stoisko Junaka. Powiem Wam, ĹĽe przeĹĽyĹ‚em lekki szok. Tak jak miĹ‚o wspominam swĂłj m16, jako naprawdÄ™ fajny i nieĹşle wykonany motocykl to co zobaczyĹ‚em na targach do tej pory siedzi mi w gĹ‚owie. Na pierwszy ogieĹ„ poszedĹ‚ m16. PoprzymierzaliĹ›my siÄ™ do niego, posadziliĹ›my dupy na siedzisku.  W tym momencie zaczÄ…Ĺ‚em siÄ™ zastanawiać czy to ze mnÄ… jest coĹ› nie w porzÄ…dku czy maszyna jest trefna. Zbiornik paliwa krzywo zamontowany, kierownica teĹĽ krzywo, ale w drugÄ… stronÄ™, licznik znĂłw w przeciwnÄ…. Jak w krzywym zwierciadle. SchodzÄ™, patrzÄ™ z tyĹ‚u, krzywy bĹ‚otnik. Masakra jakaĹ›. To ma być motocykl na targach? Reklama firmy? Gdybym miaĹ‚ na tej imprezie wybrać go dla siebie w ĹĽyciu bym tego nie zrobiĹ‚.
Dalej lekki rzut oka na pozostałe modele. Jakość chrom ów systematycznie się pogarsza. Wszystkie wystawione sprzęty jakieś takie nie do końca. Co Almot chciał zademonstrować? Firma, która wskrzesić Junaka, sentymentalną polską markę, jak tak dalej pójdzie, tę markę pogrzebie. Utrzymanie ceny na atrakcyjnym poziomie jest ewidentnie priorytetem. Jakość schodzi na psy.

Offline Jacek_67

• Ojciec miaĹ‚ Junaka, miaĹ‚ go i syn, wnuk teĹĽ bÄ™dzie miaĹ‚ i nie ma to tamto.
  • Uzytkownik
  • Wiadomo¶ci: 232
  • NiewaĹĽy jest wiek - waĹĽna jest pasja. ....
  • Model: ByĹ‚ BiaĹ‚o-czarny M-16 320cm, jest Honda PC800
Odp: Stoisko Junaka na Warsaw Motorcycle Show
« OdpowiedĽ #1 dnia: 03 Marzec 2018, 21:56 »
Ale kierownice M16 ma już wyższą, taką właśnie jak u siebie zamontowałem. Ciekawe jak to wyjdzie na jazdach testowych (aby do wiosny). :-)
Junak to było to, ale plecaczkowa się buntowała na komfort i trza było coś zmienić (Żony nie wypada!) :-)

Offline Bonzo

• Uzytkownik
  • Wiadomo¶ci: 1039
  • Lepiej być panem w piekle niĹĽ sĹ‚uga w niebie ...
  • Model: ByĹ‚ M16 125, jest Boulevard C90T
« OdpowiedĽ #2 dnia: 03 Marzec 2018, 22:01 »
No to ja dodam, że na tym stoisku chciałem zobaczyć jak rozwiązali te nowe instalacje hamulcowe, wiec wodzę sobie ręką po przewodach i zostało mi wszystko w ręku tam gdzie się łączą przewody pod kierownicą :D

Offline Kefir

• Uzytkownik
  • Wiadomo¶ci: 239
  • Model: M11 125ccm i Suzuki VL 1500 Boulevard C90T
« OdpowiedĽ #3 dnia: 04 Marzec 2018, 01:22 »
a o 400ccm mĂłwiÄ… i opowiadajÄ…...  i nadal nic :( ma być w maju :)
i ten odraĹĽajÄ…cy cyfrowy budzik w M11 i M16...
Junak zrobił się skuterowo plastikowy
Zanim padłeś, jeszcze ziemię przeżegnałeś ręką.
Czy to była kula, synku, czy to serce pękło?
K.K. Baczyński 20. III. 1944 r.

Offline Łysy

• MadaFaka
  • Administrator
  • Wiadomo¶ci: 2742
  • Pasja czyni wolnym...
  • Model: M 16 LS 650 + HD FXSTC '94
« OdpowiedĽ #4 dnia: 05 Marzec 2018, 16:32 »
Czyli jeśli chodzi o 400 cm to zaczynają od budowania napięcia... :) Jak skończę mojego to wyśle im foto jak powinien wygladać Junak...
Mój Junak- moja  duma !!! Harley mółj to jest TO !!!