Autor W▒tek: Plany na wakacje :) Rock Blues Festowal ┼üagowo, Grunwald, Bike Week ┼üeba  (Przeczytany 396 razy)

Offline Vger

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 430
  • Model: m16 320 najszybsza wersja (czerwony)
W wakacje na bank jad─Ö na 3 imprezy pisz─Ö bo je┼Ťli kto┼Ť z Was planuje urlop to by┼éoby bardzo fajnie jakby do mnie do┼é─ůczy┼é  8) ja jad─Ö z Torunia.

Rock Blues Festiwal ┼üagowo (5-8 lipca)- by┼éem 2 lata tamu, jest to impreza na kt├│rej ka┼╝dy powinien by─ç cho─ç raz, ┼Ťwietna muzyka naprawd─Ö chyba na najwy┼╝szym poziomie z imprez motocyklowych w naszym kraju. Nie polecam pola namiotowego bo tam to po prostu sodoma i gomora  ;) innymi s┼éowy nie idzie si─Ö wyspa─ç. Ja w sumie spa┼éem 2 dni bo by┼éem pijany jak bela ale ostatni dzie┼ä co trzeba by┼éo by─ç trze┼║wym bo pora do domu to nie spa┼éem ani minuty ;) Wi─Öc miejsc├│wa na sen raczej inna (wykupi─ç pole namiotowe u jakiego┼Ť gospodarza we wsi). Po za tym same plusy  8)

Grunwald (11-15 lipca) - Co to bitwa pod Grunwaldem ka┼╝dy wie, ale ma┼éo kto wie, ┼╝e najciekawsze jest przez ca┼éy tydzie┼ä poprzedzaj─ůcy bitw─Ö. Mn├│stwo turnieju, naprawd─Ö mi┼éo na to popatrze─ç, ┼Ťwietne ┼╝arcie i blisko pole namiotowe. W zesz┼éym roku by┼éem tylko jeden dzie┼ä widzia┼éem pra premier─Ö bitwy kilka turniej├│w i zapragn─ů┼éem wi─Öcej  8)

Bike Week ┼üeba (12-19 sierpnia) By┼éem w zesz┼éym roku, imrpreza bardzo fajna wbrew nazwie kameralna. Muzyka na ┼Ťrednim poziomie do Rock Blues Festiwal z ┼üagowa to im bardzo daleko. Jest bardzo bezpiecznie co┼Ť jakby piknik rodzinny a nie zlot motocyklowy. No i morze 3 minuty drogi junakiem od imprezy, wi─Öc mo┼╝na si─Ö pomoczy─ç w Ba┼étyku.

Tyle z moich 100 procentowych plan├│w a co wi─Öcej to dam zna─ç  8)

« Ostatnia zmiana: 06 Maj 2018, 23:28 wys│ana przez Vger »
Czerwony M16 jest najszybszy, czerwone auta s─ů najszybsze (Ferrari) i kobiety w czerwieni s─ů najszybsze ;)

Offline NGN 27

• Moderator Globalny
  • WiadomoÂci: 799
  • Model: Junak M 16 125
Fajny set!  8)

Offline Bonzo

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 1045
  • Lepiej by─ç panem w piekle ni┼╝ s┼éuga w niebie ...
  • Model: By┼é M16 125, jest Boulevard C90T
Grunwald i ┼üeba - kto wie mo┼╝e i do┼é─ůcz─Ö.

Offline Jarek Poznań M16 320cc

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 105
  • Model: M16 320cc CZARNY+CHROM
to ja dla r├│wnowagi o tym ┼üagowie pomy┼Ťl─Ö .

Offline Bonzo

• Uzytkownik
@Vger czy Grunwald robisz z marszu? Czy to ma by─ç ta impreza http://www.dragstar-grunwald.pl/?page_id=102

Pytam bo doczytałem, że trzeba robić rezerwację i przedpłaty.

Offline Vger

• Uzytkownik
Powiem Ci, że pierwszy raz to widzę i bardzo mnie korci, żeby się zapisać. Chciałem jechać tak prywatnie zupełnie nie miałem pojęcia, że w tych samych dniach jest taki zlot.
Czerwony M16 jest najszybszy, czerwone auta s─ů najszybsze (Ferrari) i kobiety w czerwieni s─ů najszybsze ;)

Offline Vger

• Uzytkownik
Zadzwoni┼éem, rozmawia┼éem. Jest to impreza w stylu naszym czyli wi─Ökszo┼Ť─ç ludzi si─Ö tam zna. Do ko┼äca tygodnia trzeba si─Ö zdeklarowa─ç bo zamykaj─ů list─Ö jakby kto chcia┼é ze mn─ů jecha─ç to niech da zna─ç.

Offline Bonzo

• Uzytkownik
Dzi─Öki za info.
Grunwald pod znakiem zapytania u mnie nadal.
Nabrałem chęci na Łebę - jeszcze tylko plecaczka muszę namówić (plecak=żona :D )

Offline Jacek_67

• Ojciec mia┼é Junaka, mia┼é go i syn, wnuk te┼╝ b─Ödzie mia┼é i nie ma to tamto.
  • Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 232
  • Niewa┼╝y jest wiek - wa┼╝na jest pasja. ....
  • Model: By┼é Bia┼éo-czarny M-16 320cm, jest Honda PC800
Kusicie diabełki !!! :-)
Junak to by┼éo to, ale plecaczkowa si─Ö buntowa┼éa na komfort i trza by┼éo co┼Ť zmieni─ç (┼╗ony nie wypada!) :-)

Offline Bonzo

• Uzytkownik
Jest plan - je┼╝eli pogoda dopisze to w sobot─Ö rano siadam na konia i ruszam na Grunwald :D

Offline Zabawka

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 435
  • Model: by┼é M16, obecnie Kawa Mean Streak VN 1600
┼üag├│w zaliczony  ;D
nie spa─ç ! bawi─ç si─Ö !

Offline Waldek Daytona

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 320
  • Model: M16 320
┼üag├│w zaliczony  ;D

Fajnie masz. Ja zaliczam tylko tras─Ö do pracy na linii Wejherowo-Gdynia. Do pracy mam 26km, ale wracaj─ůc je┼╝d┼╝─Ö przez okoliczne miasteczka /Puck, Rew─Ö/ tudzie┼╝ wsie, robi─ůc zamiast 26, 80 kilometrow­čśÇ. I jest miodzio. A po piwo jad─Ö tylko 30 kaem├│w­čśť.
A plan├│w wakacyjnych brak, bo wi─Ökszo┼Ť─ç urlopu ju┼╝ za mn─ů.