Autor W▒tek: Ma┼éy a mo┼╝e... czyli Johnny Pag Malibu w tra(n)sie :)  (Przeczytany 188 razy)

Offline Hylan

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 18
  • Model: Johnny Pag Malibu 320i
Przygody na Johnnym Pagu - ci─ůg dalszy...

Tym razem trasa 158 km (Libusza - Magura Małastowska - Bardejov - Tylicz - Klimkówka - Biecz - Libusza)
https://youtu.be/fYTu5rDaQe4

A by sprosta─ç wymaganiom ┼╝o┼é─ůdka polecam Sabaraca Pub, ┼átef├ínikova, Bardejov, S┼éowacja. Spore porcje i przede wszystkim smacznie i tanio - mimo euro... :)

Offline petek

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 309
  • Model: By┼é m16 320 jest Honda Shadow VT750
Odp: Mały a może... czyli Johnny Pag Malibu w tra(n)sie :)
« Odpowied╝ #1 dnia: 28 Maj 2018, 12:35 »
Wida─ç rado┼Ť─ç z jazdy. Fajnie. Twoja dziewczyna musi by─ç mega wyrozumia┼éa, skoro u┼Ťmiecha si─Ö po je┼║dzie po bruku praktycznie sztywnym motocyklem ;)

Offline Hylan

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 18
  • Model: Johnny Pag Malibu 320i
« Odpowied╝ #2 dnia: 28 Maj 2018, 13:26 »
Wida─ç rado┼Ť─ç z jazdy. Fajnie. Twoja dziewczyna musi by─ç mega wyrozumia┼éa, skoro u┼Ťmiecha si─Ö po je┼║dzie po bruku praktycznie sztywnym motocyklem ;)

Dok┼éadnie - banan nie schodzi z g─Öby - mimo, ┼╝e ┼éadowno┼Ť─ç tego moto jest znikoma ale i tak dajemy rad─Ö we dwoje :) Ostatnio z ┼üysym przejechali┼Ťmy Dolink─Ö Popradu a p├│┼║niej wok├│┼é jeziora Ro┼╝nowskiego... A odno┼Ťnie mojej panny - czy cztery litery bol─ů? Chyba z┼éapa┼éa bakcyla i bol─ů ale bardziej moje - jej pupa jak i praktycznie ka┼╝dej kobiety jest okr─ůglejsza i mi─Öksza ;) wi─Öc i ma co amortyzowa─ç ;) Co do moto - zdziwi┼éby┼Ť si─Ö ale wcale nie jest taki sztywny - wr─Öcz powiedzia┼ébym, ┼╝e za mi─Ökki i musz─Ö mu podkr─Öci─ç amortyzatory.

A gdyby kto┼Ť chcia┼é mapk─Ö do trasy to oto i ona... --->
« Ostatnia zmiana: 28 Maj 2018, 13:32 wys│ana przez Hylan »

Offline Bonzo

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 1045
  • Lepiej by─ç panem w piekle ni┼╝ s┼éuga w niebie ...
  • Model: By┼é M16 125, jest Boulevard C90T
« Odpowied╝ #3 dnia: 29 Maj 2018, 02:38 »
Mój plecaczek też był twardy :D Jednak przyszedł czas, że powiedział - zmieniamy pierdziołka bo mi mózg obija się o kask :D