Autor W▒tek: M11 Cafe  (Przeczytany 211 razy)

Offline Fallen9

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 9
  • Model: M11 Cafe
M11 Cafe
« dnia: 16 Lipiec 2018, 09:46 »
Nie wiem, czy wrzucam w dobrym dziale, ale mo┼╝e komu┼Ť b─Öd─ů pomocne przy kupnie wra┼╝enia z eksploatacji M11 Cafe. W miar─Ö nawijania kolejnych km b─Öd─Ö wrzuca┼é istotniejsze spostrze┼╝enia.

Pierwsze wra┼╝enia ok, (po 45 km). Pod g├│r─Ö lub jak chcesz odjecha─ç to troch─Ö brakuje mocy (wa┼╝─Ö ok. 80 kg), ale zdawa┼éem sobie z tego spraw─Ö (pierwsze moto ma by─ç na sezon, dwa) Wykonanie ok. jak na razie nie mam si─Ö do czego przyczepi─ç. Wygl─ůd zwraca uwag─Ö. Na postoju s─ů osoby kt├│re zagaduj─ů. Mam ju┼╝ na wtrysku i w por├│wnaniu z ga┼║nikiem wykastrowany nieco d┼║wi─Ök t┼éumika (nie brzmi ju┼╝ tak ┼éadnie, wi─Öc pewnie b─Öd─Ö zmienia┼é na akcesoryjny). Plus, kompletne cyfrowe zegary (wska┼║nik paliwa, wska┼║nik biegu, obrotomierz, kierunkowskazy). W pe┼énym s┼éo┼äcu nieco s┼éabo wida─ç wskazania. Par─Ö razy zauwa┼╝y┼éem r├│wnie┼╝, ┼╝e zegary potrafi─ů zaparowa─ç.
« Ostatnia zmiana: 13 Sierpie˝ 2018, 10:51 wys│ana przez Fallen9 »

Offline hsurim

• testing
  • Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 15
  • Model: M11 cafe 125
Odp: M11 Cafe
« Odpowied╝ #1 dnia: 21 Lipiec 2018, 20:42 »
Tak zapytam ... jakie masz dane w homologacji (dowodzie rejestracyjnym) ?
- dopuszczalny ciężar całkowity
- ilo┼Ť─ç os├│b
- waga motocykla
Nie zasuwam ! Pr─Ödko┼Ť─ç zabija ! W┼é─ůcz my┼Ťlenie.

Offline Fallen9

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #2 dnia: 24 Lipiec 2018, 12:24 »
Dopuszczalna masa: 250 kg
Ilo┼Ť─ç os├│b: 1
Waga: 150 kg

Offline hsurim

• testing
  • Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 15
  • Model: M11 cafe 125
« Odpowied╝ #3 dnia: 24 Lipiec 2018, 18:24 »
To, ┼╝e jednoosobowy, to potrafi─Ö zrozumie─ç, ale z tym maksymalnym obci─ů┼╝eniem (zaledwie) do 100 kg, to przegi─Öli :/
Nie zasuwam ! Pr─Ödko┼Ť─ç zabija ! W┼é─ůcz my┼Ťlenie.

Offline Fallen9

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #4 dnia: 13 Sierpie˝ 2018, 10:52 »
Uwagi po nieca┼éych 500 km. Zaliczony przegl─ůd po 300 km. Wszystko podokr─Öcane (nieco rozszczelnione ┼é─ůczenie mi─Ödzy wydechem a katalizatorem), posprawdzane. ┼éa┼äcuch przesmarowany, olej wymieniony, wyregulowane sprz─Ög┼éo. Ci┼Ťnienie w oponach by┼éo za du┼╝e o 1 bar w ka┼╝dym kole.
Z usterek poc─ůca si─Ö pompa paliwa. Wymiana w ramach gwarancji uszczelka (by┼éa uszkodzona i dodatkowo z┼éapana ┼Ťrub─ů). Na razie po wymianie jest ok. Z innych wad, wariuje licznik tj. czasami gubi niekt├│re piksele (pr─Ödko┼Ťciomierz), by po chwili wr├│ci┼é do normy. Wska┼║nik paliwa poni┼╝ej po┼éowy te┼╝ czasami wariuje, bo pokazuje, ┼╝e jest pusto, albo nie pokazuje nic, by po jakim┼Ť czasie zn├│w wr├│ci─ç do normy.  ::) Poczekam na zako┼äczenie sezonu i pewnie te┼╝ b─Öd─Ö go zg┼éasza┼é na gwarancji.

Moto po tym przebiegu nieco lepiej się zbiera do tych 80-90 km. Spalanie w granicach 3,5-3,7 l/100 km. Przedmuchał się chyba też wydech, bo pracuje nieco lepiej i albo mi się wydaje albo przy redukcji potrafi czasami strzelić. ???

Na razie tyle z uwag.