Autor W▒tek: Co by┼éo pierwsze?  (Przeczytany 219 razy)

Offline Waldek Daytona

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 320
  • Model: M16 320
Co było pierwsze?
« dnia: 17 Lipiec 2018, 09:48 »
Czołem syćkim z rana :)
Hylan zamie┼Ťci┼é na forum og┼éoszenie o sprzeda┼╝y Johny Paga, a do mnie powr├│ci┼éo odwieczne pytanie: co by┼éo pierwsze, jajko, czy kura? ;) . Poniewa┼╝ Pag jest bli┼║niaczo podobny do Daytony, to zastanawiam si─Ö, kto na kim sie wzorowa┼é, czy raczej.....zer┼╝n─ů┼é, jak chocia┼╝by kiedy┼Ť Rosjanie star─ů Wo┼ég─Ö zer┼╝n─Öli z Forda?
Jestem ignorantem j─Özykowym :D, wi─Öc angielskim w┼éadam tylko w trybie "ja nosi─ç kalosi─ç" i jak na z┼éo┼Ť─ç, wsz─Ödzie trafiam na informacje w tym┼╝e j─Özyku.
Czy kto┼Ť ma histori─Ö Regala-Daytony po polsku? By┼ébym dozgonnie d┼║wi─Öczny, a w I┼ékach piwo postawie  ;D.

Offline kryha666

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 715
  • Model: M16 125 :)
Odp: Co było pierwsze?
« Odpowied╝ #1 dnia: 17 Lipiec 2018, 11:06 »
Waldku, wszystko wymy┼Ťli┼é albo skopiowa┼é od innych ma┼éy ┼╝├│┼éty cz┼éowiek - Horse Zhang, w┼éa┼Ťciciel Lifeng'a.
Wymy┼Ťli┼é sobie w 1998 produkcj─Ö motocykli i masz :)
Rama M16 wzorowana jest na HD lat '50/'60 a silnik po zakupieniu licencji od Hondy został poddany modyfikacjom o od '99 klepany po dzień dzisiejszy.
Johny Pag to nic innego jak nasze maszyny z tej samej ta┼Ťmy ale pod inne zam├│wienie, dzia┼éa┼é na rynku hamerykanckim do┼Ť─ç kr├│tko i splajtowa┼é 2 lata temu zanim na dobre zadomowi┼é si─Ö w Romecie. A takie mieli plany... My tez si─Ö cieszyli┼Ťmy bo mia┼é by─ç w sprzeda┼╝y osprz─Öt pasuj─ůcy do M16: r├│┼╝ne t┼éumiki, kierownice, siedzenia, gad┼╝ety itd.... ;)

Offline Waldek Daytona

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #2 dnia: 17 Lipiec 2018, 11:45 »
Dzi─Öki serdeczne, to teraz czuje si─Ö zobowi─ůzany jecha─ç w przysz┼éym roku do I┼éek, wszak obieca┼éem  postawi─ç piwo za info­čśÇ­čŹ║.

Offline kryha666

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 715
  • Model: M16 125 :)
« Odpowied╝ #3 dnia: 17 Lipiec 2018, 13:35 »
No nie masz wyj┼Ťcia :p

Offline Waldek Daytona

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #4 dnia: 17 Lipiec 2018, 15:20 »
No nie masz wyj┼Ťcia :p

;D

Offline úysy

• MadaFaka
  • Administrator
  • WiadomoÂci: 2729
  • Pasja czyni wolnym...
  • Model: M 16 LS 650 + HD FXSTC '94
« Odpowied╝ #5 dnia: 18 Lipiec 2018, 14:58 »
Waldku, wszystko wymy┼Ťli┼é albo skopiowa┼é od innych ma┼éy ┼╝├│┼éty cz┼éowiek - Horse Zhang, w┼éa┼Ťciciel Lifeng'a.
Wymy┼Ťli┼é sobie w 1998 produkcj─Ö motocykli i masz :)
Rama M16 wzorowana jest na HD lat '50/'60 a silnik po zakupieniu licencji od Hondy został poddany modyfikacjom o od '99 klepany po dzień dzisiejszy.
Johny Pag to nic innego jak nasze maszyny z tej samej ta┼Ťmy ale pod inne zam├│wienie, dzia┼éa┼é na rynku hamerykanckim do┼Ť─ç kr├│tko i splajtowa┼é 2 lata temu zanim na dobre zadomowi┼é si─Ö w Romecie. A takie mieli plany... My tez si─Ö cieszyli┼Ťmy bo mia┼é by─ç w sprzeda┼╝y osprz─Öt pasuj─ůcy do M16: r├│┼╝ne t┼éumiki, kierownice, siedzenia, gad┼╝ety itd.... ;)
I tu Was Kryha musz─Ö rozczarowa─ç..... Johnny Pag tylko pozornie  wygl─ůda na brata bli┼║nika, a tak fucktycznie to nic z niego nie pasuje do Junaka....
Mˇj Junak- moja  duma !!! Harley mˇ│j to jest TO !!!

Offline Waldek Daytona

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #6 dnia: 18 Lipiec 2018, 19:41 »
Pasuje, nie pasuje...., ale ju┼╝ firmy nima, a Junaczek jest :). Dzi┼Ť jad─ůc do pracy, przeje┼╝d┼╝a┼éem ko┼éo serwisu Junaka w Gdyni i widzia┼éem nast─Öpnego szcz─Ö┼Ťliwego je┼║d┼║ca, odje┼╝d┼╝aj─ůcego na M16. Go┼Ť─ç, wida─ç by┼éo, ju┼╝ niem┼éody.
« Ostatnia zmiana: 19 Lipiec 2018, 11:57 wys│ana przez szames58 »