Autor W▒tek: Sztywno┼Ť─ç przedniego zawieszenia w m16?  (Przeczytany 98 razy)

Offline Freemindostr

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 9
  • Model: M16
Sztywno┼Ť─ç przedniego zawieszenia w m16?
« dnia: 23 Lipiec 2018, 22:11 »
Powita─ç :-) Panowie, czy prz├│d w m16stce rzeczywi┼Ťcie tak s┼éabo wybiera czy z moim modelem jest co┼Ť nie tak?

Generalnie, przy szybszej je┼║dzie, na nier├│wno┼Ťciach typu g┼é─Öbsza studzienka stuka mi prz├│d, pieszcz─ůc moje uszy pi─Öknym klekotem zrzucanego worka ziemniak├│w :-). B─Öd─ůc przekonany ,┼╝e to ┼éozyska, zam├│wi┼éem, zabra┼éem si─Ö za wymiane a tu ┼éozyska w stanie idealnym. Doszed┼éem do tego ,┼╝e stukanie spowodowane jest po prostu za d┼éugim przodem, wal─ů (na 99%) golenie amork├│w, kt├│re z racji swojej d┼éugo┼Ťci nie siedz─ů sztywno, co wida─ç jak si─Ö mocniej buja przodem.

Lagi nie maj─ů wyciek├│w, prowadzi si─Ö pewnie, amory (chocia┼╝ troch─Ö za mi─Ökko) pracuj─ů r├│wnie┼╝ prawid┼éowo. Moto kupi┼éem w sumie przy 5 tys przebiegu, wida─ç by┼éo po ┼Ťrubach ,┼╝e nikt tam nigdy ┼éapskiem nie si─Öga┼é. W poprzednim chinolu, mimo tego ,┼╝e po odpaleniu wszystko si─Ö trz─Ös┼éo i wpada┼éo w rezonans to prz├│d wybiera┼é pi─Öknie (te┼╝ upside down).

Offline Bonzo

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 1045
  • Lepiej by─ç panem w piekle ni┼╝ s┼éuga w niebie ...
  • Model: By┼é M16 125, jest Boulevard C90T
Odp: Sztywno┼Ť─ç przedniego zawieszenia w m16?
« Odpowied╝ #1 dnia: 24 Lipiec 2018, 14:54 »
Mo┼╝e ┼éo┼╝ysko g┼é├│wki ramy jest nie dokr─Öcone i wali zawieszenie na nier├│wno┼Ťciach jakby┼Ť m┼éotkiem stuka┼é w p├│┼ék─Ö.

Offline Freemindostr

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 9
  • Model: M16
« Odpowied╝ #2 dnia: 24 Lipiec 2018, 16:27 »
No w┼éa┼Ťnie ┼éo┼╝yska doci─ůgn─ů┼éem jak si─Ö tylko da┼éo , rozumiem ,┼╝e w Twojej M16 takich objaw├│w nie bylo i nie da rady powiedzie─ç "ten typ tak ma "? ;D

Offline Bonzo

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 1045
  • Lepiej by─ç panem w piekle ni┼╝ s┼éuga w niebie ...
  • Model: By┼é M16 125, jest Boulevard C90T
« Odpowied╝ #3 dnia: 24 Lipiec 2018, 23:36 »
Nie było - ten typ tak nie ma :D