Autor W▒tek: Nietypowe pytanie  (Przeczytany 208 razy)

Offline szames58

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 306
  • Model: M16 320
Nietypowe pytanie
« dnia: 27 Lipiec 2018, 23:26 »
Nie mog─Ö znale┼║─ç na forum odpowiedzi na nurtuj─ůce mnie pytanie, mo┼╝e nikt o to wcze┼Ťniej nie pyta┼é.

Jak si─Ö je┼║dzi.......z plecaczkiem? Czy czuje si─Ö ci─Ö┼╝ar jego na r─Ökach, na plecach, jak moto si─Ö zachowuje?

Pytanie zadaj─Ö, bo ┼╝ona si─Ö zaoferowa┼éa, i┼╝ sprawi sobie kakakask i ┼╝e mo┼╝e da┼éaby si─Ö zarazi─ç motocyklizmem po wsp├│lnej przeja┼╝d┼╝ce:).  Pytanie zadaj─Ö r├│wnie┼╝ z innej przyczyny, bo maj─ůc w pami─Öci moj─ů ubieg┼éoroczn─ů gleb─Ö, mam boja ;) przed zabraniem ┼╝ony. Sami wiecie: jak cz┼éek si─Ö sam wyglebi, to martwi si─Ö o samego siebie.
Tak na marginesie: do gleby przyzna┼éem si─Ö przed ┼╝on─ů dopiero, jak powiedzia┼éa o swojej propozycji ;D.

Autor ksi─ů┼╝ki Motocyklista doskona┼éy, pisze ┼╝e jazda z plecakiem, to wy┼╝sza szko┼éa jazdy.

No wi─Öc, jak si─Ö je┼║dzi? Czy mieli┼Ťcie podobne obawy, jak ja?

Offline Bonzo

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 1045
  • Lepiej by─ç panem w piekle ni┼╝ s┼éuga w niebie ...
  • Model: By┼é M16 125, jest Boulevard C90T
Odp: Nietypowe pytanie
« Odpowied╝ #1 dnia: 28 Lipiec 2018, 02:37 »
Du┼╝o zale┼╝y od plecaka jak si─Ö zachowuje na moto. Je┼║dzi┼éem i je┼╝d┼╝─Ö z po┼é├│wk─ů i szczerze m├│wi─ůc nie widz─Ö r├│┼╝nicy w prowadzeniu moto z plecakiem. W junaku mo┼╝e tylko mocy brakowa┼éo a tak to dzielnie znosi┼é dwie osoby na sobie.

Offline szames58

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #2 dnia: 28 Lipiec 2018, 09:03 »
Du┼╝o zale┼╝y od plecaka jak si─Ö zachowuje na moto. Je┼║dzi┼éem i je┼╝d┼╝─Ö z po┼é├│wk─ů i szczerze m├│wi─ůc nie widz─Ö r├│┼╝nicy w prowadzeniu moto z plecakiem. W junaku mo┼╝e tylko mocy brakowa┼éo a tak to dzielnie znosi┼é dwie osoby na sobie.

Dzi─Öki. Troch─Ö mnie pocieszy┼ée┼Ť :).
Jak ┼╝onie przyzna┼éem sie do gleby, to jako┼Ť specjalnie mnie nie nagabywa┼éa :D, chocia┼╝ ja sam chcia┼ébym kiedy┼Ť spr├│bowa─ç pojecha─ç we dw├│jk─Ö.

Offline darul

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 927
  • Model: M16 - czerwony
« Odpowied╝ #3 dnia: 28 Lipiec 2018, 10:05 »
nawet bardzo nie s┼éabnie, mo┼╝liwe jedynie ocieranie b┼éotnikiem o opon─Ö i w efekcie przetarcie instalacji elektrycznej, tudzie┼╝ ┼éadna bruzda na ┼Ťrodku opony zrobiona przez ┼Ťrubk─Ö mocowania tablicy rej. ;D
Darek

Offline szames58

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #4 dnia: 28 Lipiec 2018, 14:09 »
nawet bardzo nie s┼éabnie, mo┼╝liwe jedynie ocieranie b┼éotnikiem o opon─Ö i w efekcie przetarcie instalacji elektrycznej, tudzie┼╝ ┼éadna bruzda na ┼Ťrodku opony zrobiona przez ┼Ťrubk─Ö mocowania tablicy rej. ;D

Ta bruzda, to do zmniejszenia ┼╣jawiska akwaplaningu  ;D

Offline Bonzo

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #5 dnia: 28 Lipiec 2018, 15:57 »
Szczerze m├│wi─ůc to naprawd─Ö du┼╝o nie s┼éab┼é. Jedynie mia┼éem problem ruszy─ç w dwoje jak zmieni┼éem z─Öbatk─Ö na z ty┼éu na 34. Na oryginale 41 i p├│┼║niej na 38 jecha┼é tak jak mia┼é jecha─ç bez czkawki :D

Szames jak nie spr├│bujesz to si─Ö nie przekonasz. Grunt by plecak nie wierci┼é si─Ö jakby go owsiki opanowa┼éy :D. Powiedz plecaczkowi przed jazd─ů by jak skr─Öcasz w lewo patrzy┼é przez twoje lewe ramie a jak w prawo to przez prawe - to du┼╝o pomaga by nie odchyla┼é ci si─Ö plecak w odwrotn─ů stron─Ö ni┼╝ trzeba si─Ö sk┼éada─ç w zakr─Öt.

Wczoraj wraca┼éem do domu i m├│j plecak mi zasn─ů┼é z ty┼éu :D zdarza┼éo si─Ö to ju┼╝ ale wczoraj to ju┼╝ by┼éo mistrzostwo :D Wje┼╝d┼╝am do Warszawy zatrzymuj─Ö si─Ö na ┼Ťwiat┼éach i s┼éysz─Ö "gdzie jeste┼Ťmy?". Masakra, chyba b─Öd─Ö j─ů przywi─ůzywa┼é do oparcia :D 

Offline szames58

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #6 dnia: 28 Lipiec 2018, 18:35 »

Wczoraj wraca┼éem do domu i m├│j plecak mi zasn─ů┼é z ty┼éu :D zdarza┼éo si─Ö to ju┼╝ ale wczoraj to ju┼╝ by┼éo mistrzostwo :D Wje┼╝d┼╝am do Warszawy zatrzymuj─Ö si─Ö na ┼Ťwiat┼éach i s┼éysz─Ö "gdzie jeste┼Ťmy?". Masakra, chyba b─Öd─Ö j─ů przywi─ůzywa┼é do oparcia :D

Na szesnastce to raczej byłoby niemożliwe. Ponoć siedzenie pasażera jest jeszcze bardziej sztywne, niż drajwera ;)

Offline Bonzo

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #7 dnia: 30 Lipiec 2018, 01:23 »
Na szesnastce dupa nie pozwala┼éa zasn─ů─ç :D

Offline szames58

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #8 dnia: 31 Lipiec 2018, 01:39 »
Na szesnastce dupa nie pozwala┼éa zasn─ů─ç :D

;D ;D ;D