Autor W±tek: Linki do junakĂłw.  (Przeczytany 114 razy)

Offline franco

• Uzytkownik
  • Wiadomo¶ci: 20
  • Model: Junak M11
Linki do junakĂłw.
« dnia: 17 Sierpień 2018, 10:58 »
Witam,z własnego doświadczenia wiem ,że na części od Almotu nie można się doczekać ,nie można kupić w żadnym sklepie.Po prostu wejść i kupić.Za komuny w żelaznym sklepie w centrum wsi było wszystko niezbędne do motocykla.Teraz nawet głupiej części eksploatacyjnej za 30zł nie uświadczysz.Sklepy już nie chcą zarabiać na handlu lecz na pośrednictwie.Czyli nie włożyć własnych pieniędzy w towar tylko kupić go za pieniądze klienta.System Almotu i jego servisów autoryzowanych to dokładnie ten system.Dzwoniąc do większości sklepów servisowych otrzymacie opryskliwą wiadomość,że części na stanie nie posiadamy,a w ogóle to idź pan z pretensją do Almotu. Radź sobie sam człowieku jak kupiłeś chinola.No to sobie poradziłem .www.autolinka.pl -dorobicie każdą linkę często,,na poczekaniu"pod warunkiem przyniesienia uszkodzonej,bo tę z Almotu dostaniecie dopiero po zawaleniu waszych planów.Do wszystkiego i w super cenie.Pozdrawiam i zachęcam radźmy sobie sami i szukajmy rozwiązań ,a dla Almotu pozdrowienia :a pies wam....
U mnie nie kończy się sezon.Kończy się rok.