Autor W▒tek: johnny pag  (Przeczytany 6224 razy)

Offline michkal

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 91
  • Model: M 16 320
johnny pag
« dnia: 29 Kwiecie˝ 2014, 17:46 »
Romet ju┼╝ ma Johnny Pag w ofercie:
http://romet.pl/Moto,ROMET_Malibu_320i_by_Johnny_Pag,20,635,14016,2014.html

W sumie wygl─ůda prawie identycznie jak Junak ( nie mo┼╝e inaczej, bo to ta sama fabryka :) ). Tylko ma dwie rury po prawej stronie, troch─Ö inn─ů kierownic─Ö, pojedyncze siod┼éo i wy┼Ťwietlacz w┼éo┼╝onego biegu. Mocno mnie on zaintryowa┼é. Jutro b─Öd─Ö co┼Ť kombinowa─ç, bo mam jeden pomys┼é, ale musz─Ö go sprawdzi─ç :)

Offline úysy

• MadaFaka
  • Administrator
  • WiadomoÂci: 2729
  • Pasja czyni wolnym...
  • Model: M 16 LS 650 + HD FXSTC '94
Odp: johnny pag
« Odpowied╝ #1 dnia: 29 Kwiecie˝ 2014, 17:59 »
Po cenie wida─ç, ┼╝e chc─ů pogrywa─ç z Almotem :)
Mˇj Junak- moja  duma !!! Harley mˇ│j to jest TO !!!

Offline GANDALF

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 891
« Odpowied╝ #2 dnia: 29 Kwiecie˝ 2014, 19:14 »
┼üadnie poprawili wlew paliwa  8)

Offline úysy

• MadaFaka
  • Administrator
  • Pasja czyni wolnym...
« Odpowied╝ #3 dnia: 29 Kwiecie˝ 2014, 19:20 »
Ale zostawili te wie┼Ťniackie odblaski.... :P

Offline michkal

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 91
  • Model: M 16 320
« Odpowied╝ #4 dnia: 29 Kwiecie˝ 2014, 19:28 »
A mi si─Ö bardzo podoba motyw z dwoma wydechami po prawej stronie. Mo┼╝e wtedy da si─Ö tak spi┼éowa─ç t─ů boczn─ů n├│┼╝k─Ö ┼╝eby nie tar┼éa przy mocnym skr─Öcaniu :) mo┼╝e dzi─Öki temu, ┼╝e b─Ödzie Junak i Johnny Pag to b─Ödzie da┼éo si─Ö cz─Ö┼Ťci troch─Ö taniej kupi─ç. W sumie to przecie┼╝ te same motocykle :)

Offline úysy

• MadaFaka
  • Administrator
  • Pasja czyni wolnym...
« Odpowied╝ #5 dnia: 29 Kwiecie˝ 2014, 19:52 »
NIe dostaniesz si─Ö wtedy do akumulatora... :'(

Offline Tomala

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 357
  • Model: By┼é M16 Black/By┼é Kawasaki Versys Grand Tourer
« Odpowied╝ #6 dnia: 14 Maj 2014, 21:11 »
Szczerze m├│wi─ůc zastanawia┼éem si─Ö nad Johnnym ale po targach w Poznaniu uzna┼éem ┼╝e Junak jako┼Ť lepiej si─Ö prezentuje.Fakt jest tylko taki ┼╝e w ofercie ma by─ç wi─Öcej dodatk├│w typu kierownice,t┼éumiki itp.

Offline úysy

• MadaFaka
  • Administrator
  • Pasja czyni wolnym...
« Odpowied╝ #7 dnia: 03 Czerwiec 2014, 17:51 »
Słuchajcie, dzwoniłem dzisiaj do kilku dealerów Rometa z pytaniem o Johnny Pagi i wszędzie usłyszałem, że nic takiego jeszcze nie ma :)
Czyli typowy marketingowy bullshit w polskim wydaniu.......  A w necie widzia┼éem jaki┼Ť filmik, gdzie jaki┼Ť kolo z rometa chrzani┼é, ze s─ů "lepiej wykonane" ni┼╝ Junaki... i ta gama dodatk├│w... ;D

Offline Tomala

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 357
  • Model: By┼é M16 Black/By┼é Kawasaki Versys Grand Tourer
« Odpowied╝ #8 dnia: 03 Czerwiec 2014, 18:01 »
Masz racje ja pyta┼éem go┼Ťcia u nas w Kaliszu i tez nie bardzo wiedzia┼é jak wybrn─ů─ç z tego pytania.O Janka ja te┼╝ go pyta┼éem swego czasu gdy zastanawia┼éem si─Ö nad nowym to opowiada┼é mi historie ┼╝e ju┼╝ nie dostepne sa itp.itp...

Offline m20_slawek

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 10
  • Model: M20
« Odpowied╝ #9 dnia: 04 Czerwiec 2014, 22:53 »
Koledzy  co do Johnny Paga od rometa to by┼éem przejazdem w Kowalewie w salonie g┼é├│wnym rometa i takie motorki sta┼éy od r─Öki.
a co do tego dlaczego ich nie ma w salonach to niestety prawda jest taka ze wielu sprzedawc├│w boi si─Ö je wzi─ů┼Ť─ç na sklep bo tak jak wiele junak├│w stoj─ů potem w sklepie po kilka lat wielu si─Ö pyta ale nie kupuje nikt. W konsekwencji cena spada i zysku nie ma. Natomiast taki pierdzitek 50cc za 2k sprzeda sie zawsze.

Offline Furman

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 93
  • Model: Hyosung GV650 Progress
« Odpowied╝ #10 dnia: 27 Czerwiec 2014, 13:28 »
Przejecha┼éem si─Ö ostatnio takim Malibu (cho─ç tylko po placu). Widoczne na pierwszy rzut oka r├│┼╝nice w stosunku do Junaka to przede wszystkim siedzenie, kierownica i wydechy. Co do siod┼éa si─Ö nie wypowiem, bo zbyt kr├│tki odcinek przejecha┼éem. Je┼Ťli chodzi o kierownic─Ö, to jej kszta┼ét bardzo mi si─Ö podoba, ale pozycja kierowcy jest dramatyczna. Tak daleko wysuni─Öte do przodu r─Öce i nogi, ┼╝e czu┼éem si─Ö jakbym by┼é na torturach. Natomiast seryjny wydech - rewelacja. Fajny, przyt┼éumiony bas. Niezbyt g┼éo┼Ťny lecz s┼éyszalny, ale te┼╝ nie taki jak w fabrycznych M16 czy te┼╝ na pustych rurach. Naprawd─Ö super, zw┼éaszcza jak na seri─Ö.
"...Pr─Ödko┼Ť─ç jeszcze nikogo nie zabi┼éa. To nag┼ée jej wytracenie jest niebezpieczne..."

Offline MUCHOMOR

• gdzie s─ů moje piniendze za las!
  • Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 58
  • Model: M16
« Odpowied╝ #11 dnia: 27 Czerwiec 2014, 14:58 »
Moze i masz racje ale posiadanie jedynego slusznego napisu na zbiorniku czyli Junak jest rzecza ktorej Romet moze tylko pozazdroscic.
(J)Junak- legenda kt├│ra ┼é─ůczy pokolenia...

Offline Power

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 2628
  • Daje rado┼Ť─ç
    • Galeria Power
  • Model: Yamaha MT09 Tracer

Offline Andrzej`

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 240
  • Model: M16 125
« Odpowied╝ #13 dnia: 10 Marzec 2015, 17:52 »
Rozmawia┼éem z go┼Ťciem od tego og┼éoszenia i m├│wi, ┼╝e ma te motocykle nowe na stanie.
Robi si─Ö konkurencja, przynajmniej cenowo.

http://otomoto.pl/romet-inny-johny-pag-malibu-320i-raty-M4042947.html

Offline ploter

• Priv
  • WiadomoÂci: 109
  • Prawdziwy motocyklista nie je miodu,┼╝uje pszczo┼éy!
  • Model: YAMAHA FJR 1300
« Odpowied╝ #14 dnia: 10 Marzec 2015, 22:11 »
Jako┼Ť wol─Ö M16  :)

Offline Franky_Furbo

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 199
  • Model: M16 320cc
« Odpowied╝ #15 dnia: 10 Marzec 2015, 22:28 »
Ciekawe czy silnik taki sam jak w M16... kt├│ry pono─ç pan od 'Sahary' unowocze┼Ťni┼é

Offline Szwagier

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 16
  • Model: M 16
« Odpowied╝ #16 dnia: 11 Marzec 2015, 09:47 »
hmm ... ładny :)

Offline Power

• Uzytkownik
  • Daje rado┼Ť─ç
    • Galeria Power
« Odpowied╝ #17 dnia: 11 Marzec 2015, 13:27 »
Tak, by zwi─Ökszy─ç zamieszanie.
Obs┼éuga realizowana przez Johnny Pag, na najwy┼╝szym poziomie. Wymy┼Ťli┼éem sobie, ┼╝e do Junaka pod┼é─ůcz─Ö wska┼║nik biegu na kt├│rym jad─Ö. Zauwa┼╝y┼éem co┼Ť takiego na Johnny Pag Malibu. Zam├│wi┼éem w sklepie internetowym Johnny Pag i po tygodniu otrzyma┼éem wska┼║nik.
Tak wi─Öc jako┼Ť─ç obs┼éugi SUPER.
Nie myli─ç z jako┼Ťci─ů obs┼éugi w Polsce. Johnny Pag by Romet nie by┼é w stanie zrealizowa─ç takiego zlecenia. Kontakt via e'mail i telefon nie pom├│g┼é. "Nie mo┼╝emy zam├│wi─ç takiej cz─Ö┼Ťci". W domy┼Ťle, nie zawracaj d...
A  amerykanie mogli. Zam├│wione w Stanach, a przysz┼éo z Chin.
Tak, czy owak, wskaźnik jest u mnie i dało się.

Niemniej jednak nadal pozostaj─Ö przy zdaniu, ┼╝e napis Junak, to jest to co┼Ť, co nadaje tej maszynie ten niepowtarzalny wymiar. W zwi─ůzku z tym polecam M16.

Pzdr.
« Ostatnia zmiana: 11 Marzec 2015, 13:28 wys│ana przez Power »

Offline úysy

• MadaFaka
  • Administrator
  • Pasja czyni wolnym...
« Odpowied╝ #18 dnia: 11 Marzec 2015, 13:32 »
Power, ile Ci─Ö kosztowa┼é ten wy┼Ťwietlacz ?

Offline Power

• Uzytkownik
  • Daje rado┼Ť─ç
    • Galeria Power
« Odpowied╝ #19 dnia: 11 Marzec 2015, 13:35 »
Wszystkie koszty to 194 PLN, po przeliczeniu na z┼éot├│wki. Jeszcze nie jestem pewien, czy moje moto ma urz─ůdzonko w skrzyni, kt├│re jest w stanie poda─ç informacj─Ö do niego. Mam nadziej─Ö, ┼╝e ma. Czyta┼éem gdzie┼Ť na formum, chyba nawet to Ty pisa┼ée┼Ť, ┼╝e jest co┼Ť takiego i tylko wykorzystujemy z tego sygna┼é biegu ja┼éowego. Mam nadziej─Ö w weekend sprawdzi─ç, jak b─Ödzie czas.

Pzdr.

Offline NGN 27

• Moderator Globalny
  • WiadomoÂci: 799
  • Model: Junak M 16 125
« Odpowied╝ #20 dnia: 15 Listopad 2015, 21:11 »
Wszystkie koszty to 194 PLN, po przeliczeniu na z┼éot├│wki. Jeszcze nie jestem pewien, czy moje moto ma urz─ůdzonko w skrzyni, kt├│re jest w stanie poda─ç informacj─Ö do niego. Mam nadziej─Ö, ┼╝e ma. Czyta┼éem gdzie┼Ť na formum, chyba nawet to Ty pisa┼ée┼Ť, ┼╝e jest co┼Ť takiego i tylko wykorzystujemy z tego sygna┼é biegu ja┼éowego. Mam nadziej─Ö w weekend sprawdzi─ç, jak b─Ödzie czas.

Pzdr.

Hej!

No i jak si─Ö zako┼äczy┼éa ta wzruszaj─ůca historia,  ;) z wy┼Ťwietlaczem z Paga, w Twoim Junaku?

Offline Power

• Uzytkownik
  • Daje rado┼Ť─ç
    • Galeria Power
« Odpowied╝ #21 dnia: 21 Listopad 2015, 21:33 »

Pzdr.

Hej!

Pozytywnie. Wszystko zmontowane i działa.
Tutaj masz fotorelacj─Ö:
http://junak-daytona.pl/nasze-motocykle-junaki/power-nowy-motocyklista/325/

Pzdr.

No i jak si─Ö zako┼äczy┼éa ta wzruszaj─ůca historia,  ;) z wy┼Ťwietlaczem z Paga, w Twoim Junaku?