12 Listopad 2019, 14:09

Aktualności:

....i po zlocie :(

warszawskie junaki

Zaczęty przez Andrzej`, 07 Maj 2015, 10:13

Andrzej`

Kto w Warszawie i okolicach jeździ junakiem?
Ja już jeżdżę trochę, ale jakość nie widziałem żadnego.

Ujawnijcie się, to w razie czego można się gdzieś razem powałęsać po okolicy i wymienić doświadczeniami.

trzysta

07 Maj 2015, 14:05 #1 Ostatnia edycja: 07 Maj 2015, 14:19 by trzysta
16 maja w sobote na 9:00 zapraszam na BP w Wołominie robie małą pętelkę 98km po wiejskiej okolicy ;).
Wieczorem wrzuce mapkę

trzysta

Dystans 90 kilometrów - Vmax 70-80-90 kilometrów.

Andrzej`

Jak pogoda dopisze to może mi się uda dołączyć. Ale jeszcze dam znać.
Pozdrawiam

trzysta

wojtio

Witam  , jeżdżę jankiem m16 , zaczynam  w sumie, chętnie pośmigam z kolegami  ale nie za długo kask mam nie wygodny,  pozdrawiam
wojtio

trzysta

Zeee cooooo z tym kaskiem ???
Co kwadratowy jest :)

To kto sie pisze na ta sobotte ?

wojtio

kask może do kasku podobny naxa za 300 zl po godzinie jazdy pije mnie w czache kolega ma scigacza i mówi że to od tego hałasu ,puste wydechy,i od drgań chińskiego moto :)
wojtio

lysy32

To powiedz koledze ze zanim sie wypowie niech sie zastanowi a nie pepla bzdur. Kask masz za mały i tyle. A co do drgan to miałem kawasaki 750 przez kilka latek i teraz po przesiadce na M11-tkę moge tylko stwierdzić ze jest wygodniejsza i przenisi mniej drgań niz moja stara kawa :) Bajki z k....a wyssane, najczęściej powielane przez osoby zupełnie bez wiedzy i czasem nawet bez kontaktu z opisywanym sprzętem. Od pierwszych na naszym rynku chinoli minęlo z 10 lat i nie można porównać tamtych motocykli do obecnych. Nie twierdzę że teraz to szczyt techniki bo wiemy ze te rozwiazania w japońcach były 20 lat temu, ale teraz są o wiele staranniej robione i nie sprawiają wrażenia tanich zabawek.

Zabawka

Odczep się od zabawek  :) ;) :D ;D
nie spać ! bawić się !

lysy32

Przepraszam zachowałem sie jak goofniasz :(

wojtio

Witam, co do kasku to kolego trochę żartem pojechał, co nie zmienia faktu ,że na rzeczy coś jest. Co do sobotniego wypadu ,to z żalem ale nie dam rady przeziębiłem się a jutro ciepło to nie będzie .Chęci są więc może za tydzień się uda pojeżdzić.pozdrawiam
wojtio

trzysta

Ten kask to kopia nolana. Ja mam nolana a slubnej ta naxe kupilem. Raz zalozyla i raz sie przejechala. Powiedziala never egejn ;). No ja jutro tez nie lece ale moze za tydzien ;).

trzysta

Leci ktos w sobote 23 maja polatac trasa z tego postu bo 16 maje w koncu nie moglem.

wojtio

Witam ,może w niedzielę kolo południa ponoć ma być ciepło, kto chętny pojeżdzić po okolicy warszawa, wołomin
wojtio

trzysta

Ja jutro moge kolo 9:00 jak bedzie pogoda w miare sucha.

Szwagier

29 Maj 2015, 14:48 #16 Ostatnia edycja: 29 Maj 2015, 15:12 by Szwagier
Warszawski Junak!!
Nie wiem czy to ktos od nas ale jak puszką jechałem do domu to widziałem Junkersa z wywalona na maksa kierownicą do góry :) czarne malowanie :)

Jeśli ktoś byłby chętny to 4.06 z rana ruszamy na 3 motocykle w stronę Poznania ... jeśli komus sie nudzi i ma ochote kawałek nas odprowadzić to zapraszam :)

Piotr

Jeśli widziałeś tego Junkersa to jest mój :-)

deeppurple

Piotr daj zdjęcie z przodu bo się przymierzam do zmiany kierownicy...

Szwagier

Cytat: Piotr w 29 Maj 2015, 15:12

Ocieka zajebistością :)

Andrzej`

Widziałem dzisiaj białego junaka w Warszawie na Modlinskiej. Czyj to? Spieszyłem się i nie doczekałem się na właściciela.

Andrzej`

Spotkałem kolejnego junaka M16 125 na Modlinskiej. Widzieliśmy się chwilę i nie zapytałem o kontakt. Odezwij się Kolego to wymienimy się doświadczeniami.

Pozdrawiam

Bobeec

Witaj,

miło Cię było spotkać, odezwę się jutro lub w niedzielę.

Pzdr
Staszek

Maciekk

Łoszzzzzz ty w dooope ... A peleryne do niego masz?

Kirin

Stary spoko kiera.
Gdzie taką dorwałeś?