21 Wrzesień 2019, 08:42

Aktualności:

....i po zlocie :(

warszawskie junaki

Zaczęty przez Andrzej`, 07 Maj 2015, 10:13

Bonzo

hehe i naszywki Tetryk Riders :)

trzysta

Cytat: Cynar w 05 Czerwiec 2016, 20:03
Cytat: trzysta w 04 Czerwiec 2016, 23:18
Ale ze co - klocki ?
Piszcza ?

Ano klocki Panie, klocki... psia ich konstrukcja

To zmieniaj na EBC :)
Zeropisków :)

Cynar

Cytat: Bonzo w 05 Czerwiec 2016, 20:44
hehe i naszywki Tetryk Riders :)

Oj tam od razu Tetryk... chociaż ja wczoraj łeb ogoliłem, bo mi już te moje starsze dzieciaki zaczęły od siwych wyzywać ;)
Zamiast Tetryk to może pójdźmy na całość i niech będzie: Geriat Bikers ;)
Bóg, Junak, Ojczyzna!
Jestem "wrednÄ... patriotyczno-szowinistycznÄ... Å›winiÄ..." i jest mi z tym dobrze!

Cynar

Cytat: trzysta w 05 Czerwiec 2016, 20:48
Ale ze co - klocki ?
Piszcza ?

Tak uczynię, ale jeszcze potrzebuję chwilę czasu. Na pewno wrócę do tematu i wtedy spodziewaj się dobrego piwa i mojej wizyty ;)
Bóg, Junak, Ojczyzna!
Jestem "wrednÄ... patriotyczno-szowinistycznÄ... Å›winiÄ..." i jest mi z tym dobrze!

trzysta

05 Czerwiec 2016, 21:22 #104 Ostatnia edycja: 05 Czerwiec 2016, 21:24 by trzysta
Cytat: Cynar w 05 Czerwiec 2016, 21:05
Cytat: trzysta w 05 Czerwiec 2016, 20:48
Ale ze co - klocki ?
Piszcza ?

Tak uczynię, ale jeszcze potrzebuję chwilę czasu. Na pewno wrócę do tematu i wtedy spodziewaj się dobrego piwa i mojej wizyty ;)

To by jeszcze chemią warto potraktować - czyszcząco penetrującą do zacisków a potem siuwaxem antypiskowym o konsystencji miodu - plastitube.

Mam to gdzieś w czeluściach piwnicznych ale po bobberyzacji junaka man niezłą burdelizacje w piwniczce ;).

Cynar

Ano traktowali my z Białasem niejakim (sorki Mr. Whitie ale tak mi się wygodniej pisze...) i jak od niego dopyrkałem do siebie czyli ok. 10 km, to się siuwaks skończył helmucka jego mać!
Bóg, Junak, Ojczyzna!

trzysta

Cytat: Cynar w 05 Czerwiec 2016, 21:25
Ano traktowali my z Białasem niejakim (sorki Mr. Whitie ale tak mi się wygodniej pisze...) i jak od niego dopyrkałem do siebie czyli ok. 10 km, to się siuwaks skończył helmucka jego mać!

Toż tym smarujesz klocki raz i na amen jak sie mogl skonczyc ?

Cynar

Cytat: trzysta w 05 Czerwiec 2016, 21:27
Cytat: Cynar w 05 Czerwiec 2016, 21:25

Toż tym smarujesz klocki raz i na amen jak sie mogl skonczyc ?

Było tak:
u Białasa posmarowali my i było git. Dopyrakłem do chałupy i przestało być git... tyle.
Bóg, Junak, Ojczyzna!

trzysta

Ale co klocki wyjeliscie i je nasmarowaliscie i prowadnice tez nasmarowaliscie ?.

Cynar

Cytat: trzysta w 05 Czerwiec 2016, 21:55
Ale co klocki wyjeliscie i je nasmarowaliscie i prowadnice tez nasmarowaliscie ?.

Gdzie niby u niego w tych czeluściach...? tylko pryskanko było i tyle.
Jak będzie więcej czasu i światła, to wtedy zrobię akcję...już chyba wymiany klocków.
Bóg, Junak, Ojczyzna!

trzysta

To tym psikaniem to wiesz co se możecie.
Tam w środku czeba wyjąć klocki, nasmarować wsio nutellą antypiskową (to taki klej bardziej) oprócz powierzchni roboczej klocków i tarczy.
A najlepiej zmienić klocki na antypiskowe i tez je nasmarowac.

Power (CH)

Jak posmarują tarcze, też nie będzie piszczeć.  ;D

trzysta

Wawa to kto w końcu jedzie na zlot ?
Ja jadę w sobotę myślę tak 9:00 wystartować - i wychodzi na to że sam będę leciał.
Wracam w niedzielę - niestety na 12:00 plus minus 30 minut muszę być w wawie.

Bonzo

Ja i tak nie mam pierdziołka - cały czas w serwisie grrrrr!!!!! więc nawet nie potowarzyszę ci w drodze powrotnej a miałem w zamyśle w sobotę wieczorem pojechać. :(

trzysta

Ale ja wracam tak na 12-13 zeby byc w wawie.

Mr.Whitie

Chyba nie będę jechał niestety.
Jeszcze się waży los ale wszystko wskazuje na to, że zarobienie kilku groszy wygra w tych ciężkich czasach....
...z zawodu jestem...czÅ,owiekiem...

Cynar

To co, jutro pyrkniem po Targówku? A i co z tą oliwą się dzieje, gdzie ci ucieka?
Bóg, Junak, Ojczyzna!

Bonzo

Jutro i ja będę pyrkał :D Na pewno będę jechał z plecakiem do McDonalda na Radzymińską :P Godziny wieczorne.

Cynar

Cytat: Bonzo w 07 Czerwiec 2016, 22:12
Jutro i ja będę pyrkał :D Na pewno będę jechał z plecakiem do McDonalda na Radzymińską :P Godziny wieczorne.

Tzn, o której mniej-więcej? To może jeszcze będę w stanie podpyrkać. A wcześniej nie będziesz pyrkał?
Bóg, Junak, Ojczyzna!

Bonzo

po południu jadę po moto. Ciężko mi powiedzieć o której bym wyruszył.... ale jak coś to mogę wcześniej wyskoczyć  bez połówki to sobie po męsku pogadamy :D (dajcie znać)

trzysta

Bonzo jak jedziesz na zlota - w piątek czy w sobotę ?

Bonzo

08 Czerwiec 2016, 00:01 #121 Ostatnia edycja: 08 Czerwiec 2016, 16:10 by Bonzo
Myślałem że uda się mi w sobotę ale niestety tyram do późna :(
W niedzielę zanim się obudzę to już pewnie wszyscy powracają. Ale gdybym się w miarę obudził to może rano się zamelduję na zlocie. Ciężko mi jeszcze cokolwiek powiedzieć bo nawet nie wiem o której skończę prace w sobotę.

Edit'a

Moto odebrane. Nareszcie. Jeśli planujecie jakieś popierdywanie na junkersach to jestem zwarty i gotowy.

Mr.Whitie

Cynar?
Jadziedz?
Ja siedzę w domu ale kolo 18:30 - 19 jestem gotowy popyrkać wokół komina.

Bonzo

Mr.Whitie