12 Listopad 2019, 13:47

Aktualności:

....i po zlocie :(

warszawskie junaki

Zaczęty przez Andrzej`, 07 Maj 2015, 10:13

Bonzo

Mr.Whitie

i to:

Fajnie tak chociaż przez chwilę chociaż w 3 pojeździć :)
Dzięki.

PS. Bonza Junak zapierdala okrutnie w porównaniu z naszymi.
PS 2. Mój silnik mimo regulacji zaworów rzęzi jak opętany.
...z zawodu jestem...czÅ,owiekiem...

Bonzo

To fakt jakiś taki szybkawy jest ale jeszcze troszkę popracuję nad nim i będzie jeszcze lepiej.
Jak swojego pierwszy raz dosiadłem to miałem wrażenie że rowerzyści mnie wyprzedzą. Był tak zamulony że to jakieś nieporozumienie. Szkoła docierania PRL'u od razu poszła w zapomnienie i zacząłem korzystać z całego wachlarza obrotów. Jak sami widzicie nie zatarł się lecz potrafi oddać te 11 koni o ile tyle ich ma :D

Cynar

Dzięki za wspólny pyrkot. Jednak mogłem zalać przed wspólnym startem, bo dopadła mnie rezerwa... na szczęście dokulałem do stacji i potem do domku. Wyszło mi spalanie 7 litrów na 220 km. Więc całkiem nieźle ;)
Bóg, Junak, Ojczyzna!
Jestem "wrednÄ... patriotyczno-szowinistycznÄ... Å›winiÄ..." i jest mi z tym dobrze!

Bonzo

Na rezerwie - sprawdzałem na sobie- przejechałem 80 km i jeszcze nie zgasł. To tak informacyjnie

Ja również dziękuje za spotkanie i musimy kiedyś zaplanować jakiś wypad na gril z niskoprocentowym piwkiem :D

Mr.Whitie

Trzysta by może dołączył? He?
A może ktoś jeszcze z Wawy?

Fajnie tak większą grupa. 3 juz robią wrażenie a co dopiero więcej......

Cynar

He, tylko ja zapomniałem, że trzeba kranikiem w dół.. ale sobie przypomniałem i śmignąłem dalej. A dolałem dla świętego spokoju bo nie lubię niespodzianek.
Bóg, Junak, Ojczyzna!
Jestem "wrednÄ... patriotyczno-szowinistycznÄ... Å›winiÄ..." i jest mi z tym dobrze!

Cynar

Cytat: Mr.Whitie w 08 Czerwiec 2016, 21:46
Trzysta by może dołączył? He?
A może ktoś jeszcze z Wawy?

Fajnie tak większą grupa. 3 juz robią wrażenie a co dopiero więcej......

No większa grupa to będzie wydarzenie ;)
Bóg, Junak, Ojczyzna!

trzysta

No widzialem ze sie zmawiacie ale dzis corke odbieralem o 21:00 z wycieczki takze nie mialem jak sie podlaczyc.

Mr.Whitie

Aha. Już nie rzęzi. Luźna była dźwignie zmiany biegów!

:P

Bonzo

09 Czerwiec 2016, 18:09 #135 Ostatnia edycja: 09 Czerwiec 2016, 18:13 by Bonzo
hehe dobre :D Mówiłem ci że trzeszczy jakby gdzieś prąd spindalał hahaha

PS. a tak naprawdę stukało jak zawory

PS2. Cynar twój junkers rzęzi zupełnie jak mój po przeglądzie na Modlińskiej. Co prawda w kobyłce serwis czarnej rozpaczy trwał prawie dwa tygodnie ale kuźwa tak mi cicho pracuje silnik, że na światłach muszę przegazować by sprawdzić czy chodzi.

Cynar

Dobra dobra Bonzo, Ty się lepiej przyznaj do tego nitro co sobie założyłeś - lekko manetką ruszyłeś i już Cię na horyzoncie z Mr. Whitie oglądaliśmy... ;) Dwa tygodnie w serwisie nie poszły na marne ;)
Bóg, Junak, Ojczyzna!

Bonzo

Przed serwisem też tak pomykał :P

Cynar

Cytat: Bonzo w 09 Czerwiec 2016, 20:16
Przed serwisem też tak pomykał :P

To ja wole dwa w jednym - żeby tak śmigał i było go słychać ;)
Bóg, Junak, Ojczyzna!

wojtio

Witam wszystkich , cieplo jest czasu troche organizowac trzeba i posmigac po okolicy wawa , wolomin kto chetny niedziela 19czerwiec fajnie by było kilka moto jednoczesnie polatac
wojtio

Bonzo

Jak coś to się piszę :D

Mr.Whitie

Cynar

Cytat: wojtio w 14 Czerwiec 2016, 21:42
Witam wszystkich , cieplo jest czasu troche organizowac trzeba i posmigac po okolicy wawa , wolomin kto chetny niedziela 19czerwiec fajnie by było kilka moto jednoczesnie polatac

Siema wojtio,

ja bym chętnie z brygadą pyrknął, ale niestety w robocie siedzę... Jak będziecie w okolicy (mr. białas wie) to wpadnijcie na chwilę - chętnie poznam kolejnego fana Junaka ;)
Bóg, Junak, Ojczyzna!

wojtio

takie czasy czasu mało , albo roboty za dużo kto chętny może Trzysta?proponuje niedziela 19,czerwiec. rano 9,30 stacja shell marki przy salonie toyota. komu pasi?
wojtio

trzysta

U mnie niedziela to do 13 zajęcia mam rodzinne :)

wojtio

ja tez mam rodzine i to maluchy jeszcze, do poludnia mam wolne  :)
wojtio

Bonzo

o 9.30 to jeszcze smacznie będę chrapać po sobocie :)

wojtio

ok no to moze godzina 14  niedziela ,komus pasi/>?
wojtio

Bonzo

Mr.Whitie

o 14 to ja jeżdżę ale na odkurzaczu. Może małżowina mnie puści. Gdzie?