21 Wrzesień 2019, 08:38

Aktualności:

....i po zlocie :(

warszawskie junaki

Zaczęty przez Andrzej`, 07 Maj 2015, 10:13

Bonzo

No jasna cholera nie miała kiedy ci śrubka nabruździć! 

Jacek_67

Pojadę puszką, jakiś filmik nakręcę. :-(
Junak to byÅ,o to, ale plecaczkowa siÄ™ buntowaÅ,a na komfort i trza byÅ,o coÅ› zmienić (Å»ony nie wypada!) :-)

Eustachy

Cześć

Wczoraj pod Cudem nad Wisłą zaparkowałem obok M11 Cafe, czy to ktoś z forum?

Pozdrawiam

Bonzo

Jest tak blisko że grzech nie jechać

Moto Grodzisko

Prawdopodobnie ruszam z namiotem (i %) w piątek by w sobotę obudzić się na paradę :D

Jacek_67

Junak to byÅ,o to, ale plecaczkowa siÄ™ buntowaÅ,a na komfort i trza byÅ,o coÅ› zmienić (Å»ony nie wypada!) :-)

Bonzo

Cytat: Jacek_67 w 07 Sierpień 2017, 22:52
Będę. :-)

Pierdziołka naprawiłeś?
I czy na nockę, którąś zostajesz bo trzeba będzie wodę ognistą spożywać :)

Jacek_67

Biała strzała w końcu chodzi. Na noc raczej nie zostaniemy, ale koniecznie się przypomnij o szklanym pojemniku dla was. :-)

Bonzo

oki
Jakby nie patrzeć to w sobotę będziemy i tak. Gdybyśmy zrezygnowali z wyjazdu w piątek to możemy się ustawić by razem pojechać.

W planach jest takie coś.

Jacek_67

Ktoś coś, jakiś pomysł na polatanie?

Bonzo

Mam właśnie teraz "pomysła" by nocą po warszawie się przelecieć.

Jacek_67

Szkoda że nie zadzwoniłeś. :-(

Mr.Whitie

...z zawodu jestem...czÅ,owiekiem...

Cynar

Z innej beczki: czy ktoś z szanownej braci pyrka Junaczkiem do Galerii Północnej w Warszawie? Widziałem tam kilka dni z rzędu zacną maszynę na poziomie -1
Bóg, Junak, Ojczyzna!
Jestem "wrednÄ... patriotyczno-szowinistycznÄ... Å›winiÄ..." i jest mi z tym dobrze!

Jacek_67

Jeszcze mnie tam nie było. :-)

Cynar

Cytat: Jacek_67 w 02 Październik 2017, 10:23
Jeszcze mnie tam nie było. :-)

Twój jest biały a tam stał czarniulki ;)
Bóg, Junak, Ojczyzna!
Jestem "wrednÄ... patriotyczno-szowinistycznÄ... Å›winiÄ..." i jest mi z tym dobrze!

Andrzej`

Po dwóch latach przerwy, w ostatni weekend wyciągnąłem swojego M16 na spacer po okolicy... Więc można uznać, że sezon rozpoczęty.
Fajnie. Mam nadzieję, że się ociepli niebawem na dobre i będzie okazja pojeździć więcej.

Pozdro dla wszystkich.

Dadi

Trochę mnie tu nie było i co??? Czy grupa żyje??? ;D

Jacek_67

Grupa żyje i ma się dobrze, tylko jakoś maszynki nie są już Junakami, ale duch jest najważniejszy. :-)