23 Sierpień 2019, 13:15

Aktualności:

....i po zlocie :(

Junak by Marky

Zaczęty przez Marky, 21 Czerwiec 2015, 08:45

Łysy

Åšwietna robota, choć ja odchudziłbym tylny błotnik z tej sporej lampy i wymienił kierunki na bardziej stylowe ;P
Mój Junak- moja  duma !!! Harley mój to jest TO !!!

Power

Wygląda zjefajnie. Gratuluję pomysłu. A siodło, jest po prostu zajebiste.

Pzdr.

trzysta

Zajefajnie
Blotnik tył do uciecia na 1/4 obwodu koła i bedzie czaad bobek :)

Marky

Dzięki Panowie za pomysły.Błotnik już długo chodzi mi po głowie.Jak na razie zbieram wszelakie przeróbki z YT i notuję co ciekawsze.

Łysy

Ja uważam, że błotnik jest ok tylko ta lampa i kierunki już nie bardzo pasują do tego zajebistego stylu :)
Może tablice z boku ?

Yola

Super jest! A wiadomo, że każdy by jeszcze po swojemu coś przeinaczył...
Marky, miałeś być na zlocie i na żywo pokazać to cudo!

Marky

Ano,miałem .... ale cóż,na pewne rzeczy człowiek nie ma wpływu.A plany to ostatnio wszystkie biorą u mnie w łeb :/

phantom72

fajny filmik i dobrze dobrana muza, moto tez bardzo ladnie przerobione
Nie da Ci żona, nie da Ci matka , tego co może dać sÄ...siadka :)

Łysy

No fajnie, tylko pasuje wywalić podnóżki pasażera  ;)
Åšwietny pomysł na czarną armaturę - bardzo mi się podoba chociaż chociaż jestem wielbicielem chromu :)

Polecam skrócenie ramion lusterek - ja to u siebie zrobiłem i jestem zachwycony. Wqrwiało mnie, że są tak wysoko i szeroko jak w rowerze Wigry3. Mój  cudowny tokarz wytoczył mi nowe krótsze z nierdzewki a ślusarz-spawacz zrobił przełamanie.

Marky

Zakończenie,te oficjalne ...sezonu 2016 w opolskim ...i chyba juz jeden z ostatnich stałych Janków na forum;od 9min56sek :D https://www.youtube.com/watch?v=BQuEFq2FvMo

trzysta

Cytat: Marky w 08 Październik 2016, 22:11
Zakończenie,te oficjalne ...sezonu 2016 w opolskim ...i chyba juz jeden z ostatnich stałych Janków na forum;od 9min56sek :D https://www.youtube.com/watch?v=BQuEFq2FvMo

Ja Ty Łysy :)

Skrzypek

olej MOTUL 15W50 300V, Å›wiece NGK CR7HIX, klocki hamulcowe przód i tyÅ, TRW LUCAS. Narazie wiÄ™cej zmian nie ma :-)

franco

Dołączam się,dobra robota!
U mnie nie koñczy siê sezon.Koñczy siê rok.